PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی جدیدترین مانیتور LG مدل E2391 با ظاهری بی نظیر و کارایی بسیار بالا +قیمت

hamid_IT63
09-05-2012, 14:55
اگر به دنبال یک مانیتور فوق العاده زیبا با کارایی بسیارعالی هستید ، ما مانیتور E2391VR LG را به شما معرفی می کنیم . قیمت این محصول فوق العاده در بازار تهران بین 500 تا 519 هزار تومان است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مانیتورجدیدترین مانیتوری است که شرکت LG وارد بازار جهانی کرده است . در همین راستا شرکت مادیران نیز به عنوان نماینده انحصاری شرکت LG این مانیتور را وارد بازار ایران کرده است .
E2391VR موفق به کسب جایزه طراحی از CES گردیده و با ضخامت 7.2 میلیمتر نازکترین مانیتور دنیا به شمار می رود .

از آنجا که قاب این مانیتورهم سطح صفحه نمایش آن می باشد ، لقب Border Less یا بدون قاب را به خود اختصاص داده است.

از ویژگیهای کلی این مانیتور 23 اینچ باید به موارد زیر اشاره کرد :

نسبت کنتراست 10.000.000:1

Response Time 2ms

Full HD

دارای پورت HDMI

دارای ویژگی های Seper Resolution ، Super Slim ، Super LED ، Super Energy Saving

ویژگی Super+ Resolution : معمولا زمانی كه یك تصویر از اندازه اصلی خود در صفحه نمایش بزرگ تر می شود، دچار افت چشمگیری در كیفیت و وضوح تصویر می گردد. مانیتور E2391VR با فناوریSuper+ Resolution برخلاف تكنولوژی های رایج درسایر نمایشگرها ، كدری ، نویز و حاشیه های دندانه دار تصویر كه در مرحله بزرگ شدن تصویر بوجود آمده است را بدون افزایش شدت رنگ تصحیح میکند .

جزئیات کامل تر این مانیتور

·"Wide 23

·مگا كنتراست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D930) 10،000،000:1

·Super Picture Qualityبا تكنولوژی Super+ Resolution ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D930)

·وضوح تصویرFull HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D930))1920x10 80)

·مجهز به ورودی HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D930)

·بدنه بسیار باریك باضخامت 7.2mm

·تكنولوژی DFC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D930)

·قابلیت كاهش توان مصرفی (Super Energy Saving ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D930))

·دارای كلیدهای لمسی

·دارای صفحه نمایش براق

·بدون قاب
لینک مشخصات این مانیتور را در سایت مادیران در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D930) مشاهده نمایید.

منبع : وبلاگ مادیران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] blog.com)

CLP
09-05-2012, 16:08
ممنون مطلب مفیدی بود

shamsoddin
12-05-2012, 14:44
چه مسخره ،قسمت مخصوص پورتهاي ورودي رو گذاشتن زير پايه بعدشم مانيتور باريك شده فكر كردن خيلي باهوشن ..عزيزم ال جي جان سامسونگ بشو نيستي زور نزن

New-P30world
12-05-2012, 14:58
چه مسخره ،قسمت مخصوص پورتهاي ورودي رو گذاشتن زير پايه بعدشم مانيتور باريك شده فكر كردن خيلي باهوشن ..عزيزم ال جي جان سامسونگ بشو نيستي زور نزن

اتفاقا ایده بسیار عالی هست که پورت ها رو در پائین ترین قسمت تعبیه کردن.. :12:

والا ما آخرش نفهمیدم که چرا :9: :

بعضی دوستان حالا بخصوص تو زمینه گوشی موبایل در حد ناموسی!! از اپل یا سامسونگ طرفداری می کنن..!!؟؟؟؟؟ :41:

ببینم اگه این دو تا برند ایرانی هستند بگید ما هم بخاطرشون غیرت!! به خرج بدیم یا نشون بدیم..!!!:22:

اپل - سامسونگ - ال جی - سونی و............... به من و ما جز استفاده و مصرف کردن چه سود و چه نفعی می رسونه ؟؟؟ :3:

بـگـذریـــــم کو گوش شنـــــــــوا..!!!!! :14:

shamsoddin
12-05-2012, 15:11
كجاي جمله ام نشون داد من طرفدار برند و فن بازي و اين حرفام ...؟
عزيزم بعضي برندها من جمله همين ال جي تو تاريخ محصولاتشون بيش تر دنباله رو و كپي بردار بودن و اكثر كاراشون بدون نوآوري و بي كيفيت بودن ولي كارهاي خيلي برندهاي ديگه نشوندهنده ي اصالت و نو آوري و خدمت به مصرف كننده هاست اينجوريه كه من ميگم سامسونگ يا اپل يا اسوس ....و گرنه منظور ديگه اي در كار نيست

jo_jumper
12-05-2012, 15:56

شما فقط جای کابل برق و دیتاشو دیدی که زیر پایه مانیتوره ؟؟؟

ضخامتش رو نگاه 7.2 میلیمتر نازکترین مانیتور دنیاست ، از یک سانتیمتر هم کمتره !!!
به قاب مانیتور خودت نگاه کن حداقل 2cm لبه قاب داره . مانیتور E2391VR لقب Border Less یا بدون قاب را به خودش اختصاص داده!!

واقعا معرکه س.

zareei.mostafa
12-05-2012, 17:41
[QUOTE=shamsoddin;6998179]چه مسخره ،قسمت مخصوص پورتهاي ورودي رو گذاشتن زير پايه بعدشم مانيتور باريك شده فكر كردن خيلي باهوشن ..عزيزم ال جي جان سامسونگ بشو نيستي زور نزن[/Q

خداییش اگه همین طرحی رو سامسونگ یا اپل زده بود میگفتی به به عجب طراحی باحالی به این میگن طراحی

hamid_IT63
13-05-2012, 12:22
shamsoddin عزیز هدف من از ایجاد این تاپیک معرفی یه محصول جدید بوده ولی متاسفانه شما با نظرات شخصی و غیر کارشناسی داری موضوع تاپیک رو عوض میکنی . اگه یکم به مشخصات فنی این مدل دقت میکردی ، میدیدی که این مانیتور هر چی ویژگی خوب که یه مانیتور میتونه داشته باشه ، رو داره و این باعث میشه یکی از بهترینهای بازار باشه .

NewDesigner
26-05-2012, 10:11
دوستان کسی این مانیتور E2391VR ال جی رو از نزدیک دیده ؟ لطفا" اگه کسی این مانیتور رو خریده نظر خودش رو بگه . من برای یکی از آشنایان میخوام اینو تهیه کنم ولی چیزی راجع بهش نمیدونم . ممنون میشم اگه کسی این مدل رو تهیه کرده راهنماییم کنه ؟

samsung021
28-05-2012, 16:14
دوستان کسی این مانیتور E2391VR ال جی رو از نزدیک دیده ؟ لطفا" اگه کسی این مانیتور رو خریده نظر خودش رو بگه . من برای یکی از آشنایان میخوام اینو تهیه کنم ولی چیزی راجع بهش نمیدونم . ممنون میشم اگه کسی این مدل رو تهیه کرده راهنماییم کنه ؟
من حدودا" 3 هفته پیش این مانیتور رو خریدم . به نظر خودم که با خرید این مانیتور شاخ بازار رو شکوندم D: خداییش همه جوره از انتخابم راضیم چون این مدل توی همه مشخصاتش بهترینه . زمان پاسخگوییش 2ms هست و برای بازی عالیه . به نظرم اگه یه مانیتور با مشخصات کامل میخوای و مشکل بودجه نداری حتما" بخرش . ظاهرش هم خیلیییییی شیکه .

ویژگی ها :

"Wide 23

مگا كنتراست 10،000،000:1

Super Picture Qualityبا تكنولوژي Super+ Resolution

زمان پاسخ دهي سريع پيكسل ها(2ms)

وضوح تصويرFull HD)1920x1080)

مجهز به ورودي HDMI

بدنه بسيار باريك باضخامت 7.2ميليمتر

تكنولوژي DFC

قابليت كاهش توان مصرفي (Super Energy Saving)

داراي كليدهاي لمسي

داراي صفحه نمايش براق

بدون قاب(BorderLess)

توی سایت LG نوشته که این مدل باریکترین مانیتور دنیاست .

bobSilon
28-05-2012, 16:33
به نظر میاد مانیتور معرکه ای هستش

ای کاش کمبود بودجه نداشتم و اینو میخریدم

PSYCHO_MAN
02-06-2012, 17:58
این تکنولوژی super+resolution که ال جی ازش تو این مانیتور و E2281vr استفاده کرده کارکردش در چه حدی هست واقعاً محسوسه و تاثیرش رو میشه دید؟
این فناوری فقط در تصاویر کابرد داره یا در مورد ویدیوها وفیلمهاهم مورد استفاده داره؟
مثلاً میشه با تکنولوژی super+resolution این مانیتور یه فیلم با کیفیت SD و حتی پایینتر رو فول رزولوشن و با کیفیت نزدیک به HD تماشا کرد ؟اگه اینطور باشه که یکی از بهترین مانیتورا برای دیدن فیلم به حساب میاد
کسی از دوستان اینجا این مدلا رو داره بتونه بهتر توضیح بده؟

hamid_IT63
05-06-2012, 09:34
این تکنولوژی super+resolution که ال جی ازش تو این مانیتور و E2281vr استفاده کرده کارکردش در چه حدی هست واقعاً محسوسه و تاثیرش رو میشه دید؟
این فناوری فقط در تصاویر کابرد داره یا در مورد ویدیوها وفیلمهاهم مورد استفاده داره؟
مثلاً میشه با تکنولوژی super+resolution این مانیتور یه فیلم با کیفیت SD و حتی پایینتر رو فول رزولوشن و با کیفیت نزدیک به HD تماشا کرد ؟اگه اینطور باشه که یکی از بهترین مانیتورا برای دیدن فیلم به حساب میاد
دوست عزیز باید بگم که تکنولوژی super+resolution توی مشاهده تصاویر واقعا" تاثیرگذار هست و در مانیتورهایی که مجهز به ابن تکنولوژی هستن میتونی کیفیت تصاویر بهتری ببینی .
مثلا" اگه یه تصویر یا فیلمی داشته باشی که با کیفیت SD عکسبرداری شده باشه ، این تکنولوژی قادر هست که با تغییر سایز و تغییر رزولوشن اون تصویر ، کیفیت تصویر تغییر یافته رو بالا ببره و با تغییری که در اندازه تصویر و رزولوشن اون بوجود آوردی نه تنها کیفیت تصویر رو کم نکنه بلکه تصویر رو با کیفیتی در حد HD نمایش بده .
فناوریSuper+Resolution برخلاف تكنولوژی های رایج درسایر نمایشگرها ، كدری ، نویز و حاشیه های دندانه دار تصویر كه در مرحله بزرگ شدن تصویر بوجود آمده است را بدون افزایش شدت رنگ تصحیح میکند.
به نظر من که این تکنولوژی برای مشاهده فیلم و تصویر و بازی فوق العاده هست .

samsung021
05-06-2012, 16:17

خداییش منم همه جوره از خریدم راضیم . E2391VR با توجه به زمان پاسخدهی 2 میلی ثانیش و تکنولوژی super resolution اش برای بازی محشره . واسه دیدن فیلم هم که حرف نداره . کلا" مانیتورم همه جوره خوبه و ارزش هزینه ای کردم رو داشت و ظاهرشم خیلی قشنگه :) به نظرم lg با این مانیتورش ترکوند D:

New-P30world
05-06-2012, 17:13
فوق العاده است پسر...!!! :18:

:7:

SuffEr
06-06-2012, 06:41
آقای Stream میگه کلا هرجا دیدید نوشته super...ultra ....full اعتنا نکنید!!!!

hamid_IT63
06-06-2012, 07:54
منم کاری به این واژه ها ندارم ولی اینو میدونم که یه ویژگی که توی یه مانیتور خیلی تقویت شده رو اینجوری نامگذاری میکنن : نام ویژگی + surer مثلا" وقتی یه مانیتور توی مصرف انرژی بهتر از حد استانداردش عمل میکنه میشه super energy saving یا وقتی یه مانیتور نسبت به ضخامت نرمالی که باید داشته باشه باریکتر و زیباتر طراحی میشه بهش میگن super slim . به نظر من از این واژه ها فقط در جهت اینکه نقاط قوت مشخصات مانیتور رو بدونی استفاده کن ضمن اینکه مطمئنا" این اعداد و ارقام و واژه ها با نظر کارشناسان معتبرشون مطرح شده و خیلی نمیتونه بی ربط باشه .

DIDI8
24-06-2012, 21:33

جهت اطلاع سامسونگ هم در مانیتور های جدیدش همین کار رو کرده!!

jo_jumper
01-07-2012, 15:38
سلام
من این مدل را کنار LG 2281VR دیدم واقعا هر دو مدل کیفیت تصویر خیلی عالی دارن و از نظر ظاهری خیلی زیبا و شکیل هستن ، زاویه دید 2391VR از سمت چپ و راست خیلی بهتره و از همه مهمتر اینکه زمان پاسخدهی پیکسل هاش 2 میلی ثانیه هست.
کلا هر دو مدل برای خرید گزینه های خوبی هستن و جیزی کم ندارند.

mm65
06-07-2012, 16:08
دوستان این سوپر ال ای دی یه چی تو مایه های سوپر آمو ال ای دی هست؟ ینی عین موبایل سری گلاکسی سامی میشه؟ یه چی دیگه اینکه به نظر میاد این مانیتور عین آینه میمونه.این موقع فیلم نگا کردن آزار دهنده نی هم چیز را منعکس کنه؟

K!ng of th3 K!ngs
07-07-2012, 00:54
نه عزیزم اون تکنولوزی AMOLED در واقع همون OLED هست که فعلا هیچی قدرت رقالبت باهاش نداره
من خودم Note دارم که او ال ای دی هست.واقعا با هرچی مقایسه کنی عالیه

atlas-m
08-07-2012, 19:50
کسی اطلاعی از قیمت این مانیتور (E2391VR) داره؟

persiantoolsbaz
09-07-2012, 12:17
کسی اطلاعی از قیمت این مانیتور (E2391VR) داره؟
510 تومن هست .

همساده
09-07-2012, 12:29
من هفته پیش این مانیتورو خریدم . واقعا" از هزینه ای که کردم راضیم چون واقعا" همه ویژگیهای خوبی که یه مانیتور باید داشته باشه توی این مانیتور هست .
ظاهر زیبا و طراحی بدون قاب و قشنگی داره . یه ویژگی خوب super resolution داره که میتونی تصاویر با کیفیت پایین رو با کیفیت بهتری ببینی . کنتراستش بالا هست و بدنه باریک و شکیلی داره .
من 507 تومان خریدم با 2 سال گارانتی مادیران .

h!tman
09-07-2012, 12:42
دوستان این سوپر ال ای دی یه چی تو مایه های سوپر آمو ال ای دی هست؟ ینی عین موبایل سری گلاکسی سامی میشه؟ یه چی دیگه اینکه به نظر میاد این مانیتور عین آینه میمونه.این موقع فیلم نگا کردن آزار دهنده نی هم چیز را منعکس کنه؟
این صفحه نمایش در محیط هایی برای نور معمولی طراحی شده و در محیط های پر نور یکم اذیت میکنه
در ضمن Super Amoled یا به کل OLED ها مانیتور دارند. ولی قیمتشون 4-5میلیونه . نه 450:دی

atlas-m
09-07-2012, 16:31
به نظر من انتخاب مانیتوری به این قیمت که صفحه براق داره اشتباهه! قیمت بالای اون فقط به خاطر طراحی اون هست. صفحه براق برای فضاهای تاریک خوبه. مثلا توی زیر زمین!!! در کل صفحات مات گرچه کیفیت تصویر پایین تری دارند ولی حرفه تر بوده و در حین کار چشم را اذیت نمیکنند.

atlas-m
09-07-2012, 16:33
یه مانیتور با کیفیت و قیمت مناسب برای کافی نت (کامپیوتر خودم) می خوام؟؟ حداکثر 20 اینچ باشه. نمی خواهم باهاش فیلم نگاه کنم! فقط بعضی وقت ها یه سری طراحی ها با فتوشاپ انجام میدم. مثل طراحی کارت ویزیت.

persiantoolsbaz
11-07-2012, 14:44
یه مانیتور با کیفیت و قیمت مناسب برای کافی نت (کامپیوتر خودم) می خوام؟؟ حداکثر 20 اینچ باشه. نمی خواهم باهاش فیلم نگاه کنم! فقط بعضی وقت ها یه سری طراحی ها با فتوشاپ انجام میدم. مثل طراحی کارت ویزیت.
اگه میتونی تا 300 تومن هزینه کنی ، راجع به خرید مانیتور IPS226V شک نکن . یکی از مانیتورهای حرفه ای بازار برای کارهای طراحی و گرافیکی هست چون رنگها رو طبیعی و نزدیک به واقعیت نشون میده .
مشخصات:

"21.5 Wide

مگا كنتراست 5,000,000:1

Super Angel

Full HD

HDMI , DVI

وضوح تصوير 1920x1080

Smart Package

f-Engine

تكنولوژي DFC

امكان تنظيم 6 رنگ در منوي تنظيمات

بدنه مشكي براق با پايه كريستالي

قابل اتصال به پايه ديواري

atlas-m
11-07-2012, 17:00
اگه میتونی تا 300 تومن هزینه کنی ، راجع به خرید مانیتور IPS226V شک نکن . یکی از مانیتورهای حرفه ای بازار برای کارهای طراحی و گرافیکی هست چون رنگها رو طبیعی و نزدیک به واقعیت نشون میده .مشخصات: "21.5 Wide مگا كنتراست 5,000,000:1 Super Angel Full HD HDMI , DVI وضوح تصوير 1920x1080 Smart Package f-Engine تكنولوژي DFC امكان تنظيم 6 رنگ در منوي تنظيمات بدنه مشكي براق با پايه كريستالي قابل اتصال به پايه ديواريیکم گرونه. برای کافی نت می خوام و به همین دلیل FULL HD به کارم نمیاد. حداکثر 20 اینچ باشه بهتره.

MR.CART
12-07-2012, 04:29
خوب تا 210-220تومن میتونی این رو برداری
LG LED 2060S

abtin1
13-07-2012, 17:34
این مانیتور با کیس مدل 3 سال پیش مشکلی نداره ؟
رم 4
cpu intel core 2
ویندوز 7
.
.
.

persiantoolsbaz
14-07-2012, 08:36
یکم گرونه. برای کافی نت می خوام و به همین دلیل FULL HD به کارم نمیاد. حداکثر 20 اینچ باشه بهتره.
پس اگه میخوای یه مانیتور قیمت مناسب و جدید بخری مدل E1960T lg گزینه خوبیه . کلا" مانیتورهای سری 60 هم جدید هستن و هم با توجه به امکانات خوبی که دارن قیمتشون مناسبه .

مشخصات مدل E1960T LG :

"Wide 18.5
مگا كنتراست 5،000،000:1
Super Slim
DVI
f-Engine
وضوح تصوير 1360x768
تكنولوژي DFC
فوق‌العاده باريك(ضخامت 12.9mm)

قیمتش حدود 210-200 تومنه .

abtin1
15-07-2012, 18:47
داخل جعبه مانیتور lg 2391 چه وسایل هست ؟
فوری .
فردا می خوام بخرم .

PersiAndroid
17-07-2012, 10:24
من میخوام xl2370 ـم رو بفروشم اینو بگیرم کسی خواست پ.خ بده
بعد میخواستم بدونم مدل مادیرانش مطمئنه؟ ساخت جای خاصی نداره؟ قاچاقشو پیدا کنم کیفیت ساخت بهتری نداره؟

persiantoolsbaz
17-07-2012, 12:32
داخل جعبه مانیتور lg 2391 چه وسایل هست ؟
فوری .
فردا می خوام بخرم .

کابل d-sub
مانیتور
آداپتور

persiantoolsbaz
17-07-2012, 14:45
من میخوام xl2370 ـم رو بفروشم اینو بگیرم کسی خواست پ.خ بده
بعد میخواستم بدونم مدل مادیرانش مطمئنه؟ ساخت جای خاصی نداره؟ قاچاقشو پیدا کنم کیفیت ساخت بهتری نداره؟
دوست عزیز مدل E2391VR LG جزء مانیتورهای وارداتی هست و در ایران مونتاژ نمی شود . یکی از بهترین مانیتورهای بازاره چون مشخصات کامل و خوبی داره .
زمان پاسخدهی 2ms
کنتراست بالا و در نتیجه کیفیت تصویر خوب
Full HD
مجهز به HDMI
قابليت كاهش توان مصرفي

ehsanyacoza0021
21-07-2012, 13:16
سلام
بین مانیتور های E2391 و IPS226V کدوم رو پیشنهاد میکنید
من با نرم افزار های 3D کار میکنم و بازی و فیلم هم زیاد میبینم وب گردی هم که زیاد
لطف کنید راهنمایی کنید
ممنون

ArashMiniStar
21-07-2012, 20:43
سلام
من با نرم افزار های 3D کار میکنم و بازی و فیلم هم زیاد میبینم وب گردی هم که زیاد
لطف کنید راهنمایی کنید
ممنون
دوستان یک سوالم من در مورد این ال جی دارم.صفحشون مات هست؟؟؟

persiantoolsbaz
22-07-2012, 14:07
دوستان یک سوالم من در مورد این ال جی دارم.صفحشون مات هست؟؟؟
بعضی مدل ها صفحشون مات و بعضی ها براق هست .
مدل E2391VR LG صفحش براقه و مدل IPS226V صفحش مات هست .

persiantoolsbaz
22-07-2012, 14:16
سلام
لطف کنید راهنمایی کنید
ممنون
ببین اگه با نرم افزارهای طراحی کار می کنی و اهل بازی های معمولی هستی IPS226V رو بخر . حدود 300 تومنه و رنگها رو طبیعی و واقعی نمایش میده .
ولی اگه تا 500 تومن بودجه داری و اهل بازیهای اکشن هستی ، E2391VR توی مشخصات خیلی کامل و خوبه .

amirtp
24-07-2012, 20:05
آقا این مانیتور به درد نمیخوره من امروز یکی خریدم برای مانیتور دوم مانیتور اولی سامسونگ t220p چند ساله دارمش ولی این lg واقعآ رو موخه اول اینکه هر چی تنضیمش کنی خاموش کمی به هم میریزه وقتی یک نوشته رو با موس تکون میدی رد صورتی از خودش میزاره الکی کلی پولشو دادم فقط ظاهر خیلی مودرنی داره :37:

J.Naderiii
25-07-2012, 10:56
من این مانیتور رو خریدم و از خریدم پشیمان هستم. super resolution هیچ کارایی نداره حتی وقتی در تنظیمات super resolution رو فعال میکنم دور متن یک هاله ی سفید رنگی ایجاد میشه که اصلا خوشایند نیست. رنگ اون بیشتر سرد هست که من رنگ گرم رو میپسندم. اما بدترین مشکل اون صفحه نمایش براق و آینه ای مانیتور هست که در زمان تماشای فیلم تصویر خود رو در صحنه های تاریک میبینیم که واقعا غیرقابل تحمله.

اگر قرار بود دوباره مانیتور بخرم مطمئنا از برند ایسوس یا سامسونگ انتخاب میکردم.
امیدوارم که به درستی انتخاب کنید.

ehsanyacoza0021
25-07-2012, 18:06
یعنی اینقدر بده پشیمون شدم از خرید این مانیتور
من فیلم خیلی زیاد میبینم
آیینه ای بودنش خیلی زیاده؟
تو بازی چطور هست؟

J.Naderiii
25-07-2012, 19:13
بله آیینه ای بودنش زیاده. بازی رو امتحان نکردم. به نظرم صفحه مات بگیری بهتره.

amirtp
26-07-2012, 20:53
من فیلم خیلی زیاد میبینم
تو بازی چطور هست؟
اگه پولتو از تو جوب پیدا کردی برو بخر من چون این و سامسونگ کنار هم هستن فرقشو متوجه میشم واقعآ lg آشغاله فقط وقتی این دوتا خاموشن lg قشنگ تره براق بودنش بخوره توسرش وقتی black level رو low میزاری اگه مانیتور خاموش روشن بشه یا تو هالت stand by بره دوباره high میشه که واقعآ پر نوره و چشم رو آزار میده کنتراست سامسونگ T220P خیلی بالاتر از اید حستش با اینکه 1:50000 حستش :41:
:41:

ArashMiniStar
26-07-2012, 20:55
اگه پولتو از تو جوب پیدا کردی برو بخر من چون این و سامسونگ کنار هم هستن فرقشو متوجه میشم واقعآ lg آشغاله فقط وقتی این دوتا خاموشن lg قشنگ تره براق بودنش بخوره توسرش وقتی black level رو low میزاری اگه مانیتور خاموش روشن بشه یا تو هالت stand by بره دوباره high میشه که واقعآ پر نوره و چشم رو آزار میده کنتراست سامسونگ T220P خیلی بالاتر از اید حستش با اینکه 1:50000 حستش :41:
دوست گلم این مدل اینطوری هست.من خودم ال جی دارم.اگر از مدل 22 اسنچ IPS میگرفتید اینطوری نمیشد!.ضمنا تنظیمات خود مانتیور رو حتما چک کنید/

h!tman
26-07-2012, 21:10
هنوز جای کار داره ال جی
ML239 برای کارای فیلم و اینا خیلی بهتره!

TATU_TATY
27-07-2012, 01:18
عزیزی که تاپیک رو استارت زدی برادر بیا کمی اینا رو راهنمایی کن.... بابا بنده خداها شدید زده حال خوردن ..ما که ml229h داریم (بنده راضی مانیتورم که از ما راضی ......................ناراضی)

stormer
11-08-2012, 01:43
من میخوام بگیرم اینو. واسه بازی و فیلم میخوام. قیمتم تا 600 میدم. این خوب هست یا چیز دیگه پیشنهاد میکنید؟؟؟

Zoroastrian
12-08-2012, 01:14
دوستان گلم من امروز این مانیتور رو تست کامل کردم و این تجربیات رو در اختیارتون قرار میدم :

اگر دوست دارید هم مانیتور داشته باشید و هم ایینه که زلفاتون رو توش هر روز نگاه کنید این مانیتور بهترین انتخابه :دی

اگر دوست دارید با کمترین زاویه دید یه صفحه ی کاملا مبهم و مثل سراب رو مشاهده کنید بهترین انتخابه :دی

من وقتی روشن کردم برای تست تصویر که گرفتم ازش بلوری گرفتم دقیقا پش... ریخت خیلی خفنه تصویرش ولی اون 2 ایراد بالا رو واقعا خرابش می کنه اگر اون 2 ایراد رو نداشت میشد بهش گفت خدای مانیتور ولی من خودم اصلا یه بار مثل ادم زاویه 90 به مانیتور نگاه نکردم برای همین اصلا نمی تونم تصویر خوب ببینم توش مشکل زاویه دیدش از بالا و پایین خیلی بدتر از کناره از کنار قابل تحمله ولی از بالابه پایین نه متاسفانه !!!!!!!!

اگر اون 2 تا مشکل براتون زیاد مهم نیست شک نکنید برید بخرید اگر مثل من براتون مهمه اصلا جالب نیست البته این سری داره تغییر می کنه و منتظر رفع این مشکل باید باشیم به امید خدا :7:

tasmin
12-08-2012, 10:10
دوستان گلم من امروز این مانیتور رو تست کامل کردم و این تجربیات رو در اختیارتون قرار میدم :

اگر دوست دارید هم مانیتور داشته باشید و هم ایینه که زلفاتون رو توش هر روز نگاه کنید این مانیتور بهترین انتخابه :دی

اگر دوست دارید با کمترین زاویه دید یه صفحه ی کاملا مبهم و مثل سراب رو مشاهده کنید بهترین انتخابه :دی

من وقتی روشن کردم برای تست تصویر که گرفتم ازش بلوری گرفتم دقیقا پش... ریخت خیلی خفنه تصویرش ولی اون 2 ایراد بالا رو واقعا خرابش می کنه اگر اون 2 ایراد رو نداشت میشد بهش گفت خدای مانیتور ولی من خودم اصلا یه بار مثل ادم زاویه 90 به مانیتور نگاه نکردم برای همین اصلا نمی تونم تصویر خوب ببینم توش مشکل زاویه دیدش از بالا و پایین خیلی بدتر از کناره از کنار قابل تحمله ولی از بالابه پایین نه متاسفانه !!!!!!!!

اگر اون 2 تا مشکل براتون زیاد مهم نیست شک نکنید برید بخرید اگر مثل من براتون مهمه اصلا جالب نیست البته این سری داره تغییر می کنه و منتظر رفع این مشکل باید باشیم به امید خدا :7:

من با تظرت مخالفم نمیدونم شما تو چه محیطی از مانیتور تست گرفتی شاید زیر نور مستقیم آفتاب بوده که اینقدر آیینه ای بودن ش رو داری بزرگ میکنی ، این موضوع کاملا واضح است که تمام اجسامی که سطح صیقلی دارن، انعکاس برگشت نور و تصویر توشون دیده میشه .
من خودم از این مانیتور E2391 برای مدت یک هفته تو یه نمایشگاه هر 7 روز رو ازش تصویر گرفتم . وقتی مانیتور خاموش هست، بله پنلش حالت آینه ای داره که خوب داشته باشه و این مشکلی نیست ولی وقتی داری ازش تصویر میگیری این مشکل بصورت خیلی جزئی دیده میشه که البته این مورد بخاطر این بود که تو اون غرفه حداقل 3 تا پروژکتور روشن بود و انعکاس نور قطعا به خاطر نور زیاد پروژکتور ها بود و مسلما تو هیچ اطاقی پروژکتور وصل نمی کنن.

در مورد زاویه دیدش : کلا با حرفتون مخالفم و طبق مشخصات فنی ش زاویه دیدش ممکنه یه خرده کمتر از H: 170°, V: 160 باشه ولی واقعا خوبه و در اون حدی که شما میگید بد نیست.

و در مورد کیفیت تصویرش هم که صحبت شما تائید میشه : "
من وقتی روشن کردم برای تست تصویر که گرفتم ازش بلوری گرفتم دقیقا پش... ریخت خیلی خفنه تصویرش "
در مجموع مانیتور حرفه ای و شکیلی است.

Zoroastrian
12-08-2012, 13:20
من با تظرت مخالفم نمیدونم شما تو چه محیطی از مانیتور تست گرفتی شاید زیر نور مستقیم آفتاب بوده که اینقدر آیینه ای بودن ش رو داری بزرگ میکنی ، این موضوع کاملا واضح است که تمام اجسامی که سطح صیقلی دارن، انعکاس برگشت نور و تصویر توشون دیده میشه .
من خودم از این مانیتور E2391 برای مدت یک هفته تو یه نمایشگاه هر 7 روز رو ازش تصویر گرفتم . وقتی مانیتور خاموش هست، بله پنلش حالت آینه ای داره که خوب داشته باشه و این مشکلی نیست ولی وقتی داری ازش تصویر میگیری این مشکل بصورت خیلی جزئی دیده میشه که البته این مورد بخاطر این بود که تو اون غرفه حداقل 3 تا پروژکتور روشن بود و انعکاس نور قطعا به خاطر نور زیاد پروژکتور ها بود و مسلما تو هیچ اطاقی پروژکتور وصل نمی کنن.

در مورد زاویه دیدش : کلا با حرفتون مخالفم و طبق مشخصات فنی ش زاویه دیدش ممکنه یه خرده کمتر از H: 170°, V: 160 باشه ولی واقعا خوبه و در اون حدی که شما میگید بد نیست.

و در مورد کیفیت تصویرش هم که صحبت شما تائید میشه : "
من وقتی روشن کردم برای تست تصویر که گرفتم ازش بلوری گرفتم دقیقا پش... ریخت خیلی خفنه تصویرش "
در مجموع مانیتور حرفه ای و شکیلی است.

دوست گلم من نمی دونم الان خود ال جی کاملا این 2 ایرادی که من گرفتم رو قبول داره بعد شما قبول ندارید الان ال جی در حال تصحیح این دو ایرادی دیگه تصویر باید چه طوری باشه تا شما بگید اینه ای است من کامل این مانیتور رو در نور های مختلف تست کرد حتی در نور کاملا عادی این مشکل حل نشد :41: بعد زاویه دیدیش از lcd های عادی کمتره عزیز و چون اون حالت ایینه ای رو داره دیگه کامل تصویر رو خراب می کنه :9: در کل کسی که 500 تومن پول داره میده باید یه مانیتور بی نقص دستش باشه نه دارای 2 ایراد اساسی /// ال جی در حال تصحیح این 2 ایراده بعد که این 2 ایراد حال شد در ips7 اون وقت میشه گفت مانیتور :6:

vahab_emami
15-08-2012, 12:34
هیچ کسی این مانیتور نخره
من ۲ بار گرفتم و با بدبختی به گارانتی پس دادم و در نهایت با هزار تا زنگ و آشنا به فروشنده پس دادم و پولم گرفتم
همه مانیتور های این مدل مشکل داره
اینکه وقتی brightness را کم میکنید یه صدای سوت واقعا آزار دهنده به گوش میرسه و واقعا اعصاب را توی محیط های آروم به هم میریزه
این ایمیل منه من اینجا چک نمیکنم اما گقتم کسی مثل من این بد بختی ها رو نکشه
vahab_emami@yahoo.com
اگه کسی اطلاعات کاملتری میخواست میتونه بهم ایمیل بده
هر مارک بزرگی دلیل بر خوب بودن اون نیست

vahab_emami
15-08-2012, 12:40
در ضمن خدمتتون ارض کنم که این مانیتور مشکل تصویر هم داره
من هر دو مانیتوری که گرفتم این را مشاهده کردم
وقتی از نزدیک به مانیتور نگاه میکنید یه رده های راه راه توش میبینین
و برای کسانی که کار گرافیک میکنن بیار آزار دهندست
همچنین چیزی که در همه مانیتور ها وجود داره : یک سری profile هست که از پیش تعریف شده و شما میتونین بر اساس موقعیت های مختلف اینها را برای خودتون تنظیم کنین که این مانیتور این را هم نداره
یعنی هر موقه میخواین فیلم ببینی دستی باید نور و رنگ را زیاد کنین و وقتی تموم شد و میخواستین کتاب بخونی دستی دوباره باید کم کنین که این هم از موارد ضعف این مانیتور هست
من بعد از این دو بار رفتم Asus 24 اینچ گرفتم دقیقا هم قیمت همین مانیتور و بسیار راضی هستم ....
موفق باشید.

amirhosien_007
15-08-2012, 14:31
آقاجون ، من این مانیتور حدود 4 هفته خریدم و تو این مدت اصلا مشکلی باهاش ندارم ، جدا از طراحی زیبای بدنه خود مانیتور ، تصویر واقعا عالی هم داره. بخاطر اینکه یه بار هم به PS3 وصلش کردم و ازش تصویر با کیفیت HD گرفتم. میشه گفت رو دست نداره مخصوصا تو بازی PES 2012 :8:
فقط چون پنلش آینه ای هست یکم انعکاس نور رو داره ولی در طولانی مدت بهش عادت می کنی. راستی این رو هم بگم که چون پنلش 2ms است هیچگونه ای سایه ای تو تصاویر سریع نداره .

hamid_IT63
22-08-2012, 10:23
سلام خدمت همه دوستان عزیز p30world
دوستان من یه مدتی خیلی درگیر بودم و ایمیلها و فروم رو چک نمیکردم . چند روز پیش اومدم و دیدم که یکسری دوستان سوالاتی پرسیدن . با توجه به مسئولیتی که توی زدن این تاپیک داشتم ، تصمیم گرفتم یه مانیتور E2391VR lg جور کنم و تک تک این موارد رو چک کنم تا هم مشکلات دوستان حل بشه و هم اطلاعات درستی توی این تاپیک به اشتراک گذاشته بشه . ممنون از نظراتی که دادین .

hamid_IT63
22-08-2012, 10:51
من این مانیتور رو خریدم و از خریدم پشیمان هستم. super resolution هیچ کارایی نداره حتی وقتی در تنظیمات super resolution رو فعال میکنم دور متن یک هاله ی سفید رنگی ایجاد میشه که اصلا خوشایند نیست. رنگ اون بیشتر سرد هست که من رنگ گرم رو میپسندم. اما بدترین مشکل اون صفحه نمایش براق و آینه ای مانیتور هست که در زمان تماشای فیلم تصویر خود رو در صحنه های تاریک میبینیم که واقعا غیرقابل تحمله.

اگر قرار بود دوباره مانیتور بخرم مطمئنا از برند ایسوس یا سامسونگ انتخاب میکردم.
امیدوارم که به درستی انتخاب کنید.

دوست عزیز اگه دفترچه راهنمای این مانیتور رو دیده باشی میبینی که ویژگی super resolution یه ویژگی برای بالابردن کیفیت تصاویر به هنگام مشاهده فیلم ، بازی و عکس هست . قبلا" توی صفحه دوم همین تاپیک در مورد تکنولوژی super resolution توضیح دادم .
شما وقتی باید ابن ویژگی را فعال کنید که قصد مشاهده فیلم ، تصویر و یا بازی کردن داشته باشید . اینکه شما با فعال کردن این ویژگی دور متن را با یه هاله سفید میبینی طبیعی هست چون موقع خوندن متن باید این ویژگی غیرفعال باشه . فعال بودن این ویژگی باعث بالابردن نور و کنتراست و رنگ تصاویر و یکسری تنظیمات ویژه جهت بالابردن کیفیت تصاویر میشه .

در مورد رنگ سرد تصاویر این مانیتور هم باید بگم که در قسمت تنظیمات وارد بخش Menu که بشی یه قسمت color preset هست که سه حالت برای انتخاب داره : warm ، medium و cool . اححتمالا" تنظیمات این بخش برای شما روی cool هست که میگی تصاویر سرده . با انتخاب گزینه مورد علاقت میتونی از کیفیت تصویرت لذت ببری .

صفحه نمایش این مانیتور براق هست که البته برای بعضی از دوستان این مورد جذابه و برای بعضی نه . اما دیدم توی خود مشخصات فنی این مانیتور در سایت مادیران این مورد ذکر شده : دارای صفحه نمایش براق .. منم توی نورهای مختلف این مورد رو چک کردم . واقعا" مورد خیلی عذاب آوری نیست و مثل همه مانیتورهای دارای صفحه نمایش براق بازار هست که البته شما این مورد رو حتما" در مشخصاتش دیده بودی و خریداری کردی. .اقعیت اینه که مانیتورهای صفحه نمایش براق ، انیترهای شکیلتر و قشنگتری هستند و به همین دلیل معمولا" افراد سراغ صفحه های مات نمیرن .

hamid_IT63
22-08-2012, 11:55
من فیلم خیلی زیاد میبینم
تو بازی چطور هست؟
با توجه به داشتن تکنولوژی super resolution که در صفحه دوم همین تاپیک درمورد این تکنولوژی توضیح دادم ، این مانیتور برای دیدن فیلم عالیه .
زمان پاسخدهی 2ms آن هم باعث میشه تا یه مانیتور حرفه ای برای بازی باشه .
سایر مشخصات e2391 :
"Wide 23

كنتراست 10،000،000:1

Super Picture Qualityبا تكنولوژي Super+ Resolution

زمان پاسخ دهي سريع پيكسل ها(2ms)

وضوح تصويرFull HD)1920x1080)

مجهز به ورودي HDMI

تكنولوژي DFC

قابليت كاهش توان مصرفي (Super Energy Saving)

داراي كليدهاي لمسي

داراي صفحه نمايش براق

بدون قاب(BorderLess)

hamid_IT63
22-08-2012, 12:24
امیر جان در مورد black level توی دفترچه این مانیتور نوشته که درصورتیکه از پورت ورودی hdmi و کابل hdmi برای مشاهده تصویر این مانیتور استفاده کنی ، در وضعیت عادی black level روی حالت low است و با خاموش روشن کردن یا رفتن به حالت standby در همان حالت low باقی می ماند .

حتی در جایی خوندم که اگر از پورت ورودی hdmi استفاده کنی ولی به جای استفاده ازکابل hdmi از مبدل دیجیتال به hdmi استفاده کنی هم ممکنه حالتی که برای black level تنظیم میکنی ، ثابت نمونه و بهم بریزه .
توی دفترچش هم نوشته که این ویژگی با کابل hdmi عمل میکنه .
به احتمال قوی شما از ورودی hdmi و کابل hdmi برای مانیتورت استفاده نمیکنی وگرنه اصلا" نباید این مشکل پیش بیاد .

hamid_IT63
22-08-2012, 13:13
دوست گلم من نمی دونم الان خود ال جی کاملا این 2 ایرادی که من گرفتم رو قبول داره بعد شما قبول ندارید الان ال جی در حال تصحیح این دو ایرادی دیگه تصویر باید چه طوری باشه تا شما بگید اینه ای است من کامل این مانیتور رو در نور های مختلف تست کرد حتی در نور کاملا عادی این مشکل حل نشد :41: بعد زاویه دیدیش از lcd های عادی کمتره عزیز و چون اون حالت ایینه ای رو داره دیگه کامل تصویر رو خراب می کنه :9: در کل کسی که 500 تومن پول داره میده باید یه مانیتور بی نقص دستش باشه نه دارای 2 ایراد اساسی /// ال جی در حال تصحیح این 2 ایراده بعد که این 2 ایراد حال شد در ips7 اون وقت میشه گفت مانیتور :6:

دوست عزیز چرا الکی جو منفی میدی آخه ! والا ما هم تست کردیم آخه اگه این مانیتور فقط نقش یه آیینه داشت که اینهمه بروبیا نداشت ، یعنی الجی کلا" یه آیینه داده بیرون ! این جمله اولت رو که bold کردم واقعا" نمیدونم بر چه اساسی گفتی و از چه منبع معتبری شنیدی ! کلا" دو نوع صفحه نمایش داریم دیگه ، براق و مات . مطمئنا" هرکدومشون مزایا و معایب خودشونو دارن وگرنه حتما" تولید براق ها رو قطع میکردن .
بعضی ها کلا" دنبال صفحه نمایش براق و لوکس هستن ولی موضوع اینه که توی مشخصات مدلها ذکر میشه که مات هست یا براق و افراد بر اساسا ویژگی های کلی مانیتور و سلیقشون انتخاب میکنن .
با این حرفت کاملا" مخالفم که میگی این مانیتور دو ایراد اساسی داره و کسی که 500 تومن میده انتظارش رو بر آورده نمیکنه چون با توجه به ویژگی ها و مشخصات این مانیتور ، به نظرم یکی از بهترین مانیتورها با کاملترین مشخصاته . مشخصاتش نشون میده که یه مانیتور همه چیز تمومه برای اکثر کاربردها :)

samsung021
22-08-2012, 14:32
در ضمن خدمتتون ارض کنم که این مانیتور مشکل تصویر هم داره
من هر دو مانیتوری که گرفتم این را مشاهده کردم
وقتی از نزدیک به مانیتور نگاه میکنید یه رده های راه راه توش میبینین
و برای کسانی که کار گرافیک میکنن بیار آزار دهندست
همچنین چیزی که در همه مانیتور ها وجود داره : یک سری profile هست که از پیش تعریف شده و شما میتونین بر اساس موقعیت های مختلف اینها را برای خودتون تنظیم کنین که این مانیتور این را هم نداره
یعنی هر موقه میخواین فیلم ببینی دستی باید نور و رنگ را زیاد کنین و وقتی تموم شد و میخواستین کتاب بخونی دستی دوباره باید کم کنین که این هم از موارد ضعف این مانیتور هست
من بعد از این دو بار رفتم Asus 24 اینچ گرفتم دقیقا هم قیمت همین مانیتور و بسیار راضی هستم ....
موفق باشید.

vahab جان من همون اوایل که این مانیتور اومده بود اونو خریدم توی همین تاپیک هم کلی ابراز خوشحالیمو نشون دادم D:
با توجه به اینکه کارم طراحی هست منم اولش همین مشکل تو رو داشتم ولی یکم که با مانیتورم ور رفتم دیدم تنظیماتم میزون نبوده .
ویژگی super resolution این مانیتور روی چند حالت تنظیم میشه : movie ، game و ... احتمالا" تنظیمات مانیتورت روی movie یا game هست چون اگر روی یکی از این دو مورد باشه بدلیل افزایش نور و کنتراست تصویر راه راه نشون داده میشه چون روی حالت نرمال نیست و افزایش زیاد کنتراست و نور دلیلشه . وقتی تنظیمات روی movie یا game هست ، در اینحالت نور و کنتراست برای بالابردن کیفیت تصویر ، بالاتر برده میشه .

sajjad1973
22-08-2012, 14:48
یه مورد هم من اضافه کنم که میتونید برای هر ورودی تنظیمات جداگانه داشته باشید و ذخیره کنید - مثلا میتونید ورودی HDMI رو بزارید رو حالت movie و ورودی کامپیوتر رو بزارید مثلا normal یا هر تنظیمی که دلتون میخواد

samsung021
22-08-2012, 14:56
آقا این مانیتور به درد نمیخوره من امروز یکی خریدم برای مانیتور دوم مانیتور اولی سامسونگ t220p چند ساله دارمش ولی این lg واقعآ رو موخه اول اینکه هر چی تنضیمش کنی خاموش کمی به هم میریزه وقتی یک نوشته رو با موس تکون میدی رد صورتی از خودش میزاره الکی کلی پولشو دادم فقط ظاهر خیلی مودرنی داره :37:

من این مانیتور رو دارم ولی وقتی یه نوشته رو با موس تکون میدم رد صوتی نمیذاره . احتمالا" این رد صورتی مال افکت mouse ات هست . effect رو از موست برداری درست میشه چون بعید میدونم مشکل از مانیتور باشه و اگه درست نشد با خدمات مانیتورت تماس بگیر ولی احتمالا" برای موست افکت گذاشتی که اینطور میشه .

Zoroastrian
24-08-2012, 13:49
دوست عزیز چرا الکی جو منفی میدی آخه ! والا ما هم تست کردیم آخه اگه این مانیتور فقط نقش یه آیینه داشت که اینهمه بروبیا نداشت ، یعنی الجی کلا" یه آیینه داده بیرون ! این جمله اولت رو که bold کردم واقعا" نمیدونم بر چه اساسی گفتی و از چه منبع معتبری شنیدی ! کلا" دو نوع صفحه نمایش داریم دیگه ، براق و مات . مطمئنا" هرکدومشون مزایا و معایب خودشونو دارن وگرنه حتما" تولید براق ها رو قطع میکردن .
بعضی ها کلا" دنبال صفحه نمایش براق و لوکس هستن ولی موضوع اینه که توی مشخصات مدلها ذکر میشه که مات هست یا براق و افراد بر اساسا ویژگی های کلی مانیتور و سلیقشون انتخاب میکنن .
با این حرفت کاملا" مخالفم که میگی این مانیتور دو ایراد اساسی داره و کسی که 500 تومن میده انتظارش رو بر آورده نمیکنه چون با توجه به ویژگی ها و مشخصات این مانیتور ، به نظرم یکی از بهترین مانیتورها با کاملترین مشخصاته . مشخصاتش نشون میده که یه مانیتور همه چیز تمومه برای اکثر کاربردها :)

عزیز چرا جو منم رو هوا نمی گم در یک نور عادی تو یه اتاق که یه لامپ توش روشن باشه راحت شما لامپ رو تو تصویر می بینی دروغ میگم به نظرت الان تو بازار رضا درب اول ال جی گذاشته این مدل رو برای بازدید عموم نور اونجا یه نور عادیه همون جا هم ببینی توش نور منعکس میشه / مشکل با براق بودن صفحه نیست مشکل جایی هست که ال جی برای بالا بردن کیفیت تصویر دور یه سری چیزا رو خط کشیده الان به نظرت کسایی که رفتن خریدن مرض دارن بیان اینجا از جنسشون بد بگن جنسی که به خاطرش 500 تومن پول دادن !!! با این حرف موافقم که سلیقه ایست ولی ادم ایراد رو باید بگه الان رو جنس های خیلی بهتر از اینم ایراد می گیرن من نمی دونم ما ایرانی ها چرا دوست داریم همیشه عیب های یک جنس رو نگیم / من طرف صحبتم با کسانی است که این 2 ایراد براشون مهمه و من بهشون می گم این 2 ایراد اگر براتون مهمه نخرید همین هیچ جوی هم در کار نیست /

hamid_IT63
26-08-2012, 14:07
عزیز چرا جو منم رو هوا نمی گم در یک نور عادی تو یه اتاق که یه لامپ توش روشن باشه راحت شما لامپ رو تو تصویر می بینی دروغ میگم به نظرت الان تو بازار رضا درب اول ال جی گذاشته این مدل رو برای بازدید عموم نور اونجا یه نور عادیه همون جا هم ببینی توش نور منعکس میشه / مشکل با براق بودن صفحه نیست مشکل جایی هست که ال جی برای بالا بردن کیفیت تصویر دور یه سری چیزا رو خط کشیده الان به نظرت کسایی که رفتن خریدن مرض دارن بیان اینجا از جنسشون بد بگن جنسی که به خاطرش 500 تومن پول دادن !!! با این حرف موافقم که سلیقه ایست ولی ادم ایراد رو باید بگه الان رو جنس های خیلی بهتر از اینم ایراد می گیرن من نمی دونم ما ایرانی ها چرا دوست داریم همیشه عیب های یک جنس رو نگیم / من طرف صحبتم با کسانی است که این 2 ایراد براشون مهمه و من بهشون می گم این 2 ایراد اگر براتون مهمه نخرید همین هیچ جوی هم در کار نیست /
دوستان یه سری مشکلات در مورد این مدل مطرح کرده بودن که بیشتر مربوط میشد به نداشتن اطلاعات درست درمورد مانیتورشون و نخوندن دفترچه و ... که من سعی کردم با توضیحاتی که دادم براشون رفع ابهام کنم . امیدوارم با توجه به چیزایی که گفتم دوستان تنظیمات دستگاهشون رو تغییر بدن و به تصویر مطلوب خودشون برسن و ویژگی های خوب این مانیتور رو ببینن .

babaktuta
29-01-2013, 21:01
دوستان عزیز من این مانیتورو دارم بعد از 2 ماه بالاخره تونستم کالیبرش کنم و بهترین تصویر بگیرم و مشکل black level رو حل کردم افقط باید ابتدا از نموی تنظیم رنگ کارت گرافیک digital color format رو از حالت RGB بذاری رو حالت YvbCr444 بعد به دلخواه contrast brightnes gamma رو تغییر بدین ماله سیستم من روی (gamma .93) (brightnes 67) (contrast 52) گرافیکم zotac gforce 460 amp

babaktuta
29-01-2013, 21:03
با کاری که گفتم مشکل پروفایل مانیتورم درست میشه