PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای فرمت کردن درایو

Ali_p30
07-05-2012, 11:13
سلام
یه نرم افزار برای فرمت کردن درایو(رم , فلش و ...) میخوام جوری که دیگه نشه ریکاوریش کرد
ممنون

ALI . R
07-05-2012, 17:10
سلام عزیز. شما میتونید از این نرم افزار استفاده کنید: HDD Low Level Format Tool v4.12
چنانچه شما نیز از جمله کاربران باتجربه ی کامپیوتر باشید مطمئناً می دانید که ابزار فرمتی که ویندوز در اختیار شما قرار می دهد اطلاعات موجود در دیسکی که فرمت می کنید را به صورت دائمی و صد در صد حذف نخواهد کرد.
همچنین می دانید که یکی از موثرترین راه های از بین بردن بدسکتور هارد استفاده از فرمت سطح پایین یا همان Low Level Format است. شما می توانید با استفاده از نرم افزار HDD Low Level Format Tool که ابزار فرمت سطح پایین هارد نامیده می شود، تمامی فایل های ذخیره شده بر روی هارد دیسک و یا حتی فلش مموری ها را برای همیشه و به صورت دائمی پاک کنید، به نحوی که به هیچ وجه با استفاده از نرم افزار های بازیابی قابل، بازگرداندن نباشند. ایمنی حذف دائم اطلاعات توسط این نرم افزار تا اندازه ای است که پس از فرمت کردن هارد دیسک با استفاده از آن، گویی هارد دیسک را به تازگی از کارخانه سازنده آن تحویل گرفته اید. همچنین این نرم افزار تقریباً از تمامی هارد دیسک ها پشتیبانی می نماید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار HDD Low Level Format Tool:
- توانايي فرمت انواع هارد IDE و SATA و اسکازي و USB
- پشتیبانی از تمامی هارد های: مکستور، سی گیت، سامسونگ، هیتاچی، توشیبا، وسترن دیجیتال، آی بی ام، فوجیتسو، کوانتوم
- فرمت کردن حافظه های فلش
- فرمت سطح پایین یا همان Low Level Format
- عدم امکان بازیابی اطلاعات
- و ...

راهنمای نصب

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
08-05-2012, 22:36
ازبرنامه SDFormatter هم میتونید استفاده کنید:20:

s000.tinyupload.com/?file_id=05061139280103996074

i-like-ddd
27-05-2012, 01:40
سلام دوستان ، من از نرم افزار HDD Low Level Format Tool v4.12 استفاده کردم و فلشم رو فرمت کردم
ولی بعد از این که ریکاوری کردم اطلاعات به راحتی برگشت !

Dew Drop
27-05-2012, 23:19
سلام دوستان ، من از نرم افزار HDD Low Level Format Tool v4.12 استفاده کردم و فلشم رو فرمت کردم
ولی بعد از این که ریکاوری کردم اطلاعات به راحتی برگشت !

نرم افزاری که تو این تاپیک گذاشتم رو امتحان کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]