PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل حاد سطل زیاله ویندوز.Recycle Bin

ahmadarm
30-04-2012, 20:50
سلام
این سطل زیاله که اینطور شده،فکر کنم به احتمال زیاد از وقتی که این نرم افزار "Ashampoo.WinOptimizer.9.4" رو نصب کردم و یه سری دستکاری کردم اینطور شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم gpedit

سلام
تو run بنويسيد gpedit.msc و ok كنيد.بعد تو قسمت user configuration بريد به administartive templates اون رو باز كنيد desktop رو كليك كنيد بعد تو صفحه مقابلش remove recyle bin icon from desktop رو باز كنيد و بين سه تا گزينه not configured رو تيك بزنيد ok كنيد.
اگه با این کار درست نشد روش زیر رو امتحان کنید.
برید به regedit بعد مسیر زیر روبرین.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Desktop\NameSpace
روش کلیک راست کنین و از new برید و key رو انتخاب کنید.بعد رو همون new key کلیک راست کنید و rename بعد عبارت زیر رو copy,paste کنید.

{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}

بعد روی این کلید جدید که ایجاد شده کلیک کنید و تو صفحه سمت راست Default رو انتخاب کنید کلیک کنید تا باز بشه تو این صفحه تو قسمت Value data بنویسید Recycle Bin و بعد ok کنید.

اینها هم نشد
ولی کسی که مشکل داشت و در اون تاپیک سوال کرده بود با پست این آقا مشکلش حل شد که الان لینکش از کار افتاده،از خودشون هم خواستم دوباره اپلود کنن که گفتن دیگه از ویندوز استفاده نمیکنن.
(فقط نگید ویندوز عوض کنم)
(سیستم ریستور هم کار نمیکنه)(بک آپهای اون برنامه مزخرف هم کار نکرد)(توی بخشی از برنامه سیستم کار هم میشه این فایل رو اورد و حذف کرد ولی فقط یه فولدر بدون اسمه و باز هم نمیشه و منوش هم کات و شرتکات و دلیت هست)

pro_translator
30-04-2012, 21:36
اینو امتحان کن ببین درست می‌شه؟

Dew Drop
30-04-2012, 21:57
سلام
اول برای مشکل Group policy این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fdownload%2FC%2F9%2F5%2FC95FA93C-70D3-45B2-9450-D5927D5261E7%2FMicrosoftFixit50675.msi) رو دانلود و اجرا کنید,ببینید مشکلتون حل میشه؟!

ahmadarm
30-04-2012, 22:22
اینو امتحان کن ببین درست می‌شه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تشکر درست شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

سلام
اول برای مشکل Group policy این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fdownload%2FC%2F9%2F5%2FC95FA93C-70D3-45B2-9450-D5927D5261E7%2FMicrosoftFixit50675.msi) رو دانلود و اجرا کنید,ببینید مشکلتون حل میشه؟!

نه نشد
مهم نیست اگر لازم بود دوباره تاپیک میزنم :20: