PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب مجدد internet explorer در ويندوز7

saeedrezai191
12-05-2012, 09:14
با سلامپس از نصب9 internet explore روی ویندوز7 متاسفانه کار نداد .پس از حذف ورژن 9 سعی کردم همان ورژن قبلی یعنی 7 را نصب کنم ولی متاسفانه پس از نصب آن هم کار نمیده.خیلی سعی کردم لطفا برای نصب مجددinternet explore راهنمای کنید.
متشکرم

jafarian
12-05-2012, 15:24
ورژن قبلی که روی سون نصب هست 8 برای پاک کردن ورژن 9 باید داخل سرچ منوی استارت دستور View installed updates تایپ کنید بعدشم داخل پنجره ای که باز میشه گزینه اینترنت اکسپلورر 9 پیدا کنید آنیستال کنید برای نصب ie 8 هم باید داخل سرچ منوی استارت بعدش دستور Turn off or on windows featur تایپ کنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم داخل پمجره ای که باز میشه تیک گزینه Internet Explorer بزنید تایید اوکی کنید بعدشم که نصب میشه یا از طریق این مسیر هم میتونید نصبش کنید %System Root%\Program Files\x86\Internet Explorer این مورد تو سایت پایین از مایکروسافت اشاره کرده:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeedrezai191
13-05-2012, 12:53
ورژن قبلی که روی سون نصب هست 8 برای پاک کردن ورژن 9 باید داخل سرچ منوی استارت دستور View installed updates تایپ کنید بعدشم داخل پنجره ای که باز میشه گزینه اینترنت اکسپلورر 9 پیدا کنید آنیستال کنید برای نصب ie 8 هم باید داخل سرچ منوی استارت بعدش دستور Turn off or on windows featur تایپ کنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم داخل پمجره ای که باز میشه تیک گزینه Internet Explorer بزنید تایید اوکی کنید بعدشم که نصب میشه یا از طریق این مسیر هم میتونید نصبش کنید %System Root%\Program Files\x86\Internet Explorer این مورد تو سایت پایین از مایکروسافت اشاره کرده:20:

از راهنمایتان متشکرم ورژن 9 را uninstall کردم ولی متاسفانه وقتی پنجره Turn off or on windows feat باز میشود بعد از مدتی انتظار بصورت خالی پنجره نشان داده میشود ؟ همچنین نحوه استفاده از روش دوم (%System Root%\Program Files\x86\Internet Explore) را هم نتوانستم پیداکنم ؟:41: