PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DC Universe Online

T@Z
06-05-2012, 03:45
با سلام همه دوستان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با یک نگاه اجمالی دیدم این بازی معرفی نشده و چون اخیرا بازی در سرور مجانی شده توصیه میکنم حتما باری کنین
این بازی به نظر من یکی از شاهکار هاست و حتی در مواردی بسیار تک و در درجه اول هستش !! حالا کمی توضیح میدم چرا !! اول از همه من خودم ار طرفداران WOW هستم ولی اگر بین DCUO و WOW قرار باشه یکرو انتخاب کنم حتما DCUO انتخاب میکنم!!
در این بازی کلا به دو گروه تقسیم میشت Hero ها Villian ها و در کل 3 نقش در بازی و جود داره Controller , Healer و Tank ( حتما می گین این که خیلی کمه و اصلا چه مزیتی هست نسبت به wow ) آهان نکته جالب و زیبای بازی اینجاست که در این بازی چیزی به اسم کلاس نداریم ( دم سازندگان گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) یعنی چی ؟

ببینین کسی در این بازی شما میتونین یکی از 6 قدرتو انتخاب کنین که Fire and Ice تانک ها هستن وMental and Gadgetکنترلر ها و Nature and Sorcery هیلر ها هستن ( دو گروه کنترلر هست که freeنمیشه بازی کرد ) خوب تا اینجا شما برتری نمیبینین و لی نکته اینجاست که شما میتونین انتخاب کنین که چه سلاحی وردارین تو کل بازی هم میتونین چنج کنین و لذت ببرین مثلا تانکی که با Rifle میزنه و یا Healerی که با Martial Art مبارزه میکنه و ... ونیز شما میتونین یکی از روش های حرکت سریع رو انخاب کنبن Fly ( مثل Superman ) یا Acrobat ( مثل and Batman Spiderman ) ویا Superspeed !!( ناگفته نمونه Power Nature یک Phase Shifter هست مثل Druid , خودش باز Combo های خودشو دازه و ....)

خوب هر کدوم از اینهای که ذکر شد تلنتها و امکاناتی رو دز اختیار هم قرار میدن که سبک های بازی و زیبای ش رو زیاد میکنه و نیز هر قدرتی ( نمیگم کلاس چون واقعا خیلی فرق میکنه ) 2 تا نقش داره Damge و Tank or Healer or Controller و یکی از زیبای های بازی هم همینجاست ( اینی که شما 2 تا Stance دارین ) و می تونین علاوه بر نقشتون تو مد Attacker وارد بشین و اتک های جانانهای رو بدین مثلا healery که attack های mele سنگینی رو میده و....علاوه بر این تلنت ها هم در این دو Mode علاوه بر کاز اصلی کار های دیگای رو هم وابسته به Roll شما انجام میدن !!

در این بازی به بازی خوب خیلی بها ذاذه شده نه مثل WOW که مثلا یک لول 30 نمیتونه یک لول 80 بزنه نیست اینجا اگه درست بازی کنین و اصول باری رو بدونین میشه با یک لول 16 یک لول 30 رو زد ( ماکزیمم لول اینجا 30 هست ), (کاری که من تو لول up هیرو هایه 3وم 4وم مم زیاد انجام دادم که هیرو هایکه در حین انجام Quest از ÷شت به من حمله میکردنو از ÷ا در میاوردم ) این یک نکته کوتاهی بود از کیفیت بازی که اگه بشه بازم مینویسم ( الان داریم میریم Arena 2v2 )
بطور اجمالی گرافیک فوقالهاده بازی شمارو جذب میکنه!!!
شما میتونین ست های که ذوست دارینو در هر لولی که میخواین ب÷وشین ویا بهتر بگم show کنین و حتی میتونین رنگ اونهارو جداگانه تغییر بدین ( بجرات میتونم بگم وقتی کارکتر میسازین برای بار اول بالای 2 ساعت مشغول ساخت قهرمانتون هستین ( از یس که امکانات دادن به بازی شما میتونین ریز ترین نکات کارکترتون هم تغییر بدین و شخصی کنینش)

روند داستانی بازی فوق العادست و شما Quest هاتونو از Joker Batman Superman Deathstroke Robin و... میگیرین که خیلی خاطره اگیز هست مخصوصا Joker [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و در ضمن در ÷ایین هر Dangeon هم کمیک اسکری÷ت های خیلی با حالی میزاره و .....

عمری باشه بیشتر توضیح میدم راستی من هم تو سرور EU هستم هم US بیشتر Eu

Arrowtic
06-05-2012, 17:26
چی شده همه تو معرفیشون سریع با WoW مقایسش میکنن؟!

به نظر جالب میاد.فقط نه لینکی نه حجمی!

T@Z
07-05-2012, 08:13
چی شده همه تو معرفیشون سریع با WoW مقایسش میکنن؟!

به نظر جالب میاد.فقط نه لینکی نه حجمی!
علتی که همه با WOW مقایسه میکنن بخاطر اینه که WOW واسه Player ایرانی شناخته شدست و نیز یک سنگ محک خوبی هستش
واسه نصب Pc :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و کسای هم که PS3 دارن که باید blueray بخرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان که حجم بازی رو نگاه کردم 18گیگ بود تقریبا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یک تریلر با حجم 7 مگ که آپلودش کردم تا با محیط بازی اندکی آشنا بشین ( اگر جای بهتری واسه آپلود میشناسین بگین همونجا بزارم ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید