PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد ساخت وبسایت

nicholas206
29-04-2012, 22:04
با سلام
من با کامپیوتر و نرم افزار زیاد سروکار داشتم و اطلاعاتم بد نیست. اما هیچ اطلاعاتی در مورد ساخت وبسایت یا وبلاگ ندارم...الان بخاطر شغلم مجبورم که یه یه سایت بسازم و چون تجربه ای ندارم از دوستام می خوام که راهنماییم کن و به این چندتا سوالم جواب بدن.
1- در موقع طراحی وبسایت به چه نکاتی باید توجه کنم؟ و چطور طراح مناسب رو پیدا کنم(نمیخوام سایت خفنی باشه)
2- بعد از طراحی تا چه حد میتونم مطالب سایت رو دستکاری کنم؟؟ نوشت یه مطلب جدید و اضافه کردن یه عکس نباید سخت باشه... اما تغییر در قالب و این طور مسایل کار من هست یا سخته؟
3- هزینه دامین و فضا رو با توجه به اینکه زیاد فضا نمیخام میدونم زیاد نمیشه... اما هزینه طراحی چقدره؟ چون سایت زیاد خفنی نمیخوام پیشنهاد میکنید خودم برم دنبال قالبش یا یه پولی بدم به یه نفر ؟؟

lممنون

jahan654
30-04-2012, 10:01
شما می توانید برای طراحی از سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا و ... استفاده کنید و اگر آشنایی با برنامه نویسی ندارید بهتر است درخواست کنید قالب را برایتان طرحی کنند

در صورت تمایل می توانید طراحی ساییتان را به ما بسپارید (پ.خ)

nicholas206
30-04-2012, 21:12
1 سوال دیگه هم داشتم...به نظر شما واسه شروع یه سایت ساده راه اندازی کنم و بعد از یه مدتی که نیازهامو شناختم گسترشش بدم بهتره....یا نه ؟

jahan654
30-04-2012, 22:15
اگه برای شرکتی یا شغل خاصی می خواهید بهتره از همان اول حرفه ای کار کنید (نظر شخصی من)
الان یک سایت حرفه ای برای یک شرکت یا کسب کار در بین مردم نماید پیشرفتگی و حرفه ای بودن است شما وقتی در پایین آگهی تبلیغ تان آدرس سایتتان را برای انتقادات و پیشنهادات و آشنایی با خدمات شرکت می گذارید با این کار به مشتری هایتان این اختیار می دهید که از طریق سایت انتقادات و پیشنهاداتشان را برای شما بفرستند یعنی به مشتری احترام می گذارید (این کار جنبه تبلیغاتی فوق العلاده ای دارد)