PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمائي در مورد راه اندازي شبكه وايرلس و مشكل مسافت؟

Ebisoft=2
30-04-2012, 14:50
سلام به اساتيد عزيز

من ميخوام در آپارتمان محل سكونتمون با دو طبقه بالائي يه شبكه وايرلس رديف كنم بين طبقات از بلوك سيماني استفاده شده كه طبيعتا قدرت امواج رو كاهش ميده و در حال حاضر هم شبكه سيمي داريم ، من يه سوال فني دارم ميخواستم بدونم اگر من يه مودم وايرلس بگيرم (اين مدل) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , و يه آنتن خارجي بگيرم (اين مدل) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كارم رو راه ميندازه يا نه؟
اگر شما راه حل ديگه داريد ممنون ميشم اگر از من دريغ نكنيد.

با تشكر

8086
30-04-2012, 17:05
سلام به اساتيد عزيز

من ميخوام در آپارتمان محل سكونتمون با دو طبقه بالائي يه شبكه وايرلس رديف كنم بين طبقات از بلوك سيماني استفاده شده كه طبيعتا قدرت امواج رو كاهش ميده و در حال حاضر هم شبكه سيمي داريم ، من يه سوال فني دارم ميخواستم بدونم اگر من يه مودم وايرلس بگيرم (اين مدل) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tp-link-td-w8101g-adsl-modem-router.html) , و يه آنتن خارجي بگيرم (اين مدل) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tp-link-tl-ant2409a-outdoor-antenna.html) كارم رو راه ميندازه يا نه؟
اگر شما راه حل ديگه داريد ممنون ميشم اگر از من دريغ نكنيد.

با تشكر

با سلام
بلوک سیمانی موردی نداره زیاد ؟!
اگه آهن و آلومینیوم و ... زیاد باشه امواج خیلی خیلی کم میشه و لی بلوک سیمانی مورد نداره!
یه دونه TP-Link w8901G بگیر تا 100 متر support میکنه.
با تشکر

fereydoon1
30-04-2012, 20:57
سری N بگیر بهتر جواب میده

Ebisoft=2
30-04-2012, 21:37
ممنونم ولی یه بار با همون مودم tp-link که گفتید امتحان کردم طبقه سوم فقط 1 آنتن داشت که اونم وصل نمیشه , میتونید یه مدل مودم رو به من پیشنهاد کنید که قدرت فرستندش بیشتر باشه ، تا 100تومن هم باشه مشکلی نیست.

ممنونم.

8086
05-05-2012, 17:12
ممنونم ولی یه بار با همون مودم tp-link که گفتید امتحان کردم طبقه سوم فقط 1 آنتن داشت که اونم وصل نمیشه , میتونید یه مدل مودم رو به من پیشنهاد کنید که قدرت فرستندش بیشتر باشه ، تا 100تومن هم باشه مشکلی نیست.

ممنونم.

TP-Link TL-WR1043ND

Ebisoft=2
06-05-2012, 12:55
TP-Link TL-WR1043ND

دوست من اينكه خيلي گرونه تازه خيلي امكاناتي داره كه من نميخوام ، اگر همون مودم معمولي وايرلس و يه انتن خارجي بگيرم بهتر نيست؟

8086
06-05-2012, 16:44
این تو آینده هم به کارت میاد!
دیگه خودتون بهتر میدونین که چی میخواین.
با تشکر