PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا نرم افزار های ویندوزxp در ویندوزse7en نصب می شود؟

keyvan4u
26-04-2012, 19:40
سلام دوستان
من خیلی وقته که دوست دارم ویندوز سون7 نصب کنم اما فکر میکنم نرم افزار های ویندوز xp روش نصب نمیشه!
درسته؟
نصب نمیشه؟
نرم افزار هایی مثل PC Suite نوکیا چون احتیاج مبرم بهش دارم .

ممنون میشم راهنمایی کنید

pcsoft
26-04-2012, 19:48
فکرتون اشتباهه. 99% نرم افزارهای XP روی سون نصب و اجرا می شوند. مگر تعدادی انگشت شمار که آپدیت نشده اند.

'POP'
26-04-2012, 20:00
فکرتون اشتباهه. 99% نرم افزارهای XP روی سون نصب و اجرا می شوند. مگر تعدادی انگشت شمار که آپدیت نشده اند.
از اون تعداد انگشت شمار باقیمانده ، اغلبشون با DOSBox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و همچنین در محیط XP Mode ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (بویژه در ویندوز هفت x86 ) قابل نصب و اجرا هستند طوریکه نیاز به داشتن ویندوز XP مستقل منتفی هست

keyvan4u
26-04-2012, 20:22
ممنون دوستان
این نرم افزار PC Suite من واسه سال 2009 هست فکر کنم نصب نشه

حالا فرض بر این که نصب نمیشه چکار باید انجام بدم؟

POP جان دوست عزیز این سایتی که معرفی کردید کارش چیه؟ من که متوجه نشدم میشه یکم توضیح میدید؟

ممنون آخه نمیخوام از نصبش پشیمون بشم

A M ! N
26-04-2012, 20:29
ممنون دوستان
این نرم افزار PC Suite من واسه سال 2009 هست فکر کنم نصب نشه

حالا فرض بر این که نصب نمیشه چکار باید انجام بدم؟

POP جان دوست عزیز این سایتی که معرفی کردید کارش چیه؟ من که متوجه نشدم میشه یکم توضیح میدید؟

ممنون آخه نمیخوام از نصبش پشیمون بشم

سلام..

نرم افزار PC Suite هم مسلما بدون هیچ مشکلی اجرا خواهد شد..

منظور جناب پاپ این بود که برای اجرای برنامه هایی که در محیط XP اجرا میشند ولی در 7 نه ، ازون دو Virtual machince استفاده کنید، اون دو نرم افزار به بیان ساده درگاهی هستن برای اجرای معدود برنامه هایی که در 7 اجرا نمیشند..

موفق باشید..

kactos
26-04-2012, 20:42
برنامه هایی که قدیمی هستند در 90 درصد موارد با قرار دادن Compatibility Mode ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بر روی Windows XP SP2 بدون مشکل قابل اجرا هستند !

keyvan4u
28-04-2012, 20:58
ممنون از جواب های خوبتون
دوستان من ویندوز 7 و SP1 رو دارم البته نسخه 32 بیتی ش رو!
به نظر شما همین رو نصب کنم یا نسخه دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟
اگه نسخه دیگه ای رو پیشنهاد می کنید لطفاً تفاوتش با این نسخه رو بیان کنید با تشکر از همه

A M ! N
28-04-2012, 22:16
ممنون از جواب های خوبتون
دوستان من ویندوز 7 و SP1 رو دارم البته نسخه 32 بیتی ش رو!
به نظر شما همین رو نصب کنم یا نسخه دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟
اگه نسخه دیگه ای رو پیشنهاد می کنید لطفاً تفاوتش با این نسخه رو بیان کنید با تشکر از همه

سلام..

همون ورژن خوبه البته Ultimate نصب کنید حتما..

نسخه ی دیگه نیست همین خوبه. البته مثلا اگه با آخرین آپدیت ها گیرتون بیاد بهتره ، مثلا آوریل برا همین ماه رو..

موفق باشید..:40: