PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ تا 2 میلیون برای 3DS

Nikola
30-04-2012, 20:50
سلام،

دوستان یک لپتاپ می خوام برای یک خانم معمار که Autocad و 3d Max کار می کنند.
بودجه حداکثر 2 میلیون هست.
مانیتور هم ترجیحا 15 به بالا.

پیشنهادتون چیه؟

ممنون از همگی

biostar
01-05-2012, 12:39
اگر روی کیفیت مانیتور زیاد حساس نیستین مدل ASUS N55SF رو پیشنهاد میکنم

البته این مدل با مانیتور FULLHD هم پیدا میشه ، حدود 200 گرونتر هست

قیمت دقیق بازار رو ندارم اما این سری از 1900 شروع میشه

Nikola
01-05-2012, 15:58
اگر روی کیفیت مانیتور زیاد حساس نیستین مدل ASUS N55SF رو پیشنهاد میکنم

البته این مدل با مانیتور FULLHD هم پیدا میشه ، حدود 200 گرونتر هست

قیمت دقیق بازار رو ندارم اما این سری از 1900 شروع میشه

ممنون،

در پستهای دیگه دیدم که دوستان HP و Lenovo هم در این رنج قیمت پیشنهاد دادند.
البته من خودم هم اسوس رو ترجیح می دم، اما آیا واقعا گزینه دیگری وجود نداره؟

Nikola
02-05-2012, 07:55
دوستان امکان داره کانفیگ مناسب این مدل اسوس (n55sf) رو هم مشخص کنید؟

ali_80
02-05-2012, 12:02
دوستان امکان داره کانفیگ مناسب این مدل اسوس (n55sf) رو هم مشخص کنید؟

CPU : core i7 - 2670QM
RAM : 4 GIG
VGA : Nvidia 555 2g
HARD : 750 g 7200
ODD : DVD-RW
Monitor : 15.6 Full HD

در ضمن برای کارایی بیشتر رمش را به 8 ارتقا بدید

Nikola
14-05-2012, 08:02
دوباره سلام،

دیروز رفتم بازار (شیراز). کلا از اسوس n55 تعریفی نمی کردن و می گفتن ایراد دار زیاد داشته.
بین مدل هایی که معرفی می کردن، این مدل به نظرم جالب آمد. نظر شما چیست:

HP
DV6-6C50 se
CORE I7-2.2-2670QM
ram: 4
hdd: 500
AMD7690 XT 2G DDR5
15.6"
DVD RW
7HP
2.9Kg

رنگ نقره ای

به قیمت 1.650.000 با یه سری وسایل اضافه
البته رم رو هم با 50 تومن ارتقا میدهند.

milad_takjoo
14-05-2012, 08:49
این لپ تا پ ها مدل های مالتی مدیا هستن و به نظرمن به سراغ لپ تاپ های گیمینگ برین بهتره...
من خودم 3ds max کار میکنم و msi gx680 ورداشتم...

Nikola
14-05-2012, 15:58
این لپ تا پ ها مدل های مالتی مدیا هستن و به نظرمن به سراغ لپ تاپ های گیمینگ برین بهتره...
من خودم 3ds max کار میکنم و msi gx680 ورداشتم...

سلام.
مشخصاتش چیه؟
چند گرفتین شما اینو؟

لپتاپ های گیم سنگین نیستن؟

afdragon
14-05-2012, 20:34
بله لپتاب های گیمینگ سنگین هستند (3.5 کیلو به بالا).
اگه می خواین زیاد ابن ور و اون ور ببرین و ازش ساعات طولانی کار بکشین.
تنها گزینه خوب موجود برای شما n55sf یا sl هست.
البت اگه عجله ندارین یه کم (حدود 1 ماه اینا) صبر کنین مدل جدید سری n به نام n56 بیاد که اکثر اون ایراد های ظاهری که n55 داشت رو رفع کردند.

milad_takjoo
14-05-2012, 22:12
بله سنگین هستن..به نظرم از هر برندی که میخواین بخرین صبر کنین...چون نسل تازه لپ تاپ ها با پردازنده های ivy bridge و سری 6 نودیا و سری 7 ati وارد بازار دارن میشن....واسه کارای سنگین این چیزا مهم هست

Nikola
16-05-2012, 08:06
بله لپتاب های گیمینگ سنگین هستند (3.5 کیلو به بالا).
اگه می خواین زیاد ابن ور و اون ور ببرین و ازش ساعات طولانی کار بکشین.
تنها گزینه خوب موجود برای شما n55sf یا sl هست.
البت اگه عجله ندارین یه کم (حدود 1 ماه اینا) صبر کنین مدل جدید سری n به نام n56 بیاد که اکثر اون ایراد های ظاهری که n55 داشت رو رفع کردند.

بله سنگین هستن..به نظرم از هر برندی که میخواین بخرین صبر کنین...چون نسل تازه لپ تاپ ها با پردازنده های ivy bridge و سری 6 نودیا و سری 7 ati وارد بازار دارن میشن....واسه کارای سنگین این چیزا مهم هست

سلام.
خوب n55 رو که منصرف شدیم چون می گفتن ایراد دار زیاد داشته.
از نظر عجله هم، چون برای خودم نیست، نمی دونم.
باید بپرسم.

اما با این فرض که عجله داشته باشند، اونی HP که مشخصات دادم خوب نیست؟
قیافش خوشگل بود. مشخصاتشم که خوب بود. همینطور قیمت.
فقط کارت گرافیکش ATI هست. برای 3DS Max اذیت نمی کنه؟

afdragon
16-05-2012, 08:37
سلام.
خوب n55 رو که منصرف شدیم چون می گفتن ایراد دار زیاد داشته.
از نظر عجله هم، چون برای خودم نیست، نمی دونم.
باید بپرسم.

اما با این فرض که عجله داشته باشند، اونی HP که مشخصات دادم خوب نیست؟
قیافش خوشگل بود. مشخصاتشم که خوب بود. همینطور قیمت.
فقط کارت گرافیکش ATI هست. برای 3DS Max اذیت نمی کنه؟

N55 ایراد دار زیاد نداشت.
فقط بعضیا پس دادن به خاطر نویز اسپیکر و ایرادای کوچیک.
N55 لپتاب با قدرت و کیفیت ساخت بالایی.
من اچ پی رو ئاسه کارای گرافیکی و طولانی مدت پیشنهاد نمیکنم.
اگه خیلی عجله دارن بهتره N55 و یا یکی از مدلهای سری F سونی رو انتخاب کنن.
اگرم نه که بهتره صبر کنن N56 بیاد.

milad_takjoo
16-05-2012, 11:39
n55 هم به نظر من خوبه واسه خرید ولی hp رو واسه کارهای گرافیکی توصیه نمیکنم...
سری F هم قیمتش بالای 2 هست و تقریبا 3 کیلو...اگه میتونین با ایناش کنار بیاین چیز خیلی خوبیه...

ulsss
16-05-2012, 14:48
دوباره سلام،

دیروز رفتم بازار (شیراز). کلا از اسوس n55 تعریفی نمی کردن و می گفتن ایراد دار زیاد داشته.
بین مدل هایی که معرفی می کردن، این مدل به نظرم جالب آمد. نظر شما چیست:

HP
DV6-6C50 se
CORE I7-2.2-2670QM
ram: 4
hdd: 500
AMD7690 XT 2G DDR5
15.6"
DVD RW
7HP
2.9Kg

رنگ نقره ای

به قیمت 1.650.000 با یه سری وسایل اضافه
البته رم رو هم با 50 تومن ارتقا میدهند.
سلام این مدل hp که معرفی کردی خیلی بهتره از اون n55 است به جهاتی :
اولا شما میتونید به این مدل هاردssd اضافه کنید که به n55 نمیشه. دوما این مدل کارت گرافیک قدرتمندتری نسبت به n55 داره.

afdragon
16-05-2012, 21:03
اولا شما میتونید به این مدل هاردssd اضافه کنید که به n55 نمیشه. دوما این مدل کارت گرافیک قدرتمندتری نسبت به n55 داره.

n55sl گرافیکش GT635 2GB هست که از این قویتره
در ضمن این مدل اچ پی نه فول اچ دی هست و نه کارت خوان داره :13:
رمش 1366 هرتز هست و هاردش 5400RPM .
در مقایسه کلی از هر لحاظ (گرافیک ، صفحه نمایش ، صدا ، کیفیت ساخت ، ...) ایسوس از اچ پی بالاتره :20:

hamidooooo
27-05-2012, 17:01
n55sl گرافیکش GT635 2GB هست که از این قویترهدر ضمن این مدل اچ پی نه فول اچ دی هست و نه کارت خوان داره :13:رمش 1366 هرتز هست و هاردش 5400RPM .در مقایسه کلی از هر لحاظ (گرافیک ، صفحه نمایش ، صدا ، کیفیت ساخت ، ...) ایسوس از اچ پی بالاتره :20:dooste aziz dar rotbe bandy bar asase benchmark "radeon 7690xt" 3 rotbe balatar az gt635 ovorde.valy hp khoob azesh estefade nakarde..man khodam alan mikham asus n55sl ro begiram.choon in 2 laptop ro baham didam va moghayese kardam.asus az har nazar behtare.dar zemn ghgeimate dolar dare mire bala va aslan sabr kardan jayez nist! valy mogheye kharid deghat konin ke hatman "n55 SL" bashe na "n55 SF".choon geforce635 dare ke ghavy tar az 555 hast(dar zemn ramesh 8 va hard 7200rpm bashe.)hpdv6 ramesh 6gb va hardesh 5400rpm bood!ke asan harife n55sl nabood.khialetoon rahat!

behnmah66
28-05-2012, 07:25

دوستان یه ویدئو دیدم هارد یک مذل لب تاپ رو عوض کرد و بجاش ssd گذاشت همون مدل هارد خودش 7200 بود روش موند سرعت بوتش بیشتر شد ( کند تر شد ) خیلی تعجب کردم سرعت هاد ssd همونطورذ که میدونید 500 مگابایته در صورتی که هادای معمولی خودم کار کردم 70-80 بالا نمیره یکی توضیح بده ممنون

ether
28-05-2012, 12:03

منم برای کارای 3d میخواستم و n55 رو خریدم
درسته توی بنچمارک ها (روی کاغذ) گرافیک 6770 و 7690 XT قویتر نشون میدن
اما در عمل 555 و 635 قوی تر عمل میکنن
یکی از دلایلش نرم افزار های جانبی و قویترشونه که باعث میشه بهتر عمل کنه

دوستن خودم که با گرافیک 6770 کار کردن اصلا راضی نبودن

Xilevens
28-05-2012, 14:54
دوستان یه ویدئو دیدم هارد یک مذل لب تاپ رو عوض کرد و بجاش ssd گذاشت همون مدل هارد خودش 7200 بود روش موند سرعت بوتش بیشتر شد ( کند تر شد ) خیلی تعجب کردم سرعت هاد ssd همونطورذ که میدونید 500 مگابایته در صورتی که هادای معمولی خودم کار کردم 70-80 بالا نمیره یکی توضیح بده ممنون
فيلم تخيلي بوده
اصلا امكان نداره
باور نكن شما

behnmah66
28-05-2012, 17:47
یعنی با ssd سرعت بوت و کار با سیستم همونطور که انتظار میره پایین میاد؟ ( زمان کمتری معطل میمونیم ) ؟

ulsss
28-05-2012, 21:50
یعنی با ssd سرعت بوت و کار با سیستم همونطور که انتظار میره پایین میاد؟ ( زمان کمتری معطل میمونیم ) ؟
اره:20:
ssdسرعت بوت و کار با سیستم افزایش میده و
از همه مهمتر اینکه مصرف برق رو کاهش و عمر باطری رو افزایش میده.

hamidooooo
29-05-2012, 15:56
منم برای کارای 3d میخواستم و n55 رو خریدمدرسته توی بنچمارک ها (روی کاغذ) گرافیک 6770 و 7690 XT قویتر نشون میدناما در عمل 555 و 635 قوی تر عمل میکننیکی از دلایلش نرم افزار های جانبی و قویترشونه که باعث میشه بهتر عمل کنهدوستن خودم که با گرافیک 6770 کار کردن اصلا راضی نبودنaval bayad begam ke 6770 bishtar neshoon nemide.dar haghighat 6770 az 555 ghavytar va az 635 zaeeftare.ama 7690xt vaghean ekhtelafe cheshmgiri dare va az 635 behtare.dar morede benchmark ham bayad bedoonin ke rooye kaghaz nist shoma khodetoonam mitoonin to bazy bazia mese justcause 2 benchmark begirin.age rooye n55 7690xt mizashtan(be onvane mesal) ba hamoon ram,hard,... mosalaman behtar az 635 javab midad.valy hp bad kar karde...[[[ASUS IS THE BEST]]]

shahabaliboys
07-06-2012, 10:30
منم برای کارای 3d میخواستم و n55 رو خریدم
درسته توی بنچمارک ها (روی کاغذ) گرافیک 6770 و 7690 XT قویتر نشون میدن
اما در عمل 555 و 635 قوی تر عمل میکنن
یکی از دلایلش نرم افزار های جانبی و قویترشونه که باعث میشه بهتر عمل کنه

دوستن خودم که با گرافیک 6770 کار کردن اصلا راضی نبودن
ببخشید یه دفعه وارد بحث شدم ولی من خودم 3d کار میکنم و 24 ساعت کارم با رندره ، من hp 6991 دارم با گرافیک Radeon 6770 به نظرم عالیه ، من از برندی حمایت نمیکنم ولی فقط به عنوان اطلاعات بگم من واسه سه نفر از سری n اسوس لپتاپ گرفتم ، سه تاشم خراب شد ، خرابی تو مادر بورد ، گرافیک و سومی هم هنگ میکرد ، واسه دو نفر و خودم هم به خاطر اون تجربه hp گرفتم که تو این سه تا فقط واسه خودم به دلیل دستکاری تو بایوس مادربورد توسط خودم و یه باگ که تو سوییچ گرافیکش داشت فنش سوخت که گارانتی عوضش کرد ولی الان خدا رو شکر خیلی راضیم

afdragon
07-06-2012, 20:56
ببخشید یه دفعه وارد بحث شدم ولی من خودم 3d کار میکنم و 24 ساعت کارم با رندره ، من hp 6991 دارم با گرافیک Radeon 6770 به نظرم عالیه ، من از برندی حمایت نمیکنم ولی فقط به عنوان اطلاعات بگم من واسه سه نفر از سری n اسوس لپتاپ گرفتم ، سه تاشم خراب شد ، خرابی تو مادر بورد ، گرافیک و سومی هم هنگ میکرد ، واسه دو نفر و خودم هم به خاطر اون تجربه hp گرفتم که تو این سه تا فقط واسه خودم به دلیل دستکاری تو بایوس مادربورد توسط خودم و یه باگ که تو سوییچ گرافیکش داشت فنش سوخت که گارانتی عوضش کرد ولی الان خدا رو شکر خیلی راضیم
می شه بپرسم از کدوم مدل سری N 'گرفتی؟ چون اگه از قدیمی ها گرفته HP هم مدل قدیمیش میشد روش نیمرو درس کرد از بس داغ می شدن.

shahabaliboys
08-06-2012, 00:02
n63 , n42 اون یکی رو یادم نیست

ether
08-06-2012, 00:41
aval bayad begam ke 6770 bishtar neshoon nemide.dar haghighat 6770 az 555 ghavytar va az 635 zaeeftare.ama 7690xt vaghean ekhtelafe cheshmgiri dare va az 635 behtare.dar morede benchmark ham bayad bedoonin ke rooye kaghaz nist shoma khodetoonam mitoonin to bazy bazia mese justcause 2 benchmark begirin.age rooye n55 7690xt mizashtan(be onvane mesal) ba hamoon ram,hard,... mosalaman behtar az 635 javab midad.valy hp bad kar karde...[[[ASUS IS THE BEST]]]

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید

اما در مورد بنچ مارک ها ... از خودم که نمیگم
رتبه ها رو به ترتیب برات میگم

7690xt رتبه ی 80
6770 رتبه ی 82
635 رتبه ی 83
555 رتبه ی 84

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شاید حرف شما هم درست باشه
اما به شخصه انودیا رو ترجیح میدم :12:

خواهش میکنم
من خودمم نمیدونم یهو از کجا اومدم :31:

درباره ی خرابی .... حرفت درسته
الان لبتابم خودم هم مشکل داره ... نویز توی اسپیکر ها
و خیلی هاش هم گرافیکش خرابی داشته که شکر خدا مال من نداشت

نمیدونم چرا اینجوری شده
اما قبل از خرید هر چیگشتم دیدم که ایسوس از اچ پی تو این مسائل بهتره
اما تو ایران گویا عکسش صادقه

اما بازم گرافیم انودیا رو ترجیح میدم ... والا میشد با پول کمتری یه 6170 وردارم

shahabaliboys
08-06-2012, 11:43
خواهش میکنم
من خودمم نمیدونم یهو از کجا اومدم :31:

درباره ی خرابی .... حرفت درسته
الان لبتابم خودم هم مشکل داره ... نویز توی اسپیکر ها
و خیلی هاش هم گرافیکش خرابی داشته که شکر خدا مال من نداشت

نمیدونم چرا اینجوری شده
اما قبل از خرید هر چیگشتم دیدم که ایسوس از اچ پی تو این مسائل بهتره
اما تو ایران گویا عکسش صادقه

اما بازم گرافیم انودیا رو ترجیح میدم ... والا میشد با پول کمتری یه 6170 وردارم
:46: انتخاب کارت گرافیک به تجربه خیلی بستگی داره ، یا باید به راه AMD باشی یا nvidia ، من تجربه های شیرینی رو که با ATI و بعدا AMD داشتم ، هیچوقت با nvidia نداشتم :8:

amin666
08-06-2012, 19:13
منم کمکم دارم یه این نتیجه می رسم به حرف عوام که می گن امثلا ایسوس کیفیتش خیلی خوبه و ... توجه نکنم.شما تو همین فروم بگردی همه حتی اونایی که ایسوس نداشتن می گن کیفیتش عالیه و نمی دونم hp خراب می شه و این حرفها.ولی در عمل هر چی دیدم بر عکس بوده.باورتون نمی شه من تو دور و بریام یه ایسوس ندیدم که الان سالم مونده باشه!حذ اقلش اینه که یه جاییش شکسته!نمی دونم داستان ما چیه تو ایران

eafar1366
09-06-2012, 16:30
منم کمکم دارم یه این نتیجه می رسم به حرف عوام که می گن امثلا ایسوس کیفیتش خیلی خوبه و ... توجه نکنم.شما تو همین فروم بگردی همه حتی اونایی که ایسوس نداشتن می گن کیفیتش عالیه و نمی دونم hp خراب می شه و این حرفها.ولی در عمل هر چی دیدم بر عکس بوده.باورتون نمی شه من تو دور و بریام یه ایسوس ندیدم که الان سالم مونده باشه!حذ اقلش اینه که یه جاییش شکسته!نمی دونم داستان ما چیه تو ایران

راست میگین به خدا من خودم اول توو نخN53 اینا بودم خرابی هارو که خوندم بیخیال شدم رفتم طرف Hp الانم منتظر سری dv6 7000 هستم باز این N56 اومده هی داره وسوسم میکنه نمیدونم چی کار کنم گیج شدم با این آمار خرابی ایسوس و همه فقط الکی میگن Hp خرابی زیاد داره من یه نفرم ندیدم از hp ناراضی باشه به نظرتون به n56 اعتماد کنم ؟

newman222
09-06-2012, 18:14
راست میگین به خدا من خودم اول توو نخN53 اینا بودم خرابی هارو که خوندم بیخیال شدم رفتم طرف Hp الانم منتظر سری dv6 7000 هستم باز این N56 اومده هی داره وسوسم میکنه نمیدونم چی کار کنم گیج شدم با این آمار خرابی ایسوس و همه فقط الکی میگن Hp خرابی زیاد داره من یه نفرم ندیدم از hp ناراضی باشه به نظرتون به n56 اعتماد کنم ؟
والا من الان 2 ماهه asus n55sf گرفتم اخم نگفته:40:
بزار تجربه خرید خودمو بهت بگم
وقتی می خواستم این لپ تاپ و بگیرم هیچ شک و شبه ای نسبت بهش نداشتم:39:
ولی وقتی رفتم پیش فروشنده برای خرید شروع کرد مخمو زدن(یعنی می خواااااااااااااست بزنه:27:)
که اقا HP رنکش تو دنیا بالاتر از asus و اگه شک داری همین الان بریم تو وب نشونت بدم و خلاصه هی می زد تو سر asus و hp رو می برد بالا (6190)
حالا هی از ما انکار از اون اصرار..
پسر خالمم باهام بود , این تا دید اسپیکر های اچ پی Beats گفت همینه , همینون بگیرو ..:24:
منم دیدم مخم داره سوت میکشه , با خودم گفتم این یه انتخاب سخته برا من , اگه بعدا پشیمون بشم باید چند سال هی خودم و لعنت بفرستم:37:
به فروشنده گفتم من برم بیرون یه چرخی بزنم بر می گردم.
رفتم از چند تا فروشنده که کارشون نه hp بود نه asus مزایا و معایب مارک ها رو پرسیدم(با وجود اینکه می دونستم شاید کم و زیاد بگن)
خداییش یه چند نفر بودن اطلاعاتشون بالا بود
یکیشون گفتش که هم hp خوبه هم asus ولی hp تو ایران گارانتی معتبر نداره و خرابیش خیلی بیشتر از asus (نمیشه گفت یه مارک اصلا خرابی نداره)
asus گارانتیش معتبره و تا حالا امتحان خودشو پس داده
hp هم کسی تو کیفیتش شک نداره ولی این چند ساله خرابیش خیلی بیشتره asus بوده
و برای گارانتی به جایی که توش داری زندگی می کنی فکر کن(ما الان کجاییم؟:21:)
و در اخرم بهم پیشنهاد داد که تو اون موقع n55 رو نخرم
می گفت بزار یکی دو هفته دیگه, چون قیمتا می اد پایین , ولی من چون عجله داشتم گوش ندادم , چه بسا که بعدا همینم شد!
خلاصصصه برگشتیم پیش اون فروشنده و گفتم که asus و می خوام:27:
بعد کلی سوال پرسیدن که مطمینی و ان و اون کردن رفت 15 دقیقه بعد برگشت
گفت اقا تو انبار نیست تموم کردیم
ما رو میگی شاخمون درومده بود(تو که نداری برا چی می خوای چیز دیگه قالب کنی؟)
و شروع کرد به فاز 2 مخ زنی که الان n53 جدید اومده و هیچ فرقی با n55 نداره!!!!!
من:یعنی این دوتا هیچ فرقی ندارن؟؟؟
فروشنده:نه , فقط n53 HD و n55 Full-HD
تا اینو گفت فهمیدم که از همون اول می خواسته HP شو قالب کنه به من و سریع زدم بیرون.
و مطمنم که n55 داشته ولی می خواسته از شر hp خلاص بشه(چون اون موقع که من برا خرید رفته بودم , تازه سری جدید asus اومده بود و امکان نداشت رو دستش بمونه ولی hp..:27:)
من که دیگه رمق راه رفتنم نداشتم پله ها رو رفتم بالا بالا بالا تا رسیدم به یه فروشنده که کلان تو کاره asus بود
سرتونو درد نیارم , اون موقع که من می خواستم لپ تاپو بگیرم قیمتا رو 2,000,020 بود
ما ازین فروشنده 1,870,000 گرفتیم(دمش گرم)
مشخصات لپ تاپم اینه
Full-HD
Ram : 4GB
Video : GT555 2 GB Ded
Cpu : 2670 QM 2.2
HDD : 750 5200 R
(2 سال گارانتی کیف موس)
خدا رو شکر مشکل اسپیکر که ندارم
لپ تاپمم روزانه 15 16 ساعت روشنه(کول پدم هنوز نگرفتم)
iهنوز جیک نزده
صداشم تا ته که بلند می کنم این صاب خونم متوجه میشه می اد گوش مالیمون بده( خونه مجردی زیر پله :31:)
و اینم بگم که این انتخاب توِ و کس دیگه نمیتونه جای تو انتخاب کنه , پس چه بهتر که اینجا از بقیه مشورت بگیری و در اخر خودت انتخاب کنی.

afdragon
09-06-2012, 19:01
ولی وقتی رفتم پیش فروشنده برای خرید شروع کرد مخمو زدن(یعنی می خواااااااااااااست بزنه:27:)
که اقا HP رنکش تو دنیا بالاتر از asus و اگه شک داری همین الان بریم تو وب نشونت بدم و خلاصه هی می زد تو سر asus و hp رو می برد بالا (6190)
پسر خالمم باهام بود , این تا دید اسپیکر های اچ پی Beats گفت همینه , همینون بگیرو ..:24:
منم دیدم مخم داره سوت میکشه , با خودم گفتم این یه انتخاب سخته برا من , اگه بعدا پشیمون بشم باید چند سال هی خودم و لعنت بفرستم:37:
رفتم از چند تا فروشنده که کارشون نه hp بود نه asus مزایا و معایب مارک ها رو پرسیدم(با وجود اینکه می دونستم شاید کم و زیاد بگن)
یکیشون گفتش که هم hp خوبه هم asus ولی hp تو ایران گارانتی معتبر نداره و خرابیش خیلی بیشتر از asus (نمیشه گفت یه مارک اصلا خرابی نداره)
می گفت بزار یکی دو هفته دیگه, چون قیمتا می اد پایین , ولی من چون عجله داشتم گوش ندادم , چه بسا که بعدا همینم شد!
تا اینو گفت فهمیدم که از همون اول می خواسته HP شو قالب کنه به من و سریع زدم بیرون.
و مطمنم که n55 داشته ولی می خواسته از شر hp خلاص بشه(چون اون موقع که من برا خرید رفته بودم , تازه سری جدید asus اومده بود و امکان نداشت رو دستش بمونه ولی hp..:27:)
من که دیگه رمق راه رفتنم نداشتم پله ها رو رفتم بالا بالا بالا تا رسیدم به یه فروشنده که کلان تو کاره asus بود
سرتونو درد نیارم , اون موقع که من می خواستم لپ تاپو بگیرم قیمتا رو 2,000,020 بود
مشخصات لپ تاپم اینه
Full-HD
(2 سال گارانتی کیف موس)
iهنوز جیک نزده
صداشم تا ته که بلند می کنم این صاب خونم متوجه میشه می اد گوش مالیمون بده( خونه مجردی زیر پله :31:)
و اینم بگم که این انتخاب توِ و کس دیگه نمیتونه جای تو انتخاب کنه , پس چه بهتر که اینجا از بقیه مشورت بگیری و در اخر خودت انتخاب کنی.

100 % با گفته ی این دوستمون موافقم.

eafar1366
09-06-2012, 23:02
مشخصات لپ تاپم اینه
Full-HD
(2 سال گارانتی کیف موس)
iهنوز جیک نزده

واقعا خسته نباشید میگم دمت گرم که وقت گذاشتی اینارو نوشتی ولی دوست عزیز دیدی بازم در حد حرف بود فقط میگن Hp خرابیش زیاده من اینو خودم میدونم ولی در واقعیت برعکسه
بگذریم از اینکه خیلی از اعضای این فروم به وارد کننده های لپ تاپ ایسوس وصلن مخصوصا گارانتی سازگار این کار رو میکنه واسه اینکه لپتاپاشون فروش بره
hp اصلا توو ایران تبلیغات نمیکنه برند هایی مثل ایسوس با کاتالوگاشون سو استفاده میکنن و آمار خرابی hp رو از همه بیشتر نشون میدن
من تاحالا از همین سری N ایسوس توو همین فروم ها 100 تا خرابی دیدم که اصلا از Hp ندیدم
حتی یکی میگفت کامپیوتر قدیمیه 5 سال پیشم از این سرعتش بیشتره خب من چجوری به ایسوس اعتماد کنم
در ضمن دوستانی دارم که Hp گرفتن و خیلی راضی بودن چه 5 سال پیش چه دوسال پیش گرفتن هر دو راضی بودن
Hp تو لپ تاپ جز قدیمی تریناس امکان نداره خرابی داشته باشه من ندیدم شما اگه دیدی به من نشون بده فقط همه فروشنده ها حرفشو میزنن صفحه اول کاتالوگ ایسوس هم آمار خرابی همه لپ تاپارو نوشته که Hp رو زیاد تر از همه زده
hp ایران رو رها کرده وگرنه مطمئن باشین 3 سوت دمو دستک ایسوس رو جمع میکرد

eafar1366
09-06-2012, 23:06
همین الان فروم های خارجی رو می خوندم مثل اینکه تاچ پد N56 مشکل داره وقتی روش رو لمس میکنی صدای نویز میاد باید یواش لمسش کنی آخه این چه مشکلیه دیگه

payma
10-06-2012, 00:41
همین الان فروم های خارجی رو می خوندم مثل اینکه تاچ پد N56 مشکل داره وقتی روش رو لمس میکنی صدای نویز میاد باید یواش لمسش کنی آخه این چه مشکلیه دیگه

خداییش بعضی وقتا حرفایی میزنینا صدای نویز دیگه چیه:31:
این مشکلات (البته مشکل نیست!) برای لپتاپی با بدنه آلومینیوم کاملاً طبیعیه و جریان ضعیف برقه

newman222
10-06-2012, 03:50
این مشکلات (البته مشکل نیست!) برای لپتاپی با بدنه آلومینیوم کاملاً طبیعیه و جریان ضعیف برقه
:39::39::39::39::39:

newman222
10-06-2012, 03:59
واقعا خسته نباشید میگم دمت گرم که وقت گذاشتی اینارو نوشتی ولی دوست عزیز دیدی بازم در حد حرف بود فقط میگن Hp خرابیش زیاده من اینو خودم میدونم ولی در واقعیت برعکسه
بگذریم از اینکه خیلی از اعضای این فروم به وارد کننده های لپ تاپ ایسوس وصلن مخصوصا گارانتی سازگار این کار رو میکنه واسه اینکه لپتاپاشون فروش بره
hp اصلا توو ایران تبلیغات نمیکنه برند هایی مثل ایسوس با کاتالوگاشون سو استفاده میکنن و آمار خرابی hp رو از همه بیشتر نشون میدن
من تاحالا از همین سری N ایسوس توو همین فروم ها 100 تا خرابی دیدم که اصلا از Hp ندیدم
حتی یکی میگفت کامپیوتر قدیمیه 5 سال پیشم از این سرعتش بیشتره خب من چجوری به ایسوس اعتماد کنم
در ضمن دوستانی دارم که Hp گرفتن و خیلی راضی بودن چه 5 سال پیش چه دوسال پیش گرفتن هر دو راضی بودن
Hp تو لپ تاپ جز قدیمی تریناس امکان نداره خرابی داشته باشه من ندیدم شما اگه دیدی به من نشون بده فقط همه فروشنده ها حرفشو میزنن صفحه اول کاتالوگ ایسوس هم آمار خرابی همه لپ تاپارو نوشته که Hp رو زیاد تر از همه زده
hp ایران رو رها کرده وگرنه مطمئن باشین 3 سوت دمو دستک ایسوس رو جمع میکرد
هم hp و هم asus دو مارک معتبر هستن
و خرابی توی هرکودوم از دست گاهاشون ممکنه اتفاق بیفته که بعضا می تونه از استفاده ی نا صحیح کاربر هم باشه
ولی این حرف غلطه که بگیم این برند چون تا حالا دست من خرابی نداشته پس دیگه خرابی مکنه برای هر مدلی وی هر برندی اتفاق بیفته
همین جور که تو خط اخرم گفتین hp ایران و شل گرفته وگرنه بازارش اینجوری نبود و همین کارشم باعث شده نمایندگی معتبری نداشته باشه:10:

eafar1366
10-06-2012, 09:39

ولی این طور که نوشتن صدای نویزش زیاده ها اذیت کنندس طوری که باید بره عوض کنه لپ تاپشو

behnmah66
10-06-2012, 09:48

اینطور نیست فقط چند تا گزارش شده که وقتی لب تاپ به برق وصل باشه ( موقع شارژ ) بدنش دست بزنی جریان ضعیف برق رو حس میکنی اینم بخاطر بدنه آلومینومیش هست و نه تاچ بدش

eafar1366
10-06-2012, 11:28
اینطور نیست فقط چند تا گزارش شده که وقتی لب تاپ به برق وصل باشه ( موقع شارژ ) بدنش دست بزنی جریان ضعیف برق رو حس میکنی اینم بخاطر بدنه آلومینومیش هست و نه تاچ بدش

ولی من خوندم صدای خاصی از اسپیکراش میاد حتی طرف فکر میکرده صدای طبیعیه و این جز خصوصیتشه و برا همه اینطوریه که وقتی لمس کنی این صدا رو بده ولی بهش گفتن نه این غیر طبیعیه و باید عوض کنی لپتاپتو

payma
10-06-2012, 16:49
ولی من خوندم صدای خاصی از اسپیکراش میاد حتی طرف فکر میکرده صدای طبیعیه و این جز خصوصیتشه و برا همه اینطوریه که وقتی لمس کنی این صدا رو بده ولی بهش گفتن نه این غیر طبیعیه و باید عوض کنی لپتاپتو

لینک جایی که خوندی رو بده

eafar1366
10-06-2012, 18:52
لینک جایی که خوندی رو بده

عین متن رو کپی میکنم بی زحمت ترجمه کنین آدرسشم میدم ببینین :

Re: Asus N56VZ-DS71 first impressions
Ok, just reveived my laptop. First question: how is your trackpad ? If you doubletap anywhere (not clicking) does it make a "cheap" sound, almost as if you were clicking? Overall looks nice, but i am not sure whether the trackpad is supposed to be like this or whether it is just mine?!

Quote:

Originally Posted by thegreyt [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Come on guys,
there must be at least 3-4 people who already own this [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
I somehow have the feeling that my Touchpad surface is not properly attached to the holding-unit underneath it Therefore, everytime i tap the surface (not click) it makes a clattering sound...
Is it the same with you guys, or did theyreally just screw my model up... ?
I would be very happy about replies as still have the chance to send it back the first two weeks.

Mine is dead silent when I tap as opposed to clicking. Sorry to say it, but I do think you should exchange yours.

صفحه 20 و ادامه بحث صفحه 21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidooooo
11-06-2012, 22:51
:46: انتخاب کارت گرافیک به تجربه خیلی بستگی داره ، یا باید به راه AMD باشی یا nvidia ، من تجربه های شیرینی رو که با ATI و بعدا AMD داشتم ، هیچوقت با nvidia نداشتم :8:Ghezavate nahayi dar morede amd va nvidia:Man bar asase tajrobe nemigam va az ye mohandese sakht afzar ke ye gamer herfeyi ham bod porsidam:Amd:performance ghavytarNvidia:quality ghavytarPerformance yani sorate ejraye bazy(fps balatar)Quality yani joziate bazy daghigh tar(mesle antialiasing,antropos filtering,... Bishar az amd tasir daran)

Farzad.wow
11-06-2012, 23:08
راستش من خودم 5 ماهه n53 sv دارم هیچ مشکلی ندارم............... خیلی هم فوق العاده است

eafar1366
12-06-2012, 13:02
عین متن رو کپی میکنم بی زحمت ترجمه کنین آدرسشم میدم ببینین :

Re: Asus N56VZ-DS71 first impressions
Ok, just reveived my laptop. First question: how is your trackpad ? If you doubletap anywhere (not clicking) does it make a "cheap" sound, almost as if you were clicking? Overall looks nice, but i am not sure whether the trackpad is supposed to be like this or whether it is just mine?!

Quote:

Originally Posted by thegreyt [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Come on guys,
there must be at least 3-4 people who already own this [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
I somehow have the feeling that my Touchpad surface is not properly attached to the holding-unit underneath it Therefore, everytime i tap the surface (not click) it makes a clattering sound...
Is it the same with you guys, or did theyreally just screw my model up... ?
I would be very happy about replies as still have the chance to send it back the first two weeks.

Mine is dead silent when I tap as opposed to clicking. Sorry to say it, but I do think you should exchange yours.

صفحه 20 و ادامه بحث صفحه 21

باز هم مشکل در ایسوس :

FARSHAD1373
20-07-2012, 20:36
با سلام وخسته نباشید

لپ تاب ASUS N55SF_Bازنظر شما چگونه لپ تابی است چه از نظر کارایی و چه از نظر گرافیکی