PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش پسورد

ehsan_
03-05-2012, 21:15
سلام
دوستان به دادم برسید
من توی یک سرور ثبت نام کردم و الان یک سالی هست ازش استفاده می کنم
جالبه که پسورد ورودی ذخیره شده و من بعد از یک سال با همون پسورد ذخیره شده وارد می شدم

اما حالا فهمیدم هم ایمیل ثبت نام رو فراموش کردم هم پسورد رو

البته الان می تونم وارد بشم چون پسورد ذخیره شده ولی من باید پسورد رو پیدا کنم
پسورد به صورت ستاره دار هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A M ! N
03-05-2012, 22:35
سلام..

مشکلی نیست ، مرورگرتون چیه ؟

ضمنا لینک عکس رو یه جای دیگه آپلود کنید.

موفق باشید.:40:

ehsan_
04-05-2012, 14:06
داداش گذاشتم عکسشو

مرورگرم فایر فکس هست ولی این مشکل ربطی به مرورگر نداره چون این یک برنامه هست که اول اجرا می کنمش بعد باهاش وارد اون سرور میشم بدون نیاز به مرورگر

A M ! N
04-05-2012, 14:30
داداش گذاشتم عکسشو

مرورگرم فایر فکس هست ولی این مشکل ربطی به مرورگر نداره چون این یک برنامه هست که اول اجرا می کنمش بعد باهاش وارد اون سرور میشم بدون نیاز به مرورگر
این برنامه باید کارتونو راه بندازه :

ehsan_
04-05-2012, 14:44
داداش این برنامه رو قبلا استفاده کردم
اشتباه نشون میده
پسورده من احتمالا بین 6 تا 12 تا عدد هست ولی این برنامه پسورد رو این نشون میده

fee23dcefc7959ec3e60cd386b41ad3cb7fa10cffb22b5b848 9039a73e28c3f

یک برنامه هست به نام SpotAuditor اونم نمی دونم چرا هنگ می کنه در حالت عادی خوبه ولی برای نمایش رمز های ستاره تا برنامه رو اجرا می کنم هنگ می کنه

یک برنامه اگه باشه به من کمک کنه پسورد رو از توی دیتا بیس این برنامه بکشم بیرون عالی میشه

A M ! N
04-05-2012, 14:58
این هارو هم استفاده کنید ، البته برنامه ی اولی خیلی قوی بود شاید برنامه دیتابیس پیچیده ای داره :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FAsterisk-Password-Reveal%2F3000-2092_4-10301391.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FprogDownload%2FAsterisk-Password-Recovery-Download-119194.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FAsterisks-Password-Viewer%2F3000-2092_4-10708467.html)

امیدوارم یکیشون جواب بده ححماشون زیاد نیست.

ehsan_
05-05-2012, 20:03
داداش همه پسورد رو این نشون میده

fee23dcefc7959ec3e60cd386b41ad3cb7fa10cffb22b5b848 9039a73e28c3f

پسورد من اینقدر نیست ولی این برنامه به جای پسورد واقعی این پسورد غیر واقعی میزاره که برنامه های پسورد غیر واقعی رو پیدا می کنن
پسورد واقعی بین 6 تا 12 کارکتر هست ولی تعداد ستاره ها خیلی زیاد تره

شاید هم پسورد رو به صورت کد شده گذاشته فکر کنم یک mD5 کد شده

شما می دونی clinet ftp pasword چیه ؟ یک برنامه دان کردم نفهمیدم باید چه کنم چون در واقع این برنامه که من پسوردشو فراموش کردم
Gaming client هست

یک برنامه نیاز دارم موقع که دارم وارد سرور میشم پس رو بگیره یا اینکه یک برنامه بهش ادرس محل نصب برنامه رو بدم اون پسورد رو از روی هارد در بیاره یا یک همچین چیزی....

توی یک فروم خارجی یکی رو پیدا کردم دقیقا مشکل منو داره با همین برنامه garena مثل من پسوردش ذخیره شده ولی پس رو یادش نمیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alone_boy
05-05-2012, 23:05
سلام
یه بار هم با برنامه See Password امتحان کنین شاید نشون داد.من چند دفعه استفاده کردم و درست هم نشون داده

alone_boy
05-05-2012, 23:06
تکراری ............

ehsan_
06-05-2012, 10:41
سلام
یه بار هم با برنامه See Password امتحان کنین شاید نشون داد.من چند دفعه استفاده کردم و درست هم نشون داده

این برنامه رو هم امتجان کردم نتیجش همون عبارت بلند هست

حالا متوجه شدم که پسورد من به اون عبارت بلند دی کد شده

A M ! N
06-05-2012, 16:34
این برنامه رو هم امتجان کردم نتیجش همون عبارت بلند هست

حالا متوجه شدم که پسورد من به اون عبارت بلند دی کد شده
سلام..بله اون برنامه پسورد رو انکریپت میکنه داخل دیتابیس خودش به همین خاطر هم پسورد به اون شکل نشون داده میشه

دیکریپت کردن اون هم فکر نمیکنم برنامه ای در دسرس عموم باشه که بشه باهاش اینکارو کرد.

پس شما پسوردی که در همه ی برنامه ها اون رو نشون میده دقیق اینجا بزارین شاید بشه دیکریپتش کرد.

این سایت یک دیکریپتور به چند شیوه ی معروف رو داره و میتونید اونحا خودتون دیکریپت کنید :