PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اخطار های پی در پی و مزاحم در ویندوز 7

keyvan4u
29-04-2012, 18:16
سلام دوستان پس از راهنمایی چندتا از دوستان بالاخره ویندوز سون رو نصب کردم :27:

با اینکه فکر میکردم ازش خوشم نیاد اما بلعکس خیلی هم دوست داشتنیه :40:

فقط یه مشکــــــــــــــــــــــ ــــل :13:40 دقیقه نیست که کانکت شدم (اینترنت) و بدلیل اینکه دانلود IE9 در ویندوز XP امکان پذیر نبود و اینجانب عقده کرده بودم رفتم به سایت مایکروسافت و جدیدترین نسخه IE9 رو دانلود نمودم :41: اما کاش نمی نمودم !!!

از اون به بعد هی error آپدیت و genuine و هزار غلط اضافه دیگه میده!:18:

تازه هرچی wallpaper میذارم با یه ارور حذف میکنه :2:

تازه تازه گوشه دسکتاپ هم اینو نوشته :
Windows 7
Build 7601
This copy of Widows is not genuine

ریستارت هم میکنم وقتی دوباره سیستم بالا میاد درباره همین آپدیت ماپدیت یه چیزایی میاره که من میزنم لِتـِر later .

بفرما همین الانم این ارور رو داد حضرت 7!!!!!!:23:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن 1 : من هیچ فایل آپدیتی رو از سایت مایکروسافت دانلود نکردم!

پ.ن 2 : من تقریباً 1 ساعت 30 دقیقه است که این نفرین شده (ویندوز 7) رو نصب کردم .

پ.ن 3 : یه راه حل جلوی پای من بذارید، اصلاً من نمیخوام تا هزار سال دیگه ویندوزم رو آپدیت کنم .

پ.ن 4 : من در زمان نصب ویندوز گزینه های پایانی آپدیت اتوماتیک رو انتخاب نکردم!(اون گزینه آخری فکر کنم later بود رو انتخاب کردم .

پ.ن 5 : با تشکر از همه "پیشاپیش"

مصطفی
29-04-2012, 18:32
عزیز چیز خاصی نیست این پیغام میگه که باید ویندوزت رو ثبت کنی که راه حلش توی ایران کرک کردن هست
دوم موقع نصب IE9 ازت میپرسه که در مورد آپدیت ها اخطار بده یا نه که باید همش رو نه انتخاب کنی

اگه باز هم مشکلی توی 7 داشتی پیام خ بده

IceLord
29-04-2012, 18:39
سلام دوست عزیز

باید ویندوز رو اکتیو کنید:

فعال سازی و قانونی کردن ویندوزSeven 7 "کرک ها و توضیحات در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Windows 7 | آخرین کرک ها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])