PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش جامع نرم افزار فلشر قدرتمند ا Phoenix ا

DJ.Mamal
07-05-2012, 19:00
با سلام
مدتها بود که یه آموزش به روز و درست و حسابی که نوشته بچه های سایت خودمون باشه نداشتیم و آموزش قبلی تنها نسخه کپی از سایت دیگه بود که منو وا داشت تا این آموزش که مختص سایت خودمونه رو براتون آماده کنم..
پس..به افتخار پی سی ورلد...

توجه
این فلشر فقط فیرم ور های رسمی رو فلش میکنه...برای فلش کردن فیرم ور های کوک شده به پست چهارم همین تاپیک مراجعه کنید

این پست به همراه جدیدترین ورژن نرم افزار آپدیت میشه و جدیدترین ورژن تو پست اول معرفی میشه

Phoenix Service Software 2012.50.001.49220

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .zip.html)

برای فلش به چند مورد فایل نیاز داریم:
1- درایور کابل که با نصب نوکیا سوییت نصب میشه..اگه ندارید از اینجا دانلود کنید
دانلود جدیدترین ورژن نوکیا سوییت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود درایور کابل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2- درایور فلش نوکیا که میتونید از این لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید
3- فایل های فیرم ور که میتونید از این بخش انجمن پیدا کنید
بخش مربوط به فیرم ور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بخش درخواست فیرم ور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4-فایل فیرم ور دانلود شده رو به مسر زیر تو کامپیوترتون انتقال بدید C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products...و طبق RM گوشیتون فولدر بسازید و بریزین داخل اون فولدر
مثلا فایل های n8 رو باید داخل این فولدر بریزین C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products \rm-596

تاپیک های مرتبط با موضوع
آموزش نحوه آپگرید گوشیهای نوکیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش فلش با نرم افزار جف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DJ.Mamal
07-05-2012, 19:51
نرم افزار رو اجرا کرده و گوشی رو در حالت PC Suite قرار میدیم...
از قسمت کانکشن گوشی رو که وصل شده انتخاب میکنیم..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا از منوی File گزینه Scan Product رو انتخاب میکنیم و منتظر میشیم تا اسکن تمام بشه و پایین صفحه مشخصات گوشی ظاهر بشه

حالا به منوی Flashing رفته و گزینه Firmware Update رو میزنیم

56546

از پنجره باز شده دکمه مقابل Product code رو میزنیم و فیرم ور مورد نظر رو انتخاب میکنیم..و تایید میکنیم
در آخر هم گزینه Update software رو زده و متظر میشیم تا مراحل آپدیت تمام بشه..

56547

در اینحا دو گزینه داریم...اگر Update Software رو بزنید..فقط فیرم ور آپدیت میشه و چیزی از گوشی پاک نمیشه..
اما اگر گزینه Refurbish رو بزنید تمام اطلاعات فون مموری پاک میشه و تنظیمات گوشی به حالت کارخانه برمیگرده

DJ.Mamal
09-05-2012, 13:36
با این روش میشه گوشیهایی که به علت مورد نرم افزاری روشن نمیشه رو به حالت اول برگردوند

نرم افزار رو اجرا کرده و از منوی File گزینه Open Product رو انتخاب می کنیم

56541

طبق RM گوشیتون رو پیدا کرده و انتخاب کنید...مثلا در شکل N8 با RM-596 انتخاب شده

56542

حالا از منوی Flashing گزینه Firmware Update رو انتخاب کنید

56543

اول تیک گزینه Dead Phone usb flashing رو بزنید و بعد دکمه انتخاب پروداکت کد رو زده و فیرم ور مورد نظر رو انتخاب کنید و تایید کنید...

56544

حالا باطری گوشی رو جدا کنید و گوشی رو با کابل به کامپیوترتون وصل کنید...بعد گزینه Refurbish رو بزنید..حالا باطری رو جا بزنید و دکمه پاور رو فشار بدید و منتظر بمونید تا فلش تمام بشه
گوشیهایی که با usb شارژ میشن گاهی مواقع نیاز به زدن دکمه پاور نیست و با جا زدن باطری فلش شروع میشه...و گوشیهایی که باطریشون در نمیاد موقع فلش دکمه پاور رو 8 تا 10 ثانیه نگه دارید تا فلش شروع بشه

56545

DJ.Mamal
10-05-2012, 11:31
برای فلش کردن فیرم ور های کوک شده با این فلشر ابتدا فیرم ور رو کالیبره کرده و سپس فلش میکنیم
آموزش کالیبره کردن فیرم ور های کوک شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای بازگشت به حالت عادی هم فیرم وری اورجینال با ورژنی برابر یا بالاتر از فیرم ور کوک شده فلش کنید

DJ.Mamal
10-05-2012, 11:45
این پست هم برای داونگرید و تعویض پروداکت کد و ...

am_omid
26-06-2012, 19:49
ورژن جديد خدمت دوستان....
PhoenixServiceSoftware2012.16.004.48159Cracked

Altairezio
26-06-2012, 21:13
سلام محمد آقا اگه تو حالت dead تو مرحله ی آخر که یه ارور میده ؛ مال من یه ارور دیگه میده من چه کنم؟
ارور از مراحل زیر تشکیل میشه!:
1-گوشی رو در بیار 2-باطریشو در بیار 3-گوشی رو وصل کن 4- باطری رو جا بنداز 5-پاور گوشیت رو 8 ثانیه نگه دار بعد گفت ok رو بزن

DJ.Mamal
20-07-2012, 01:42
سلام محمد آقا اگه تو حالت dead تو مرحله ی آخر که یه ارور میده ؛ مال من یه ارور دیگه میده من چه کنم؟
ارور از مراحل زیر تشکیل میشه!:
1-گوشی رو در بیار 2-باطریشو در بیار 3-گوشی رو وصل کن 4- باطری رو جا بنداز 5-پاور گوشیت رو 8 ثانیه نگه دار بعد گفت ok رو بزن

اولا نباید ارور بده...اگه درست فلش بشه...ثانیا اگه ارور داد طبق دستوری که میده عمل کن تا فلش تموم بشه

alimotory
12-12-2012, 23:20
باسلام خسته نباشید نوکیا ان 97 دارم میخوام ورژنشو عوض کنم rm505به rm507 چطوری اینکارو بکنم پشت گوشی rm507 هستش اما نرم افزار rm 505 راهنمایی کنید متشکرم

aydin_eb7777
13-12-2012, 10:07
باسلام خسته نباشید نوکیا ان 97 دارم میخوام ورژنشو عوض کنم rm505به rm507 چطوری اینکارو بکنم پشت گوشی rm507 هستش اما نرم افزار rm 505 راهنمایی کنید متشکرم
دوست عزیز در قسمت فریمورها جواب سوال شما رو دادم
در لینک زیر
نیازی نیست چند جا پست بدین
آموزش فینیکس به شما کمک می کنه که به راحتی فلش کنی
موفق باشی

StarrySky
18-04-2013, 13:31
سلام
بعد از نصب نرم افزار وقتی اجراش میکنم این ارور رو میده و تو قسمت کانکشنز هیچ گزینه ای رو نمیاره. مشکل چیه؟ گوشی به حالت ovi suite وصله
پیشاپیش ممنون :11:

saeedas52
20-10-2013, 12:09
با سلام و خسته نباشید
من گوشیم nokia x6 هست .ورژن گوشیم 31 بود بعد توسط دوستم ورژينشو توسط برنامه ای که نمیدونم چی بود کردیم 40.0.002 بعد از یک ماه دیدم تاچ گوشیم قطع شده بعد گوشیمو خاموش روشن کردم دیدم درست نشد خلاصه بیخیال شدم میخاستم برم درستش کنم که بعد نیم ساعت اروره updait sowftewer رو داد دیدم تاچش کار میکنه منم کنسل کردم چون اینترنته گوشیم ضعیف بود .بعا الان گوشیم هر چن وقت درمیون اینجوری میشه گاهی اوقات قطع که شد بعد چن ساعت چنین اروری رو میده بعد درس میشه.تا وقتی که این ارور رو نداد تاچ قعطه.حالا باید چیکار کنم؟

DJ.Mamal
19-11-2013, 11:46
سلام
بعد از نصب نرم افزار وقتی اجراش میکنم این ارور رو میده و تو قسمت کانکشنز هیچ گزینه ای رو نمیاره. مشکل چیه؟ گوشی به حالت ovi suite وصله

پیشاپیش ممنون :11:
شما از چه ویندوزی استفاده میکنی؟ net framework نصبه؟

با سلام و خسته نباشید
من گوشیم nokia x6 هست .ورژن گوشیم 31 بود بعد توسط دوستم ورژينشو توسط برنامه ای که نمیدونم چی بود کردیم 40.0.002 بعد از یک ماه دیدم تاچ گوشیم قطع شده بعد گوشیمو خاموش روشن کردم دیدم درست نشد خلاصه بیخیال شدم میخاستم برم درستش کنم که بعد نیم ساعت اروره updait sowftewer رو داد دیدم تاچش کار میکنه منم کنسل کردم چون اینترنته گوشیم ضعیف بود .بعا الان گوشیم هر چن وقت درمیون اینجوری میشه گاهی اوقات قطع که شد بعد چن ساعت چنین اروری رو میده بعد درس میشه.تا وقتی که این ارور رو نداد تاچ قعطه.حالا باید چیکار کنم؟
اول از صحت فلش و فایل فلش مطمئن شو اگه درست بود یبار تو حالت خاموشی فلش کن اگه نشد ببر جایی برای انجام کارای تخصصی

milad.xp
15-03-2015, 09:21
با سلام
چنانچه بعد از شناسایی گوشی و رفتن به قسمت Firmware Update و بعد از کلیک بر روی گزینه Update Sotware با خطاهای
Error Retrieving Data Package یا Currently Selected Data Package Retrieving Failed مواجه شدید به پوشه ی RM-XXX (که در مسیر C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products ساختید) مراجعه کنید و اعداد و حروف قبل از کلمه rm را ازنام فایل ها پاک کنید.
مثال:
0CE8E194_RM638_0594548_10.80_013
باید به
RM638_0594548_10.80_013
تغییر نام یابد.موفق باشید.یاعلی