PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال درباره استفاده از کلاس ماژول

ALI2019
07-05-2012, 20:55
سلام
نمیدونم چرا هروقت پستی رو میزنم هیچکس جواب نمیده:41:حالا بگذریم:27:
تو رو خدا حد اقل اینو جواب بدین:11:
من میخوام با استفاده از ماژول و کلاس ماژول یه پروژه کتابخانه بسازم که توی اون هم از کامپوننت های ADODC وDataGrid استفاده شده و هم از بانک اطلاعاتی
اسم کلاس ماژول =Library
اسم ماژول=Library Module
اسم ADODC1=ADODC
واسم DataGrid1=DataGrid
متغییری به نام Fname در کلاس ماژول ایجاد کردم
وشیئی به نام LibraryObject هم در ماژول ایجاد کردم
ویک کلید Add هم روی فرم اصلی داریم
حالا من میخوام بدونم چطور وقتی روی کلید Add میزنیم یک کاربر اضافه بشه(اسمشو از یک تکس باکس میگیره) بطوری که از کلاس ماژول و ماژولمون هم استفاده کرده باشیم
در ضمن من تمامی تنظیمات مربوط به بانک اطلاعاتی و کامپوننت ها روهم انجام دادم و جواب گرفتم حالا فقط میخوام از ماژول و کلاس هم استفاده کرده باشم
لطفآ فقط یه نمونه کد بنویسید که بفهمم ارتباطش چطور بر قرار میشه

ALI2019
07-05-2012, 21:16
اگه متوجه نشدید لطفآ این برنامه رو دانلود کنید و تغییرات رو داخل اون بدین
LinkFileVB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Payman_62
08-05-2012, 12:38
سلام.
دلیلش اینه که شما سوالتو در سطح پروژه خودت مطرح میکنی و برای پاسخ به سوالت لازمه که پروژه در اختیار کاربر باشه.

سوالت رو باید کلی تر بپرسی. مثلا بگی چطور از طریق ADODC به دیتابیس کانکت بشم.
روششو یاد گرفتی دیگه اد کردن و آپدیت و دیلیت و ... رو هم میتونی انجام میدی.

ALI2019
08-05-2012, 17:24
منم پروژه رو برای دانلود گزاشتم فقط شما یه نمونه کد برام بنویسید بقیه شو خودم تا آخر میرم برای Add و Remove
فقط ارتباطش رو با کلاس ماژول و ماژول میخوام

Payman_62
11-05-2012, 13:00
سلام.
عرض کردم درخواست و سوال شما نباید بر اساس پروژه خودت باشه.
این کار مستلزم اینه که کاربران پروژه شما رو دانلود کنن. آنالیز کنن و سر از کدها در بیارن و بر اساس اون یه پاسخ به شما بدن که کار وقت گیریه.

شما در ارتباط با دیتابیس مشکل داری سوالت رو در زمینه روش ارتباط با دیتابیس مطرح کن. دیگه انتظار نداشته باش دوستان رو کد اختصاصی شما وقت بذارن و پروژه شما رو دیباگ کنن.

Payman_62
11-05-2012, 13:00
سلام.
عرض کردم درخواست و سوال شما نباید بر اساس پروژه خودت باشه.
این کار مستلزم اینه که کاربران پروژه شما رو دانلود کنن. آنالیز کنن و سر از کدها در بیارن و بر اساس اون یه پاسخ به شما بدن که کار وقت گیریه.

شما در ارتباط با دیتابیس مشکل داری سوالت رو در زمینه روش ارتباط با دیتابیس مطرح کن. دیگه انتظار نداشته باش دوستان رو کد اختصاصی شما وقت بذارن و پروژه شما رو دیباگ کنن.

sosani2007
23-09-2012, 10:08
بچه ها من شنیدم که فایل های DLL سرعت برنامه رو تا 5 درصد افزایش می ده و من هم می گم راست هست چون هیچ بازی پیشرفته ای نیست که فایل DLL نداشته باشه
اگر کسی کار با فایل های DLL رو بلده بگه