PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاري براي ارتباطات webcam

AFSORDEH
26-04-2012, 13:32
سلام....

تا به حال دارم از نرم افزار Yahoo messenger براي برقراري ارتباط از طريق وبكم با خارج از كشور استفاده مي كنيم ....

كيفيت تصوير دريافتي در لحظات اول نسبتا خوب و راضي كننده هست ولي مدت زمان زيادي طول نمي كشه كه تصويري كه ما اينجا دريافت مي كنيم خيلي كند و شطرنجي نمايش داده ميشه در حالي كه طرف مقابل تصوير ما رو خيلي واضح و بدون اشكال دريافت مي كند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول مي خواستم بپرسم كه به نظر شما اين مشكل مربوط به سرعت پايين اينترنت ايران هست يا مي تونه مربوط به ويندوز و.... هم باشد؟
(اين رو هم عرض كنم كه نرم افزار Yahoo messenger ي كه من استفاده مي كنم آخريم ورژن هست)

و سوال اصلي اي كه داشتم اينكه آيا نرم افزاري براي برقراري ارتباط از طريق وبكم وجود داره كه بتونه جايگذين نرم افزارهاي مسنجر بشه يا خير؟؟؟‌ در صورتي كه وجود داره، ارتباط از طريق اين نرم افزارها به چه شكلي انجام ميشه؟ ID ؟ يه توضيحي كوتاهي در اين باره بدين ممنون ميشم ...

:11:

AFSORDEH
27-04-2012, 01:04
......................... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AFSORDEH
29-04-2012, 05:00
كسي نبود؟؟؟؟

نرم افزاري مخصوصي براي ارتباطات وبكم وجود نداره كه جايگذين ياهو بشه؟؟؟

يه چندتايي نرم افزار پيدا كردم كه در مورد همشون نوشته شده براي افزودن افكت و ضبط و............ كه وقتي نصبشون مي كني هم ............ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :13:

mahmoodsoft
29-04-2012, 13:28
نرم افزار webcam max خوبه

AFSORDEH
30-04-2012, 10:06
webcam max رو باهاش كار كردين؟

من نصبش كردم ولي نمي دونم چطوري بايد از طريق اين نرم افزار ارتباط برقرار كنم....