PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف شدن پارتیشن

SA333D
29-04-2012, 19:56
سلام
یکی از پارتیشن هام حذف شده و وقتی به Disk Managment رفتم متوجه شدم در اصل اسم پارتیشن حذف شده ولی محتویاتش هست. هر کاری کردم که از Change Drive Latter دوباره برای پارتیشن اسم بذارم نتونستم و مدام پیغام خطا میداد. ممنون مشم کمکم کنید.

مصطفی
29-04-2012, 20:14
با یکی از نرم افزارهای پارتیشن بندی هم امتحان کن

SA333D
29-04-2012, 20:37
با یکی از نرم افزارهای پارتیشن بندی هم امتحان کن
من از نرم افزارهای MiniTool Partition Wizard – Active Partition Recovery – EASES Partition Master برای رفع این مشکل استفاده کردم ولی موفق نشدم مشکل حل کنم. در ضمن من از Nod32 استفاده میکنم و به روز هم هستش. امکان داره ویروسی باشه که این کارو بکنه؟ یعنی اسم پارتیشن رو حذف کنه ؟

A M ! N
29-04-2012, 20:47
سلام
یکی از پارتیشن هام حذف شده و وقتی به Disk Managment رفتم متوجه شدم در اصل اسم پارتیشن حذف شده ولی محتویاتش هست. هر کاری کردم که از Change Drive Latter دوباره برای پارتیشن اسم بذارم نتونستم و مدام پیغام خطا میداد. ممنون مشم کمکم کنید.
سلام..

میشه یه عکس بزارین از محیط disk management ببینم چه حالتی شده ؟ اینطوری بهتر میشه کمک کرد..

ضمنا جای تاپیک شما اینجا نبوده ، تاپیکتون منتقل میشه به بخش نرم افزار..

موفق باشید.:40:

SA333D
29-04-2012, 21:07
سلام..

میشه یه عکس بزارین از محیط disk management ببینم چه حالتی شده ؟ اینطوری بهتر میشه کمک کرد..

ضمنا جای تاپیک شما اینجا نبوده ، تاپیکتون منتقل میشه به بخش نرم افزار..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اینو بگم که قبل از این سیستم من ویروس گرفته بود به طوری که تمامی فایلهای موجود در پارتیشن رو به فایل سیستمی تبدیل میکرد و اونا رو مخفی میکرد که من این مشکلو حل کردم و فکر میکردم که ویروس حذف شده ... ولی بدش خود پارتیشن حذف شد!!!

A M ! N
29-04-2012, 21:18

البته اینو بگم که قبل از این سیستم من ویروس گرفته بود به طوری که تمامی فایلهای موجود در پارتیشن رو به فایل سیستمی تبدیل میکرد و اونا رو مخفی میکرد که من این مشکلو حل کردم و فکر میکردم که ویروس حذف شده ... ولی بدش خود پارتیشن حذف شد!!!
بعید میدونم کار ویروس بوده باشه..

بهترین نرم افزار برای تعمیر و بازگشت پارتیشن ها که من خودم به شخصه بهش اعتقاد دارم آکرونیس هستش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از کدهای بالا اون سه تا XXX رو حذف کنید و سپس کپی کنید داخل مرورگر

این نرم افزار هفته ی پیش جون خودم رو نجات داد از یک خطر جدی !!

ضمنا عکس فراموش نشه..

SA333D
29-04-2012, 23:10
بعید میدونم کار ویروس بوده باشه..

بهترین نرم افزار برای تعمیر و بازگشت پارتیشن ها که من خودم به شخصه بهش اعتقاد دارم آکرونیس هستش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از کدهای بالا اون سه تا XXX رو حذف کنید و سپس کپی کنید داخل مرورگر

این نرم افزار هفته ی پیش جون خودم رو نجات داد از یک خطر جدی !!

ضمنا عکس فراموش نشه..

شما ازش چیزی میفهمین؟

SA333D
30-04-2012, 15:48
سلام
سیستم من به ویروسی آلوده شده بود که فايلها رو به فایل سیستمی تبدیل و بعد اونها رو مخفی میکرد، که با استفاده از آنتی ویروس و یه سری دستورات تونستم درستش کنم. امروز که سراغ سیستم اومدم متوجه شدم که پارتیشن D کلا حذف شده و وقتی به Disk Management رفتم، پارتیشن بودش!!! فقط به حالت مخفی در اومده بود. البته اسم پارتیشن هم حذف شده بود که هر کاری کردم دوباره نامگذاریش کنم پیغام خطا میداد! من از نرم افزارهای MiniTool Partition Active Partition Recovery – EASES Partition Master برای رفع این مشکل استفاده کردم ولی موفق نشدم . در آخر هم از Acronis Disk Director Home استفاده کردم که عکس محیطش رو براتون آپلود میکنم. از اونجا هم نتونستم کاری بکنم. البته اونجا حجم استفاده شده و حجم ازاد پارتیشن رو نشون میده!!!خواستم ببینم آیا شما کمکی میتونید بکنید؟ در ضمن من از Nod32 استفاده میکنم و به روز هم هستش. در ضمن ویندوز من ۷ هستش. اینم اضافه کنم وقتی با CD win 7 هم سیستم رو بوت کردم باز هم پارتیشن D رو نتونست پیدا کنه!!!

Rainbow
30-04-2012, 17:26
من نرم افزار Easy Recovery Professional رو پیشنهاد می دم

pcsoft
30-04-2012, 17:43
با نرم افزار Acronis Disk Director تست کنید. هارد دوستم 1 ترابایت داشت تمام درایوها برگشت(delete شده بود)
از منوی Wizard.بزنید Recover Partition. بعد هم حالت Custom و بعد حالت Fast

A M ! N
30-04-2012, 23:49
شما ازش چیزی میفهمین؟

بله پارتیشن شما پاک شده همین هفته ی پیش سرخودم اومد این بلا.. که با همین آکرونیس برش گردوندم. اینجا رو نیگا کنید :

توی تاپیک دیگه بهتون گفتن که چیکار کنید اما من هم میگم :

از منوی Wizard گزینه ی recover partion رو بزنین ، بزارین روی manual
بعد روی Unallocated کلیک کنید یکبار و در صفحه ی بعدی گزینه ی Fast رو بزنین و منتظر بمونین خیلی طول میکشه ، اون خط ممکنه تا چندوقت هیچ فعالیتی نداشته باشه اما صبر کنید درست میشه.

SA333D
01-05-2012, 22:21
بله پارتیشن شما پاک شده همین هفته ی پیش سرخودم اومد این بلا.. که با همین آکرونیس برش گردوندم. اینجا رو نیگا کنید :

بعد روی Unallocated کلیک کنید یکبار و در صفحه ی بعدی گزینه ی Fast رو بزنین و منتظر بمونین خیلی طول میکشه ، اون خط ممکنه تا چندوقت هیچ فعالیتی نداشته باشه اما صبر کنید درست میشه.

منونم از راهنماییهاتون. راستش من این کارم انجام دادم و متاسفانه جواب نداد. اینطور که من فهمیدم سیستم من ویروس بوت سکتور گرفته و تنها راه درست کردنشم فرمت کردن هارد هستش.

SA333D
01-05-2012, 22:24
منونم از راهنماییهاتون. راستش من این کارم انجام دادم و متاسفانه جواب نداد. اینطور که من فهمیدم سیستم من ویروس بوت سکتور گرفته و تنها راه درست کردنشم فرمت کردن هارد هستش.

*Batman*
01-05-2012, 22:34

سلام.
اگر به وجود ویروس بوت سکتور مشکوک هستید از دیسک نجات F-Secure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

SA333D
01-05-2012, 22:34

SA333D
01-05-2012, 22:44
سلام.
اگر به وجود ویروس بوت سکتور مشکوک هستید از دیسک نجات F-Secure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
لینک دانلود خرابه. میشه راجع به این سی دی و نحوه کارش توضیح بدین؟ ممنون میشم.

احمد1379
02-05-2012, 07:29
به نظرم من این نرم افزارُ هم یه تستی بکن یه بار جون منُ نجات داد!
Partition Table Doctor