PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه برنامه واسه محافظت از مخاطبین

sonkia
11-05-2012, 23:31
سلام دوستان
من یه برنامه میخوام که بعضی از مخاطبینم رو محافظت کنه
یعنی وقتی اون مخاطب خاص(که خودم تعیین میکنم) وقتی بهم زنگ میزنه شماره اش مخفی بشه(نمایش داده نشه) مثلا اگه گوشیم دست کسی دیگه بود و اون مخاطب خاص زنگ زد, شماره اش نمایش داده نشه
نرم افزار اندروید میخوام.

hamed29
13-05-2012, 14:29
سلام دوستان
یعنی وقتی اون مخاطب خاص(که خودم تعیین میکنم) وقتی بهم زنگ میزنه شماره اش مخفی بشه(نمایش داده نشه) مثلا اگه گوشیم دست کسی دیگه بود و اون مخاطب خاص زنگ زد, شماره اش نمایش داده نشه

من گوشیم جاوا نیست و نمیتونم اینو تست کنم .ولی فکر میکنم جواب بده.
تو توضیحات خوندم این نرم افزار جایگزین contacts گوشی میشه،برای اینکه مشکلی پیش نیاد حتما از شماره هاتون اول بک آپ بگیرید.:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

salmanazizi
02-07-2012, 23:18
سلام دوستان

من نرم افزار آندروید shadi sms و دارم. تمام اینایی رو که میخواین داره. هم واسه اس ام اس و هم واسه تماس صوتی. برای ورود به نرم افزار هم یه کد انتخابی توسط خودتون و شماره گیری میکنین. خیلی امنیتش بالاست و هیچکس ازش سر در نمیاره. حتما این و بهتون توصیه میکنم نصب کنین. من ازش استفاده میکنم و خیلی هم راضیم.
اینم لینک دانلودش
download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rar)
password :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]