PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال یا کرک برنامه Splash PRO EX

Astarali
08-05-2012, 22:34
سلام م م م...

کرک یا شماره سریال برنامه Splash PRO EX رو میخاستم...

لطفا همکاری های لازم را انجام دهید :40:

jafarian
08-05-2012, 22:37
بعد از رجیستر کردن برنامه رو توسط فایروال بلوک کنید وگرنه سریال باطل میشه :20:

DMTtN-5hLgr-fA2s0-RV57J-OCDlD-9Bf9j

Astarali
08-05-2012, 22:51
بعد از رجیستر کردن برنامه رو توسط فایروال بلوک کنید وگرنه سریال باطل میشه :20:

DMTtN-5hLgr-fA2s0-RV57J-OCDlD-9Bf9j

داداش ممنون از راهنمائی تون.

نحوه بلوک کردن برنامه توسط فایروال رو بگید.

ویندوزم 7 هست

jafarian
08-05-2012, 22:53
اینی که من قراردادم شماره سریال برنامه هست بسته به نوع آنتی ویروسی که روی سیستم دارین اگر که فایروال داشته باشه باید فایل exe این برنامه رو به داخل فایروال آنتی ویروس خودتون add کنید بعدشم گزینه ای به اسم deny رو برای بلوک کردن برنامه انتخاب کنید.

Astarali
08-05-2012, 22:56
راستی اینجا سه تا گزینه هست :

اولی نوشته License for

دومی نوشته Splash Serial Number

سومی هم نوشته Splash Serial EX Number

jafarian
08-05-2012, 23:03
شماتو همون دومی وارد کنید ببنید رجیستر میشه اگرنشد تو سومی بزنید .

Astarali
08-05-2012, 23:06
اینی که من قراردادم شماره سریال برنامه هست بسته به نوع آنتی ویروسی که روی سیستم دارین اگر که فایروال داشته باشه باید فایل exe این برنامه رو به داخل فایروال آنتی ویروس خودتون add کنید بعدشم گزینه ای به اسم deny رو برای بلوک کردن برنامه انتخاب کنید.

انتی ویروسم NOD 32 هست، اگه کل فولدر برنامه رو به انتی ویروس ادد کنم ردیف میشه ؟؟؟؟

در ضمن برنامه رو به فایر وال خود ویندوز هم ادد کردم

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

این عکس جائی که شماره سریال میخاد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شماره سریال رو هم میزنم این اخطار رو میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
08-05-2012, 23:07
کل فلدر نه فقط فایل exe برنامه رو فقط به فایروال معرفی کنیدتو این عکسم نوشته که سریال شما چون شناسایی شده باطل شده باید ازسریال دیگه استفاده کنید اگر پیدا کنم براتون قرار میدم چون با اتصال به اینترنت سریال این برنامه سریع شناسایی میشه.

Astarali
08-05-2012, 23:15
کل فلدر نه فقط فایل exe برنامه رو فقط به فایروال معرفی کنیدتو این عکسم نوشته که سریال شما چون شناسایی شده باطل شده باید ازسریال دیگه استفاده کنید اگر پیدا کنم براتون قرار میدم چون با اتصال به اینترنت سریال این برنامه سریع شناسایی میشه.

ینی به نظر شما اگه برنامه رو دوباره نصب کنم و سریال رو بزنم (اینترنت رو دیس کانکت کنم) ردیف میشه ؟؟؟؟

jafarian
08-05-2012, 23:21
نه دیگه با پاک کردن نصب مجددش فایده نداره مگر اینکه از یک سریال دیگه برای رجیستر کردن برنامه استفاده کنید فقط در اونصورت که به احتمال زیاد قبول کنه.