PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب در ویندوز سون

mojtaba182003
06-05-2012, 08:14
چند روزیه یه سریال رو دارم دانلود میکنم

به قسمت 7 سریال که رسیدم وقتی خواستم وارد فولدری بشم که این سریال توشه یکدفعه با یک پیغام مواجه شدم و دیدم که موس خیلی کند شد ( عکس پیغام رو میزارم ) بعد که یه خورده از پیغام گذشت یه پیغام دیگه هم اومد و بعدش کلن تمام برنامه ها و صفحه ها بسته شد و دوباره صفحه دسکتاپ اومد . فکرکردم مشکل از سریاله از بقیه دوستانی که دانلود کرده بودن پرسیدم گفتن مشکلی نداره باز اعتماد نکردم و رفتم از سایت دیگه گرفتم ایندفعه قسمت 7 درست بود اما قسمت 8 و 9 باز اینجوریه پسوند فایل هم mkv هستش

بدشانسی حالا نمیتونم ازش عکس بگیرم پیغامشو مینویسم اینجا

1
windows explorer
windows explorer has stopped working
windows is cheking for a solution to the problem ...

cancel

بعد این پیغام این میاد

2
windows explorer is restarting ...

pcsoft
06-05-2012, 08:41
داخل انجمن پرسیده شده سوالتون سرچ کنید. ولی برای حل شدن موقتی مشکلتون. با یه فایل منیجر دیگه مثل WinRAR برید داخل پوشه تون و بازش کنید. ولی مشکل اصلی کدک ها هستن.

mojtaba182003
06-05-2012, 08:51
داخل انجمن پرسیده شده سوالتون سرچ کنید. ولی برای حل شدن موقتی مشکلتون. با یه فایل منیجر دیگه مثل WinRAR برید داخل پوشه تون و بازش کنید. ولی مشکل اصلی کدک ها هستن.

نمیدونم چه کلمه ای رو سرچ کنم ؟

jafarian
06-05-2012, 15:52
طبق پست پایین برین ببینید رفع مشکل میشه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba182003
06-05-2012, 23:41
درست نشد ...

jafarian
07-05-2012, 23:45
سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور uac رو وارد کنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم تو صفحه ای که باز میشه زبانه مورد نظر کلا پایین بیارین سیستم ریستارت کنید ببینید فیکس میشه اگر بازم تو باز کردن پوشه مورد نظر اروردریافت کردین مای کامپیوتر اجرا کنید به قسمت Folder Options برین اونجا به سربرگ View برین تیک گزینه Display File Icons on Thumbnails بردارین تایید کنید بیاین بیرون اگر بازم رفع مشکل نشد بعد ازاینکه این پیغام دریافت کردین داخل سرچ منوی استارت دستور Event Viewer رو وارد کنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم طبق شکل به قسمت مورد نظر برین بعد روی گزینه شماره 2 کلیک کنید فایل خودتون یه یک اسم save کنید اینجا آپلود کنید این موارد تو سایت پایین ذکر کرده البته یک قسمتش گفته شده که این مشکل مربوط به فایل mkv که دانلود شده میشه که گفته شده این فایل مشکل داره باید پاک بشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])