PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاوری

mand007
05-05-2012, 12:40
یه تعداد فیلمو عکس رو یه فلش بوده که همش پاک شده دلیت و بعد فرمت منتها چون آرشیو مهمی بوده این فیلما الان می خوام بازگردانیشون کنم(فلاش مال یه بنده خدایی بود من قرص گرفتم ازش جا نداشت مجبور شدم پاکشون کنم حالا چیکار کنم؟)
=========================
یکی از دوستام هم نمی دونم رو فلش بوده یا مموری یا هارد اکسترنال اونم یه تعداد فیلم داشته که پاکشون کرده دوباره روش مطلب ریخته

مال این دوستمون چطور راهی برای بازیابی داره؟

من قبلا که با نرم افزار های بازیابی کار کرده بودم نتونسته بودم از رو هارد اطلاعات پاک شده رو بیارم

الان میشه کاری کرد یا نه

کمک کنین خیلی مهمه
اگه جای دیگه ای هم باید می پرسیدم بگین تا برم

ممنون:10:

EXTREME
05-05-2012, 13:29
با نرم افزار SoftOrbits Flash Drive Recovery اطلاعات فلش رو ریکاوری کنید

mand007
05-05-2012, 23:59
چون یه تعداد فیلم روش بوده و بعد از پاک کردن هم دوباره روش اطلاعات ریخته بنظرتون چن درصد امکان بازیابی سالم فیلما وجود داره؟

EXTREME
06-05-2012, 00:25
چون یه تعداد فیلم روش بوده و بعد از پاک کردن هم دوباره روش اطلاعات ریخته بنظرتون چن درصد امکان بازیابی سالم فیلما وجود داره؟
باید با این نرم افزار تست کنید ببینید میتونید برگرده یا نه احتمالش یکم کم میشه البته فلش سیستمش با هارد فرق داره

Atefeh.N
07-01-2013, 12:51
سلام
من میخواستم بدونم در چه صورت نمیشه اطلاعات فلش رو بازیابی کرد ؟
یا وقتی بازیابی میکنیم همه اطلاعات کامل و سالم بازیابی میشه ؟ مثلا عکس ها ؟!! :n03:

Atefeh.N
16-01-2013, 16:24
اگه فحش می نوشتم تا الان حتما یه جوابی گرفته بودم :n01:

EXTREME
16-01-2013, 16:54
شانسی است ممکنه اطلاعات کامل برگرده ممکنه اصلا برنگرده یا ناقص برگرده ممکنه اطلاعات جدید برگرده ممکنه اطلاعات جدید برنگرده و اطلاعات قدیمی تر برگرده