PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز شدن یه فایل متنی desktop.ini روی دسک تاپ هنگام بالا اومدن ویندوز

alireza2500
11-05-2012, 21:24
سلام به همه پیش کسوتای ویندوز 7 چند روزه هنگام بالا اومدن ویندوز یه فایل متنی (نوت پد) روی دسک تاپ باز میشه که اسم و پسوردش هم desktop.ini هست لطفا کمکم کنید که چه جوری می تونم این مشکلو حل کنم:11:

jafarian
11-05-2012, 21:30
منوی run اجرا کنید داخلش دستور msconfig بزنید بعدشم طبق شکل به سربرگ مورد نظر برین تیک دو تا گزینه مورد نظر بردارین بعدشم تایید کنید سیستم که ریست شد بالا اومد ببینید بازم این پیغام دریافت میکنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alireza2500
12-05-2012, 19:55
آقا از پاسخت ممنونم این کار رو کردم ولی درست نشد

farzan311
12-05-2012, 20:22
تیک hide protected operating system files از folder option تب view برداشته شده؟

jafarian
12-05-2012, 21:52
برای فیکس کردن این ارور میتونید از 3 تا روش پایین استفاده کنید.

روش اول

فایل هات فیکس پایین دانلود اجرا کنید از آخرم که پیغام ریست داد سیستم ریستارت کنید بالا اومد ببینید فیکس شده

روش دوم

به قسمت folder options برین بعدشم سربرگ View اونجا تیک گزینه های how hidden files, folders and drives با Hide protected operating system files بردارین اول بعدم داخل سرچ منوی استارت دستور shell:common startup وارد کنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو پوشه ای که باز میشه گزینه desktop.ini رو پیدا پاک کنید بعدش باز داخل سرچ منوی استارت دستور shell:startup رو وارد کنید باز روی گزینه مورد نظر کلیک کنید اینجا هم فایل desktop.ini رو پیدا پاک کنید بعدم سیستم ریست کنید این مورد تو سایت دوم اشاره کرده

روش سوم

داخل سرچ منوی استارت دستور cmd رو تایپ کنید روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدم وارد لینک سوم بشین تو قسمت شماره 2 دستور مورد نظر با موس کپی بگیرین بعدشم داخل همون پنجره cmd با موس paste کنید بعدم باز دستور داخل قسمت شماره 3 رو براش همین کار انجام بدین از اخرم سیستم ریستارت کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed29
22-05-2012, 10:59
سلام به همه پیش کسوتای ویندوز 7 چند روزه هنگام بالا اومدن ویندوز یه فایل متنی (نوت پد) روی دسک تاپ باز میشه که اسم و پسوردش هم desktop.ini هست لطفا کمکم کنید که چه جوری می تونم این مشکلو حل کنم:11:

به نظرم وقتی از folder options ، تیک dont show hidden files رو بذاری دیگه حله.
نمیدونم این فایل واسه چیه، ولی فکر کنم مربوط به ایکون هر پوشه هست. تا اینجا که من فهمیدم وقتی ایکن یه پوشه رو عوض میکنی یه همچین فایلی به صورت hidden ایجاد میشه.
اما اینکه چرا رو دسکتاپ هم میاد نمیدونم.