PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمان پای پرانتزی

amir_aloneboy777
04-05-2012, 13:57
سلام دوستان برای پای پرانتزی غیر از عمل راه درمان دیگه ای وجود نداره . داداشم الان 15 سالشه فاصله ی بین زانوهاشم حدود10سانته . ولی از عمل میترسه . راه دیگه ای نداره؟

morsadr
05-05-2012, 15:01
سلام دوستان برای پای پرانتزی غیر از عمل راه درمان دیگه ای وجود نداره . داداشم الان 15 سالشه فاصله ی بین زانوهاشم حدود10سانته . ولی از عمل میترسه . راه دیگه ای نداره؟

متاسفانه خیر :41:

Saeed System
06-05-2012, 22:45
داداش کوچیکم فرید....تو 4 سالگی پاش پرانتزی بود....

بعد بردیمش دکتر 11 سال پیش بود...بهش ویتامین d داد و به مادرم و بابام گفت بزاریدش پاهاش لخت باشه جلوی آفتاب..

خلاصه بعد از 1-2 سال کم کم خوب شد الان اول دبیرستان و پاهاش مثل تیر آهن صاف شده...

داداش من چنتا بیماری داشت از بچگی...فاویسم و نارسائیی کلیه (70%) کلیه راستش پوسیده بود و پای پرانتزی ولی

شکر خدا همش خوب شد...به کمک انواع متخصصان البته...

الان اتفاقا بخاطر سوال شما از همه خانواده پرسیدم در باره اون زمان که مامان وبابا پای فرید چه طوری خوب شد...همینارو یادم

آوردن....خود فرید گفت معلم ورزشمون پاش پرانتزیه .....منم بهش گفتم تو اینترنت نوشته تو سن بالا فقط عمل تنها راهشه

یعنی از قول دکتر مرصدر عزیز بهش گفتم....

morsadr
07-05-2012, 14:42
داداش کوچیکم فرید....تو 4 سالگی پاش پرانتزی بود....

بعد بردیمش دکتر 11 سال پیش بود...بهش ویتامین d داد و به مادرم و بابام گفت بزاریدش پاهاش لخت باشه جلوی آفتاب..

خلاصه بعد از 1-2 سال کم کم خوب شد الان اول دبیرستان و پاهاش مثل تیر آهن صاف شده...

داداش من چنتا بیماری داشت از بچگی...فاویسم و نارسائیی کلیه (70%) کلیه راستش پوسیده بود و پای پرانتزی ولی

شکر خدا همش خوب شد...به کمک انواع متخصصان البته...

الان اتفاقا بخاطر سوال شما از همه خانواده پرسیدم در باره اون زمان که مامان وبابا پای فرید چه طوری خوب شد...همینارو یادم

آوردن....خود فرید گفت معلم ورزشمون پاش پرانتزیه .....منم بهش گفتم تو اینترنت نوشته تو سن بالا فقط عمل تنها راهشه

یعنی از قول دکتر مرصدر عزیز بهش گفتم....

دوست گرامی سن بیمار ایشون 15 سال می باشد ونه دو سال :18:
در سن 15 سالگی استخوانها شکل خود را گرفته اند و دیگر با دارو کاری نمی توان کرد

Last Night
11-05-2012, 19:10
از کجا میتونیم خودمون بفهمیم پامون پرانتزیه؟

morsadr
12-05-2012, 14:49
از کجا میتونیم خودمون بفهمیم پامون پرانتزیه؟

تشخیص با پزشک متخصص می باشد که با معاینه و گرفتن عکس تشخیص می دهد

AMIR MOHAMMAD . M
13-05-2012, 14:55
راه دیگش که در طولانی مدت جواب میده فقط استفاده از کفی طبی و زانو بند هست .
غیر از این فکر نمیکنم راه دیگه ای داشته باشه .:13: