PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زیر 2میلیون با این مشخصات:

RND
07-05-2012, 09:46
سلام خدمت اساتید
یک لپ تاپ میخوام با این مشخصات:

1. صفحه نمایش 15.6 اینچ ، مات (noun glossy) ، فول HD
2. cpu corei7 , sandy bridge
3. Ram:8
4. ص ک همراه با قسمت جداگانه اعداد (num pad) و حروف -- شده فارسی
5. Full Port
6. HDD>=500gig
7. BT and WIFI and HD Webcam
8. Weight<=3KG
9. گارانتی معتبر
10. گراقیک مهم نیست
11. قیمت زیر 2میلیون
12. تو ایران پیدا شه!

نکته مهم این که من همه این ویژگی ها رو با هم میخوام و متاسفانه تو سایت های ایرانی فروش لپ تاپ این امکان وجود نداره که شما detail search داشته باشی و وقتی بهشون زنگ میزنی متوجه میشی که طرف اصلا نمیدونه که رزولوشون یعنی چی، چه برسه که بخواد کمکت کنه! تو سایت های خارجی search کردم چندتایی پیدا کردم اما تو ایران وجود ندارند(هر دم از این باغ بری میرسد). الان 10روز که از کارو زندگی افتادم. خواهش میکنم یک نفر یک جواب درست و حسابی به ما بده که خواسته های منو پوشش بده.
با تشکر.
اگر یقین داری روزی پروانه میشوی، بگذار روزگار هر چقدر میخواهد پیله کند.

RND
09-05-2012, 14:18
2روز گذشته، چرا هیچکس جواب نمیده!!!!!!

Mr.Mazmamfi
11-05-2012, 21:59
2روز گذشته، چرا هیچکس جواب نمیده!!!!!!

سلام

ببین رفیق به ذهن من تا این قیمت مدلی که صفحه نمایش مات داشته باشه نیست ، البته شاید سونی داشته باشه ولی من تخصصی تو سونی ندارم .

مدل هایی که شما میتونی بخری و صفحه نمایش FHD و . ... داشته باشه ، N55 SF و N53 SV هست .

همه ی مسخصات شما رو هم داره .

ایراد بزرگی که این سری (N) داره اینه که کیبورد مناسبی نداره ، البته بعد چند وقت بهش عادت میکنی .

چون گرافیک برات مهم نیست ، بهتره با گرافیک GT 540 بخری که مدل N53 میشه .

گارانتیه معتبر ایسوس هم سازگار - مادیران - امرتات - دیجیتال - الماس هست .

موفق باشید .

Mr.Mazmamfi
11-05-2012, 22:06
راستی جدیدا مدل 4530 رو با core i7 وارد کردن که صفحه نمایش مات داره ، ولی از اون طرف فول HD نیست ، خیلی سخته تمام نیاز های شمارو تو یه مدل جمع کنیم .

موفق .

RND
12-05-2012, 09:42
سلام

ببین رفیق به ذهن من تا این قیمت مدلی که صفحه نمایش مات داشته باشه نیست ، البته شاید سونی داشته باشه ولی من تخصصی تو سونی ندارم .

مدل هایی که شما میتونی بخری و صفحه نمایش FHD و . ... داشته باشه ، N55 SF و N53 SV هست .

همه ی مسخصات شما رو هم داره .

ایراد بزرگی که این سری (N) داره اینه که کیبورد مناسبی نداره ، البته بعد چند وقت بهش عادت میکنی .

چون گرافیک برات مهم نیست ، بهتره با گرافیک GT 540 بخری که مدل N53 میشه .

گارانتیه معتبر ایسوس هم سازگار - مادیران - امرتات - دیجیتال - الماس هست .

موفق باشید .

سلام، آقا زحمت کشیدی، کم کم داشتم نا امید میشدم، واقعا ممنون.

N55SF، حیف این لپ تاپ با اون کانفیگش نیست که دکمه های کیبوردش سفید باشه؟ باور کن هر چی فکر میکنم میبینم که نمیتونم باهاش کنار بیام.

N53SV، به دل میشینه.

4530، محصول HP است و با توجه به احترام خاصی که به این برند دارم فکر کنم گارانتی خوبی تو ایران نداره، درست میگم؟

خیلی سخته تمام نیاز های شمارو تو یه مدل جمع کنیم .

حق با شماست.

دوست عزیز نظرت در مورد z570 ، y570 چیه؟

از z570 خیلی خوشم اومده حیف که usb3 و ص ن FHD و مات نداره در ضمن مثل اینکه ص ک عربیه؟ این دیگه واقعا تو مخ نمیره، یکی نیست به این واردکننده ها بگه که آخه این چه کاری که شما میکنید، با این سری نمیشه فارسی تایپ کرد؟ چه محدودیت هایی داره؟

y570 ، اگه ص ن FHD و مات بود و ص ک فارسی، اون وقت برای توصیف این لپ تاپ فقط میشد بگی احسنت Lenovo .

خلاصه به لطف شما کم کم دارم به جواب میرسم. ممنون.

RND
12-05-2012, 09:49
راستی g570 با corei7 تو بازار هست؟ میدونم این مدل هم محدودیت های z570 رو داره اما فکر کنم اگه corei7 داشته باشه قیمتش از z570 پایین تره.

milad_takjoo
12-05-2012, 10:10
سونی سری f یه مدل با مشخصاتی که میخوای داره ولی قمیتش فک کنم 2.200 باشه..صفحش هم مات هست
اگه قیمتش مشکلی نداری بگو معرفی کنم..

RND
12-05-2012, 10:40
سونی سری f یه مدل با مشخصاتی که میخوای داره ولی قمیتش فک کنم 2.200 باشه..صفحش هم مات هست
اگه قیمتش مشکلی نداری بگو معرفی کنم..

سلام
معرفی کن آقا میلاد، ممنون.

milad_takjoo
12-05-2012, 11:17
این مدل هستش
sony vaio vpcf232fx/b

پدرم داره...لپ تاپ خیلی خوبیه..خیلی هم خنک هستش...طراحیش هم خیلی باکلاسه و زیبا...از لحاظ صوتی هم خیلی خوبه

RND
12-05-2012, 13:52
این مدل هستش
sony vaio vpcf232fx/b

پدرم داره...لپ تاپ خیلی خوبیه..خیلی هم خنک هستش...طراحیش هم خیلی باکلاسه و زیبا...از لحاظ صوتی هم خیلی خوبه

سلام
این ص ن 16.4و وزنش 3.1kg که نشون میده جا به جایش شوخی نیست، من با ص ن 15.6 میخوام. احساس میکنم sony یک مقدار هم داره پول برندشو میگیره تا جنس، البته این نظر منه و ممکن اشتباه هم باشه، به هر حال ممنون آقا میلاد.

milad_takjoo
12-05-2012, 21:01
آره صددرصد ولی این لپ تاپ با امکانات خوبش و قیمت مناسب نسبت به سونی بودنش ارزش داره...صفحش هم زیاد بزرگتر از 15.6 نیست...

Mr.Mazmamfi
13-05-2012, 14:58
4530، محصول HP است و با توجه به احترام خاصی که به این برند دارم فکر کنم گارانتی خوبی تو ایران نداره، درست میگم؟

جدیدا سریر HP رو گارانتی میکنه و قیمت مناسبی هم میده ، باید ببینی این شرکت کانفیگ core i7 رو داره یا نه .

گارانتی های دیگه هم فالنیک و مای HP هستن ولی قیمت هاشون بالاتره .

دوست عزیز نظرت در مورد z570 ، y570 چیه؟

هر دو مدل کیفیت خوبی دارن ولی نه FHD هستن و نه صفحه نمایش مات دارن .
اگر بخوایی فول HP بخری باید مدل Y580 رو بخری که هنوز وارد ایران نشده ولی اگر بشه قیمتش فوق العاده بالاس .

از z570 خیلی خوشم اومده حیف که usb3 و ص ن FHD و مات نداره در ضمن مثل اینکه ص ک عربیه؟ این دیگه واقعا تو مخ نمیره، یکی نیست به این واردکننده ها بگه که آخه این چه کاری که شما میکنید، با این سری نمیشه فارسی تایپ کرد؟ چه محدودیت هایی داره؟

عزیز دلم ، حروفی که رو کیبورد -- شده ، عربیه ، و بعد 2 هفته باهاش عادت میکنی ، و هیچ ربطی هم به فارسی تایپ کردن نداره ، برای تایپ فارسی باید زبان ویندوزتون رو فارسی کنید !!!

موفق باشید.

RND
13-05-2012, 20:48
عزیز دلم ، حروفی که رو کیبورد -- شده ، عربیه ، و بعد 2 هفته باهاش عادت میکنی ، و هیچ ربطی هم به فارسی تایپ کردن نداره ، برای تایپ فارسی باید زبان ویندوزتون رو فارسی کنید !!!

اول از شما دوست عزیز تشکر میکنم به خاطر راهنمایی های خوبتون. داداش باور کن میدونستم که برای فارسی تایپ کردن باید زبان ویندوز رو فارسی کرد! اما چون الفبای عربی حروف ( گ چ پ ژ ) را نداره گفتم نکنه شاید کلا حروف جا به جا tag شده باشند مثلا ( ن ) روی کلید ( k ) نباشه که این خیلی بده اما اگر حروف عربی دقیقا به جای حروف فارسی tag شده باشند خیلی خوبه این جوری فرقش با بقیه کیبوردها این میشه که فقط حروف ( گ چ پ ژ ) tag نشدند و باید جای اونارو حفظ باشی، البته مشکل از من بود که خوب بحث رو باز نکردم حالا جواب چیه، کیبوردش چه جوریه؟

h!tman
13-05-2012, 21:03
میشه خودتون اضافه کنید
روی کیبورد سخت گیری نکنید چون یک چیزیه که سریع بهش عادت میکنید

کیبورد N یکم بد ساخته :دی ولی خوب لپ تاپ فوق العاده ای و میشه باهاش کنار اومد

RND
13-05-2012, 21:24
میشه خودتون اضافه کنید
روی کیبورد سخت گیری نکنید چون یک چیزیه که سریع بهش عادت میکنید

کیبورد N یکم بد ساخته :دی ولی خوب لپ تاپ فوق العاده ای و میشه باهاش کنار اومد

من چیکار به سری N دارم! ما داشتیم درمورد کیبورد z570 و y570 بحث میکردیم. Asus که اصلا خودش حروف فارسی رو tag شده داره...

h!tman
13-05-2012, 22:25
دو تا enter زدم بحث جدا شه!

Mr.Mazmamfi
13-05-2012, 22:42
اول از شما دوست عزیز تشکر میکنم به خاطر راهنمایی های خوبتون. داداش باور کن میدونستم که برای فارسی تایپ کردن باید زبان ویندوز رو فارسی کرد! اما چون الفبای عربی حروف ( گ چ پ ژ ) را نداره گفتم نکنه شاید کلا حروف جا به جا tag شده باشند مثلا ( ن ) روی کلید ( k ) نباشه که این خیلی بده اما اگر حروف عربی دقیقا به جای حروف فارسی tag شده باشند خیلی خوبه این جوری فرقش با بقیه کیبوردها این میشه که فقط حروف ( گ چ پ ژ ) tag نشدند و باید جای اونارو حفظ باشی، البته مشکل از من بود که خوب بحث رو باز نکردم حالا جواب چیه، کیبوردش چه جوریه؟

نگاه کنید ، کلا کیبورد عربیه ، یعنی علاوه بر حروف ( گ چ پ ژ ) حروف های دیگه هم جابجاست ( جابجایی به این معنا که رو کیبورد حرف دیگه ای حک شده ولی عملکردش یه حرف دیگس )

این کیبورد سریه Thinkpad Lenovo هست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر دقت کنید ، حرف " ذ " رو کیبورد نوشته نشده ، ولی برای تایپ باید کلید " لا " رو بزنید .

یا برای تایپ " ط " باید " ء " رو بزنید و . . . .

البته به نظر من اگر شما با کیبورد های فارسی قبلا تایپ کردی ، مشکل خیلی حادی نداری ، چون تو ذهنت جای صحیح حروف رو میدونی .

من خودم ایسر دارم و کیبوردش عربیه ، و هیچ مشکلی هم باهاش ندارم ، سریع هم تایپ میکنم .

موفق باشید.

RND
14-05-2012, 06:56
سلام
ممنون، زحمت کشیدی.

RND
16-05-2012, 17:15
سلام بچه ها
بالاخره دیروز N55SF خریدم.
کانفیگ: FHD+DVD R/W+2GB VGA+4GB RAM+i7 2670QM+750GB HDD+DOS+Vista Warranty
قیمت: 1660000 که البته 4GB هم RAM بهش اضافه کردم که این هم 55000تومان به قیمت اضافه کرد.
البته کانفیگی که گفتم Original کارخانه است که همون طور که گفتم من فقط یه RAM بهش اضافه کردم.

Mr.Mazmamfi
16-05-2012, 17:29
سلام بچه ها
قیمت: 1660000 که البته 4GB هم RAM بهش اضافه کردم که این هم 55000تومان به قیمت اضافه کرد.
البته کانفیگی که گفتم Original کارخانه است که همون طور که گفتم من فقط یه RAM بهش اضافه کردم.

سلام
مبارکت باشه رفیق ، انشاالله فنش برات بچرخه :11:
فکر میکنم قیمت خوبی هم خریدی .

اگه برات مقدوره آدرس مغازه رو برام پ . خ کن .

موفق باشید.

eafar1366
16-05-2012, 21:48
سلام بچه ها

مطمئنی FHD هست ؟ قیمتت خیلی پایینه بعید میدونما
بی زحمت آدرسشو به منم بده

RND
16-05-2012, 22:19
مطمئنی FHD هست ؟ قیمتت خیلی پایینه بعید میدونما
بی زحمت آدرسشو به منم بده

سلام
کانفیگش همونیه که عرض کزدم ص ن هم FHD یعنی ررزولوشون 1920*1080
دیروز دلار 1600 بود توسایت دیجی کالا هم اگه برید قیمت 1700000 خورده که البته اون یه کانفیگ دیگه است، احتیاجی به آدرس نیست شما هر بازاری که برید(تهران) قیمت همینه حالا ده یا بیست تومان بالا پایین داره ، من از بازار رضا گرفتم.

Mr.Mazmamfi
16-05-2012, 22:25
سلام
کانفیگش همونیه که عرض کزدم ص ن هم FHD یعنی ررزولوشون 1920*1080
دیروز دلار 1600 بود توسایت دیجی کالا هم اگه برید قیمت 1700000 خورده که البته اون یه کانفیگ دیگه است، احتیاجی به آدرس نیست شما هر بازاری که برید(تهران) قیمت همینه حالا ده یا بیست تومان بالا پایین داره ، من از بازار رضا گرفتم.

سلام
تو سایت دیجی کالا صفحه نمایش HD هست !!!
قیمت خیلی خوبی گرفتید ، شایدم ما از بازار خبر نداریم که انقدر ارزون شده ( البته شنیده بودم ایسوس افت زیادی داشته ولی نه تا این حد دیگه !!! )

خداروشکر قیمت ها یه مقداری بهتر شده . :20:

موفق باشید.

RND
17-05-2012, 00:34
سلام
مبارکت باشه رفیق ، انشاالله فنش برات بچرخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
فکر میکنم قیمت خوبی هم خریدی .

ممنون رفیق، شما خیلی به من لطف کردی ، واقعا ازت ممنونم. آواتارت عوض شده بود نشناختم وگرنه زودتر تشکر میکردم.:11:

سلام
تو سایت دیجی کالا صفحه نمایش HD هست !!!

آره دیدم، ولی فکر کنم اشتباه زدن تو سایت. چون من همون کانفیگ رو ده جا تو بازار دیدم همشون FHD بودن.

3rdoor
17-05-2012, 16:02
Asus K53SD

afdragon
17-05-2012, 16:54
ارزون شدن سری n ایسوس به دو دلیله
یکیش پایین اومدن قیمت دلار و دوم اینکه مدل های جدید با سی پی یو ی Ivy Bridge دارن میان :20:
اگه عجله نداشتی می تونستی صبر کنی n56 بیاد که خیلی شیکه و کیبوردشو درست کردن.
البته اینیم که گرفتی خیلی عالیه و قیمتش خیلی مناسبه. همین تا یکی دو ماه پیش 2300-2500 بود.

RND
17-05-2012, 23:13
ارزون شدن سری n ایسوس به دو دلیله
یکیش پایین اومدن قیمت دلار و دوم اینکه مدل های جدید با سی پی یو ی Ivy Bridge دارن میان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

البته همه برندها قیمتشون یه مقدار اومده پایین، مثلا روزی که من N55SF رو خریدم، 4530s با کانفیگ
i7 2670QM, 4GB RAM,640GB HDD,HD& Matt Display, 1GB VGA قیمت با گارانتی (متفرقه) 1405000تومن بود.

اگه عجله نداشتی می تونستی صبر کنی n56 بیاد که خیلی شیکه و کیبوردشو درست کردن.
البته اینیم که گرفتی خیلی عالیه و قیمتش خیلی مناسبه. همین تا یکی دو ماه پیش 2300-2500 بود.

آخه نمیتونستم بیشتر از این صبرکنمو الان خدارو شکر از خریدم راضیم، باور کن من از خدامه همین مدل بشه 500,000 تومنو مردم بخرن حالشو ببرن، در ضمن 123 به کیبوردش عادت میکنید تنها ایرادی که من تا حالا دیدم اینه که جای دست رو بدنه ش میمونه.

milad_takjoo
18-05-2012, 07:46
آخه نمیتونستم بیشتر از این صبرکنمو الان خدارو شکر از خریدم راضیم، باور کن من از خدامه همین مدل بشه 500,000 تومنو مردم بخرن حالشو ببرن، در ضمن 123 به کیبوردش عادت میکنید تنها ایرادی که من تا حالا دیدم اینه که جای دست رو بدنه ش میمونهتو خیلی از لپتاپ ها اینطوریه...مشکل رایجی هستش...نگران نباش