PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت پیغام One of the files containing the system's Registry

s@daf
11-05-2012, 08:54
سلام دوستان خسته نباشین

راستش ی هفته پیش با ی مشکلی رو به رو شدم که هر چی کردم نتونستم حلش کنم.آخر سر مجبور شدم ویندوزمو عوض کنم.ولی مثل اینکه دوباره این مشکل برام پیش اومده.

امروز که صبح کامپیوتر رو باز کردم با این پیغام رو به رو شدم :

One of the files containing the system's Registry data had to be recovered by use of log or alternate copy. The recovery was successful

میشه بگین این مشکل رو چه جوری میتونم رفع کنم؟ آخه فایل های ریجستریم چرا فاسد شدن؟من که تازه ویندوزمو نصب کردم !

راستی من ی مشکل دیگه هم دارم اونم اینکه هنگام باز کردن کامپیوترم ی صدایی از کیسم میاد صداشو نمیتونم توصیف کنم و با پغام زیر هم مواجه میشم :

A disk read error occurred press Ctrl+Alt+Del to restart"

اگه کسی راه حلی واسه این پیغام ها داره یا علتشو میدونه راهنماییم کنه ممنونش میشم.

jafarian
11-05-2012, 12:32
4 تا روش پایین تست کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش اول

منوی run اجرا کنید داخلش دستور prefetch واردکنید اینتر کنیدداخل پوشه ای که باز میشه اطلاعات داخلش کلا دلیت کنید بعدش سیدی ویندوز داخل دستگاه قراربدین دستور sfc \scannow رو وارد کنید اینترکنید بزارین تا 100 درصد کارش انجام بده آخرم سرم برنامه Tune Up اجرا کنید ازلینک دوم دانلود کنید ابتدا برنامه Disc Clean Up ازاین برنامه رو اجرا کنید دیسک خودتون پاک کنید بعدش گزینه Registry Clean Up اجرا کنید رجیستری خودتونم فیکس کنید بعدشم به وسیله برنامه Reg Defrag ازاین برنامه ریجستری خودتون دیفرگ با optomize کنید بعدم سیستم ریست میشه بالا که اومد بزارین کارش بکنه این مورد تو سایت اول گفته برای اکثریتم اثرکرده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش دوم

فایل hotfix سایت پایین بسته به ویندوز خودتون که 32 یا که 64 بیتی باشه رو دانلود کنید بعدشم اجراش کنید بعد سیستم ریست میشه سیستم بالا میاد ببینید فیکس میشه

روش سوم

منوی run اجرا کنید داخلش دستور msconfig اجرا کنید اینترکنید تو صفحه ای که باز میشه به سربرگ General برین اون گزینه Selective Startup انتخاب کنید بعدشم تیک گزینه های Process SYSTEM.INI file با Process WIN.INI file با Load Startup Items بردارین سپس به سربرگ Services برین اونجا تیک گزینه Hide All Microsoft Services بزنید بعدشم تیک گزینه Disable All بزنید اوکی کنید سیستم ریستارت کنید بالا که اومد بازدستور msconfig داخل منوی run بزنید اینترکنید تو صفحه ای که باز میشه به سربرگ General برین تیک گزینه Normal Startup بزنید اوکی کنید سیستم ریستارت کنید

روش چهارم

پنجره cmd تو حالت run as administrator اجرا کنید تو صفحه ای که باز میشه دستور chkdsk /f /r رو واردکنید اینترکنید بعدشم که سیستم ریستارت شد بالا اومد بزارین دیسک سخت شما رو اسکن کنه آخر سرم رم خودتون با برنامه memtest که لینکش پایین هست اسکن کنید برنامه رو روی فلش بوت کنید رم سیستم اسکن کنید با این برنامه بصورت بوت

s@daf
11-05-2012, 19:34
ممنون دوست عزیز بابت راهنماییتون:11: از روش اول استفاده کردم . روش سوم تاثیری نداشت. سیستم رو ریستور کردم درست شده فعلا.اگه بازم مشکلی پیش اومد میام حتما.:27: