PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف شدن ntuser.dat و قاطی کردن رجیستری ویندوز

djjamal
26-04-2012, 19:02
سلام دوستان. آقا امروز بنده زدم ویندوز رو ناقص کردم، خودم رو هم سکته دادم. هیمنجوری بیکار بودم ظهر رفتم تو پوشه یوزر هرچی فایل به اسم های ntuser با فرمت های dat و ini و log و غیره بود زدم برا حذف که دیدم حذف نمیشه و زدم با Unlocker پاکش کردم که آنلوکر خان هم گفت بعد از ریستارت پاک میکنه. اصلا نمیدونم چرا این کار رو کردم. بی حوصله بودم الکی زدم خودم رو بیچاره کردم. بعد از یه ریستارت تازه فهمیدم چه خبره. بک آپ که نداشتم. خودم هم کشتم برا ریکاور کردن از درایو سی و سطل آشغال و ... که نتونستم ریکاور کنم فایلها رو. فایلهای تو پوشه public رو زدم آوردم اینجا هیچی درست نشد. یعنی عملا دسترسی به رجیستری برای هیچ برنامه ای وجود نداره. هرکاری میکنی سیو نمیشه. تم و پس زمینه و همه شرتکتها و تنظیمات برنامه ها پریده. حالا جون من اگر راهی بلدین به داد من برسین که هرچی ریپایر کردم هم هیچی حل نشد. منتظر کمکم. ممنون.

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

اینم لوگ آنلوکر :

C:\Users\Jamal\NTUSER.DAT
C:\Users\Jamal\ntuser.dat.LOG1
C:\Users\Jamal\ntuser.dat.LOG2

A M ! N
26-04-2012, 20:34
سلام..

کافیه یکبار سیستم رو تعمیر کنید ازین طریق پایین :

به منوی استارت برین

به accessories برین

روی command prmpt راست کلیک کنید و گزینه ی run as administrator رو بزنید

حالا تایپ کنید :

SFC /SCANNOW

این پروسه زیاد طول میکشه پس شما صبور باشید..

موفق باشید..

djjamal
26-04-2012, 23:27
خیلی ممنون از شما دوست عزیز این رو یک بار بدون اجازه ادمین امتحان کرده بودم هیچ تغییری ایجاد نشد. شما هم که گفتی با ادمین ران کردم ولی همچنان هیچ مشکلی حل نشده. از ریپایر و اس اف سی که بگذریم رفتم سراغ تعمیر رجیستری با Free Window Registry Repair که اون هم دقیق کارش رو انجام داد ولی هیچ دردی رو دوا نکرد. تمام مراحل Windows Repair (All in One) 1.7.1 رو هم انجام دادم ولی بعد از رستارت باز هم هیچ تغییری نکرده. ویندوز داغون شده به خاطر همین یه دونه فایل. باید یه راهی برای درست کردنش وجود داشته باشه دیگه. الان من یوزر خودم به این شکلی که میبینید در اومده. خیلی از برنامه ها اجرا نمیشه (اعصابم خورد شده) حتی فونت ویندوز هم عوض شده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تم که میخوام بزنم اون ارور بالا رو میده. استارت منو ترکیده. تو دسکتاپ همش همه چی بر اساس نام خودکار مرتب میشه الکی. اومدم یه اکانت دیگه ساختم بلکم این درست و حسابی کار کنه اینم فقط قسمت تسکبار و استارت منوی ویندوز و تم به حالت عادی برگشته با یه فونت عجیب و ریز و اینکه پس زمینه دسکتاپ تغییر نمیکنه، هیچ تنظیماتی هم سیو نمیشه. دوستان به دادم برسید. عجب بدبختی گیر کردیم با این ویندوز کوفتی مایکروسافت. بابا باید یه جوری بشه تعمیر کرد این سیستم عامل رو.:13::19:

A M ! N
27-04-2012, 00:01
خیلی ممنون از شما دوست عزیز این رو یک بار بدون اجازه ادمین امتحان کرده بودم هیچ تغییری ایجاد نشد. شما هم که گفتی با ادمین ران کردم ولی همچنان هیچ مشکلی حل نشده. از ریپایر و اس اف سی که بگذریم رفتم سراغ تعمیر رجیستری با Free Window Registry Repair که اون هم دقیق کارش رو انجام داد ولی هیچ دردی رو دوا نکرد. تمام مراحل Windows Repair (All in One) 1.7.1 رو هم انجام دادم ولی بعد از رستارت باز هم هیچ تغییری نکرده. ویندوز داغون شده به خاطر همین یه دونه فایل. باید یه راهی برای درست کردنش وجود داشته باشه دیگه. الان من یوزر خودم به این شکلی که میبینید در اومده. خیلی از برنامه ها اجرا نمیشه (اعصابم خورد شده) حتی فونت ویندوز هم عوض شده :

تم که میخوام بزنم اون ارور بالا رو میده. استارت منو ترکیده. تو دسکتاپ همش همه چی بر اساس نام خودکار مرتب میشه الکی. اومدم یه اکانت دیگه ساختم بلکم این درست و حسابی کار کنه اینم فقط قسمت تسکبار و استارت منوی ویندوز و تم به حالت عادی برگشته با یه فونت عجیب و ریز و اینکه پس زمینه دسکتاپ تغییر نمیکنه، هیچ تنظیماتی هم سیو نمیشه. دوستان به دادم برسید. عجب بدبختی گیر کردیم با این ویندوز کوفتی مایکروسافت. بابا باید یه جوری بشه تعمیر کرد این سیستم عامل رو.:13::19:
سلام..

خرابی که شما برای سیستم به بار آوردین قابل تحسین هست :دی
آسیب زدن به ویندوز 7 اونم تا این حد واقعا کار کمی نیست : دی

عرض کنم که بهتره که طبق فاروم اصلی سایت ویندوز 7 پیش برین و تعمیر کنید..

البته چون تعداد مراحل زیاد بود و اسکرین شات ها زیاد بود تصمیم گرفتم تا منبع اصلی رو در اختیارتون بزارم وگرنه کارم خلاف قوانین هستش :

موفق باشید..

djjamal
28-04-2012, 00:14
سلام دوباره. دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایی خوب و به جات. واقعا کارم راه افتاد. من قبل ها هرچی میخواستم از این روش ویندوز رو آپدیت کنم که فایلهای اصلی حذف نشه همیشه یه اروری میداد و نمیشد. وقتی گفتی طبق فروم پیش برو گفتم دیگه باید بیخیال بشم و یه ویندوز بزنم. اما در کمال ناباوری تقریبا همه چی درست شد. دیگه لازم نیست اون همه برنامه و دیتا و ... رو از اول بشینم درست کنم که یه هفته طول بکشه. هرچند که بعضی چیزهام پریدن. مثلا اینکه خیلی از برنامه ها قاطی کرده بودن که ریپایر کردم. فایروال قاطی کرده بود هیچ جور نمیتونستم وارد اینترنت شم که با حذف و نصب دوبارش همه چی حل شد. ایمیلهای آوتلوک پاک شد و ... ولی در کل خیلی بهتر از نصب دوباره ی ویندوز بود. حداقل چند ساعته میشه دوباره همه چیز رو درست کرد. حذف یه دو تا فایل چقد دردسر دستم داد. اصلا معلوم نیست چرا اینجوری شد.:19:
فقط این آنتی ویروس اعصاب منو خورد کرده از وقتی دوباره نصبش کردم اینترنت مشکلی نداره ولی اینقد ارور داده که مغز منو ترکونده. این ارور رو چطوری رفع کنم : :10:

بازم ممنون از کمکت

ehsan102
28-04-2012, 08:24
با نرم افزار windows 7 manager سیستم رو یک تعمیر اساسی کن ان شأالله که حله

A M ! N
28-04-2012, 11:16
سلام دوباره. دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایی خوب و به جات. واقعا کارم راه افتاد. من قبل ها هرچی میخواستم از این روش ویندوز رو آپدیت کنم که فایلهای اصلی حذف نشه همیشه یه اروری میداد و نمیشد. وقتی گفتی طبق فروم پیش برو گفتم دیگه باید بیخیال بشم و یه ویندوز بزنم. اما در کمال ناباوری تقریبا همه چی درست شد. دیگه لازم نیست اون همه برنامه و دیتا و ... رو از اول بشینم درست کنم که یه هفته طول بکشه. هرچند که بعضی چیزهام پریدن. مثلا اینکه خیلی از برنامه ها قاطی کرده بودن که ریپایر کردم. فایروال قاطی کرده بود هیچ جور نمیتونستم وارد اینترنت شم که با حذف و نصب دوبارش همه چی حل شد. ایمیلهای آوتلوک پاک شد و ... ولی در کل خیلی بهتر از نصب دوباره ی ویندوز بود. حداقل چند ساعته میشه دوباره همه چیز رو درست کرد. حذف یه دو تا فایل چقد دردسر دستم داد. اصلا معلوم نیست چرا اینجوری شد.:19:
فقط این آنتی ویروس اعصاب منو خورد کرده از وقتی دوباره نصبش کردم اینترنت مشکلی نداره ولی اینقد ارور داده که مغز منو ترکونده. این ارور رو چطوری رفع کنم : :10:

بازم ممنون از کمکت

خداروشکر..

برای مشکل ناد 32 اولا بهتون پیشنهاد میکنم که ناد رو به یه آنتی ویروس دیگه تغییر بدین، نداشتن ناد با داشتن ناد فرقی نداره این روزا..پیشنهاد گزینه ای مث نورتون ، آویرا ، کاسپر ، بولگارد ، بیت دیفندر رو میدم بهتون که بستگی به قدرت سیستمتون قوی ترین رو نصب کنید،

اما اگه خواستین همچنان با ناد 32 ادامه بدین ، این راه رو دنباب کنید باز با اسکرین شات توضح داده ،

در قسمت 11 هم یادتون باشه که 192.168.1.1 رو به عنوان IP وارد کنید تا بهش اجازه بدین.

موفق باشید:40: