PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد مانیتور

Emir1
02-05-2012, 02:30
من زیاد از مانیتورهای Wide خوشم نمیاد، یه جورایی پهنای عریضشون به نظرم اینطور میاد که تصویر رو میکشه و از حالت طبیعی خارج میکنه. میخواستم ببینم نظر شما چیه و در کل مانیتور wide بهتره یا non wide ؟
لطفا یکی دو نمونه مانیتور خوب non wide با کیفیت بالا و زمان پاسخگویی حداکثر 2ms معرفی کنید، قیمت حداکثر حدود 250 تومن
مرسی

PC_Expert
02-05-2012, 08:53
سلام

درگيم ها وكار كردن با ويندوز كه رزوليشن تنظيم ميشه تصوير كش نمياد،‌ چون تصوير با همون نسبت 16:9 توسط كارت گرافيك توليد شده و به مانيتور داده ميشه،‌ در تماشاي فيلم هايي كه نسبت اندازه تصوير استاندارد اونها 4:3 هست كش مياد كه ميتونيد روي همون حالت 4:3تنظيم كنيد و در اندازه استاندارد ببينيد.

Emir1
02-05-2012, 09:44
به نظر شما مانیتورهای wide خوبن یا غیر پهن ها؟

saeed afshar
02-05-2012, 10:10
مدل مانیتور قبلی من L1755SE LG بود و wide نبود و الان فکر کنم حدود 200 تومنه . زمان پاسخدهیش 5ms بود ولی واسه بازی جواب میداد . 2ms و 5ms واقعا" خیلی روی بازی تاثیر نمیذاره و هر دوشون جزء زمانهای خوبن . فقط توی بازیهای خیییلی سریع و متحرک کمی متفاوته که اونهم واقعا" خیلی به چشم نمیاد .

PC_Expert
02-05-2012, 13:09
به نظر شما مانیتورهای wide خوبن یا غیر پهن ها؟

دوره ی مانیتور های 4:3 تومو شده و اگه به فکر خرید چنین مانیتوری باشید مانیتور خوبی نمیتونید گیر بیارید و بخرید.

persiantoolsbaz
02-05-2012, 14:50
من اگه جای تو بودم حتما" wide میخریدم چون دوره مانیتورهای غیر wide دیگه تموم شده و اینکه با داشتن یه مانیتور wide در واقع فضای کاری بیشتری روی Desktop داری و از کار کردن با مانیتور لذت میبری و انتخابهای بهتری هم برای خرید مانیتور داری .

Emir1
02-05-2012, 20:06
دوره ی مانیتور های 4:3 تومو شده و اگه به فکر خرید چنین مانیتوری باشید مانیتور خوبی نمیتونید گیر بیارید و بخرید.
راستش اطلاعات زیادی در مورد مانیتور ندارم، این موضوع رو هم به این خاطر سوال کردم چون یه سری مانیتورهایی دیدم که حدود 26 اینچ بودن ولی واید نبودن به نظرم جالب اومدن و با خودم گفتم اگه کیفیتشون با وایدها برابر باشه مانیتورهای خوبی باید باشن چون فکر میکردم اینطوری تصویر بهتر نشون داده میشه، ولی بعد از صحبتهای شما و سایر دوستان مشخصه ظاهرا اشتباه فکر میکردم.
ممنون از راهنمایتون :11: