PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آنتی ویروس سبک - خوب !

Alijo0on
29-04-2012, 10:38
Smart Sequrity 5 رو نصب دارم رو چندتا سیستم و لپ تاپ اما به شدت اذیت میکنه :41:
طوری هر موقع میبینم نوشته در حال سکن استارت آپ
و کلی از پروسس cpu رو میگیره و کنده
انگار که N تا ویروس داره خودشو پراکنده میکنه تا اینکه این به اصطلاح آنتی ویروس فعال باشه
فک کنم بزارم ویروسا کار خودشونو بکنن بهتره واسم تا اینکه این نود رو بزارم بمونه رو سیستم

واسه همین درخواست داشتم ببینم کسی میتونه یه آنتی ویروس سبک در عین حال خوب و معرفی کنه که همینطور که از سیستم تا حدودی مقابل ویروسا حمایت میکنه تو سرعت اجرا و کندی سیستم دخالتی نداشته باشه
ممنون ، منتظر جوابتونم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhda69
29-04-2012, 12:17
سلام
بهترین انتخاب Avast! Internet Security 7.0.1426 Final هستش.سبک زیبا و روان و البته بسیار قدرتمند هستش تازه حجم آپدیتاش هم کمه و راحت آپدیت میشه.ضمنا دردسر لایسنس و کرک و اینا هم نداره.
موفق باشی

mahmoodsoft
29-04-2012, 13:22
سلام من
انتخاب من Avira Internet Security 2012 هستش حجم هر آپدیتش حدود 40 تا 50 مگابایته سرعت سیستم کم نمی شه محیط زیبایی داره کلید های فعالسازی به راحتی گیر میاد راحت آپدیت میشه اون آنتی ویروسی که Avast دوست خوبمون mhda69 معرفی کرده اونم خوبه ولی حجم هر آپدیت آن 85 تا 90 مگابایته
در ضمن می تونی از سایت ---------.com آنتی وروس و آپدیت و کلیدهاش رو دانلود کنی
موفق باشی.

pcsoft
29-04-2012, 13:26
سلام من
انتخاب من Avira Internet Security 2012 هستش حجم هر آپدیتش حدود 40 تا 50 مگابایته سرعت سیستم کم نمی شه محیط زیبایی داره کلید های فعالسازی به راحتی گیر میاد اون آنتی ویروسی که Avast دوست خوبمون mhda69 معرفی کرده اونم خوبه ولی حجم هر آپدیت آن 85 تا 90 مگابایته
در ضمن می تونی از سایت ---------.com آنتی وروس و آپدیت و کلیدهاش رو دانلود کنی
موفق باشی.

حجم آپدیت اوست، در حد چند صد کیلوبایت در روز بیشتر نیست.(مگر روزهای خاصی که اون هم زیر یک مگابایت هستش) اون آپدیت آفلاین هستش که حجمش بالاست که معمولا همراه آنتی ویروس است. اوست جژء آنتی ویروس های با کمترین آپدیت در روز می باشد.

mahmoodsoft
29-04-2012, 13:44
pcsoft جان ممنون که گفتی اصلا حواسم نبود

ALI . R
29-04-2012, 16:11
سلام..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید نتایج تستهای تخصصی سوییت هارو ببینید ، البته اونجا نباید سوالی پرسید برای پیشنهاد...!

توی این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم میتونید راجع به آنتی ویروس ها و پیشنهادها سوال کنید.

موفق باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
29-04-2012, 16:49
تاپیک تکراری ...

درخواست آنتی ویروس سبک - خوب ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])