PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصرف داروی خوراکی به صورت تزریق؟

استاکس نت
02-05-2012, 13:58
من یه سوال داشتم بیشتر جنبه علمی تحقیقی داره
آیا میشه داروهای رو که به صورت هیدروکلراید هستن رو به صورت تزریقی مصرف کرد؟
مثلا من داروی فلوکستین مصرف میکنم اما معدم رو اذیت میکنه نوع تزریقیش تو بازار نیست آیا میشه به صورت تزریقی مصرفش کرد؟

Saeed System
02-05-2012, 16:55
دوست عزیز من تجربه تزریق ندارم ولی فلوکستین رو چون باید هر روز خورد ..اونوقت شما باید هر روز تزریق کنید!

حالا شما فکر کن یه روز حواست نیست با هوا تزریق کنی ..خدایی نکرده! حالا اگرم خوب تزریق کنی بدنت سوراخ سوراخ میشه

چون فلوکستین دارو بلند مدته مثلا 2 سال ...شما 2 سال باید تزریق کنی...730 تا سوراخ روی دستت به وجود میاد ...

بعد جدای از فکر عفونت اون قسمتها....

به نظر من از یه ماده غذایی اسفاده کنید که جلوی سوزش معده رو بگیره ..مثلا شیر یا با 1 روانپزشک مشورت کنید...

البته من قبلا چون خودم فلوکستین مصرف می کردم نوشته بود بهتره با 1 لیوان شیر مصرف شود..ولی تو تحقیقات جدید

که الان منبعش رو ندارم نوشته خود شیر با داروهای اعصاب تداخل داره....

شما هر روز یه ماده غذایی رو تست کنید مثلا عسل بخورید بعدش فلوکستین بخورید...

morsadr
05-05-2012, 14:41
من یه سوال داشتم بیشتر جنبه علمی تحقیقی داره
آیا میشه داروهای رو که به صورت هیدروکلراید هستن رو به صورت تزریقی مصرف کرد؟
مثلا من داروی فلوکستین مصرف میکنم اما معدم رو اذیت میکنه نوع تزریقیش تو بازار نیست آیا میشه به صورت تزریقی مصرفش کرد؟

خیر به هیج عنوان :18::18::18::19::19::19:

استاکس نت
05-05-2012, 22:29
خیر به هیج عنوان

میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟

morsadr
06-05-2012, 08:57
میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟

چه توضیح بیشتری ؟
داروهای تزریقی برای این کار طراحی و ساخته شده اند و با سیستم بدن سازگاری دارند ولی داروهای خوراکی برای حل و جذب شدن در لوله گوارش ساخته شده اند و با تزریق آنها برای بدن نا شناخته تلقی شده و می توانند واکنشهای شدید و کشنده بدهند . یک نمونه ساده آن ایجاد عفونت و یا ایجاد شوک می باشد