PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن رمز وایرلس

choo-choo
07-05-2012, 00:36
سلام میبخشید اگه سوالمو در جای خودش نپرسیدم خیلی به فروم وارد نیستم.:41:
توی خیلی از جاهای دانشگامون برای وایرلس رمز گذاشتن می خواستم بدونم راهی برای پیدا کردنش وجود داره ؟؟؟ خیلی برام مهمه ,ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.:19:

Eblis 2011
07-05-2012, 01:05
فکر نمیکنم به همین راحتی ها باشه . . . کلا باید بیخیال این کار شین

poonel
07-05-2012, 01:51
رمز گذاشتن که شما استفاده نکنی!

اختیار اینترنتشون رو دارن.

اگه بخوای رمزش رو هـــــــک کنی این کارت شرعاً حرامه و غیر قانونی هم هست و اگه بگیرنت اعدام رو شاخشه.:31:

8086
07-05-2012, 08:46
با سلام
شما باید ببینی الگوریتم رمز نگاری که ازش استفاده کردن چی هست ؟!؟!
اگه ناشی هستن و از WEP استفاده کردن که پسورد تو 15 دقیقه Crack میشه و تمام. ( با نرم افزار هایی مثل AIO WiFi ---- و BackTrack )

اما !!!!؟؟؟ اگه زرنگ بودن و از WPA و خانوادش استفاده کردن که دیگه کار سخت میشه و رمز نگاریش کار حضرت فیل می باشد.
در این روش شما باید از دیکشنری برای رمز گشایی استفاده کنین که حجم آن حدودا 50 GB میباشد و فقط در صورتی موفق میشی که رمز اونها توی Password Dictionary شما باشه!
با تشکر

choo-choo
07-05-2012, 09:15

اگه بخوای رمزش رو هـــــــک کنی این کارت شرعاً حرامه و غیر قانونی هم هست و اگه بگیرنت اعدام رو شاخشه.:31:

دستت درد نکنه یه دفعه کشتیمون.:18: نمی خوام که کار سی یا30 کنم.

choo-choo
07-05-2012, 09:21
با سلام
شما باید ببینی الگوریتم رمز نگاری که ازش استفاده کردن چی هست ؟!؟!
اگه ناشی هستن و از WEP استفاده کردن که پسورد تو 15 دقیقه Crack میشه و تمام. ( با نرم افزار هایی مثل AIO WiFi ---- و BackTrack )

اما !!!!؟؟؟ اگه زرنگ بودن و از WPA و خانوادش استفاده کردن که دیگه کار سخت میشه و رمز نگاریش کار حضرت فیل می باشد.
در این روش شما باید از دیکشنری برای رمز گشایی استفاده کنین که حجم آن حدودا 50 GB میباشد و فقط در صورتی موفق میشی که رمز اونها توی Password Dictionary شما باشه!
با تشکر

ممنون دوست عزیز,این دیکشنری که فرمودید از کجا می تونم گیرش بیارم اگه لینک آخرین ورژن و طرز کارشو بهم معرفی کنید ممنون می شم.

شرمنده یه سوال دیگه ای هم که داشتم این بود که هیچ راهی برای نفوظ به mac filter و mac address وجود داره؟
چون یه جاهایی هم برای کامپیوتر از mac filter و برای گوشی از v-p-*n استفاده کردن.(یعنی اینکه پول میریزی به حسابشون اون وی--پی---انی که روی گوشیت گذاشتن تا مدت زمان مشخصی کار می کنه.حالا اگه راهی برای نفوظ معرفی کنید ممنون میشم.)

اون 2 تا نرم افزارو هم اگه لینک آخرین ورژنشون رو هم لطف کنید باز هم ممنون می شم.(+ آموزش ):11:

8086
07-05-2012, 19:50
ممنون دوست عزیز,این دیکشنری که فرمودید از کجا می تونم گیرش بیارم اگه لینک آخرین ورژن و طرز کارشو بهم معرفی کنید ممنون می شم.

شرمنده یه سوال دیگه ای هم که داشتم این بود که هیچ راهی برای نفوظ به mac filter و mac address وجود داره؟
چون یه جاهایی هم برای کامپیوتر از mac filter و برای گوشی از v-p-*n استفاده کردن.(یعنی اینکه پول میریزی به حسابشون اون وی--پی---انی که روی گوشیت گذاشتن تا مدت زمان مشخصی کار می کنه.حالا اگه راهی برای نفوظ معرفی کنید ممنون میشم.)

اون 2 تا نرم افزارو هم اگه لینک آخرین ورژنشون رو هم لطف کنید باز هم ممنون می شم.(+ آموزش ):11:

سلام
معمولا رسم نیست که کسی کسه دیگه رو پاس بده به یه فروم دیگه!
میدونم که خلاف قوانین هست ولی اگه میخوای کاملا با این عمل و راهکاراش آشنا بشی یه سر به فروم آشیانه بزن!
با عرض معذرت!
چون اینجا جایی برای امنیت نیست!
امیدوارم تخلف محسوب نشه!
با تشکر

choo-choo
08-05-2012, 08:59
سلام
معمولا رسم نیست که کسی کسه دیگه رو پاس بده به یه فروم دیگه!
میدونم که خلاف قوانین هست ولی اگه میخوای کاملا با این عمل و راهکاراش آشنا بشی یه سر به فروم آشیانه بزن!
با عرض معذرت!
چون اینجا جایی برای امنیت نیست!
امیدوارم تخلف محسوب نشه!
با تشکر

OK ممنون :46:

hadicg
16-05-2012, 06:54
BackTrack اکثر مواقع جواب میده

cdcenter
16-05-2012, 11:25
نکنید این کارا رو . طرف رمز میزاره که دیگران استفاده نکنن . داره هزینه میکنه برای اینترنت شخصی .
این کار با سرقت چه فرقی میکنه ؟

hamed29
18-05-2012, 22:39
دوست عزیز ،احتمالا خدای نکرده رمز عبور شماره دانشجویی یا کدی که مرکز کامپیوتر تعیین میکنه نیست؟
وایرلس رو واسه استفاده ی دانشجوها گذاشتن ،فکر نمیکنم،نیازی به حک کردن باشه؛ مگر اینکه واسه پرسنل باشه که بعیده. ولی در این صورت حساب شما با حضرت اضرائیل خواهد بود،چون اینکار همونطور که دوستان گفتن به منزله ی دزدی از بیت الماله و شما به احتمال 190‎ ‎درصد به درک واصل خواهید گشت و با م.م .آریا محشور خواهید شد!

pouria25
24-08-2012, 13:25
درود
با تشکر از این سایت خوبتون
از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عنواع دیکشنری ها با زبان های مختلف رو دانلود کرده از جمله فارسی به فرانسه و فرانسه به فارسی والی وقتی استفاده میکنی انگاری پول میخاد میشه شما ۱فکری بکنید آسان ببینید اگه پولی چجوری ؟!
راستی با فرمت جاوا هستش برای انواع گوشی های لمسی !
بعد میخواستم بدونم برنامه ای هستش که با موبایل کد عبور ۱ wifi رو -- کرد ؟!
گوشیم سونی اریکسون satio هستش
دوستان شرمنده اگه جای خوبی من مطرح نکردم !
توروخد کمکم کنید اگه تایپکش مناسب نیست لینک تایپک مناسب رو بزارید !

با سپاس

kasra_khan2003
24-08-2012, 13:53
هکـر های حرفه ای معمولاً دیکشنری مخصوص به خودشون رو دارن (میسازن!). مثلاً با استفاده از اطلاعاتی که از قربانی دارن، اسمش، شماره تماس هاش و ...

دیکشنری هایی هم که تو اینترنت هست، اکثراً بدرد ما نمیخورن چون زبانشون فرق میکنه.

pouria25
24-08-2012, 14:10
یعنی هیچ راهی نیست ؟!
این دیکشنری چی آقا نشود کرکی چیزی بارش بزارید ؟!

G U L D A N
24-08-2012, 14:10

اعدام ! جک سال !

دوست عزیز یا سیستم عامل Backtrack می تونی پسوورد هارو گیر بیاری ! اموزشش تو فروم آشیانه هست ! چند روزی فروم بسته شده ! هر وقت دوباره راه افتاد لینک کاملشو می زارم ! فیلم های مختلف + ......

masoud_
24-08-2012, 14:15
به نظر من هم از نظر اخلاقی درست نیست
بالاخره اون هم داره هزینه میده

pouria25
26-08-2012, 01:10
درود
دوستان هیچ فکری برای دیکشنری های سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نکردید ؟!
4800 زبان رو میتونه ترجمه کنه و هم آفلاین به صورت جاوا برای انواع گوشی ها !
توروخدا یا جواب بدید یا ۱کارش بکنید !

hamdoo
22-09-2012, 22:36
اگه مودم مال خودت باشه و رمزشو فراموش کرده باشی چی ؟ نمیشه یه کاریش کرد؟

alikhafan123
22-09-2012, 22:58
اگه مودم مال خودت باشه و رمزشو فراموش کرده باشی چی ؟ نمیشه یه کاریش کرد؟

خوب برو تو تنظیمات مودم و رمز را عوض کن

اگه رمز ورود به تنظیمات مودم را هم نمیدونی مودم را به صورت سخت افزاری ریست کن.

mlk0000
06-10-2012, 14:16
سلام میبخشید اگه سوالمو در جای خودش نپرسیدم خیلی به فروم وارد نیستم.:41:
توی خیلی از جاهای دانشگامون برای وایرلس رمز گذاشتن می خواستم بدونم راهی برای پیدا کردنش وجود داره ؟؟؟ خیلی برام مهمه ,ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.:19:

بابا این کار حرام و شرعی نیست و این چیزها درست ولی دیگه این با اون فرد که استفاده می کنه
در مورد رمزگذاری اول باید بدونی که چه نوعی استفاده می شه WEP یا WPA
WEP که از تکنولوژی رمزی 24 بیتی که شامل 5 حرف یا 128 بیتی شامل 13 حرف استاندارد استفاده می کنه.
ولی ...
WAP که حدودا خدای رمزی که می شه گفت از یه روز تا n روز طول می کشه که رمز گشایی کنه
اگر خواستی می توانی از برنامه AirCrack استفاده کنی

ولی چندتا نکته هست که باید بدونی این ممکن هست رمز رو پیدا کنی ولی رمز از نوع دینامیک باشه که هر زمانی یه چیز هست یا از شانست عوضش کنن ولی احتمالش خیلی پایین هست و توی دانشگاه ها واحدهای فناوری خیلی مغرور هستن و تا جایی که می توانن از بالاترین تکنولوژی های نرم استفاده میکنند تا نکنه برن زیر سوال چون حدودا خیلی مهم هست که به فنا برن دیگه

ولی از من می پرسی بیخیالش شو!؟!؟
چون یه شرکتی کنار خونمون بود که کارهای شبکه رو انجام می داد و خیلی روش کار کردم حدود دو سال و به همه چیزهای رمز وایرلس هم رسیدم ولی خیلی قدر بود!

4312
29-10-2012, 17:18
سلام دوستان
من ی دانشجوام که نیاز مبرمی ب نت دارم(داریم)راستش ما تو خوابگاه(البت خودگردان) وایرلس داریم اما از ساعت دو صبح به بعد تا هفت صبح که سرعتش در حد دییال اپم نیست. خلاصه میرم سر اصل مطلب:طبقه پایین ما کافی نت و از وایرلس استفاده میکنه مامیخواستیم نتشو واسه شبا قرض بگیریم که رمز داره.حلا شرمنده اگه میشه ی راهنمایی اموزشی چیزی لطف کنید مشکل ما حل شه.(باور کنید اخر سر بهش میگم).اگه برنامه ای چیزیم دارید رید ممنون میشم.

khelane
29-10-2012, 21:11
سلام دوستان
من ی دانشجوام که نیاز مبرمی ب نت دارم(داریم)راستش ما تو خوابگاه(البت خودگردان) وایرلس داریم اما از ساعت دو صبح به بعد تا هفت صبح که سرعتش در حد دییال اپم نیست. خلاصه میرم سر اصل مطلب:طبقه پایین ما کافی نت و از وایرلس استفاده میکنه مامیخواستیم نتشو واسه شبا قرض بگیریم که رمز داره.حلا شرمنده اگه میشه ی راهنمایی اموزشی چیزی لطف کنید مشکل ما حل شه.(باور کنید اخر سر بهش میگم).اگه برنامه ای چیزیم دارید رید ممنون میشم.
رمز رو به دور روش میتونی د ربیاری
اول از خودش بگیری جریان رو بهش بگی که این اولین گزینه خط میخوره
یا باید هکش کنی
یه لینوکس توزیع بک ترک میخوای یا باید برنامه های airmong aircrack ...
داشته باشی بهتره از خود بکترک رو داشته باشی و در محیط لایو اجراش کنی و کلی اموزش تو یوتیوب ریخته واسه -- وایرلس ولی یه محدودیت داره این هست که باید یه دیکشنری جامع داشته باشی یعنی یه لیست بلند از پسورد ها و وقتی شما فایل هندشیک رو میگیری و -- کردی با برنامه کرک این فایل هندشیک رو با دیشکنری که حاوی هزاران رمز هست مقایسه میکنه تا اینکه گزینه صحیح رو پیدا کنه که خیلی زمان بر و معلوم نیست پیدا بشه چون دیکشنری های موجود تو سایت ها مربوط به خارجی ها هست و ما ایرانی ها اکثرا یا شماره شناسنامه کد ملی یا تلفن یا نام های ایرانی استفاده میکنیم که خیلی درصد تشخیص رمز رو میاره پایین
ولی یه اموزش های هم هست که بدونه داشتن فایل دیکشنری هم میتونی -- کنی منتهی خیلی به سحتی گیر میاد و باید خودتون تلاش کنید بگیریدش
دونوع رمز گذاری هست
wep
wpa

اولی خیلی راحت -- میشه ولی دومی خیلی اذیت میکنه
میتونی تو یوتیوب سرچ کنی
---- wirless with backtrack
خلاصه باید تحقیق کنی و گیرش بیاری من خیلی تلاش کردم و خیلی دیکشنری گیر اوردم ولی رمز یه همسایه مون رو اصلا نتونستم گیر بیارم من برای تجربه و یاد گرفتن این کار رو کردم چون خودم نت پرسرعت دارم دیگه حوصله دنبال کردن این بخش رو نداشتم