PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I9300 Galaxy S III » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android , صفحه نمايش 4.8 اينچي پردازشگر ا Quad Core ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

Hidden-Hunter
26-12-2013, 14:15
من گوشیمو دادم بیرون درستش کردن و دیگه قصد ندارم یه هیچ وجه رام بزنم.
فقز می خوام بدونم این glamour s4 v4 چطوره.efs پاک میشه یا نه؟
و اگه ما رام رو نصب کنیم و basebqnd ورژن رو تغییر ندیم efs پاک میشه؟

رام کاستوم فقط ظاهر دارن و پر باگ

من امروز میخوام رام امارات رو بزنم با بی باند EMF6 و اینکه نمی خوام با CF-ROOT روتش کنم چون اختلال ایجاد میشه و میره رو اعصاب.

فعلا بهترین رام فعلی 4.1.2 هست و 4.3 پر از باگ و سنگین شده.

AryanLand
26-12-2013, 16:05
من گوشیمو دادم بیرون درستش کردن و دیگه قصد ندارم یه هیچ وجه رام بزنم.
فقز می خوام بدونم این glamour s4 v4 چطوره.efs پاک میشه یا نه؟
و اگه ما رام رو نصب کنیم و basebqnd ورژن رو تغییر ندیم efs پاک میشه؟

سلام.

من رام گلامور رونصب کردم EFS براش مشکلی پیش نیومد هر چند اگر هم مشکل ساز میشد هم بکاپ داشتم هم بیس باندهای مختلف موجود هست که درستش کنم منتها وایرلس به مکل خورد و واسه همین برش گردوندم روی S4 Revolution v11 .ضمن اینکه دیشب ورژن 12 رام S4 Revolution اومده و الان میخوام نصبش کنم بعد از نصب خدمتتون میگم چه طور هست.ضمن اینکه برای نصب رامهای کیت کت شما باید ورژن EFS رو تغییر بدید چون اون رامها با ورژن 2 مودم کار میکنن واین مشکل از رامنیست بلکه ارتقا مودم هست که توسط سامسونگ و گوگل انجام شده.:11:

رام کاستوم فقط ظاهر دارن و پر باگ

من امروز میخوام رام امارات رو بزنم با بی باند EMF6 و اینکه نمی خوام با CF-ROOT روتش کنم چون اختلال ایجاد میشه و میره رو اعصاب.

فعلا بهترین رام فعلی 4.1.2 هست و 4.3 پر از باگ و سنگین شده.

سلام.

من نمیدونم مشکل شما از کجا ناشی میشه ،اما من الان مدتهاست دارم رام کاستوم استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم.برعکس اونچیزی که شما میفرمائید سرعت خیلی بهبود پیدا میکنه و همینطور چون خیلی از برنامه هایی که مورد نیاز همه نیست حذف میشه رام سبکتر میشه.:11:

Hidden-Hunter
26-12-2013, 16:25
سلام.

من رام گلامور رونصب کردم EFS براش مشکلی پیش نیومد هر چند اگر هم مشکل ساز میشد هم بکاپ داشتم هم بیس باندهای مختلف موجود هست که درستش کنم منتها وایرلس به مکل خورد و واسه همین برش گردوندم روی S4 Revolution v11 .ضمن اینکه دیشب ورژن 12 رام S4 Revolution اومده و الان میخوام نصبش کنم بعد از نصب خدمتتون میگم چه طور هست.ضمن اینکه برای نصب رامهای کیت کت شما باید ورژن EFS رو تغییر بدید چون اون رامها با ورژن 2 مودم کار میکنن واین مشکل از رامنیست بلکه ارتقا مودم هست که توسط سامسونگ و گوگل انجام شده.:11:

سلام.

من نمیدونم مشکل شما از کجا ناشی میشه ،اما من الان مدتهاست دارم رام کاستوم استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم.برعکس اونچیزی که شما میفرمائید سرعت خیلی بهبود پیدا میکنه و همینطور چون خیلی از برنامه هایی که مورد نیاز همه نیست حذف میشه رام سبکتر میشه.:11:

سلام اریا

منم نمیدونم چرا کاستوم ها با من سرناسازگاری میزنن ولی خب من رام رسمی فلش میزنم و با کینک روت / روت میکنم و بعد با روت اکسپلور میرم تو پوشه اپ و برنامه های اضافی رو ریمو میکنم.

چه خواجه علی ، چه علی خواجه ! :n02:رسمی میزنیم و راضیم .

AryanLand
26-12-2013, 16:45
سلام اریا

منم نمیدونم چرا کاستوم ها با من سرناسازگاری میزنن ولی خب من رام رسمی فلش میزنم و با کینک روت / روت میکنم و بعد با روت اکسپلور میرم تو پوشه اپ و برنامه های اضافی رو ریمو میکنم.

چه خواجه علی ، چه علی خواجه ! :n02:رسمی میزنیم و راضیم .

سلام.

اول که ،دقیقا" همینطوره که میفرمائید یعنی شما باید اون رامی رو بریزید رو گوشیتون که باهاش راحت ترید،چون میخواید از گوشیتون لذت ببرید نه اینکه مخل اعصابتون باشه.منتها در مورد رامهای غیر رسمی یه مسئله ای که خیلی مهمه وایپ کردن گوشیه یعنی به جرات میتونم بگم نزدیک به 60% توی کارایی و عمل کرد رام تاثیر داره (البته فقط برای بار اولی که یک رام رو نصب میکنید و بعدش با آپدیت کردنش دیگه نیازی به وایپ ندارید) ضمن اینکهبکاپ همنباید یادتون بره و اینکه بکاپ رو هم از طریق ریکاوری بگیرید که اگر از رام راضی نبودبد بر گردونید گوشی رو بهحالت قبلیش و باعث دردسرتون نشه..:11:

Hidden-Hunter
26-12-2013, 18:32
سلام.

اول که ،دقیقا" همینطوره که میفرمائید یعنی شما باید اون رامی رو بریزید رو گوشیتون که باهاش راحت ترید،چون میخواید از گوشیتون لذت ببرید نه اینکه مخل اعصابتون باشه.منتها در مورد رامهای غیر رسمی یه مسئله ای که خیلی مهمه وایپ کردن گوشیه یعنی به جرات میتونم بگم نزدیک به 60% توی کارایی و عمل کرد رام تاثیر داره (البته فقط برای بار اولی که یک رام رو نصب میکنید و بعدش با آپدیت کردنش دیگه نیازی به وایپ ندارید) ضمن اینکهبکاپ همنباید یادتون بره و اینکه بکاپ رو هم از طریق ریکاوری بگیرید که اگر از رام راضی نبودبد بر گردونید گوشی رو بهحالت قبلیش و باعث دردسرتون نشه..:11:

سلام اریا

بله من قبل رام کاستوم وایپ میکنیم سه تا وایپ و بعدش هم دوتا وایپ انجام میدم.ولی نمیدونم چراباز مشکل ساز میشه .

الان هم رام امارات رو فلش زدم و هیچ برنامه ای نریختم و با کینگ روت / روتش کردم..ولی نمیدونم چرا مشکل باطری دارم و خستم کرده و بجایی رسیدم که باید باطری رو عوض کنم.

کرنل و نرم افزار اضافی ریمو کردم و باس مشکل هست و نهایت تا یک روز باطری دارم و درحالت دیپ اسلیپ مصرف باطری نسبت به قبل بالا رفته .

کسی خواست رام امارت 4.1.2 فلش بزنه بگه تا لینک مستقیمش رو بهش بدم...تا 29روز فعلا تو اکانتمه:n02:

poria-m
27-12-2013, 12:24
دوستان یک سوالی دارم.اگه ما یک بک اپ از efs داشته باشیم و در نصب رام baseband رو عوض کنیم دیگه efs بک اپ گرفته شده کار میکنه؟چون من دفعه ی پیش بک اپ دلشتم و بیس بند رو عوض کردم و دیگه efs کار نمی کرد.

clau
29-12-2013, 22:22
رام اندروید 4.3 I9300XXUGMK6دانلود کردم نصب کردم رو گوشی خدا رو شکر هم اون مشکل تاخیرش در بالا آمدن لاک اسکرین حل شده هم مشکل شارژ شدنش بازم مثل قبل همون 2ساعت و نیمه فول شارژ میشه گوشی:n01:

poria-m
03-01-2014, 21:01
سلام. دوستان کسانی که رام جدید glamour و s4 revolution رو دان کردن.اگه بتونن برنامه های دوربین نوت 3 و برنامه ی دوربینشو اپلود کنن تو سایت.تا ما هم نصب کنیم.

clau
09-01-2014, 20:57
سلام دوستان یک سوالی داشتم

من وقتی شارژ گوشیم تمام میشه وقتی گوشی روشنه میزنم به شارژ همون 2ساعت و نیمه شارژ میشه

امروز گوشیم خاموش کردم از 11/5 زدم شارژ طرفای 3ساعت و نیم طول داد تا فول شارژ بشه

به نظر مشکل از کجاست در حالت معمولی کار با گوشی تا 5-6 روز برام شارژ نگه میداره بعیده از باتری باشه:n13:

Hidden-Hunter
10-01-2014, 09:59
سلام دوستان یک سوالی داشتم

من وقتی شارژ گوشیم تمام میشه وقتی گوشی روشنه میزنم به شارژ همون 2ساعت و نیمه شارژ میشه

امروز گوشیم خاموش کردم از 11/5 زدم شارژ طرفای 3ساعت و نیم طول داد تا فول شارژ بشه

به نظر مشکل از کجاست در حالت معمولی کار با گوشی تا 5-6 روز برام شارژ نگه میداره بعیده از باتری باشه:n13:

سلام

این مشکل دیر شارژ شدن از کابل هست و اینکه تا شش روز نگه میداره ، چند روز بگذره دوباره به حالت قبل برمیگرده .:n02:

کلا این سامی کابل و لوازماتش مشکل دارند / بهتره از یه کابل گوشی دیگه تست بکنی و ببینی چی میشه.

من میخوام کابل اچ تی سی بخرم قیمتش حدود 32تومنه ولی اچ تی سی رو میگن استاندارد تره.

Hidden-Hunter
10-01-2014, 10:04
راستی clau جان الان که رام 4.3رو نصب کردی مشکلات قبل برطرف شدن؟؟

من در انجمن همسایه برای رفتن به 4.3 بهم گفتن که این رام رو نصب بکن و بعدش رام 4.3با بیس های جدید رو بریز تا مشکل پریدن انتن نداشته باشی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اینکه مصرف باطری چطوره؟؟

clau
10-01-2014, 11:35
راستی clau جان الان که رام 4.3رو نصب کردی مشکلات قبل برطرف شدن؟؟

من در انجمن همسایه برای رفتن به 4.3 بهم گفتن که این رام رو نصب بکن و بعدش رام 4.3با بیس های جدید رو بریز تا مشکل پریدن انتن نداشته باشی.

و اینکه مصرف باطری چطوره؟؟

سلام
من این رام فعلی که نصب کردم بر خلاف رام قبلی که مال ایرلند بود تا الان که حدود 6-7 روز میشه هیچ مشکلی باهاش نداشتم خوشبختانه مشکل تاخیر کوچکی که در بیرون اومدن از حالت لاک اسکرین داشت هم برطرف شده -من اگه بخوام بازی کنم زیاد با گوشی کار کنم اخرش 1/5 تا 2روز برام شارژ نگه میداره در حالت معمولی 5-6روز برام کار میکنه -از الان که 20 ساعته گوشیم روشنه با کار معمولی 89 درصد شارژ دارم

یک رام برای اسرائیل هم اومده تازگیا ولی چون با این رام مشکلی نداشتم دیگه دنبالش نرفتم تا اون فلش بزنم

poria-m
12-01-2014, 11:20
دوربین نوت 3 چی شد؟

virus2009
12-01-2014, 14:00
دوستان این رام Wanam Lite ورژن جدیدش اومده که بر پایه بیس ML2 هست.
من نصب کردم رام خوبی هست ، تاحالا که مشکلی ندیم ازش ؛ سرعتش هم خیلی خوب و روونه ( 10 ثانیه طول میکشه بوت بشه )
اون تاخیر لاک اسکرین هم که مال بیس قبلی بود و اینجا مشکلی نداره
اگه یک رام بی دردسر خواستید رام خوبیه

AryanLand
12-01-2014, 23:55
دوستان این رام Wanam Lite ورژن جدیدش اومده که بر پایه بیس ML2 هست.
من نصب کردم رام خوبی هست ، تاحالا که مشکلی ندیم ازش ؛ سرعتش هم خیلی خوب و روونه ( 10 ثانیه طول میکشه بوت بشه )
اون تاخیر لاک اسکرین هم که مال بیس قبلی بود و اینجا مشکلی نداره
اگه یک رام بی دردسر خواستید رام خوبیه

سلام.

اسمارت پاوز و اسمارت اسکرول هم کار میکنه توی این رام؟:11:

virus2009
13-01-2014, 01:48
سلام.

اسمارت پاوز و اسمارت اسکرول هم کار میکنه توی این رام؟:11:

سلام
این رام بیشتر بر پایه رام اصلی ست ، و از امکانات گوشی های دیگه چیزی واسش پورت نشده
از این رام به جای رام اصلی میشه استفاده کرد ( چون همون رام اصلی فقط یک سری بهینه سازی روش انجام شده )

M A T I N
13-01-2014, 20:15
سلام
من همون موقع که تازه رام 4.3 باگدار اومده بود گوشیمو آپگرید کردم و تو این تقریبا 2ماهم تحملش کردم.
الان میخواستم بدوونم بین این رامهای 4.3 جدیدی که اومده کدوم بهتره و اینکه اگه بخوام از 4.3 به یه 4.3 رسمی دیگه آپدیت کنم باید چی کار کنم؟ مراحلش مثل همون از 4.2.1 به 4.3 رفتنه یا باید از اون چیزایی که میگین بک آپ بگیرم؟
در ضمن گوشیم روت نشده.
ممنون

virus2009
14-01-2014, 15:06
سلام
من همون موقع که تازه رام 4.3 باگدار اومده بود گوشیمو آپگرید کردم و تو این تقریبا 2ماهم تحملش کردم.
الان میخواستم بدوونم بین این رامهای 4.3 جدیدی که اومده کدوم بهتره و اینکه اگه بخوام از 4.3 به یه 4.3 رسمی دیگه آپدیت کنم باید چی کار کنم؟ مراحلش مثل همون از 4.2.1 به 4.3 رفتنه یا باید از اون چیزایی که میگین بک آپ بگیرم؟
در ضمن گوشیم روت نشده.
ممنون

اگه یک رام سبک ، سریع و ساده می خوای پیشنهاد میکنم ورژن جدید Wanam Lite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کن
اگه یک رام زیبا ، با امکانات فراوان و پورت شده از S4 و Note3 میخوای S4 Revolution ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کن ( که به طبع رام سنگینی هست و از سرعت بالایی بر خوردار نیست )
اگه از زام 4.3 میخواید به یک رام 4.3 دیگه فلش بزنید مشکلی پیش نمیاد و نحوه نصب هم مثل قبلی هاست
( بک آپ از efs مال وقتیه که شما می خوای از 4.3 بری به 4.1.2 )

M A T I N
15-01-2014, 01:08
اگه یک رام سبک ، سریع و ساده می خوای پیشنهاد میکنم ورژن جدید Wanam Lite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کن
اگه یک رام زیبا ، با امکانات فراوان و پورت شده از S4 و Note3 میخوای S4 Revolution ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کن ( که به طبع رام سنگینی هست و از سرعت بالایی بر خوردار نیست )
اگه از زام 4.3 میخواید به یک رام 4.3 دیگه فلش بزنید مشکلی پیش نمیاد و نحوه نصب هم مثل قبلی هاست
( بک آپ از efs مال وقتیه که شما می خوای از 4.3 بری به 4.1.2 )

خیلی ممنون به خاطر راهنماییتون ولی چون تا حالا رام کاستوم نصب نکردم و زیادم از گوشیم استفاده نمیکنم همین که مصرف باتریش و باگهاش درست بشه واسم کافیه. واسه همین میخوام رام رسمیشو نصب کنم که دردسر نداشته باشه.
فقط یه سوال دیگه، الان از بین رام‌های ۴.۳ اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از کجا بفهمم کدوم بهتره تا دانلودش کنم؟

بهروز2009
29-01-2014, 09:56
سلام
من به دلیل بودجه کم ، قصد دارم S3 دست دوم بخرم و به انجمن گالاکسی داران بپیوندم . لطفا راهنمایی کنید
1- این گوشی معمولا چه مشکلات سخت افزاری ممکنه داشته باشه که باید در مرحله خرید چک کنم؟
2- کلا چه نرم افزاری رو برای چک کردن سخت افزار گوشی حین خرید باید اجرا کنم تا منو از سالم بودن گوشی ای که میخرم مطمئن کنه؟
با تشکر

Hidden-Hunter
29-01-2014, 10:04
خیلی ممنون به خاطر راهنماییتون ولی چون تا حالا رام کاستوم نصب نکردم و زیادم از گوشیم استفاده نمیکنم همین که مصرف باتریش و باگهاش درست بشه واسم کافیه. واسه همین میخوام رام رسمیشو نصب کنم که دردسر نداشته باشه.
فقط یه سوال دیگه، الان از بین رام‌های ۴.۳ اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از کجا بفهمم کدوم بهتره تا دانلودش کنم؟

سلام دادا

رام توپ و روان و مصرف باطری خوب میخوای ، اینو دانلود کن :

رام ترکیه 4.3

پسورد : Amir

منبع انجمن موبا یلستان / کاربر amirkona

با اخرین نسخه کینگو روت هم راحت روت میشه / خودم دارم ازش استفاده می کنم

Hidden-Hunter
29-01-2014, 10:14
من 4.3ترکیه رو که نصب کردم و بعد با اخرین نسخه کینگو روت ، روتش کردم و با برنامه روت اکسپلور ، وارد مسیر system/app شدم و برنامه های بدرد نخور رو ریمو کردم

شما می تونید بجای روت اکسپلور با تیتانیوم بکاپ هم این فایل ها رو ریمو کنید ولی عاقلانه پاک کنید که به مشکل نخورید و من با پاک کردن این ها مشکلی که برام نداشته یا اگر فایلی پاک شده ، چیزی بوده که بدردم نمیخورده :دیچون اندروید 4.3 رم زیادی اشغال میکنه ، حدود 650مگ خودش مصرف میکنه : دیالان با نصب برنامه هام حدود 400مگ از رمم خالیه / :n09: و بهتر هست برنامه هایی مثل : google +/ gmail/email/google play/google service/svoice/ samsung link / اگر استفاده نمی کنید فریز یا ریمو کنید.

و اینکه حتما فایل samsung push رو پاک کنید به کمک تیتانیوم بکاپ و با کمک برنمه autorun manager pro برنامه google service frimwork رو پیدا کرده و تیک gtalk رو بزنید هر چی gtalk دیدید بردارید.

لیست برنامه های زاید رو اینجا قرار میدم :

من با این کار و به کمک کرنل بوفلا با تنظیمات ، وقتی گوشی رو روی حالت هواپیما میگذارم و شب از ساعت 12 تا 8صبح که به حالت دیپ اسلیپ میره ، 1 یا نهایت 2درصد باطری کم میشه :دی

Hidden-Hunter
03-02-2014, 10:02
این هم مصرف ما با رام ترکیه و کارهایی که بااین رام انجام دادم :دیطبق پست قبل عمل کردم

درحالت دیپ اسلیپ ، گوشی اصلا به حالت Awake نمی رود که باعث مصرف شدن باطری بشه

zahedy2006
14-02-2014, 17:30
سلام
مشکلی برای یکی از دوستان پیش اومده که در اون بعضی وقتها اس ام اس ها به گوشی نمی رسه یا ارسال نمیشه.
بعضی وقت ها با گوشی اس ام اس می زنه و دلیور هم می ده اما به فرد مقابل نمی رسه
بعضی وقتها هم برعکسه. اس ام اسی که به دوستم فرستاده شده و برای فرستنده دلیور داده، به گوشی نمی رسه و بعدا شکایت فرستنده رو در پی داره

کسی از دوستان این مشکل رو داشته تا حالا؟
اگر بله، آیا در رام خاصی این مشکل دیده شده؟ و با تعویض رام قابل حله؟
مرسی

infernal_a
16-02-2014, 17:06
سلام ....
ممنون میشم اساتید کمک کنین .
برای دومین بار بعد از مدتها گوشیم قاط زده و خود به خود ری استارت میکنه و EX sdcard منو که 4 گیگ هست رو به این شکل نشون میده !!!!!

برنامه Drweb رو هم دارم ولی چیزی پیدا نمیکنه ؟!!!

Immunology
16-02-2014, 22:48
دوستان دوربین اکسپریا زد بهتره یا اس3؟

infernal_a
18-02-2014, 09:48
سلام ....
ممنون میشم اساتید کمک کنین .
برای دومین بار بعد از مدتها گوشیم قاط زده و خود به خود ری استارت میکنه و EX sdcard منو که 4 گیگ هست رو به این شکل نشون میده !!!!!

برنامه Drweb رو هم دارم ولی چیزی پیدا نمیکنه ؟!!!

کسی نیست جواب ما رو بده ؟؟؟
حالا اگه در مورد کاستوم رام پرسیده بودم 200 تا ریپلای میخورد .
دمتون گرم .

mehdi30nema
15-03-2014, 09:08
من اخیرا به یک مشکلی خوردم که ممنون میشم راهنماییم کنید :

راستش وقتی با هر کسی صحبت میکنم ، توی گوشی خودم صدا هیچ مشکلی نداره ولی فرد مقابل صدای خودش رو بعد از چند ثانیه مجددا میشنوه .
فرقی هم نمیکنه با چه گوشی با من صحبت کنن ، هر گوشی باشه بازم طرف مقابل بازتاب صدای خودش رو توی گوشیش میشنوه .
جالب اینجاست که توی گوشی من هیچ مورد خاصی از بازتاب صدا وچیز دیگه وجود نداره ولی هر کسی که به من زنگ میزنه میگه بازتاب صداش رو میشنوه .

الان فکر میکنید گوشی من چه مشکلی داره ؟

amirkhan_0o0
17-04-2014, 23:02
دوستا بعد از ایت همه مدت ایا 9300 هنوز ارزش خرید داره ؟
9305 که گیر نمیاد
نوش رو دیدم 850 تومن
یا شما چیز دیگه ای پیشنهاد می کنید؟؟

Immunology
28-04-2014, 14:11
سلام
دوستان یکی از آشنایان میخاد اس3 بگیره دو تا سوال داشتم.شنیدم رام 4.3 رو گوشیهای اس3 کنده و جالب نیست.به نظرتون گرفت رو همون 4.2.1 بمونه بهتر نیست؟
راستی قبل 4.3 کدومه؟4.1.2 یا 4.2.1؟

Mohammad King
28-04-2014, 16:35
دوستان دوربین اکسپریا زد بهتره یا اس3؟

سلام

z بهتره

h!tman
28-04-2014, 22:16
سلام

z بهتره
برعکسه به نظر من

Immunology
28-04-2014, 22:18
دوستان من امروز یک عدد اس3 پلم برای دوستم خریدم
سفارش اروپا بود.رام 4.3 روش بود.
ولی چیزی که جالبه اینه که گوشی ر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وت
شده بود.imei پشت گوشی جعبه و تو دستگاه یکی بود.با توجه به اینکه پلمش هم خودم باز کردم و سیمکارت هم میخونه به نظرتون قضیه چیه؟

AryanLand
28-04-2014, 23:23
دوستان من امروز یک عدد اس3 پلم برای دوستم خریدم
سفارش اروپا بود.رام 4.3 روش بود.
ولی چیزی که جالبه اینه که گوشی ر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وت
شده بود.imei پشت گوشی جعبه و تو دستگاه یکی بود.با توجه به اینکه پلمش هم خودم باز کردم و سیمکارت هم میخونه به نظرتون قضیه چیه؟

سلام.
قضیه اینه که گوشی دست دوم بوده، خیلی به پلمب اعتقاد نداشته باش به راحتی خودشون توی پستوی مغازه هاشون (که اکثرا دارن) پلمب میکنن. :11:

Sent From My SM-G900H

Immunology
29-04-2014, 09:22
سلام.
قضیه اینه که گوشی دست دوم بوده، خیلی به پلمب اعتقاد نداشته باش به راحتی خودشون توی پستوی مغازه هاشون (که اکثرا دارن) پلمب میکنن. :11:

Sent From My SM-G900H
فک نکنم.از خود عمده فروش مرز گرفتم.رامشم عوض کردم Imei عوض ند.در ضمن دست دو مشخصه.این روش مو هم نبود چه برسه به خش ساده.

AryanLand
29-04-2014, 10:01
فک نکنم.از خود عمده فروش مرز گرفتم.رامشم عوض کردم Imei عوض ند.در ضمن دست دو مشخصه.این روش مو هم نبود چه برسه به خش ساده.

سلام.
دوست عزیز گوشی که روت شده قبلا استفاده شده بعد هم نیازی نیست که حتما خط و خش داشته باشه که.imei گوشی هم که قرار نیست عوض بشه تا گوشی دست دوم بشه.در هر صورت انشاا... مبارک باشه. :11:

Sent From My SM-G900H

nesvapc
15-05-2014, 05:14
سلام دوستان
میخواهم برای مادرزنم یک s3بخرم واوبیشتر با اس ام اس ووایبر واین جرفها سرگرم باشد نظرتان چیست به نمایندگی زنگ زدم میگوید دومدل داریم که یکی دوسیم کارته است گفتم همانکه اینچش کوچکتره اوگفت نه صفحه اشون یکیه .سئوال من اینه که ایا s3 دوسیم کارته با همان صفحه 4.8 اینچ هم داریم؟
اگه بخوام صفحه بزرگ سامسونگ بخرم نظرتون باتوجه به کاربری که گفتم چیه ؟چیز دیگه ای رو پیشنهاد نمیکنین؟

clau
15-05-2014, 05:23
گلکسی اس 3 دوسیمکارته سایز صفحه نمایشش همون 4/8 اینچه
رمش 1/5 گیگه - فرکانس سی پی یو ش Quad-core 1.2 GHzهستش

گزینه مناسبیه برای خرید

nesvapc
15-05-2014, 05:46
گلکسی اس 3 دوسیمکارته سایز صفحه نمایشش همون 4/8 اینچه
رمش 1/5 گیگه - فرکانس سی پی یو ش Quad-core 1.2 GHzهستش

گزینه مناسبیه برای خرید
اقا دم شماگرم که سحرخیز هستی
ایا شماره مدل اینها همان I9300 ,I9305 است پس چرا درجلوی مشخصات انها نننوشته دوسیم کارت؟
حالا درمقایسه بایک سیم کارته تفاوت قیمت ندارده ونمایندگی هردورا درحدود 1070000میدهد ایا اگر دوسیم کارته را بگیرم یک قابلیتهایی را کمتر ندارد (باتوجه به دوسیم کارته بودن)
ممنون میشم مثل قبلی زود پاسخ بدی باید امروز ترتیبشو بدم
شماره اش را هم حتما بگو ایا همان بالایی ها ست؟

clau
15-05-2014, 06:16
گلکسی اس i9305 رم 2گیگ داره و شبکه 4g ساپورت میکنه به این سادگی ها هم تو بازار گیر نمیاد در حال حاضر
گلکسی اس 3 دو سیمکارته مدلش اینه
Samsung I9300I Galaxy S3 Neo

رمش 1/5 گیگه در صورتی که گلکسی اس 3 i9300 رمش یک گیگه

سی پی یو مدل 2سیم کارته quad core 1/2 گیگاهارتزی روشه مدل i9300 , i9305 سی پی یو quad core 1/4 گیگاهارتزی روشه

فرقش در همینه

nesvapc
15-05-2014, 18:56
گلکسی اس i9305 رم 2گیگ داره و شبکه 4g ساپورت میکنه به این سادگی ها هم تو بازار گیر نمیاد در حال حاضر
گلکسی اس 3 دو سیمکارته مدلش اینه
Samsung I9300I Galaxy S3 Neo

رمش 1/5 گیگه در صورتی که گلکسی اس 3 i9300 رمش یک گیگه

سی پی یو مدل 2سیم کارته quad core 1/2 گیگاهارتزی روشه مدل i9300 , i9305 سی پی یو quad core 1/4 گیگاهارتزی روشه

فرقش در همینه

سلام
ممنون ازراهنماییت
اونم اون موقع صبح اول وقتی
رفتم یکی خریدم شد1073000تومان
ظاهرایک ماهی است که امده ومحصول 2014 است وبرای همین است که درسایت GSM وبقیه سایتها نمیشه پیداش کرد.این خریدها کمی هم ریسکیه و این گوشی هنوز عیبهاشو نشون نداده .
تعجب من اینه که چرااین دوسیم کارته 1073000 است ویک سیم کارته اش 1063000یعنی فقط 10 تومان اختلاف قیمت دارند؟

درهرحال بازم بابت راهنمایی صبح زود شما تشکر میکنم

ebow
18-05-2014, 08:46
اگه بخوام گوشيمو (s3) رو تنظيماتش رو ريست کنم چه کار بايد کنم،چه کدى رو بزنم؟<br />
نميخوام برنامه هام پاک بشه،فقط تنظيمات ريست بشه.

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk

Immunology
19-05-2014, 22:14
اگه بخوام گوشيمو (s3) رو تنظيماتش رو ريست کنم چه کار بايد کنم،چه کدى رو بزنم؟<br />
نميخوام برنامه هام پاک بشه،فقط تنظيمات ريست بشه.

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk
میری بخش Setting بخش Application manager. اونجا رو دکمه بغل هاوم که میشه همون تنظیمات کلیک میکنی و reset app perference رو میزنی.دیگه بعضی برنامه های که خودبه خود میان رو صفحه و force Stop میشن درست میشه.

a.g g.a
07-06-2014, 12:40
سلام

پسر عموی من یه دونه اس تری داره

دیروز گوشیش بدون هیج مشکلی چیزی یهو خاموش شده دیگه روشن نشده !

باتری در آورده گذاشته؛
گوشی رو توی شارژ زده؛
و...

اصلا گوشیش دیگه هیچ علائم حیاتی نشون نمیده ! نه میشه رفت دانلودینگ مود و...

یک تعمیرکار موبایل(تو شهر ما تعمیرکارای زیاد حرفه ای فکر نکنم باشه !) همه چی رو چک کرده گفته گوشی از لحاظ سخت افزاری مشکل نداره و بریک شده و گفته یک هفته وقت می بره درستش کنه !

به نظر شما عیب گوشیش چیه ؟ چی کارش میشه کرد ؟

با تشکر از شما

Memonex
27-08-2014, 19:43
دوستان بهترین رام از نظر سرعت و دوام باتری کدوم هست؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Alireza-Khan
28-08-2014, 14:19
سلام دوستان . باتزی گوشی من مشکل پیدا کرد چن وقت پیش . با شارژر هوآوی شارژ کرذم داشتم ماست وانتد بازی میکردم یهو هنگ کرد و دیدم باتری 1 درصد شده بعد شد 30 درصد و صفجه خاموش و روشن میشد و باتریو دراوردم . زدم شارژ چند بارم اینجوری قاطی کرد تا ایمکه الان گوشی دیگه بالا نمیاد و رو لوگو سامسونگ گیر میکنه و باتریشم باد کرده و با باتری دیگه هم بالا نمیاد . چه باتری بخرم واسش و حتما باید فلش بخوره گوشی ؟ و اینکه اگه فلش بزنم باید روت بشه ؟! مرسی

clau
28-08-2014, 15:53
سلام دوستان . باتزی گوشی من مشکل پیدا کرد چن وقت پیش . با شارژر هوآوی شارژ کرذم داشتم ماست وانتد بازی میکردم یهو هنگ کرد و دیدم باتری 1 درصد شده بعد شد 30 درصد و صفجه خاموش و روشن میشد و باتریو دراوردم . زدم شارژ چند بارم اینجوری قاطی کرد تا ایمکه الان گوشی دیگه بالا نمیاد و رو لوگو سامسونگ گیر میکنه و باتریشم باد کرده و با باتری دیگه هم بالا نمیاد . چه باتری بخرم واسش و حتما باید فلش بخوره گوشی ؟ و اینکه اگه فلش بزنم باید روت بشه ؟! مرسی

همون باتری فابریکی که رو گوشی هست آکش پیدا کردی بخر

اگه روی لوگوی سامسونگ گیر میکنه برو تو منوی ریکاوری یکبار وایپ دیتا بزن احتمال خیلی زیاد مشکل حل میشه

اگه نیازی به فلش زدن رام هم داشتی رام اندروید 4.3 دانلود کن با برنامه odinفلش بزن

Alireza-Khan
29-08-2014, 12:41
همون باتری فابریکی که رو گوشی هست آکش پیدا کردی بخر

اگه روی لوگوی سامسونگ گیر میکنه برو تو منوی ریکاوری یکبار وایپ دیتا بزن احتمال خیلی زیاد مشکل حل میشه

اگه نیازی به فلش زدن رام هم داشتی رام اندروید 4.3 دانلود کن با برنامه odinفلش بزن
داداش راهی هست که اطلاعاتم پاک نشه ؟ الان میرم رو وایپ دیتا 10 9 تا No هست یدونه yes ! میشه کاری کنم اطلاعاتم پاک نشه ؟!

clau
29-08-2014, 13:13
داداش راهی هست که اطلاعاتم پاک نشه ؟ الان میرم رو وایپ دیتا 10 9 تا No هست یدونه yes ! میشه کاری کنم اطلاعاتم پاک نشه ؟!

اگه قبل این که گوشیت مشکل پیدا کنه از اطلاعات گوشی بکاپ گرفته باشی که میتونی برش گردونی

در غیر این صورت نه

رفتی منوری ریکاوری wipe date زدی روی yesکلیک کن با این کار کلیه اطلاعات گوشی پاک میشه (کلیه برنامه ها- لیست کانتکت ها- مسیجایی که داری)

Alireza-Khan
29-08-2014, 13:21
داداش بازم بالا نیومد . میشه لطف کنی توضیح بدی دقیقا باید چیکار کنم ؟ ):

clau
29-08-2014, 13:27
داداش بازم بالا نیومد . میشه لطف کنی توضیح بدی دقیقا باید چیکار کنم ؟ ):

وایپ دیتا زدی بازم رو همون لوگوی سامسونگ میمونه ؟

رام اندروید 4.3 برای اس 3دان کن

درایور گوشی سامسونگ رو کامپیوترت نصب کن همراه اخرین ورژن برنامه odin

اینم طریقه فلش زدن رام:

شروع:
1. برنامه ادین را پس از دانلود و آنزیپ اجرا کنید.
2. فایل فریمور را آنزیپ کنید.
3. در AP فایل I9300XXUGNB6_I9300OJVGNB3_I9300XXUGNA8_HOME.tar.md 5 را قرار دهید.
4. گوشی را خاموش کنید و سپس به حالت دانلودینگ ببرید. (دکمه های ولوم پایین + دکمه هوم ( دکمه وسط گوشی) + پاور را همزمان نگه دارید.).
5. گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل کنید. برنامه ادین گوشی را شناخته و قسمت ID:COM آبی رنگ میشود.
6. بر روی Start کلیک کنید.
7. پس از پر شدن کامل و نمایش کلمه pass گوشی خود را از کامپیوتر جدا کنید.

پایان.

Alireza-Khan
29-08-2014, 13:30
آره داداش بازم بالا نمیاد همون رو لوگو گیر مینه ! باتریم خرابه میترسم وسط نصب خالی کنه بهتر نیست اول باتریمو عوض کنم ؟ ممنونم که جواب میدی داداش ! :n12:

clau
29-08-2014, 13:35
آره داداش بازم بالا نمیاد همون رو لوگو گیر مینه ! باتریم خرابه میترسم وسط نصب خالی کنه بهتر نیست اول باتریمو عوض کنم ؟ ممنونم که جواب میدی داداش ! :n12:

باتریت عوض کن بعد فلش بزن دیگه

باتری ارجینال اس 3 دیجی کالا گذاشته بود برای فروش میتونی یک زنگ برنی ازشون بپرسی اگه تو بازار آکش پیدا نکردی

موقع فلش زدن رام باتری خالی کنه گوشی خاموش شه کار بیخ پیدا میکنه ها:n01:

مرسی داداش . بهترین رام کودوم رامه داداش ؟! فارسی داشته باشه حتما ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رام اندروید 4.3 برای کشور United Arab Emiratesدوستم روی گوشیش داره راضیه

آدرس سایتی که باید رام ازش دان کنی پیغام خصوصی میکنم برات

Alireza-Khan
29-08-2014, 13:39
مرسی داداش . بهترین رام کودوم رامه داداش ؟! فارسی داشته باشه حتما !

ممنونم داداش لطف کردی !
:n16:

.:PAR3A:.
13-10-2014, 16:36
سلام.
باتری گوشی یکی از دوستان مشکل پیدا کرده و میخواد یه باتری دیگه بگیره. به چه نکاتی باید توجه کنه + چه مدلی؟
خیلی ممنون :)

ebow
13-10-2014, 16:43
سلام.
باتری گوشی یکی از دوستان مشکل پیدا کرده و میخواد یه باتری دیگه بگیره. به چه نکاتی باید توجه کنه + چه مدلی؟
خیلی ممنون :)
باید از یک جای معتبر تهیه کنی، اینجوری باز خیالت از اصل بودن کالا راحت تره، مثل فروشگاه های اینترنتی معتبر یا خوده نمایندگی های سامسونگ

ebow
13-10-2014, 16:46
دوستان بالاخره یک رام خوب و جدید که لگ نداشته باشه معرفی نشده؟ البته فارسی رو هم ساپورت کنه

Hidden-Hunter
16-10-2014, 23:29
دوستان من یک باطری اورجینال اس 3دارم اگر کسی خواست بگه.

amir_oyama
23-10-2014, 13:53
سلام دوستان. به یه مشکل جدی برخوردم
گوشیم خودبخود هنگ میکنه وقتی باهاش کار میکنم و باید باتری رو دربیارم بزارم سرجاش
چند روز پیش کم بود ولی الان دیگه گوشی بالا نمیاد رو همون لوگ اس تری میمونه
وقتی میخواست هنگ کنه رو صفحه نمایش خطهای روشن ظاهر میشد بعد هنگ میکرد
خواهشا بگید چیکارش کنم
4.2.2 فابریک
یه ساله کارکرده
رست فکتوری نکردم. ممنون

newahwaz
07-12-2014, 21:07
سلام عزیزان
اندروید گوشیم 4.1.2 فابریکه
امروز نمایندگی خاورمیانه بودم گفت تا ورژن 4.3.3 داریم برای آپدیت، با توجه به این حرفها به نظرتون ببرمش آپدیتش کنم یا همین 4.1.2 خوبه؟
میترسم سنگین بشه و هنگ کنه گوشی...
لطفاً راهنماییم کنین دوستان.

ebow
07-12-2014, 22:29
سلام عزیزان
اندروید گوشیم 4.1.2 فابریکه
امروز نمایندگی خاورمیانه بودم گفت تا ورژن 4.3.3 داریم برای آپدیت، با توجه به این حرفها به نظرتون ببرمش آپدیتش کنم یا همین 4.1.2 خوبه؟
میترسم سنگین بشه و هنگ کنه گوشی...
لطفاً راهنماییم کنین دوستان.

آپدیت 4.2.2 از همشون بهتره،من همرو داشتم،الان 4.3 دارم ولی 4.2.2 بهترین بود

hp722
27-12-2014, 21:23
آخرین رام رسمی برای این گوشی 4.3 بوده که خودم نصب کردم و کاملا راضی ام ازش.متاسفانه کیت کت برای این گوشی عرضه نمیشه

ailin65
02-01-2015, 19:01
سلام
گوشی من بعد از اینکه شارژ باتریش تموم شد و منم زدمش به شارژ ولی دیگه روشن نمیشه اصلا دیگه انگار کار نمیکنه صفحه کامل سیاهه عکس باتری در حال شارژم نمیاد چی کارش باید بکنم؟

Hidden-Hunter
28-02-2015, 10:56
این رام جیگرو برای اس 3 نسخه اینترنشنال فلش بزنید عالیه

مدل GT-I9300

روسیه

محمد نامدار
19-10-2015, 22:55
سلام
یکی دوتا سوال فنی

ی سری تمها نصب میشه رو گوشی - ولی اجرا نمیشه که صفحه و ... عوض بشه چرا ؟

ی سری تم هم هست برای sms یا کیبورد و ...
اینارو باید چطوری فعال کرد که تم sms و ... عوض بشه ؟