PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بک اپ از کل ویندوز سون

JING3LKHAN
02-05-2012, 11:14
سلام...دوستان پیشاپیش شرمنده اگه بد جایی عنوان کردم ...:31:

راستش من زیادی با فلش مموری ها سر کار دارم و زیاد هم پیش میاد که سیستمم ویروسی میشه و مجبور به تعویض مجدد ویندوز میشم و هر دفعه هم برنامه های درایوری یا نرم افزار های ضروری رو باید رو سیستم از ابتدا نصب کنم....میخواستم بدونم راهی وجود داره که از کل ویندوزم بتونم با تمامی درایور های نصب شده روش بک اپ یا ایمیج بگیرم جوری که با نصب مجدد همین بک اپ یا ایمیج دیگه نیاز نباشه درایور ها رو مجدد نصب کنم ؟
مخلص همتون :40:

A M ! N
02-05-2012, 14:11
سلام...دوستان پیشاپیش شرمنده اگه بد جایی عنوان کردم ...:31:

راستش من زیادی با فلش مموری ها سر کار دارم و زیاد هم پیش میاد که سیستمم ویروسی میشه و مجبور به تعویض مجدد ویندوز میشم و هر دفعه هم برنامه های درایوری یا نرم افزار های ضروری رو باید رو سیستم از ابتدا نصب کنم....میخواستم بدونم راهی وجود داره که از کل ویندوزم بتونم با تمامی درایور های نصب شده روش بک اپ یا ایمیج بگیرم جوری که با نصب مجدد همین بک اپ یا ایمیج دیگه نیاز نباشه درایور ها رو مجدد نصب کنم ؟
مخلص همتون :40:
سلام..

در ابتدا بهتون توصیه میکنم که برنامه ی autorun remover نصب کنید ، در این صورت دیگه از طریق فلش ها ویروسی نمیشین.

اما بهترین یا حالا یکی از بهترین برنامه های بک آپ گیری Acronis true image هست ، که عملکردی عالی داره ، و درهرشرایطی به حالت اول باز میگردین مث اینکه اصن اتفاقی نیفتاده !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون سه تا XXX رو از لینک بالا حذف کنید.
موفق باشید.:40: