PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن dell inspiron n5110

mohammad_leily
02-05-2012, 17:53
سلام

من حدود یک ماهی‌ بود یه لپتاپ دل‌ خرید بودم مدل اینسپیرن ۵۱۱۰ و یه‌روز که لپتاپ رو بدون مشکل خاموش کردم دفعه بعدی روشن شد ولی‌ صفحه سیاه بود و بالا نمیومد، چند باری روشن خاموش کردم که هی بوق میزد و در آخر که دیگه نه مانیتور روشن میشد نه چیز دیگه، انگار کاملا مرده بود، بردمش تعمیرگاه به من گفتن ۵۰۰ دلار هزینه مادر بردت می‌شه که من منصرف شدم از تعمیرش تا اینکه دوباره بعد یک ماه اتفاقی روشن کردم دیدم روشن شد سالم سالم ولی‌ دوباره بعد از نیم ساعت دیدم صفحه هنگ کرده و خاموشش کردم، بعدش که روشن کردم دیدم چند تا بوق میزنه و بازم مانیتور سیاه که دوباره خاموش کردم و دیگه روشن نشد اصلا. یک سری نکته هم بگم که من اینو ایران خریدم و مجبور شدم خارج از ایران استفاده کنم و اتصال برقشون فرق می‌کنه، دوم اینکه من فک کنم خود به خود آپدیت کردش همه‌چیو لپتاپ و در آخر اینکه اوایل یه پیغامی قبل از بالا اومدن ویندوز میداد که با برق اینجا مشکل داره.

از دوستان اگه کسی میتون من راهنمایی کنه که چیکار کنم ممنون میشم. تمیرگاهی که بردم هم گفت با ۲۷۰ دلار تعمیر می‌کنه مادربرد رو ولی‌ من میترسم که خراب بشه دوباره و من اینجا دانشجوام هزینهاش برام زیاده که بخوام دوباره هی‌ تعمیر کنم.