PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dota 2

صفحه ها : 1 2 [3] 4

Arrowtic
22-10-2013, 22:07
بری Setting رو ببینی میفهمی دارم چیو میگم . یه قسمت داره ، توش Hotkey تعیین میکنه . Select Hero و Select Others و Select All رو شما رو دکمه ای که راحتی تنظیم کن . مثلا همون طور که گفتم من به ترتیب روی X و C و V چیدمشون . اینطوری تا کلی Illusion میسازم V میزنم خودم و Illusion ها رو انتخاب میکنم و میرم تو کار تاور . اگه دیدم وقتشه خودم فرار کنم سریع X رو می زنم اینطوری هیروی خودمو انتخاب میکنه و باهاش میرم عقب(در حالی که بقیه دارن تاور میزنن همچنان). حریف اومد با زدن V همگی میریزیم سرش . یه جا میخوام Illusion ها رو رو بفرستم تو جنگل یه سر و گوشی آب بدن کسی اونجاست یا نه ، اول C رو میزنم اینطوری همه Illusion ها رو انتخاب می کنه ، بعد میفرستمشون تو جنگل . کلا با این سه دکمه کنترل خودم و Illusion ها دستمن و میتونم به خوبی استفاده کنم ازشون .

Sorena_777
22-10-2013, 22:20
دمت گرم توضیح خوبی بود:n16:
فقط یه مسئله کوچولویی این وسط هست :n02:
منظورت دقیقا از این
Illusion چیه؟؟؟این وهم رو من باید با اسپلی چیزی بسازم؟؟مخصوص فانتومه؟من که توی 4 تا اسپلم ندیدم اینو که
:n13:
.....................................
فقط باید گفت فانتوم به تنهایی از تمام اون هیرو هایی که تا به حال باهاشون بازی کردم بسیار قوی تر هستش :n09:
جالب اینه که راحت هم هستش کار باهاش:n10:
دستت طلا واسه معرفی این هیروی خوف:n16:

Arrowtic
23-10-2013, 07:05
Illusion همون کپی هایی هست که از خودش میسازه . اسپل 1 و 3 ـش(که شانس ساخت Illusion بهتون میده) این کارو می کنن .

Sorena_777
23-10-2013, 09:32
هاهاهاهاهاهاهاهاهاها :n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08:

ای خدا من عجب.... هستمااااا
من بجای
Phantom lancer داشتم با Phantom
assassin بازی میکردم:n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08:
الان که گفتی با اسپل 1-3 کپی میسازه تازه فهمیدم کدوم هیرو رو میگی
پسر من اینو 1 بار امتحانش کرده بودم ولی کمی تا حدودی سخت بود کار باهاش ولی حالا که میگی میشه واسش دکمه تعریف کرد شاید اسون تر بشه:n13:
..........................................
ولی این اساسین هم چیزه خوفی هستشااااا (سه شو بگیر:n09:)
مخصوصا که برسه لول 16 به طرف 2-3 تا ضربه بحرانی با دمیج 1000 این ورا میزنه که درجا میمیره
من واسه این هیرو بود که میگفتم 15% شانس و 450% ضربه بحرانی میزنه و ایا میشه که زیادش کرد یا که نه؟ولی با همین 15% هم خیلی خوب ضربه میزنه
اسپل یکش که خنجر پرت میکنه جون میده واسه last hit که باهاش درامد زایی میکنم:n09:
بازی اخرم 19 تا کشته بودم باهاش:n20:
.................................
با
lancer شروع به بازی کردم

دکمه ها رو گذاشتم t,y,u یه ایتم crit هم گذاشتم رو خودمو دهن هم رو .... اره
پسر این 2 تا هیرو خیلی قوتی تر از اون قبلی ها هستن مخصوصا همین lancer

راستی یه چیزی اول باید E روز بزنم یا Q؟
..........................
در حال حاظر هم 3 روز بن هستم
:n23:

به خاطر بد سکتوری که پی سیم داره امروز 4-5 بار وسط بازی پی سیم خاموش شده یهو دیدم نوشته بخاطر اینکه بدون دلیل چند بار از بازی خارج شدم به مدت 3 روز بن میشم
اقا من هرچی گشتم پشتیبانی رو گیر نیاوردم از کجا باید باهاشون تماس بگیرم؟خواهشا ادرس دقیق بدین
اعصابم داغونه هرچی میبرم 0 پوینت میده و ایتم هم که هیچ
:n28:

Arrowtic
24-10-2013, 12:00
E که زدنی نیست ، Passive ـه . من خودم E ـش رو تا لول 10 اینا نمیگیرم اصلا . حتی بعضی وقتا Ult رو هم لول 6 نمیگیرم و میذارم لول 10 میگیرمش چون اولای بازی چندان Illusion به درد نمیخوره و با توجه به آیتم نداشتن کار خاصی نمیکنن و گرفتن Q و W خیلی به نظرم بهتره .

Sorena_777
24-10-2013, 12:52
اهان سیستم چینشت با من فرق داره
Q,E,R,F
که R ثابت و F لول 6 هستش
پس من فقط یکی در میون به Q,E میدم
راستی یه چیزی اول بازی چی بخرم مهم تره؟؟؟یعنی مثلا همون 600 تا گلد رو بدمش واسه چی؟
من اول یه کفش میخرم و بعد از اینکه کامل شد میرم تو کار اون ایتم CRIT زنه
راستی نگفتی از کجا میتونم با پشتیبانی بازی ارتباط برقرار کنم؟اخه الان بنم شده 5 روزه :n04:

Arrowtic
24-10-2013, 13:08
اون بالا تو بازی گوشه سمت چپ عکس یه کتاب هست ، اونو بزن . تو پنجره باز شده یه فلش هست ، اونو که بزنی یه صفحه وا میشه توش یه لیسته . اولین متن لیست رو انتخاب کن . اینا Builds هستن ، مردم مینویسن و بقیه بهشون رای میدن و توی اون صفحه 10 تای اول هست که یعنی مردم خوششون اومده و توش آیتمای مورد نیاز و ترتیب گرفتن اسپلا هست . آیتما رو طبق آیتمایی که اون Build گفته بچین .(یعنی همون Recommended ها)
برا پشتیبانی نمیدونم ، ولی خوب تا حالا ندیدم کسی به ناحق بره LPQ و معمولا هر کی رفته حقش بوده .

Arrowtic
25-10-2013, 21:20
عشق جدیدمو یافتم ! Timbersaw ! تو دوتا2 بازی نکرده بودمش تا حالا !(دوتا1 زده بودم فقط)
آخره فانه به خصوص با صدا و دیالوگای محشرش !

You're with the trees aren't you ?

بعد از دیدن Treant در تیمش :

There's...a giant...tree-person...next to me. Ha ha. Stay calm. Hi there. Stay calm!

یعنی اینو گفت مردم از خنده !

Sorena_777
25-10-2013, 23:49
دوستان یه مشکل بزرگ پیدا کردم با دوتا
من از صبح دارم مثه چی با این سیستم کار میکنم روون روون
فتوشاپ و رایت و 2 تا بازی دیگه هم انجام دادم هیچ موردی پیش نیومد ولی تا دوتا رو اجرا میکنم یه 2-3 مین از بازی میگذره هنگ میکنه و ری استارت میشه چندین بار اینکار رو انجام دادم
به نظرتون مشکل از چیه؟؟
من تمامی تنظیمات رو حداقلی هم کردم و دوباره همین جوری شد:n28::n28:

Sorena_777
01-11-2013, 22:19
wooow پسر :n04:

این Invoker عجب چیزیییییییههههه:n19:
دمش گرم خیلی باهاش حال کردم کلی اسکیل داره که میشه ازشون استفاده های جالبی کرد:n16:

یه دونه DAGON هم میگریم و هی اپدیتش میکنم و با همین میکشمشون :n20::n09:

cao-cao
03-11-2013, 12:00
عشق جدیدمو یافتم ! Timbersaw ! تو دوتا2 بازی نکرده بودمش تا حالا !(دوتا1 زده بودم فقط)
آخره فانه به خصوص با صدا و دیالوگای محشرش !
بعد از دیدن Treant در تیمش :
یعنی اینو گفت مردم از خنده !
هیروی خوبیه ولی کار تیمی میطلبه
خودم با ژئو حال میکنم دوتا یک خیلی بازی میکردم باهاش ولی الان وقت ندارم برا بازی ولی به شدت منتظر گوبلینم اصلا گوبلین نیست دوتا ناقصه

dracula_killer
03-11-2013, 17:45
بچه ها سلام
کسی می دونه برای pudge چی ببندم که سرعت راه رفتنش یه خورده درست شه؟
تو بازی های تیمی راحت گنک میشم به این خاطر!

مثلا میرم یه هیرو رو قلقلک بدم یهو میبینم دو-سه تای دیگه از در و دیوار میریزن تو زمین،تا میام برم عقب دخلمو میارن :n03:
احساس می کنم تو دوتا 1 این ضعفش به این شدت نبود:n13:

V i r u s e r
03-11-2013, 17:48
بچه ها سلام
کسی می دونه برای pudge چی ببندم که سرعت راه رفتنش یه خورده درست شه؟
تو بازی های تیمی راحت گنک میشم به این خاطر!

مثلا میرم یه هیرو رو قلقلک بدم یهو میبینم دو-سه تای دیگه از در و دیوار میریزن تو زمین،تا میام برم عقب دخلمو میارن :n03:
احساس می کنم تو دوتا 1 این ضعفش به این شدت نبود:n13:
Force staff

Rhodes
03-11-2013, 17:56
wooow پسر :n04:

این Invoker عجب چیزیییییییههههه:n19:
دمش گرم خیلی باهاش حال کردم کلی اسکیل داره که میشه ازشون استفاده های جالبی کرد:n16:

یه دونه DAGON هم میگریم و هی اپدیتش میکنم و با همین میکشمشون :n20::n09:

بدیش اینه که هیروی late game نیست .... بازی طولانی بشه کارش تمومه...
اخر بازی فقط لول های هل دادن ( همون که با qwe ساخته میشه ) به درد میخوره و دیوار یخی که به شدت slow میکنه.
وسط بازی خدا میشه ولی اخراش نه.

BursT
05-11-2013, 05:04
بدیش اینه که هیروی late game نیست .... بازی طولانی بشه کارش تمومه...
اخر بازی فقط لول های هل دادن ( همون که با qwe ساخته میشه ) به درد میخوره و دیوار یخی که به شدت slow میکنه.
وسط بازی خدا میشه ولی اخراش نه.
شدیدا مخالفم...دلیلش هم اینه که اسپل اینوکر بر عکس بیشتر هیروهای int به نسبت levelش قوی تر میشه
مثلا برای آخر بازی chaos meteor با اون دمیج فضاییش و aoe بودنش
یا stunش
یا sun strike با دمیج pureش
یا bonus attack speed ای که میده
یا گردبادش
یا Emp ای که میزنه و مانایی که جدیدا توسط این اسپل میگیره
یا پت هاش که ملت آرمور می کنند
به نظر این اسپل ها در آخر بازی ضعیفن و ارزش استفاده ندارن؟البته به شخصه اینوکر بلد نیستم و قبول دارم یه late carry نیست ولی بازم فوق العادست...

Sorena_777
05-11-2013, 12:42
اقا چيزي که ميتونم بگم اينه که من با اين هيرو دهنه همرو اسفالت کردم:n10:
اول بازي فقط با همين واردي که ميسازه ميرم تا لول 9 که بشه 2 تا اون قدر باهاش پول در ميارم که نگو تازه کسي هم نميتونه بکشم تمام پولم رو ميدم باهاش dagon لول 7 ميگرم که 7k+ پولشه با همون دخل هیرو ها رو میارم هم اول بازي هم وسطاش و هم اخرش
تازه هرچي ميرم جلوتر خر تر هم ميشه
مخصوصا تندري که ميسازه به اندازه يه خط تا فاصله 3.2k همرو میندازه بالا واسه 3 ثانیه که چیز جالبیه هم واسه فرار همه واسه اتک تیمی
شهاب سنگش هم خیلی کاربردیه
تازه من نقش ساپورت رو دوست دارم
یارو رو منجمد میکنم هر 0.5 ثانیه ازاد و بسته میشه و راحت میشه کشتش در این حالت

یکی از رفیق هام میاد باهام بازی به صورت پارتی میریم جلو که کلی فاز میده :n20:

البته اینو هم میدونم که به صورت تک به تک جلوی بعضی از هیرو هی melee کم میاره ولی خوب میشه فرار هم کرد در این شرایط و منتظر کمک موند :n08:

JU JU
05-11-2013, 17:41
مدت‌ها بود که نبودم
حالا یه سوال دارم

متاسفانه نت مخابراتمون پوکید، دیگه نمیتونم از مخابرات نت بگیرم چون هم پشتیبانی خیلی ضعیفی داره و یک ماهی هم میشه که فقط روزایی که زمان ارسال قبوض میشه، سرعت بهتر میشه، دیگه باید ازش رفت

تصمیم گرفتم نت مبین بخرم
با مبین میشه دوتا بازی کرد؟ پینگ خوبی داره ؟

Arrowtic
09-11-2013, 20:49
WoW
امروز رسما به دلیل این که اخیرا آپدیت خوبی نداشتیم و Diretide هم نداشتیم این هالوین عذرخواهی کردن و گفتن به زودی Diretide به بازی اضافه میشه . البته دلیل اینکه قبلا ندادنش اینه دارن یه آپدیت شاخ تر میسازن که گفتن به زودی اونم اضافه میشه به بازی . ولی آپدیت بعد Diretide میاد حتما ! و گفتن آپدیت بعدی روش چندماهه دارن کار می کنن و چیز خیلی شاخیه !
درضمن Diretide که میاد یه کم با گذشته فرق داره و آپدیت شده .
خلاصه هورا !

Iloveu-ALL
09-11-2013, 21:26
امیر این بازی میخواد با Heroes of the Storm یکی بشه؟

Arrowtic
09-11-2013, 22:17
نه ربطی به هم ندارن . البته هیرو مشترک بینشون خواهد بود ولی اینو Valve ساخته اونو Blizzard می سازه .

Sorena_777
10-11-2013, 01:42
بعد از چند وقتی که با INVOKER بازی کردم خواستم یه تنوعی بدم که بعد از کلی تست کردن رسیدم به یه هیروی خوف به اسم FACELESS VOID
کلا خیلی باحاله این هیرو :n09:

بعد از 5-6 بار تو مود افلاین و 2-3 باری هم تو مود انلاین تقریبا فهمدیم چجوریاست
این بازی اخریم از همون اول 4 تا شدیم تقریبا نزدیک به باخت هم بودیم ولی دمش گرم کلی با این هیرو جلو افتادیم و بردیم
تو یه قسمت 3 تا هیرو رو انداختم توی تله لول 6 ام و کشتمشون
دهن سرویس طرف مقابل RIKI داشت که هی غیب میشد ما هم چیز بودیم حس و پول خرید جم نداشتم خلاصه یه بار همین جوری اسپلم رو که زدم دیدم ظاهر شده خشک میشه که به راحتی میشه کشتش
این هیرو هست که کپی میکنه دمش گرم یه بار اساسی هلپ داد:n08::n08::n08::n08:
اهان RUBICK
ماله طرف مقابل بودش اسپل رو زده بودم تو کول دان بود که این یارو اسکل اسپل منو زد رو من که یعنی منو خشکم کنه ولی خودش و همه هیرو ها خشک شدن و منم همه رو کشتم :n08::n08::n08::n08::n08::n08:

Rhodes
10-11-2013, 06:40
بعد از چند وقتی که با INVOKER بازی کردم خواستم یه تنوعی بدم که بعد از کلی تست کردن رسیدم به یه هیروی خوف به اسم FACELESS VOID
کلا خیلی باحاله این هیرو :n09:

بعد از 5-6 بار تو مود افلاین و 2-3 باری هم تو مود انلاین تقریبا فهمدیم چجوریاست
این بازی اخریم از همون اول 4 تا شدیم تقریبا نزدیک به باخت هم بودیم ولی دمش گرم کلی با این هیرو جلو افتادیم و بردیم
تو یه قسمت 3 تا هیرو رو انداختم توی تله لول 6 ام و کشتمشون
دهن سرویس طرف مقابل RIKI داشت که هی غیب میشد ما هم چیز بودیم حس و پول خرید جم نداشتم خلاصه یه بار همین جوری اسپلم رو که زدم دیدم ظاهر شده خشک میشه که به راحتی میشه کشتش
این هیرو هست که کپی میکنه دمش گرم یه بار اساسی هلپ داد:n08::n08::n08::n08:
اهان RUBICK
ماله طرف مقابل بودش اسپل رو زده بودم تو کول دان بود که این یارو اسکل اسپل منو زد رو من که یعنی منو خشکم کنه ولی خودش و همه هیرو ها خشک شدن و منم همه رو کشتم :n08::n08::n08::n08::n08::n08:

آره نمیدونم چرا این طوریه !:n02: همه لول ها برعکسه و خوب کار میکنه.ولی لول 6 ــه void رو که میزنه کار نمیکنه.باد درستش کنن.

Arrowtic
10-11-2013, 06:44
ما یه بار همین طوری شد ، روبیک تو تیم ما بود داشتیم روشن میزدیم آخرای جونش بود که اونا رسیدن ، روبیک باهوش ما Ult رو زد Void خیلی تمیز هممونو کشت(به کمک یاراش که دو تاشون رنجشون جوری بود که راحت ما رو میزدن) روشنم انداختن !

Sorena_777
11-11-2013, 02:22
هاهاهاهاهاها
:n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08:

همین الان که اینو مینویسم بهترین بازی عمرم رو تموم کردم
با کی به نظرتون ؟؟؟معلومه خب با
RIKIIIIIIII
51 نفر رو با اجازه تون کشتم
اول بازی یکی دیس شد رفت
بعد از 5 مین دومی هم رفت و چند مین بعدش سومی
حالا من مونده بودم با یه هیرو که نمیشناسمش و مقابل هم اینا بودن
DROW , AXE, URSA,CRYSTAL,PUDGE

همه تاور هامون رو خراب کردن و رسیدن به یسش اصلی که توی این پرده RIKI ظاهر میشود :n09:

خودم و اون یکی و 3 تا اف هامون که BLOOD , HUSKAR , ANTI بودن این قدر ازشون کشتیم که وقتی من لول 25 بودن اونا هنوز دور و ور 15 بودن خلاصه شروع کردم تمام تاور ها رو خراب کردن و تا تو خود بیسشون هم رفتم
حالا اینا هم منو با جم میدیدن ولی مسئله این بود که من هنوزم میتونستم پشتتون ظاهر بشم و اره...:n10:

جالبش این بود که تقریبا اینا هم لول اپ کرده بودن و کلی از بازی رفته بود که HUSKAR برگشت :n09:

دیگه من هم با 2 تا افلاین و خودم و اون 2 تا انلاین بازی رو بردیم
یعنی بازی رو از همون اول باخته بودیمااااا
حالا اخر سر ایتم هام باحال بودن 2 تا از اون 300 دمیجیه داشتم و ایتم CRITI و بقیه چیزا هم فول فول

خداییش کلی حال داد :n19::n19::n19:

Rhodes
11-11-2013, 17:09
هاهاهاهاهاها
:n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08:

همین الان که اینو مینویسم بهترین بازی عمرم رو تموم کردم
با کی به نظرتون ؟؟؟معلومه خب با
RIKIIIIIIII
51 نفر رو با اجازه تون کشتم
اول بازی یکی دیس شد رفت
بعد از 5 مین دومی هم رفت و چند مین بعدش سومی
حالا من مونده بودم با یه هیرو که نمیشناسمش و مقابل هم اینا بودن
DROW , AXE, URSA,CRYSTAL,PUDGE

همه تاور هامون رو خراب کردن و رسیدن به یسش اصلی که توی این پرده RIKI ظاهر میشود :n09:

خودم و اون یکی و 3 تا اف هامون که BLOOD , HUSKAR , ANTI بودن این قدر ازشون کشتیم که وقتی من لول 25 بودن اونا هنوز دور و ور 15 بودن خلاصه شروع کردم تمام تاور ها رو خراب کردن و تا تو خود بیسشون هم رفتم
حالا اینا هم منو با جم میدیدن ولی مسئله این بود که من هنوزم میتونستم پشتتون ظاهر بشم و اره...:n10:

جالبش این بود که تقریبا اینا هم لول اپ کرده بودن و کلی از بازی رفته بود که HUSKAR برگشت :n09:

دیگه من هم با 2 تا افلاین و خودم و اون 2 تا انلاین بازی رو بردیم
یعنی بازی رو از همون اول باخته بودیمااااا
حالا اخر سر ایتم هام باحال بودن 2 تا از اون 300 دمیجیه داشتم و ایتم CRITI و بقیه چیزا هم فول فول

خداییش کلی حال داد :n19::n19::n19:

بی زحمت match id رو بده برم ببینم.

Sorena_777
11-11-2013, 21:59
چطوری بدم؟بلد نیستم:n09:
ولی منو ادد کن spook
و اونجا بهم بگو چیکار کنم:n06:
راستی بهم هم بگو چطور میشه دوباره دیدش :n08:
..................
الان زدم دانلودش بکنم وقتی دانلودش کردم چجور باید اینجا بزارمش؟:n01:

Arrowtic
12-11-2013, 07:16
همون توی پروفایلت بازیو انتخاب کن . همون گوشه ها یه شماره هست با عنوان Match ID . اونو بده به دوستمون .

Sorena_777
12-11-2013, 09:32
اینم از Match Id:
379215364

:n16:

Arrowtic
12-11-2013, 20:18
این بازیای Alliance و Na'Vi هم چه جذابن . این بار تو مسابقات WePlay Dota 2 به هم خوردن و بر خلاف مسابقات جهانی Na'Vi برنده شد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترجمشم از خودمه .

Rhodes
12-11-2013, 23:09
این عکس رو ببیند جالبه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای بازی با storm spirit چی کار کنم ؟! بقیه خیلی قشنگ با این هیرو بازی میکنن و خوب gank میکنن ولی من اصلا نمیدونم چه طوری باهاش بازی کنم.خیلی سخته.

mpcreza
13-11-2013, 00:16
این عکس رو ببیند جالبه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای بازی با storm spirit چی کار کنم ؟! بقیه خیلی قشنگ با این هیرو بازی میکنن و خوب gank میکنن ولی من اصلا نمیدونم چه طوری باهاش بازی کنم.خیلی سخته.

عکس جالبی بود

استورم باید اول بازی خوب فارم کنه تا با ایتم هایی که میبنده ماناشو تامین کنه و گرنه یک گوشت بی مصرف تو گیم میشه:n02:

چون 6 این هیرو خیلی به مانا نیاز داره .. در مورد نحوه بازی هم فقط باید تمرین کرد چیز خاصی نداره از دور 6 میکنی بعد 2 میکنی بعد 1 داغون میشه طرف

ali_ranger22
13-11-2013, 00:26
آقا من برام سواله که Dagon چطوری آپگرید میشه؟

V i r u s e r
13-11-2013, 00:50
آقا من برام سواله که Dagon چطوری آپگرید میشه؟

سلام
روی ایتمش که راست کلیک کنید توی شاپ یک کاغد می خره که وقتی با هیرو برید بیس اپگرید میشه
اگر هم تو بیس باشید اتوماتیک اپگرید میشه

Rhodes
14-11-2013, 10:54
چفدر blood seeker مسخره شده :| زیادی قویه !
لول 6 کث بشی تمومه.
الان خیلی باحال بود.توی تیم حریف SB بود.اومد شارژ کنه پایین مپ روی هم تیمی هام.منم 6 ش کردم.اینم نفهمیده بود نمیدونم.حالیش نبود.توی شارژ مرد :n02:

Arrowtic
14-11-2013, 14:43
فردا سوپرآپدیت داریم .:n19:
Diretide + دو تا هیروی جدید ! Ember Spirit و Earth Spirit .
Crafting به بازی اضافه میشه ! میتونید چندین آیتمو نابود کنید و جاشون یه آیتم جدید بسازید . یا به آیتماتون چیز میز اضافه کنید و خوشگلشون کنید .

Sorena_777
14-11-2013, 14:56
WOOOW :n04:
این دیگه واقعا یه اپدیت جذابی میشه :n20:

البته ممکنه کمی هم سخت کنه انتخاب کردن ایتم هات رو :n13:

راستی یه چیزی واسه این VOID من فقط ایتم اتک اسپید و کریتیکال دمیج و اسکپتر میبندم
خاصیت دومش که داج داره تا 25% هم میتونه فیزیکال و هم مجیکال رو جاخالی بده
میخواستم بدونم اگر من ایتم که 30% مقاومت در مقابل اسپل رو میده بگیرم تاثیری داره یا اینکه نمیزاره استفاده بشه؟
اخه این جاخالیه اون یکی مقاومت
اگر این جوری بشه که خیلی خوبه
من یکی از دوستام فقط با رنجر ها میاد که هماهنگ باشیم
مثه دفه قبلی که اون با اسنایپر و یکی هم لینا داشت یکی دیگه هم ونگفول خلاصه اینکه من میگرفتمشون و اونا هم اره ...:n09:
بلود تیم حریف داشت میرفت که خر بشه که ما به موقع جلوش رو گرفتیم و بردیمشون
من فقط اگر بدونم اون ایتمه که در مقابل جادو مقاومت میکنه رو با توجه به اسپل جاخالی خودم بتونم استفاده کنم خیلی عالی میشه:n06:
.........................
راستی این هیرو جدیدا جایی نیست که بدونیم چه اسپل هایی دارن؟:n13:

Arrowtic
14-11-2013, 15:11
منظورم از آیتم آیتم خوشگلیا بود نه آیتمای توی بازی . مثلا من کلی آیتم Common دارم همه رو میترکونم جاش یه Rare می سازم . البته انگار به Recipe نیاز داره که از بازی کردن به دست میاد . میشه Gem به دست اورد و انداخت رو آیتما ، اینطوری خوشگل میشن و ممکنه حتی انیمیشن اتک دادن هیرو با اون آیتم عوض بشه !
یک تغییر خیلی مهم دیگه :

Changed low-priority penalty metric from time-based to games played

دیگه LPQ زمانی نیست و به تعداد بازیه مثلا شما برای 5 بازی میری تو LPQ .
کل توضیحات آپدیت ، به همراه عکس هیروهای جدید و اسپلاشون :
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

V i r u s e r
14-11-2013, 17:15
بعضی وقتا ادم واقعا شک می کنه

Sorena_777
14-11-2013, 18:20
این هیرو جدیدا واقعی هستن؟؟؟؟؟؟:n04:

این خارجیا چی میگن؟ به خیلی جذاب ؟:n09:

Arrowtic
14-11-2013, 18:24
فردا دیگه روز Diretide ـه . مردم حمله می کنن بهش !
چه بدبختیا که قراره بکشیم با اینایی که Earth Spirit پیک خواهند کرد :| (و باهاش هیچ هم بلد نیستن)

Sorena_777
14-11-2013, 18:47
راست میگیااااا :n13:
من که همون اول با هر کدوم چندین دست تو مود افلاین بازی میکنم روی هارد تا بتونم بفهمم درد و درمونشون چیه :n25:
خداییش عکسشون هم کلی خوشگله :n09:
یعنی تو میگی این یکی قوی تره؟
یا اینکه میتونه دردسر ساز باشه ؟ :n23:

Arrowtic
14-11-2013, 19:37
سخت تره . خیلی سخت تره . آدم باید قلقش دستش باشه تا باهاش خوب بازی کنه .(هر دوشون اینطورن ولی Earth Spirit بیشتر)

ali722
14-11-2013, 19:52
سلام
من لول رو بازی کررم و حالا دارم این بازی رو از استیم میگیرم و چندتا سوال دارم:

1. این بازی با توجه به نوشته ی سایت free to play هست ولی بعضی سایت ها دارن میفروشنش جریان چیه؟!
2.لول قبل از شروع بازی کلی آموزشی داشت که آیتم بستن و ... رو یاد میداد آیا dota 2 هم آموزش داره یا دهنمون سرویس میشه تا یاد بگیریم؟
3. چیز برای باز کردن داره؟ مثلا هیرو یا اسکین یا runs یا و...؟!

V i r u s e r
14-11-2013, 20:51
سلام
من لول رو بازی کررم و حالا دارم این بازی رو از استیم میگیرم و چندتا سوال دارم:

1. این بازی با توجه به نوشته ی سایت free to play هست ولی بعضی سایت ها دارن میفروشنش جریان چیه؟!
2.لول قبل از شروع بازی کلی آموزشی داشت که آیتم بستن و ... رو یاد میداد آیا dota 2 هم آموزش داره یا دهنمون سرویس میشه تا یاد بگیریم؟
3. چیز برای باز کردن داره؟ مثلا هیرو یا اسکین یا runs یا و...؟!
سلام. در درجه ی اول ورودتون رو به دنای دوتا تیک میگم.
1. اون هایی که می فروشن مربوط میشد به قبل از دوره ای که بازی برای همه ازاد شده بود و هر بازیکن نیاز به یک کی برای بازی کردن داشت. البته کی ها هم رایگان بودن و سایت هایی که کی می فروختن کلاهبرداری100%. البته نباید اشتباه کنید که بعضی سایت ها دیسک بازی رو میفروختن تا کاربر مجبور به دانلود نباشه اونم با نت ایران!! که خوب طبیعتا هزینه بر هست
2. تو دوتا هم یه سری اموزش هست ولی کامل نیست. برای این ه کامل یاد بگیرید باید برید تو سایت های مختلف و اموزش های هیرو های مختلف رو بخونید.
اگر زبانتون خوبه سایت زیر که سایت رسمی دوتا هست خوبه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
3. خیر همه ی بازیکن ها به تمام قابلیت های بازی و هیرو ها دسرسی دارند و البته چیزی به معنای Rune اونجوری که تو لول هست نداریم(البته من لول بازی نکردم). البته اسکین ها هستن که پولین و بعد از هر بازی به صورت اتفاقی ممکنه یه بازیکن یه چیزی بگیره که جنبه ی زیبایی داره و تاثیری در روند بازی نداره.
یه سری نکاتی هم همینجوری به ذهنم میرسه میگم.
اول اینکه اونطوری که شنیدم دوتا از لول سخت تر و جدی تر هستش
بازیکن های دوتا معمولا از بازیکن های لول و کلا خود لول خوششون نمیاد (مثلا خود من) پس سعی کنید نفهمن که شما لول بازی کردید!
توی دوتا چیزی به اسم چمپ نداریم. به اونا میگن هیرو. (بسیار مهم)
اولش که در بازی ثبت نام میکنید باید تمام ترینینگ هارو بگذرونید و اجباری هستش

موفق باشید

ali722
14-11-2013, 21:40
از جواب کاملتون ممنونم فقط یه چندتا سوال دیگه هم هست:
1.باید هربار برای بازی از استیم بیایم؟
2.آتیم بستنش مثل دوتا معمولی هست چون اون رو من تو گارنا زیاد بازی کردم ویا پیچیده تره؟
3.ایرانی واسه add کردن کیا هستن ؟

Arrowtic
14-11-2013, 22:14
1 . بله . چیز خاصی نیست البته ، یه برنامست اجرا می کنید سه سوت Login میکنه . مثل یاهو .
2 . آیتما که همونان ، فقط اسمشون یه کم فرق کرده(اونم بعضیاشون وگرنه اکثرا اسمشونم مثل دوتا1 ـه) . طریقه خریدن خیلی راحت تر شده .و دیگه فقط یه شاپ هست بر خلاف دوتا1 که کلی شاپ بودن .(البته عملا دو شاپ هست اینجا ، یکی تو بیس یکی هم شاپ مخفی) .
3 . زیادن . همینجا چندنفری هستیم ، بازیـسنتر هم کلی آدم هست . من خودم آیدیم همین Arrowtic ـه .(البته معمولا با دوستام Premade می زنیم و کم Pub Match می رم)

Rhodes
15-11-2013, 06:57
ای بابا !!!
769 مگ آپدیت !!! تا پس فردا طول میکشه :n29:

Arrowtic
15-11-2013, 07:06
من یه دانلود دیگه گذاشته بودم ، استیم هم وا بوده . اون دانلود کمیش رفته ولی در عوض دوتا2 آپدیت شده !
It was totally worth it : دی

BursT
15-11-2013, 09:57
اقا اپدیت جدید اومده!!!
یکی می تونه بگه storm spirit چیش آپدیت شده که توی این اپدیت گنجوندنش؟؟؟
خیلی مسخره اس...هنوز soul keeper رو add نکردن اومدن این هیرو جدیده که تازه در dota 1 اومده رو add کردن:(

Sorena_777
15-11-2013, 10:07
ای بابا 770 مگ
من 2-3 تا فایل گذاشته بودم واسه دانلود الان که اومدم دیدن اونا همه دانلود شدن ولی فقط 270 مگ این رفته
فکر نکنم امروز حتی بتونم تستشون کنم
ای بابا این استادای ما هم وقت گیر اوردنااااا:n23:
تو این هفته 3 تا میان ترم دارم :n28::n30::n21:

Arrowtic
15-11-2013, 12:09
Storm Spirit قیافش کلا عوض شده .

BursT
15-11-2013, 13:44
خوب تر شده یا نه؟قبلا که خیلی خپل بود...اصلا یه جوری بود:n02:

Rhodes
15-11-2013, 13:59
آپدیت من الان 700 ــه .

چه خوب چه خوب .... من ار قیافه قبلیش زیاد خوشم نمیومد.

Arrowtic
15-11-2013, 15:30
الآن جدی تر از قبله ، ریش داره ، لباساشم متفاوتن .

Rhodes
15-11-2013, 15:53
این اپدیت چیه ؟!

واللا رفتم 2 تا بازی نگاه کنم از قسمت بازی ها نفهمیدم چی به چیه !
یه جونوری از زیر زمین اومده بود بیرون hpش 15000 اینا ریخته بودن سرش میزدن.
یونیت ها شکلات و اب نبات دستشونه.
یه پادجی رفته بود توی بیس حریف اونا 5 تایی 3 ثانیه ثانیه spawn میشدن این با یه اتک میکشت !

بازی چش شده ؟!؟!؟! :n13:

چه جالب ! حرف هایی که هیرو ها میزنن مینویسه دیگه.

Arrowtic
15-11-2013, 15:59
Diretide بازی کردی . تو قسمت Play اون گوشه رفتی Play Diretide . مخصوصه هالووینه . هر تیم شکلات داره باید با کشتن روشن کوچولو ها و دزدیدن شکلات حریف ، شکلاتاتونو زیاد کنید . از دقیقه 8 هم روشن میفته دنبال یکی و اگه بهش سری یکی شکلات نده میکشش : دی شکلات که بهش بدید میره سراغ یه نفر از تیم مقابل . دقیقه 16 بازی تموم میشه به تیم برنده Material و Recipe (که تو همین آپدیت اضافه شدن) میده . بعدشم هر دو تیم به کمک هم میرن روشن رو بزنن . هر بار که تا قبل تموم شدن زمان بزنیدش ، بار بعد با قدرت بیشتری زنده میشه . وقتی روشن همه رو بکشه بازی تمومه .(این بخش آخر روشن کشی برای کل ـه ! رکورد میشه زد . رکورد دار روشن کشیم زده . ما امروز به زور 2 بار کشتیمش) . این قسمتم که تموم شد به کل بازیکنا Recipe و Material میده .

Rhodes
15-11-2013, 16:36
Diretide بازی کردی . تو قسمت Play اون گوشه رفتی Play Diretide . مخصوصه هالووینه . هر تیم شکلات داره باید با کشتن روشن کوچولو ها و دزدیدن شکلات حریف ، شکلاتاتونو زیاد کنید . از دقیقه 8 هم روشن میفته دنبال یکی و اگه بهش سری یکی شکلات نده میکشش : دی شکلات که بهش بدید میره سراغ یه نفر از تیم مقابل . دقیقه 16 بازی تموم میشه به تیم برنده Material و Recipe (که تو همین آپدیت اضافه شدن) میده . بعدشم هر دو تیم به کمک هم میرن روشن رو بزنن . هر بار که تا قبل تموم شدن زمان بزنیدش ، بار بعد با قدرت بیشتری زنده میشه . وقتی روشن همه رو بکشه بازی تمومه .(این بخش آخر روشن کشی برای کل ـه ! رکورد میشه زد . رکورد دار روشن کشیم زده . ما امروز به زور 2 بار کشتیمش) . این قسمتم که تموم شد به کل بازیکنا Recipe و Material میده .

که این طور !!!! !!! !!! !! !
خوب این اپدیت همیشه هست ؟! چن روز میمونه ؟! من نتم پوکیده نمیتونم بازی کنم.:n27:

قضیه این که میرن توی بیس همدیگرو میزنن چیه ؟! الان یه پادج دیدم hpش رفته بود روی 60 هزار ! دمیجش روی 3 هزار !

روشن میکشتن مث مورچه .... 6 بار زدنش دیگه نتم نکشید پرید بیرون از بازی.

Arrowtic
15-11-2013, 16:55
احتمالا ماکسیمم 1 هفته بمونه . وقتی 16 دقیقه تموم میشه هر کسی کلی پول بهش داده میشه تا آیتم بخره واسه خودش .

Rhodes
15-11-2013, 18:08
دیگه برادران اسپریت توی همه بازی ها ولووووووووووووووو

Rhodes
15-11-2013, 22:17
میگم توی بازی سنتر دارن جمع میشن 10 تا هماهنگ بشن برن این روشن رو بزننن ....

شما هم بیاید..

Sorena_777
18-11-2013, 14:26
ای بابا با ادم های عادی که نمیشه روشن زد که :n23:
باید یه تیمی تشکیل بدیم و بعدش بریم سراغشون حتی تیم نفره هم خوبه
راستی تاکی هستش این جریانات؟؟؟؟نامحدوده یا زمان داره؟
:n16:

Arrowtic
18-11-2013, 15:04
نه محدودیت داره . دقیق نمیدونم کی ولی حداکثر 30 نوامبر(Chest ها در اون تاریخ تموم میشه انقضاشون)

Rhodes
18-11-2013, 15:21
من الان بازی تیمی که تا لول 67 رفته بود رو دیدم.
این هیرو هاشون بود :
تیم 1 : rubick - phantom assasin - alchemist - juggernut - undying
تیم 2 : lycan - troll - sven - magnus - treant

اول بازی یکی از هر تیم رفت روی سبد تیم حریف و میزن مینداخت بیرون تافی رو و یکی از اون تیم مینداخت داخل.نمیدونم چرا !
بقیه هم توی جنگل مشغول فارم.همه از این ایتم هایی که میشه کنترل یونیت گرفت داشتم و مدام یونیت جنگلی ها رو میاوردن یه گوشه و جمع کردن.
دقیقه 8 که روشن زد بیرون و افتاد دنبال هیروها افتاد دنبال treant و اونم blink کرد یه جایی که بهش نرسه.همین طوری وایساده بود تا دقیقه 16.

موقع زدن روشن :
همه 2-3 تا battle fury و بقیه ایتم ها هم divine ,,, و همه توی inventory shop یه دونه refresher و mask of madness هم داشتن...
treant و rubick به جای اون ایتم ها hp و armor بسته بودن.این دو تا شدن هدف.4 تای تیم حریف روی روبیک و 4 تای اون تیم روی treant و هر دوشون دو طرف روشن وایساده بودن و شروع کردن به زدن.
اینجا روبیک نقشش مهمه.اخه 6 ترول رو میدزدید برای هم تیمی های خودش و میزد.2 magnus رو میدزدید برای هم تیمی هاش.همین طور 6 treant رو هم میدزدید.

همین که روشن میومد بزنه رو زمین treant 6 میکرد ..... روبیک میدزدید.لول اون روی cooldown ولی روبیک داشتش.... حالا نوبت روبیک بود 6 بزنه تا روشن نتونه بزنه.ترول 6 میکرد روبیک میدزدید برای هم تیمی هاش و .......

فقط یه نکته دیدم : در مورد mask of madnes .. همشون سریع on میکردن و جاش رو با یه battle fury عوض میکردن.refresher هم که معلومه ....

لامصبا تا لول 89 رکورد زدن چه خبره

Sorena_777
19-11-2013, 00:00
ایول باوا
اینا دیگه کارشون خیلی درسته
واقعا هم حقشونه هر چی گیرشون بیاد:n22:
من که امیدی ندارم با نب رندومی ها بازی کنم:n23:

همون فایند مچ اصلی رو میرم حال میکنم:n20:
بهترین قسمت های این اپدیت جدیده برای من 2 تا چیزه :
اول اینکه بن از مدت زمان به تعداد بازی تغییر کرده و دومی هم این روح اتیشیه
..........................
من کلازیاد به ایتم ها اهمیتی نمیدم وقتی یه چیزی رو میخوام هرچی ایتم هست میدم واسه اون مثل چند روز پیشا یه ست دارک اینورکر میخواستم که یه ogri rare item دادم و این سترو گرفتم حالاهم دنبال 2 تا ست دیگه هستم یکی این ست جدیده اینورکر یکی هم یه ست از همین روح اتیشیه
هر کس اینا رو داشت من کل اینونتوریم رو بهش میدم واسه اینا به غیر از ست دارک اینورکر
این هم ای دی من :
Spook

کسی چیزی داشت از اینا بهم بگه:n16:

Sorena_777
20-11-2013, 23:48
راستی دوستان کسی هست بتونه بهم دو مورد رو توضیح بده؟
اول اینکه چطوری میشه یونیت ها رو کنترل کرد؟
و بعدش هم اینکه چطوری و با چه هیروهایی میشه حیوون جنگلی هارو کنترل کرد؟؟
من فقط چین رو دیدم که اینکار رو میکنه

Rhodes
21-11-2013, 00:18
راستی دوستان کسی هست بتونه بهم دو مورد رو توضیح بده؟
اول اینکه چطوری میشه یونیت ها رو کنترل کرد؟
و بعدش هم اینکه چطوری و با چه هیروهایی میشه حیوون جنگلی هارو کنترل کرد؟؟
من فقط چین رو دیدم که اینکار رو میکنه

چه طوری منترل کرد رو فقط با یه ایتم میشه : mask of dominator یا همچین چیزی .... یه ایتم life steal هست یا یه ایتم 950 ای که ارمور میده و hp regen ..

چه هیروهایی هم کنترل میکنن فقط enchantress میدونم...

الان یه دست diretide زدیم حال کردم ! همیشه تا 5-6 بیشتر نمیشد بریم.الان تا لول 32 رفتیم !!
هم اونا بلد بودن بازی کنن و هم ما .... هماهنگ بودیم...

Arrowtic
22-11-2013, 07:39
این آپدیتم تغییراتش مهم بودن به نسبت .

مدل Venomancer عوض شد .
مدل Gyrocopter ، Luna ، Dazzle و Pudge آپدیت شدن .
Omniknight رنگاش آپدیت شدن .
Axe افکت هاش آپدیت شدن .
اسم Necrolyte به Necrophos تغییر پیدا کرد .
اسم Windrunner به Windranger تغییر پیدا کرد .
اسم Lycanthrope به Lycan تغییر پیدا کرد .

Rhodes
22-11-2013, 11:06
چه قدر روشن سخت شد یهو ....
نه به اون دفعه که تا 32 رفتم نه به الان که بیشتر از 5-6 نمیشه رفت ...
چی کارش کردن ؟!

Kheee
26-11-2013, 08:29
شماهم لگ فراوان دارید؟
راهی نیست لگ رو کم کرد؟
INTELESTING STRENGH AGILITY
اگر درست گفته باشم یعنی چی؟
من لول بازی کردم به نظرتون با کدوم هیرو بازی کنم بهتره؟

dracula_killer
27-11-2013, 20:59
دوستان من از بازیم یه بک آپ گرفتم دادم به دوستم تا اون هم بتونه نصبش کنه و باهم بازی کنیم.میگه وقتی میخواد ریستور کنه ازش activation code میخواد.
من خودم همینجوری نصب کردم و ازم کدی نمیخواست موقع ریستور
دیگه دوتا بتا هم نیست که بگیم بتا کی میخواد....کسی میدونه داستانش چیه؟

Kheee
29-11-2013, 16:06
key هارو هم شانسی میده ؟

Arrowtic
29-11-2013, 17:05
نه . Key دیگه خریدنیه !(البته ارزونن)

Kheee
06-12-2013, 12:34
سلام من بازیو که اجرا میکنم بعد آرم دوتا2 میره رو لودینگ لودینگ که تموم میشه بازی قطع میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چیکار کنم

Arrowtic
06-12-2013, 12:35
تو فروم زیر مطرح کنید شاید به جواب برسید :
dev.dota2.com

Arrowtic
07-12-2013, 16:03
یه خبر خیلی خوب این که به زودی سیستم Ranked به بازی اضافه میشه .

Arrowtic
10-12-2013, 19:34
به زودی قراره یک Event به نام FROSTIVUS به مناسبت کریسمس برگزار بشه . هنوز جزئیاتش مشخص نیست البته ولی تو سایت بازی گفتن که به زودی میاد .

BursT
11-12-2013, 22:06
بچه ها ارزونترین قیمت key که سراغ دارید چنده؟

Arrowtic
12-12-2013, 07:33
________

فردا Frostivus میاد . Skeleton King میخواد دوباره به صورت انسان زنده بشه و ما باید از محلی که اون قراره توش زنده بشه جلوی موجودات دیگه دفاع کنیم . هر چی بیشتر بکشیم بهتره و میتونیم تکه های جایزه جمع کنیم و آخرش جایزه بسازیم(که قفل نداره) .

Rhodes
12-12-2013, 08:36
عاشق همین event های dota ام.. خیلی جالبه.

Kheee
12-12-2013, 13:27
این ایدی استیم منه ولی نوبم
rezablackcap

Arrowtic
13-12-2013, 12:35
عجب آپدیتی ! یه ایونت باحال ، کلی قابلیت جدید و یک هیروی جدید .(Legion Commander)
این سیستم هدیه خیلی قشنگ بود ، کلی آیتم بهم داد و از الآن به بعد با لول آپ شدن میتونم هدیه های بهتر باز کنم .(برای هدیه بعد لول 19 باید باشم)

BursT
13-12-2013, 21:42
آقا این سیستم هدیه چه شکلیه؟
چرا به من هدیه نداد؟:n03:

Arrowtic
13-12-2013, 21:47
به لول ربط داره . به یه سری لول های خاص که برسید میتونید هدیه اون لول رو باز کنید . همون اول بازی یه هدیه میده برای لول پایین که میتونید بازش کنید . با باز کردن هر هدیه ، یه هدیه دیگه(که لول بالاتری میخواد) و یه سری آیتم به دست میارید .
البته بگم دو نوع هدیه هست ، یکی اینه که گفتم یکیم مخصوص این ایونت جدید هست و بعد از اتمامش میره .(ولی اولی همیشگیه)

BursT
13-12-2013, 21:53
من لولم 16 هست...دوستم که لول 15 هست گرفته...اون یه دوستم که لول 3 هست هم گرفته :n02:پس فکر نکنم به لول بستگی داشته باشه
اسم آیتمی که این گیفت ها توشه رو خاطرت هست بگی؟
پ.ن:یکی دیگه از دوستام که لول 35 هم هست گیفت نگرفته :D

Arrowtic
13-12-2013, 22:50
Chichi Present : دی
تعداد هدیه هایی که میگیره شخص به لول بستگی داره .(طبق لول پخش میشن)
یعنی من لول 14 ، چند تا گرفتم و برای بعدی باید لول 19 بشم در حالی که دوستم که لول 20 ـه یه دونه هدیه از من بیشتر گرفته و برای باز کردن بعدی باید لول 25 بشه . یعنی سر لولای خاص هدیه میده .
این که لول 16 نگرفتی شما باگه احتمالا . تو فروم بازی در میون بذار .

BursT
14-12-2013, 02:45
Chichi Present : دی
تعداد هدیه هایی که میگیره شخص به لول بستگی داره .(طبق لول پخش میشن)
یعنی من لول 14 ، چند تا گرفتم و برای بعدی باید لول 19 بشم در حالی که دوستم که لول 20 ـه یه دونه هدیه از من بیشتر گرفته و برای باز کردن بعدی باید لول 25 بشه . یعنی سر لولای خاص هدیه میده .
این که لول 16 نگرفتی شما باگه احتمالا . تو فروم بازی در میون بذار .
خیلیا نگرفتن:(تو کانال ایران بودم خیلی بودن :n03:

BursT
14-12-2013, 10:43
present منم اومد...مال دوستامم اومد احتمالا مشکلات والو بود که طول کشید تا present ها بیاد...

Kheee
17-12-2013, 14:16
این ایدی استیم منه ولی نوبم
rezablackcap

Arrowtic
19-12-2013, 12:40

در اوایل سال 2014 (آخر ماه ژانویه) قراره ایونت جدیدی به نام Year of the Horse بیاد که جزئیاتش معلوم نیست . ولی گفتن که مردم شروع کنن توی Workshop چیزای مربوط به بهار ، و تاریخ و سال نوی چین بسازن .

پ.ن : چه قدر فعال شدن جدیدن !

Alishtigher
02-01-2014, 11:39
آقا منم اومدم. بریم ببینیم این همه تعریفش رو می کنن چی هست حالا :n02:

Rhodes
02-01-2014, 12:22
عجب این legion توپه !!! لول 6 ش عالیه .. هیچی آیتم نبسته بودم ولی دمیجم روی 380 بود ....
نایس نایس ...
دوستان ادد کنید بازی کنیم... من لولم 37 هست...._sadegh_

Sorena_777
02-01-2014, 18:01
اره چیز جالبیهکمی از چندتا هیرو جمع شده تا شده این تو این چند وقته کلی با همه هیر ها بازی کردم تو مچ اصلی و بوت ولی تنها 2 تا هیرو خیلی خیلی خیلی بهم فاز میدن و از اول تا اخر بازی احساس خوبی دارم باهاشون حتی اگه گلد هم دستم نیاد باز هم میتونم قوی باشمInvoker & Axe

Alishtigher
03-01-2014, 14:53
میزان ترافیکی که استفاده می کنه خیلی بالاس

.:PAR3A:.
03-01-2014, 18:30
میزان ترافیکی که استفاده می کنه خیلی بالاس
باز خوبه الان یه مدته آپدیت کمه. :دی زمانی که تو بتا بود یا همین تابستون بعد اینکه از بتا در اومد هفته ای ۲۰۰-۳۰۰ مگی میخورد. :|

daman2
04-01-2014, 16:07
سلام بازی رو از کجا دان کنم؟

Arrowtic
04-01-2014, 16:38
برید تو صفحه بازی در استیم و Play Game رو بزنید تا توی استیم شروع به دانلود کنه .

MUSK£T££R
07-01-2014, 22:49
سلام دوستان من میخوام این بازی رو تو خونه با دوتا کامپیوتر به صورت لن بازی کنم راهی هست...؟
نسخه بازیم v580 Full

Alishtigher
08-01-2014, 00:10
milad2002
نمی دونم چطور کسی رو اد کنم.
دوستان من رو هم اد کنید.
رومی چیزی تو یاهو یا ریدکال هست که بچه ها اونجا صحبت بکنن؟

Arrowtic
08-01-2014, 06:32
سلام دوستان من میخوام این بازی رو تو خونه با دوتا کامپیوتر به صورت لن بازی کنم راهی هست...؟
نسخه بازیم v580 Full

بله
رو هر دو کامپیوتر استیم رو نصب کنید بعد توی دوتا2 برید بخش Local Game .

MUSK£T££R
08-01-2014, 12:10
بله
رو هر دو کامپیوتر استیم رو نصب کنید بعد توی دوتا2 برید بخش Local Game .
سلام دوست عزیز ممنون بابت جواب ...!
به صورت آفلاین دیگه ...؟
بخش local game کجاست هر چی میگردم پیداش نمیکنم ...!
من یه استیم دارم 1.5 مگه همونو نصب کنم کفایت میده یا نه آپدیتشم بکنم ...؟
در کل بگم من قبلا این بازی رو انجام ندادم چند شب پیش همینجوری دانلودش کردم الانم خیلی ازش خوشم اومده ...!
همچنین با دو کامپیوترم مولتی تا حالا نزدم ...اگه میتونین یه توضیح کامل بدین...!

Arrowtic
08-01-2014, 16:53
سلام دوست عزیز ممنون بابت جواب ...!
به صورت آفلاین دیگه ...؟
بخش local game کجاست هر چی میگردم پیداش نمیکنم ...!
من یه استیم دارم 1.5 مگه همونو نصب کنم کفایت میده یا نه آپدیتشم بکنم ...؟
در کل بگم من قبلا این بازی رو انجام ندادم چند شب پیش همینجوری دانلودش کردم الانم خیلی ازش خوشم اومده ...!
همچنین با دو کامپیوترم مولتی تا حالا نزدم ...اگه میتونین یه توضیح کامل بدین...!

این که هر دو باید باید آنلاین باشن یا نه رو نمیدونم .
شما استیم نصب می کنی ، کامل آپدیت میکنی بعد بازی رو دانلود می کنی و بازی می کنی . یه 8 گیگی هست مجموع همه این کارا . بعد کامپیوترا رو لن به هم وصل می کنید توی بازی قسمت مخصوص بازی Local میرید و بازی می کنید . اگه تو Local نبود باید پورت های خاصی رو فوروارد کنید .(من پورت هایی که دوتا2 استفاده میکنه رو نمیدونم ولی اگه یه سرچ کنید احتمالا پیدا می کنیدشون)

Rhodes
08-01-2014, 17:39
امروز اصلا رو شانس نبودم.... 4-5 تا بازی کردم.همش رو اول کار عالی فارم کردم.... اول بازی همش آیتم میاوردم.ولی توی لاین های بقیه همش فید دادن رفت.. همه بازی ها رو با اختلاف شدید باختیم ! :n29:

Arrowtic
12-01-2014, 17:57
دوستان حتما همیشه سایت زیر رو چک کنید :
سایت خوبیه ، آپدیت ها و بقیه چیزا رو به سرعت و ترجمه شده میذاره .(خیلی از ترجمه ها کار خودمن)
البته منم از این به بعد مطالب مهمی که برای اون جا ترجمه میکنمو اینور هم میذارم .

Navid_Messi
12-01-2014, 17:59
اینم پینگ ما:n02: یعنی فقط خوراکه Pudge

سرور Eu

Arrowtic
12-01-2014, 18:12
من پینگم بین 100 تا 150 میچرخه . روزای بدش بین 200 تا 300 .
در حد Pudge نیست ، ولی Kunkka میزنم باهاش عین هلو : دی

Alishtigher
13-01-2014, 17:00
من چطور می تونم کسی رو اد کنم؟

Arrowtic
13-01-2014, 17:58
یا اکانت استیمشونو اد کنید ، یا اگه توی یه بازی با هم بودید روی اسمشون در لیست آخر بازی کلیک کنید بزنید Add to friends . اگه تو یه بازیم با هم نبودید ، باید بهشون بگید که شماره ID شون رو بدن بهتون . برای وارد کردن اون شماره(و اد کردن شخص) کافیه روی اون + در بخش Friends کلیک کنید .(شماره خودتونم توی اون قسمت میتونید ببینید)
اگه شماره ID ـشون رو هم ندارید و نخواستید ازشون بپرسید ، برید سایت dotabuff.com و اسمشونو وارد کنید . اونجا شمارشونو نوشته .(البته به شرطی این روش کار می کنه که اسمشون تو بازیو عوض نکرده باشن)
مثلا اگه اسم من یعنی Arrowtic رو بزنید تو سایت ، اطلاعات من تو بازیو میاره . لینک صفحه من اینه :
از این لینک میبینید که شماره ID من 102911358 ـه .
در کل بهترین راه اد کردنشون تو استیمه .

Rhodes
13-01-2014, 18:13
خیلی خیلی مسخره هست ! واللا این phantom assasin بدجور OP هست...
نمیشه کشتش....
امروز خودم بودم.کل تیممون فید میدادن بد جور..فقط من فارم کردم.دیگه دقیقه 24 که bkb بستم رفتم وسط همه رو زدم :|
لول یولتیش بد جور کریتیک میزنه... باید کمش کنن...
دیگه آخر بازی که butterfly بسته بودم رفتم تو بیسشون ( توی fountain ) همه رو زدم :n02:

Arrowtic
13-01-2014, 18:16
قبول ندارم ! درسته میتونه خیلی قوی بشه ، ولی خوب Hard Carry هست و هر Hard Carry که خوب فارم بشه این طوری میشه . Void هم همینطوره ، یا نمیدونم Weaver . ولی همه اینا رو اگه آدم نذاره فارم کنن میشه کنترل کرد تا به اون قدرت نرسن . کلا اگه توی یه بازی یه تیم فقط Hard Carry ـش فارم بشه ، میتونه یه تنه Snowball کنه و بازی رو ببره . من خودم همیشه هر وقت Hard Carry پیک نکردم سعی میکنم برم Hard Lane تا نذارم اون Hard Carry فارم بکنه و بیاد جمعمون کنه .
پ.ن : البته ارادت من به PA سر جاشه !(دومین هیروی موفقمه . بعد از Kunnka)

Sorena_777
13-01-2014, 20:19
هه هه یه بار اباندونه و ریکی کلی خر شده بودن ماله تیم حریف بودن
تو لاین منم نبودن و همه تا 10-15 دقیقه مثه ادم سر جاهای خودشون بودن
اخه من درست یادم نیست ولی جلوشون 2 تا هیرو خوف بود که بایستی جلوشون رو میگرفت
من دی سی شدم و وقتی برگشتم دیدم تو 3-4 مین رسیدن به بیسمون
خیلی اعصابم خورد شده بود یه مشت که نمیفهمن که وقتی یارو 6 فعال میکنه نباید بزننش :n27:
void داشتم
گفتم همه بیان اینجا و من رفتم جلو یه دفه همه اونا ریختن سره من
منم 6 ام رو زدم روشون , رو 5 تاشون اقا حالا نزن کی بزن ما 3 تا رنج داشتیم
خودم که ریکی و اباندونه رو کشیدم پایین اونا هم 3 تا دیگه رو زدن یهو دیدم همه 2-3 تا لول گرفتیم :n08:
تو 10 مین دیگه بازی رو بردیم
البته 2-3 بار دیگه هم تو این بین لول 6 ام رو انداختم روشون :n09:
.........
یه بار داشتم یه بازی رو نیگا میکردم که یه تیم pudge و riki و pa داشتن
دیگری هم void و clinkz , drow داشت
اقا pudge این void رو کشید و همون لحظه همزمان riki و pa هم ریختن سرش یه لحظه 6 اش رو زد و گرفتشون و یهو از غیب drow , clinkz ظاهر شدن و هر سه رو کشتن و معلوم که نقشه اش رو از قبل چیده بودن:n08:
void خداست البته قبل از ino و axe:n06:

BursT
16-01-2014, 13:23
قبول ندارم ! درسته میتونه خیلی قوی بشه ، ولی خوب Hard Carry هست و هر Hard Carry که خوب فارم بشه این طوری میشه . Void هم همینطوره ، یا نمیدونم Weaver . ولی همه اینا رو اگه آدم نذاره فارم کنن میشه کنترل کرد تا به اون قدرت نرسن . کلا اگه توی یه بازی یه تیم فقط Hard Carry ـش فارم بشه ، میتونه یه تنه Snowball کنه و بازی رو ببره . من خودم همیشه هر وقت Hard Carry پیک نکردم سعی میکنم برم Hard Lane تا نذارم اون Hard Carry فارم بکنه و بیاد جمعمون کنه .
پ.ن : البته ارادت من به PA سر جاشه !(دومین هیروی موفقمه . بعد از Kunnka)
PA بهترین هیروی موفق منه
weaver هم که جدیدا بهش ارادت خاصی پیدا کردم و بد سگی هست(یعنی مارمولک تر از این هیرو تو بازی نیست :n02:)
البته به نظر من Hard carry یعنی nessaj و PL و Sniper:n02: این بیشرفا فارم کنن مطمئنا بازی رو باختین (البته اسنایپر یه کم متفاوته)

Arrowtic
16-01-2014, 14:06
بین HCarry های فارم شده من به شدت Faceless رو قبول دارم ! هر چی که بخوای داره ! Escape داره ، Backtrack داره ، Bash داره ، AoE Stun داره و براش Berserk و Crit هم که می بندی دیگه تکمیله !

-ACE-
18-01-2014, 21:17
کسی میتونه dota 2 بفروشه ؟
از هر سایتی که هست خریدم ولی نامردا ...........!
خدایی نیاز دارم منتظر هستم :n16:

BursT
21-01-2014, 12:59
بین HCarry های فارم شده من به شدت Faceless رو قبول دارم ! هر چی که بخوای داره ! Escape داره ، Backtrack داره ، Bash داره ، AoE Stun داره و براش Berserk و Crit هم که می بندی دیگه تکمیله !
بعله دقیقا و مهم تر از همه اینکه backtrack داره که نسبت به dodge سه حسن اساسی داره:
1.روی مجیک هم عمل می کنه
2. monkey king bar متوقفش نمی کنه
3.توانایی استفاده کامل از avoidance مربوط به butterfly هم در صورت استفاده داری

5ajad
22-01-2014, 14:33
حجم بازی چقدر زیاد شده...شده 4.5 گیگ:n04:
2گیگ فعلا دانلود شد:n09:

BursT
29-01-2014, 01:23

نظر من در مورد این پچ:
BS بیش از حد باف شده و باید کمی بافش رو ضعیف تر کنند
با وجود این پچ پاندا رو باید برای dendi غیر قابل انتخاب کنند :n02: به نظر من باید هم یه کم state های ultش رو nerf می کردند و هم cdشو کم می کردند تا پایدار تر بشه
broodmother رو خیلی nerf کردن دیگه...باید یه فکری به حالش کنند
drow ranger الان دیگه خیلی imba شده...حتما حتما حتما باید nerf شه
faceless هیچی دیگه...فیلم مستحجن شد دیگه:n02: من موندم با چه عقلی اینقدر بافش کردن
invoker رو سر dendi اومدن forge spirit هاشو nerf کردن :n08: که کار خوبی بود ولی به نظرم ghost walkش دیگه خیلی باف شده و خیلی مسخره اس و سریعا باید به همون حالت قبلی برش گردونند (+30% Bonus MSخیلیه بابا!!!)
lion aghanim ادامه ی فیلم مستحجن :n02: اینا فکر نکردن اگه lion و magnus باهم ult کنند چی میشه؟
lycan wolves HP regen هم خیلی مسخرس...خود وولف ها می تونند تانک جانگل بشن با این HP reg ...باید کم بشه مثلا 5 تا بشه
PA یه باف اساسی شده که خیلی به چشم نمیاد ولی من فکر کنم بسیار بسیار قوی شده
slardar خیلی bashش قوی شد دیگه...همون قبل از این هم زیادی قوی بود بازم باف شد
sniper
به نظر من valve بیاد خودشو راحت کنه...یه کاری کنه sniper از تو بیس خودشون بتونه هیرو های حریفو بزنه دیگه این همه سختی به خودش نده برای باف کردنش...دیگه آخه مسخره شو دراورده...رنجشو کرده 950...چه خبره بابا؟:n04:
اصلا با این شرایط کسی نمی تونه اول بازی جلوی اسنایپر فارم کنه :n03:
tinker رو هم یه کاری کردن که اگه بتونه aghanim و boots of travel رو ببنده بازیو ببره :n04: اخه اینقدر باف دیگه؟

به نظر من بقیه change ها مفید بوده ولی با توجه به مواردی که در بالا گفتم در کل پچ خوبی رو valve نداده و حتما موارد بالا باید فیکس بشه
به نظر من به قدری برای اضافه کردن 2 تا هیروی جدید وقت گذاشتن که نتونستن به حد کافی در مواردی که گفتم فکر کنند برای همین گند زدن:n02:

Arrowtic
29-01-2014, 06:34
در روز 2 هیروی Terrorblade و در روز 3 ایونت هیروی Phoenix اضافه خواهند شد به بازی !

Rhodes
29-01-2014, 22:37
این آپدیت نابود کرد رفت ! چیه واللا ! فقط یه چیش خوب بود.. دیگه بلینک مانا نمیخواد.

دوستان میشه نسخه پرتابل استیم رو بزارید ؟!

ممنون.

Arrowtic
30-01-2014, 08:03
من با همه تغییرات میتونم کنار بیام جز اسنایپر و Void . نیست همینطوری خیلی وضعشون خراب بود که قوی ترشونم کردن ؟! :|

Fate2646
30-01-2014, 11:53

نظر من در مورد این پچ:
BS بیش از حد باف شده و باید کمی بافش رو ضعیف تر کنند
با وجود این پچ پاندا رو باید برای dendi غیر قابل انتخاب کنند :n02: به نظر من باید هم یه کم state های ultش رو nerf می کردند و هم cdشو کم می کردند تا پایدار تر بشه
broodmother رو خیلی nerf کردن دیگه...باید یه فکری به حالش کنند
drow ranger الان دیگه خیلی imba شده...حتما حتما حتما باید nerf شه
faceless هیچی دیگه...فیلم مستحجن شد دیگه:n02: من موندم با چه عقلی اینقدر بافش کردن
invoker رو سر dendi اومدن forge spirit هاشو nerf کردن :n08: که کار خوبی بود ولی به نظرم ghost walkش دیگه خیلی باف شده و خیلی مسخره اس و سریعا باید به همون حالت قبلی برش گردونند (+30% Bonus MSخیلیه بابا!!!)
lion aghanim ادامه ی فیلم مستحجن :n02: اینا فکر نکردن اگه lion و magnus باهم ult کنند چی میشه؟
lycan wolves HP regen هم خیلی مسخرس...خود وولف ها می تونند تانک جانگل بشن با این HP reg ...باید کم بشه مثلا 5 تا بشه
PA یه باف اساسی شده که خیلی به چشم نمیاد ولی من فکر کنم بسیار بسیار قوی شده
slardar خیلی bashش قوی شد دیگه...همون قبل از این هم زیادی قوی بود بازم باف شد
sniper
به نظر من valve بیاد خودشو راحت کنه...یه کاری کنه sniper از تو بیس خودشون بتونه هیرو های حریفو بزنه دیگه این همه سختی به خودش نده برای باف کردنش...دیگه آخه مسخره شو دراورده...رنجشو کرده 950...چه خبره بابا؟:n04:
اصلا با این شرایط کسی نمی تونه اول بازی جلوی اسنایپر فارم کنه :n03:
tinker رو هم یه کاری کردن که اگه بتونه aghanim و boots of travel رو ببنده بازیو ببره :n04: اخه اینقدر باف دیگه؟

به نظر من بقیه change ها مفید بوده ولی با توجه به مواردی که در بالا گفتم در کل پچ خوبی رو valve نداده و حتما موارد بالا باید فیکس بشه
به نظر من به قدری برای اضافه کردن 2 تا هیروی جدید وقت گذاشتن که نتونستن به حد کافی در مواردی که گفتم فکر کنند برای همین گند زدن:n02:
سلام من تازه وارد دوتا 2 شدم این اصطلاحاتو میشه یه نفر توضیح بده ما هم بفهمییم:n16:

Arrowtic
30-01-2014, 12:38
سلام من تازه وارد دوتا 2 شدم این اصطلاحاتو میشه یه نفر توضیح بده ما هم بفهمییم:n16:

بیشترشون اسم هیرو و آیتم هستن .
nerf : ضعیف کردن/شدن
Ult : اسپل چهارم هیرو(به اصطلاح 6 هیرو)
dendi : اسم پلیر معروف تیم Na'Vi
چون تازه واردید عادیه متوجه نشدنتون و ایرادی نداره . بیشتر که بازی کنید خودتون میفهمید همه اینا رو .
این تاپیکم بخونید :
مرجع اصطلاحات بازیهای آنلاین و شبکه ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

eaa619
02-02-2014, 18:42
دادا میتونی جدید ترین بک آپشو تو 1 فایله 1سره بزاری من دی ال کنم بازیم پاک شده ندارم

Arrowtic
02-02-2014, 18:55
dota2wiki.ir برید در بخش دانلود .

eaa619
03-02-2014, 20:56
دمت جیز:n12:

BursT
09-02-2014, 07:18
خدا خراب کنه این شاتل و کنکور ارشدو باهم :(
تقریبا در یک ماه اخیر روی هم رفته 5 تا بازی آنلاین کردم
شاتل که کلا ترکیده (25% پکت لاست و پینگ بالای 400...)
کنکورم که قوز بالا قوز(؟)
یکی از دوستان بیاد یه توضیحی در مورد این event جدید بده...حداقل نمی تونم بازی کنم بدونم چه خبره توش:n03:
جا داره از دست اندرکاران dota2wiki هم تشکر کنم سایتشون خیلی خوبه من که راضیم ازش و هر روز سر میزنم

Arrowtic
09-02-2014, 18:02
Event تموم . در ابتدا به ازای بازی کردن Flamesalt Ignot میداد . از جمعه به مدت 24 ساعت مود جدید اضافه شد که توش شما میرفتی Flamesalt ها رو پول می کردی باهاش آیتم میخریدی و 5 نفری The Year's Beast رو می زدید . بهتون به نسبت دمیجی که دادید یه Token مخصوص میداد که با جمع کردنشون میتونستید آیتم شاخ بگیرید .(من باهاشون 2 تا Rare گرفتم)

SAWAL96
26-02-2014, 00:48
خدا خراب کنه این شاتل و کنکور ارشدو باهم :(
تقریبا در یک ماه اخیر روی هم رفته 5 تا بازی آنلاین کردم
شاتل که کلا ترکیده (25% پکت لاست و پینگ بالای 400...)
کنکورم که قوز بالا قوز(؟)
یکی از دوستان بیاد یه توضیحی در مورد این event جدید بده...حداقل نمی تونم بازی کنم بدونم چه خبره توش:n03:
جا داره از دست اندرکاران dota2wiki هم تشکر کنم سایتشون خیلی خوبه من که راضیم ازش و هر روز سر میزنم

زیاد نیست ۲۵٪؟؟؟!!
من گذاشتمش رو ۱۰

SAWAL96
26-02-2014, 00:54

همه این لول های که گفتی در ظاهر خوبن . ولی دقت که بکنی متوجه میشی هیچ کدوم به تنهایی ارزشی نداره . در واقع همشون با هم هم فایده ای ندارن اگه ایتم های خوب نداشته باشی . پس این میشه نقطه ضعف Faceless . این که اگه ساپورت نشه هیچ کاری نمیتونه بکنه تو بازی

Arrowtic
26-02-2014, 06:22
همه Hcarry ها وابسته به فارمن و محدود به Faceless نیست این موضوع .

SAWAL96
26-02-2014, 15:28
همه Hcarry ها وابسته به فارمن و محدود به Faceless نیست این موضوع .

همه مثل void نیستن . برای مثال CK همیشه تو بازی قدرت برای کیل گرفتن داره . یا UrsA یا تا حدودی slark و PA ولی void هیچ چیز خاصی نداره

BursT
26-02-2014, 22:26
همه مثل void نیستن . برای مثال CK همیشه تو بازی قدرت برای کیل گرفتن داره . یا UrsA یا تا حدودی slark و PA ولی void هیچ چیز خاصی نداره
شما یک دونه void بدون آیتم و یک لیچ بدون آیتم تصور کن...فقط با ult هاشون می تونند 2-3 تا کیل بگیرند
به نظر منم تمام Hcarry ها به ایتم وابسته هستند و در این زمینه slark ای که شما مثال زدی خیلی ضعیف تر از void هست:n01:

.:PAR3A:.
26-02-2014, 23:10
سلارک قدرت ارلی گیم گنکش بالاتر از وویده٬ به خاطر اینکه یه مقدار هرچند کم مجیکال دمیج داره٬ پاونس هم نسبتا دیزیبل بدی نیست و کمک خوبیه واسه گنک. ولی کرونوسفیر ووید هم انصافا اسپل خوبیه٬ مسلما قدرت ارلی گیمش از فنتوم اسسین که دوستمون گفت بیشتره. در کل به جز هیروهای او پی رو اعصابی مثل اسپیریت و وایپر و هاسکار و اورسا٬ بقیه کری ها قدرت سولوکیل بدون آیتم ندارن. سی کی که دوستمون گفت هم نمیتونه بدون آیتم هیروی فول ایچ پی رو سولوکیل کنه. حتی درگون نایت هم روی لول های پایین اکثر هیرو ها رو (با فرض اینکه فول ایچ پی هستن) نمیتونه سولوکیل کنه.

SAWAL96
27-02-2014, 14:23
شما یک دونه void بدون آیتم و یک لیچ بدون آیتم تصور کن...فقط با ult هاشون می تونند 2-3 تا کیل بگیرند
به نظر منم تمام Hcarry ها به ایتم وابسته هستند و در این زمینه slark ای که شما مثال زدی خیلی ضعیف تر از void هست:n01:

خوب عزیزم. خودت داری میگی لیچ . منم از اول گفتم که Void با ساپورت یا کمک بقیه میتونه کیل بگیره . البته اگه ساپورت بشه و تا مین ۱۵ خوب کریپ بزنه دیگه هیچ چیز جلودارش نیست

SAWAL96
27-02-2014, 14:25

در مورد اسلارک هم . carry هست و نیاز حیاتی به آیتم داره . ولی بحث اینه که اسراک همیشه کیتونه اتک بده و میتونه ۶ کنه و باز اتک بده . این یعنی بدون هیچ ایتمی این شانسو داره که اگیلیتیش رو تا حتی ۱۴۰ ببره . و حتی با یه بوت خالی هم اگه ۱۴۰ تا اگیلیتی داشته باشه خیلی قوی میشه

SAWAL96
27-02-2014, 14:30
سلارک قدرت ارلی گیم گنکش بالاتر از وویده٬ به خاطر اینکه یه مقدار هرچند کم مجیکال دمیج داره٬ پاونس هم نسبتا دیزیبل بدی نیست و کمک خوبیه واسه گنک. ولی کرونوسفیر ووید هم انصافا اسپل خوبیه٬ مسلما قدرت ارلی گیمش از فنتوم اسسین که دوستمون گفت بیشتره. در کل به جز هیروهای او پی رو اعصابی مثل اسپیریت و وایپر و هاسکار و اورسا٬ بقیه کری ها قدرت سولوکیل بدون آیتم ندارن. سی کی که دوستمون گفت هم نمیتونه بدون آیتم هیروی فول ایچ پی رو سولوکیل کنه. حتی درگون نایت هم روی لول های پایین اکثر هیرو ها رو (با فرض اینکه فول ایچ پی هستن) نمیتونه سولوکیل کنه.

البته نگفتم که سی کی بدون ایتم جلوی یه هیروی feed شده . من کلی گفتم . برای مثال فرض کن مین ۳۰ باشه . شما به سی کی ۵۰۰۰ تا پول بده . بعد ۱۵۰۰۰ تا بده به لینا . باز هم سی کی شش میکنه و حداکثر با چهار تا اتک میکشه لینا رو . البته من OP بودن هیچ هیرویی رو قبول ندارم . این نوب بودن یار هاست که باعث میشه بعضیا op به نظر بیان . مثلا یه نوب حتی نمیدونه لول های هوسکار چی هستن و الکی روش مجیک میزنه . یا وقتی اسپیریت روش شارژ میکنه هول میشه و هیچ عکس العملی نشون نمیده

Arrowtic
27-02-2014, 14:35
لطفا پشت سر هم با اختلاف چند دقیقه پست ندید و همه مطالبو تو یه پست بذارید .

V i r u s e r
27-02-2014, 15:48
در مورد اسلارک هم . carry هست و نیاز حیاتی به آیتم داره . ولی بحث اینه که اسراک همیشه کیتونه اتک بده و میتونه ۶ کنه و باز اتک بده . این یعنی بدون هیچ ایتمی این شانسو داره که اگیلیتیش رو تا حتی ۱۴۰ ببره . و حتی با یه بوت خالی هم اگه ۱۴۰ تا اگیلیتی داشته باشه خیلی قوی میشه اسلارک بدون ایتم هیچ دلیلی برای داشتن ۱۴۰ تا اگیلیتی نداره. یعنی باید حداقل ۲۵ تا اتک داده باشه تا این همه اگیلیتی جمع کرده باشه در صورتی ۲ تا ساپورت می تونن زیر ۵ ثانیه بکشنش

JU JU
27-02-2014, 19:11
سلامی دوباره به همه
بعد از مدت‌ها اومدم
دارم از نو دانلود می‌کنم بازی دو تا رو
ولی با حجم ۵ گیگابایت !!!!

متاسفانه چون با استیم هست، به صورت معمول ۳۰۰ مگابایت رو دانلود کرده بودم
امروز اومدم چک کنم و بزارم دانلود، دیدم که داره از نو دانلود میکنه!

کسی علت این مشکل رو می‌دونه؟

V i r u s e r
27-02-2014, 21:01
سلامی دوباره به همه بعد از مدت‌ها اومدم دارم از نو دانلود می‌کنم بازی دو تا رو ولی با حجم ۵ گیگابایت !!!! متاسفانه چون با استیم هست، به صورت معمول ۳۰۰ مگابایت رو دانلود کرده بودم امروز اومدم چک کنم و بزارم دانلود، دیدم که داره از نو دانلود میکنه! کسی علت این مشکل رو می‌دونه؟ وقتی وسط دانلود بازی اپدیت میشه دوباره از اول شروع می کنه به دانلود! معمولا اخر هفته اپدیت میاد یعنی 5 شنبه و جمعه باید زود دانلود کنید یا بکاپشو از سایتای خارجی دانلود و نصب کنید و بعد اپدیتش کنید

SAWAL96
28-02-2014, 04:50
اسلارک بدون ایتم هیچ دلیلی برای داشتن ۱۴۰ تا اگیلیتی نداره. یعنی باید حداقل ۲۵ تا اتک داده باشه تا این همه اگیلیتی جمع کرده باشه در صورتی ۲ تا ساپورت می تونن زیر ۵ ثانیه بکشنش

ولی باز هم ممکنه . نگفتم که همیشه میتونه . شما به بحث توجه کن که چی بود . به void خار شده هیچ راهی نیست بتونه به تنهایی کیل بگیره

Jeenas
28-02-2014, 07:08
سلامی دوباره به همه
بعد از مدت‌ها اومدم
دارم از نو دانلود می‌کنم بازی دو تا رو
ولی با حجم ۵ گیگابایت !!!!

متاسفانه چون با استیم هست، به صورت معمول ۳۰۰ مگابایت رو دانلود کرده بودم
امروز اومدم چک کنم و بزارم دانلود، دیدم که داره از نو دانلود میکنه!

کسی علت این مشکل رو می‌دونه؟

Backup شو سایت dota2wiki.ir داره

JU JU
01-03-2014, 14:36
سلام به همه دوستان
خوشبحتانه امروز دیگه تقریبا داره تموم می‌شه دانلودش ( البته از خودش دانلود کردم )

دو تا سوال
۱- چطور می‌تونم از فایل دانلود شده یه کپی بردارم که در صورت تغییر ویندوز و غیره، دیگه نیاز نداشته باشم دانلود کنم این همه حجم رو؟

۲- روشی برای بهبود پینگ هست؟

Arrowtic
01-03-2014, 17:11
سلام به همه دوستان
خوشبحتانه امروز دیگه تقریبا داره تموم می‌شه دانلودش ( البته از خودش دانلود کردم )

دو تا سوال
۱- چطور می‌تونم از فایل دانلود شده یه کپی بردارم که در صورت تغییر ویندوز و غیره، دیگه نیاز نداشته باشم دانلود کنم این همه حجم رو؟

۲- روشی برای بهبود پینگ هست؟
1 . توی منوی استیم یه گزینه هست برای بک آپ گیری ، از بازیتون همیشه یه بک آپ داشته باشید تا اگه مشکلی پیش اومد از اول دانلود نکنید .
2 . سرویس های پولی هستن که با خریدشون پینگتون بهتر میشه .

Jeenas
03-03-2014, 13:11
آقا من 1 مشکلی دارم
وقتی میخوام تو دوتا 2 ترید کنم میگه
You must have had Steam Guard enabled for at least 15 days before you can participate in a trade.
تورو خدا کمک کنید:n28:

JIGSA
03-03-2014, 13:31
شما باید SteamGuard رو فعال کنید.
روش فعال کردنش هم تو Setting و در قسمت Account هستش.
بعد از فعال کردن 15 روز باید صبر کنید و بعد مشکل حل میشه.

خیلی از کاربرا به این سیستم اعتراض دارن و احتمالا برداشته میشه.
البته استیم قبلا هم ثابت کرده که به هیچ عنوان انتقاد پذیر نیست.

JU JU
06-03-2014, 18:11
نشستم برا خودم چندین دست بازی کردم
فکر می کردم نوب باشم اونم حسابی
ولی با چند نوع هیرو خیلی خوب بازی کردم
خیلی بهم چسبید

البته با نوبا بازی میکردم دیگه، اونا هم از من بدتر
لول 5م الان، برای وارد شدن به گروه های معتبرتر بایست برسم 14

الانم هیجان دارم بخاطر این بازی :n02:

Jeenas
07-03-2014, 16:04
شما باید SteamGuard رو فعال کنید.
روش فعال کردنش هم تو Setting و در قسمت Account هستش.
بعد از فعال کردن 15 روز باید صبر کنید و بعد مشکل حل میشه.

خیلی از کاربرا به این سیستم اعتراض دارن و احتمالا برداشته میشه.
البته استیم قبلا هم ثابت کرده که به هیچ عنوان انتقاد پذیر نیست.

اما من بعد از فعال کردنش حدود 3 هفته تا 1 ماه که صبر کردم اما دوباره همونو میگه

Sorena_777
09-03-2014, 19:04
سلام به دوستان گل
قصد خرید لپ تاپ دارم
N550JV که گرافیکش با اخرین حد جزییات و کیفیت فریم 30+ رو واسه این بازی ثبت کرده تو سایت notebookcheck.net
میخواستم بدونم این فریم اوکی هستش؟ هیچ نوع گیر و لگ و از این جور چیزا که نمیبینم؟کلا با چه فریمی همه چی عالی هستش؟
یه مدل دیگه هم به نام N56JR هست که فریم 50+ میده
این 20 تا فاصله تاثیری داره؟
اخه بعضی ها میگن بالای 20 خوبه یکی میگه بالای 30 یکی میگه کمتر 60 نباید باشه واسه این بازی
من فقط دارم واسه این بازی لپ تاپم رو میخرم
واسه بقیه بازی ها با ps4 کارم رو راه میندازم

JU JU
09-03-2014, 20:57
بچه‌ها
بازی گروهی، با بچه‌ها خودمون، نمی‌تونین راه بندازین؟

البته من حرفه‌ای نیستم به خوبی :دی

akharwarbaz
14-03-2014, 16:34
اینو بزنین تو آدرس بار مرورگرتون ....
steam://install/245550

Dexa
16-03-2014, 17:38
اقا ما که دوتا ممولیشو بازی میکنیم خیلی باحله دوتا 2 هم که دیگه حرف نداره عالیه

فقط حجمش هی داره زیاد میشه من اون اوایل یه بتا کی برنده شدم دوتا دو رو بازی میکردم بعد ویندوز فرمت کردم الان ریختم دیدم 4 گیگ یای خدا

واسه همین دوباره به دوتا روی اوردم

با تشکر :n16:

Ghasem.M
23-03-2014, 22:08
Vavle یه مستند ساخته از بازی. توصیه میکنم حتما ببنید خیلی قشنگ هست.

لینک دانلود :

میتونید از سایتش هم (یوتیوب و ... )‌ هم ببنید:

alinourzad
26-03-2014, 10:08
داشتم league of legends بازی می می کردم که dc شد دیگه وصل نشد دوتا این مشکل و نداره ؟

zxzxcvcv
27-03-2014, 10:49
منم دیروز توی دوتا2 همین مشکل رو داشتم 3 تا بازی کردم توی هر 3تاش هم dc شد.reconnect هم نمیشد

Arrowtic
06-04-2014, 21:51
این Free To Play دیدنش به همه پیشنهاد میشه . محشر بود ! یک مستند خیلی قشنگ درباره 3 تا از معروف ترین پلیرا و زندگیشون و برخورد بقیه افراد اطرافشون با این که منبع درآمدشون بازی ـه . شاهکار !

Rhodes
07-04-2014, 00:59
این Free To Play دیدنش به همه پیشنهاد میشه . محشر بود ! یک مستند خیلی قشنگ درباره 3 تا از معروف ترین پلیرا و زندگیشون و برخورد بقیه افراد اطرافشون با این که منبع درآمدشون بازی ـه . شاهکار !
حتي dendi هم خانوادش سيستمش رو قايم مي كردن بازي نكنه خخخخ

lordthunder
21-04-2014, 00:22
سلام

راهی هست برای دانلود بازی غیر از steam؟
می خوام شبانه دانلود کنم.

Arrowtic
22-04-2014, 08:25
dota2wiki.ir
بالا در بخش دانلود فایل بک آپ بازیو میتونید دانلود کنید .

Jeenas
22-04-2014, 13:59
سلام
امروز صبح 1 آپدیت اومد کسی میدونه چی اضافه شد ؟

Amin4All
22-04-2014, 15:11
دوستان الان فقط میشه انلاین بازی کرد dota 2 رو ؟
نسخه افلاین هم داره بازی ؟

JU JU
22-04-2014, 20:01
دوستان، آیا کسی مایل هست یه تیم راه بندازیم و بازی کنیم؟ :دی

JU JU
22-04-2014, 20:05
دوستان الان فقط میشه انلاین بازی کرد dota 2 رو ؟
نسخه افلاین هم داره بازی ؟

به صورت آفلاین هم میشه این بازی رو انجام داد
حداقل من مدت تعطیلات عید رو آفلاین بازی می کردم ولی متاسفانه دیگر هیروها رو که سیستم هدایت می کنم، خیلی خنگ تشریف دارن، ولی بعضی از جاها هم ازشون خوشم میاد :n02:

به صورت آفلاین وارد بازی بشین و سپس بازی تمرینی رو با کامپیوتر انجام بدین

Amin4All
22-04-2014, 21:28
یه لینکی به ما میدید ما هم دانلود کنیم .
از کجا بگیریم بدون مشکل هست ؟

shahrooz1222
23-04-2014, 14:58
ببین برای خرید پستی حتما از سایت هایی بگیر که بازی آپدیت شده رو بهت میدن چون خیلی سریع بازی آپدیت میشه من میخوام از دوستم بگیرم بازیش رو اگه کسی از دوستات هم داره میتونی از اونا بگیری!:n02:

Arrowtic
23-04-2014, 16:36
یه لینکی به ما میدید ما هم دانلود کنیم .
از کجا بگیریم بدون مشکل هست ؟
dota2wiki.ir

shahrooz1222
24-04-2014, 15:40
بچه ها اگه میشه یکم درمورد تغییرات بازی نسبت به دوتا1 بگید!

Arrowtic
24-04-2014, 17:40
گرافیک ، صداگذاری ، کلی امکانات فرعی نظیر آیتم های ظاهری برای هیروها ، ریکانکت شدن ، دیدن مسابقات به وسیله خرید بلیط ، ساختن آیتم ظاهری ، سیستم ساخت آموزش هیرو در خود بازی و ... .
اصل بازی همونه ولی در زمینه های دیگه وحشتناک بهتر شده و به نظر من در این سبک بی چون و چرا بهترین بازیه موجود هست .(به خصوص که از نظر فرق بین کاربر پولی و رایگان عادلانه ترین بازی هست که تو کل عمرم دیدم و به نظرم ساخته شده !)

Amin4All
25-04-2014, 10:13
فیلمش رو دیدم خیلی جالب بود .
خیلی علاقه مند شدم بازی رو دانلود و دوباره بازی کنم ( بعد از dota 1) میترسم معتاد بشم :n02:
خیلی وقته بازی و دوتا و gg و ... روو کنار گذاشتم چسبیدم به زندگی . :n08:

JU JU
26-04-2014, 08:33
من از دو روز پیش، وسط بازی هی DC می‌شم
۱۰ ثانیه بازی می‌کنم، ۱۰ ثانیه میزنه disconneting!
ویندوزم روی just check update بود که رفتم کلا دسترسی به اینترنت win 8 رو قطع کردم! ( کاش نمی‌کردم :دی )
مودم ریست کردم
وایرلس لپ تاپم نصب کردم از نو و کلی کارا دیگه که متاسفانه باز فایده نداشت
با این تفاسیر من یه نوب متصور میشم توی بازی !

مشکل از steam هست یا نت من این روزا دچار مشکل شده؟

Arrowtic
26-04-2014, 13:34
من اگه صبح 5 شنبه رو فاکتور بگیریم یه ماه بیشتر شده بود که بازی نکرده بودم . تماما تایم اوت دارم و در نتیجه هر 2 دقیقه DC . شاید شما هم همینه دلیلش . منتظرم نت درست شه .

JU JU
26-04-2014, 21:31
من اگه صبح 5 شنبه رو فاکتور بگیریم یه ماه بیشتر شده بود که بازی نکرده بودم . تماما تایم اوت دارم و در نتیجه هر 2 دقیقه DC . شاید شما هم همینه دلیلش . منتظرم نت درست شه .

منم همینطور، یه ماه بود نبودم که بازی کنم، حالا اومدم برا بازی کردن
روز اول بازی کردم، دو بازی اول مشکل نداشت، بعدش استارت خورد
همین تایم اوت لعنتی :دی

منم الان زدم تمام دسترسی‌ها ویندوزم رو به اینترنت بسته‌م! :دی

BursT
27-04-2014, 03:01
مشکل سراسری هست از زیرساخت کشورمون هست اومدن به UDP ها وررفتن و باعث میشن دراپ بشه خیلی از پکت ها...خیلی ها این مشکلو دارن و دلیل اینکه اینکارو انجام دادن هم به خاطر هیتلرشکن هاست(علی الخصوص کوریا(با تلفظ درست خوانده شود:n02:)
تبریک میگم به valve بابت به گند کشیدن DotA 2 ...
پچ جدید اومده و 2-3 تا changelog مسخره و خنده دار و احمقانه جدید اضافه شده:
Brewmaster
اگر برای ۱۰ ثانیه مورد Attack قرار نگرفته باشد به طور خودکار Attack بعدش یک Dranken Brawler خواهد شد
اگر برای ۱۰ ثانیه مورد Attack قرار نگرفته باشد به طور خودکار Attack بعدی را جاخالی خواهد داد. این قابلیت با ارتقاء آلتیمیت به Fire Spirit منتقل می شود
(نه که پاندا ضعیف بود...اومدن بافش هم کردن...اینا روانین؟!نمی فهمند پاندا چه قدر قوی هست؟:|)
Bristleback
Wrapth دیگر در هر ارتقائش سرعت حرکت را به مقدار خاص بالا نمی برد و در همه ی ارتقاء ها به یک میزان خواهد بود. قبلا این میزان ۵/۷/۱۰% بود.
سرعت حرکت Bonus ناشی از Wrapth از ۱/۲/۳% به ۳/۴/۵% افزایش یافت
"دیگه BB هم که همه از Imba بودنش حرف میزدن باز هم باف شد...(من منتظر nerfش بودم ...:|)"
Chaos Knight
آلتیمیت این هیرو اکنون ۵۰% شانس مضاعف برای ایجاد یک Illusion بیشتر دارد
(بعله دیگه...دیدن level 16 که میشه ممکنه فقط و فقط یک نفر از تیم حریف زنده بمونه گفتن یه کاری کنیم همون یک نفر هم زنده نمونه:|)
Huskar
Burning Spears دیگر یک Attack Modifire ( همان Orb Effect ) خاص محسوب نمی شود.
":n04::n04::n04:"
"پ.ن:به سلامتی.....از فرداس که روس ها هوسکار و اورسا پیک کنند"
Keeper of the Light
ارتقاء به وسیله ی Aghanim’s Scepter یک Spirit Form همیشگی را ایجاد می کند. به علاوه این تاثیرات را در طول روز خواهد داشت: Keeper of the Light دید گسترده ای پیدا می کند و هم تیمی ها را به اندازه ی ۷۵% میزان دمیج آنها ، Heal می کند.
Lich
آرمور این هیرو از این پس برروی buildings کار خواهد کرد
تعداد پرش های Chain Frost که با Aghanim’s Scepter ارتقاء یافته باشد پایان ناپذیر خواهد بود!!!
magnus Or void + Lich ====>GG"" :| :|"

Magnus
نامحدود شدن افرادی که توسط لول سوم این هیرو جا به جا می شوند
افزایش رنج لول سوم از ۶۰۰/۸۰۰/۱۰۰۰/۱۲۰۰ به ۷۵۰/۹۰۰/۱۰۵۰/۱۲۰۰

"با بالا مراجعه شود:|"

Ursa
Fury Swipes دیگر Attack Modifire ( همان Orb Effect ) خاص محسوب نمی شود

"من دیگه حرفی ندارم:|"

Wraith King
افزایش دمیج لول سوم از ۱٫۲۵/۱٫۷۵/۲٫۲۵/۲٫۷۵ به ۱٫۵/۲/۲٫۵/۳
یک عدد به آرمور پایه اضافه شد

به نظر من اینهایی که ذکر کردم شدیدا مسخره هست(حالا درسته که ایده ی بعضی هاش جالبه ولی نیاز به بالانس اساسی داره)
کل تغییرات را از این دو لینک ببینید:
فارسی:
سایت اصلی :

cao-cao
27-04-2014, 09:33
جالبت رین مسئلش همین 6 لیچ بود که کلا تعطیل کرد دوتا رو :)
اقا از گوبلین خبری نیست؟

BursT
28-04-2014, 11:39
جالبت رین مسئلش همین 6 لیچ بود که کلا تعطیل کرد دوتا رو :)
اقا از گوبلین خبری نیست؟
شما چه قــــــــــــــــدر تو کف گوبلینی داداش :n02:
البته حق هم داری فان ترین هیرو بازیه...خیلی خداس :n02:
چرا...تو چپ جدید صدا هاشو اضافه کردن ولی هنوز کامل اد نشده
ABADON و OMNIKNIGHT را هم ببین
اورسا و هوسکار هم که هیچی...
MAGNUS هم که قبلا زیاد توی مسابقات استفاده میشد را از اینی هم که بود قوی تر کردن
خلاصه یه کاری کردن که یا ALLIANCE یا NAVI برنده اینترنشنال بشه و بقیه تیم ها تقریبا شانسی نداشته باشن:n02:(البته با باف کردن QOP موشی شاید بتونه یه کارایی کنه)

BZ7
28-04-2014, 20:03
مشکل سراسری هست از زیرساخت کشورمون هست اومدن به UDP ها وررفتن و باعث میشن دراپ بشه خیلی از پکت ها...خیلی ها این مشکلو دارن و دلیل اینکه اینکارو انجام دادن هم به خاطر هیتلرشکن هاست(علی الخصوص کوریا(با تلفظ درست خوانده شود:n02:)
تبریک میگم به valve بابت به گند کشیدن DotA 2 ...
پچ جدید اومده و 2-3 تا changelog مسخره و خنده دار و احمقانه جدید اضافه شده:
Brewmaster
اگر برای ۱۰ ثانیه مورد Attack قرار نگرفته باشد به طور خودکار Attack بعدش یک Dranken Brawler خواهد شد
اگر برای ۱۰ ثانیه مورد Attack قرار نگرفته باشد به طور خودکار Attack بعدی را جاخالی خواهد داد. این قابلیت با ارتقاء آلتیمیت به Fire Spirit منتقل می شود
(نه که پاندا ضعیف بود...اومدن بافش هم کردن...اینا روانین؟!نمی فهمند پاندا چه قدر قوی هست؟:|)
Bristleback
Wrapth دیگر در هر ارتقائش سرعت حرکت را به مقدار خاص بالا نمی برد و در همه ی ارتقاء ها به یک میزان خواهد بود. قبلا این میزان ۵/۷/۱۰% بود.
سرعت حرکت Bonus ناشی از Wrapth از ۱/۲/۳% به ۳/۴/۵% افزایش یافت
"دیگه BB هم که همه از Imba بودنش حرف میزدن باز هم باف شد...(من منتظر nerfش بودم ...:|)"
Chaos Knight
آلتیمیت این هیرو اکنون ۵۰% شانس مضاعف برای ایجاد یک Illusion بیشتر دارد
(بعله دیگه...دیدن level 16 که میشه ممکنه فقط و فقط یک نفر از تیم حریف زنده بمونه گفتن یه کاری کنیم همون یک نفر هم زنده نمونه:|)
Huskar
Burning Spears دیگر یک Attack Modifire ( همان Orb Effect ) خاص محسوب نمی شود.
":n04::n04::n04:"
"پ.ن:به سلامتی.....از فرداس که روس ها هوسکار و اورسا پیک کنند"
Keeper of the Light
ارتقاء به وسیله ی Aghanim’s Scepter یک Spirit Form همیشگی را ایجاد می کند. به علاوه این تاثیرات را در طول روز خواهد داشت: Keeper of the Light دید گسترده ای پیدا می کند و هم تیمی ها را به اندازه ی ۷۵% میزان دمیج آنها ، Heal می کند.
Lich
آرمور این هیرو از این پس برروی buildings کار خواهد کرد
تعداد پرش های Chain Frost که با Aghanim’s Scepter ارتقاء یافته باشد پایان ناپذیر خواهد بود!!!
magnus Or void + Lich ====>GG"" :| :|"

Magnus
نامحدود شدن افرادی که توسط لول سوم این هیرو جا به جا می شوند
افزایش رنج لول سوم از ۶۰۰/۸۰۰/۱۰۰۰/۱۲۰۰ به ۷۵۰/۹۰۰/۱۰۵۰/۱۲۰۰

"با بالا مراجعه شود:|"

Ursa
Fury Swipes دیگر Attack Modifire ( همان Orb Effect ) خاص محسوب نمی شود

"من دیگه حرفی ندارم:|"

Wraith King
افزایش دمیج لول سوم از ۱٫۲۵/۱٫۷۵/۲٫۲۵/۲٫۷۵ به ۱٫۵/۲/۲٫۵/۳
یک عدد به آرمور پایه اضافه شد

به نظر من اینهایی که ذکر کردم شدیدا مسخره هست(حالا درسته که ایده ی بعضی هاش جالبه ولی نیاز به بالانس اساسی داره)
کل تغییرات را از این دو لینک ببینید:
فارسی:
سایت اصلی :

اولا اینکه خیلی از این تغییرات باعث جالب تر شدن بازی میشه و راه های جدید رو برای سبک های مختلف بازی کردن به وجود میاره . ظاهرا شما جز اون دسته از کسایی هستین که خوشتون از تغییر نمیاد !

در ضمن استفاده شما از کلمه باف کاملا اشتباه هست و این کلمه توی ایران به صورت نادرستی در Dota باب شده

باف به یه افکت میگن که روی یه هیرو قرار میگیره مثل DPS اسپل ها یا کلا Spell هایی که به اندازه زمانی مشخصی روی هیرو مورد نظر قرار میگیرن
و کلمه باف به هیچ عنوان معنی قویتر شدن و اون چیزی که مد نظر شماست رو نمیده ! خواهشا اینقدر از این کلمه استفاده نادرست نکنین !

BursT
28-04-2014, 23:08
اولا اینکه خیلی از این تغییرات باعث جالب تر شدن بازی میشه و راه های جدید رو برای سبک های مختلف بازی کردن به وجود میاره . ظاهرا شما جز اون دسته از کسایی هستین که خوشتون از تغییر نمیاد !

در ضمن استفاده شما از کلمه باف کاملا اشتباه هست و این کلمه توی ایران به صورت نادرستی در Dota باب شده

باف به یه افکت میگن که روی یه هیرو قرار میگیره مثل DPS اسپل ها یا کلا Spell هایی که به اندازه زمانی مشخصی روی هیرو مورد نظر قرار میگیرن
و کلمه باف به هیچ عنوان معنی قویتر شدن و اون چیزی که مد نظر شماست رو نمیده ! خواهشا اینقدر از این کلمه استفاده نادرست نکنین !
من با تغییرات مشکلی ندارم و استقبال هم می کنم
و وقتی از اون همه تغییرات فقط چندتاش را مشخص کردم یعنی با بقیه اش موافق بودم و دوست داشتم
مشکل سر اینه که مثلا هیرویی مثله ursa که در مسابقات جهانی به تازگی پیک شده و تیم مورد نظر هم موفق بوده چرا باید دوباره باف بشه؟اون هم باف به این قوی ای...یا آلتیمیت لیچ مطمئنا اگه کومبو بشه با void یا magnus نتیجه بیش از حد قوی خواهد شد پس این باف ها باید حذف شه
در مورد کلمه باف هم نه خیر اشتباه می کنید
دفعه بعد که می خواهید با قطعیت در مورد یک مسئله صحبت کنید قبلش تحقیق کنید(بنده چند سال در سرور های بلیزارد ورلد او وارکرافت بازی کردم و بهتون اطمینان میدم که علاوه بر معنی ای که شما ذکر کردید معنی ای در تضاد با کلمه nerf داره
برای مثال لینک سایت dota :

یه سرچ در گوگل بزنید نتایج بسیار زیادی براتون میاره
در ضمن به اسپل هیرو ها که روی هیروهای دشمن میوفته و به اونها damage میده DoT یا Debuff میگویند

BZ7
29-04-2014, 01:40
من با تغییرات مشکلی ندارم و استقبال هم می کنم
و وقتی از اون همه تغییرات فقط چندتاش را مشخص کردم یعنی با بقیه اش موافق بودم و دوست داشتم
مشکل سر اینه که مثلا هیرویی مثله ursa که در مسابقات جهانی به تازگی پیک شده و تیم مورد نظر هم موفق بوده چرا باید دوباره باف بشه؟اون هم باف به این قوی ای...یا آلتیمیت لیچ مطمئنا اگه کومبو بشه با void یا magnus نتیجه بیش از حد قوی خواهد شد پس این باف ها باید حذف شه
در مورد کلمه باف هم نه خیر اشتباه می کنید
دفعه بعد که می خواهید با قطعیت در مورد یک مسئله صحبت کنید قبلش تحقیق کنید(بنده چند سال در سرور های بلیزارد ورلد او وارکرافت بازی کردم و بهتون اطمینان میدم که علاوه بر معنی ای که شما ذکر کردید معنی ای در تضاد با کلمه nerf داره
برای مثال لینک سایت dota :

یه سرچ در گوگل بزنید نتایج بسیار زیادی براتون میاره
در ضمن به اسپل هیرو ها که روی هیروهای دشمن میوفته و به اونها damage میده DoT یا Debuff میگویند

بنده هم مدت زیادیه در حال بازی Dota هستم ! و لینکی که شما دادین که نشد منبع اون فقط یه پست فروم هست یکی مثل من و شما اونو نوشته !
منبع به این میگن
: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که اگه توش کلمه باف رو پیدا کنید به همون معنی هست که گفتم

اینم یه لینک دیگه اگه بخوایم درست تر بگیم buff های منفی بهشون debuff هم میگن (Counter buff )اما کلا اسپل هایی که باعث ایجاد یک نوع حالت متفاوت بشه کلی و معمولا بهش buff گفته میشه

همینطور که میبینین معنی که شما برای buff منظورتون هست کاربرد (وسیعی) نداره و تقریبا هیج جا ( غیر از بعضی پست های فروم و غیره ) دیده نمیشه

Arrowtic
29-04-2014, 05:54
بنده هم مدت زیادیه در حال بازی Dota هستم ! و لینکی که شما دادین که نشد منبع اون فقط یه پست فروم هست یکی مثل من و شما اونو نوشته !
منبع به این میگن

اینم یه لینک دیگه اگه بخوایم درست تر بگیم buff های منفی بهشون debuff هم میگن (Counter buff )اما کلا اسپل هایی که باعث ایجاد یک نوع حالت متفاوت بشه کلی و معمولا بهش buff گفته میشه

همینطور که میبینین معنی که شما برای buff منظورتون هست کاربرد (وسیعی) نداره و تقریبا هیج جا ( غیر از بعضی پست های فروم و غیره ) دیده نمیشه
Buff و Debuff که میگید درست هست معنیش ولی معنی قویتر کردن رو هم در فرهنگ لغات گیمر ها میده . کافیه برید فروم بازی های مختلف . کلمه ای هست که جا افتاده و استفادش اتفاقا بسیار وسیعه ، این که از نظر لغوی این معنیو نمیده کاری نداریم . خیلی کلمات هستن که با معانی مختلف وارد فرهنگ لغت گیمر ها شدن .

BursT
29-04-2014, 13:30
منبع به این میگن

بنده نگفتم معنی ای که شما میگی را نداره...گفتم علاوه بر معنی ای که شما گفتی معنی ای که من گفتم هم داره و شما اشتباه می کنی:

بهتون اطمینان میدم که علاوه بر معنی ای که شما ذکر کردید معنی ای در تضاد با کلمه nerf داره
اگه هنوز هم اصرار دارید که این معنی را نمی ده سری به سایت زیر بزنید:
در اینجا developer های بلیزارد تغییرات روی بازی wow را بیان می کنند.خواهید داد که خود developer بلیزارد هم از این واژه استفاده کرده:

is it worth to use holy word:sanctuary in wod? It is almost useless without 4 piece bonus.
Yes. It was massively buffed.

BZ7
30-04-2014, 01:02
حالا کاری به باب بودنش بین بازیکنا ندارم ولی قبول ندارین چیزی که اشتباهه وقتی تعداد زیادی اونجور فکر میکنن درست نمیشه ؟!
مثلا تو ایران به ریش تراش های یه بار مصرف میگن جیلت ! یا به مایع ظرفشویی میگن ریکا !!! یا به همه ماشعیر ها میگن دلستر ! همه میدونیم اشتباهه و با استفاده تعداد زیاد مردم از این کلمه ها دلیل بر درستیش نمیشه .:n02:

BursT
30-04-2014, 01:07
حالا کاری به باب بودنش بین بازیکنا ندارم ولی قبول ندارین چیزی که اشتباهه وقتی تعداد زیادی اونجور فکر میکنن درست نمیشه ؟!
مثلا تو ایران به ریش تراش های یه بار مصرف میگن جیلت ! یا به مایع ظرفشویی میگن ریکا !!! یا به همه ماشعیر ها میگن دلستر ! همه میدونیم اشتباهه و با استفاده تعداد زیاد مردم از این کلمه ها دلیل بر درستیش نمیشه .:n02:
این چیزایی که میگی که اصطلاحی در زبان شناسی داره و کاملا هم درسته...مثلا به نوشابه مشکی میگن کوک که در اصل نوشابه مشکی شرکت کوکا کولا همچین اسمی داره و...
در ضمن این اصطلاح کاملا درسته...دیگه معتبر تر از دولوپر های بلیزارد...؟!
buff ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Opposite of nerf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

For example making something in a computer game stronger.
Undead are too weak! Please buff them!

Jeenas
30-04-2014, 07:16
آپدیت خونه تکونی بهاری اومده با حجم 624MB

BursT
30-04-2014, 11:34
Ursa شدیدا مسخره شده...level 3 میتونه روشنو بزنه...:n04:
KoL وقتی aghanim میبنده دیگه لازم نیست هم تیمی هاش برن بیس :D

JU JU
30-04-2014, 14:07
سلامی دوباره
امروز آپدیت شد، برا من امروز استارت خوردش :دی
هیچ، دیروز اومدیم بازی کنیم، تیممون فان شد، رفتم بیس واسادم بازی تموم شه، سرور منو abandon کرد بیشعور :دی، بدلیل بازی نکردن
۵ تا جریمه خوردم
امروز اومدم بازی کنم، ۵ دقه از بازی گذشت کلی حال کردم، یهو Time out بعد از دو سه روز باز شروع شد
نمیزارن یه بازی درست در روز کنیما

BZ7
30-04-2014, 21:17
این چیزایی که میگی که اصطلاحی در زبان شناسی داره و کاملا هم درسته...مثلا به نوشابه مشکی میگن کوک که در اصل نوشابه مشکی شرکت کوکا کولا همچین اسمی داره و...
در ضمن این اصطلاح کاملا درسته...دیگه معتبر تر از دولوپر های بلیزارد...؟!
buff ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Opposite of nerf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

For example making something in a computer game stronger.
Undead are too weak! Please buff them!

Urban Dictionary یه دیکشنری لغات عامه هست دقیقا چیزی که شما گفتی ! چیزایی که بدون توجه به درستی یا نادرستی کلمه بین مردم باب شده
در ضمن من هیچ جا ندیدم به غیر از Coca-Cola بگن Coke !
یعنی شما فکر میکنی گفتن جیلت به همه ریش تراش های یه بار مصرف و گفتن ریکا به همه مایع ظرفشویی ها درسته ؟
حالا شاید فقط نظر منه اما گفتن یه کلمه توسط Developer بلیزارد دلیل بر درست بودن خود کلمه نیست ... ظاهرا بحث ما هم به جایی نمیرسه نظرا متفاوته !

JU JU
01-05-2014, 01:34
Urban Dictionary یه دیکشنری لغات عامه هست دقیقا چیزی که شما گفتی ! چیزایی که بدون توجه به درستی یا نادرستی کلمه بین مردم باب شده
در ضمن من هیچ جا ندیدم به غیر از Coca-Cola بگن Coke !
یعنی شما فکر میکنی گفتن جیلت به همه ریش تراش های یه بار مصرف و گفتن ریکا به همه مایع ظرفشویی ها درسته ؟
حالا شاید فقط نظر منه اما گفتن یه کلمه توسط Developer بلیزارد دلیل بر درست بودن خود کلمه نیست ... ظاهرا بحث ما هم به جایی نمیرسه نظرا متفاوته !

«این صحبتم صرفا شما نیستین، بلکه طرف صحبتم تمامی دوستانی هست که این بحث رو دنبال کردند»

دوستان، چرا فضای دوستانه‌ی مجازیمون رو با همچین‌ بحث‌هایی به جنجال می‌کشیم؟
اگه شخصی نظری رو گفتن، در زمینه بازی، صرفا نظر خودشون بوده و طبق سلایق خودشون، چرا باید در مقابل مسایل سلیقه‌ای جبهه بگیریم؟
در مسایل تخصصی‌تر، آیا ما تخصص زبان شناسی داریم؟ آیا اینجا تاپیک زبان‌شناختی هست؟ آیا یک اشتباه کوچک ( شاید اشتباه باشه شاید نباشه )، اینقدر مهم هست که بخواهیم بریم ریشه یابی کنیم و در نظر بگیریم که آیا این کلمات استفاده شده درست هستند یا خیر؟ یا بریم بگیرم چرا آقای فلان کلمه‌ای رو اشتباه نوشتند و سپس ساختار کلمه OKEY امروزه به این شکل در اومده؟ یا خیلی از کلمات رایج دیگه که در هر گوشه و محله کشور خودمون نیز می‌تونیم ببینیم تفاوت‌ها رو؟
کمی با هم مهربون باشیم، فقط کمی

و در نهایت جدای از همه بحث‌ها! برای buff، خارج از همه بحث‌های عامیانه و کوچه بازاری و گیمر و چیزهای دیگه
در دیکشنری لانگمن و آکسفورد می‌تونید معنی buff رو ببینید که همونطور دوست عزیزی که من پستشون رو نقل‌قول گرفتم، گفتند، به معنی آراستن، و سایر هست
و از جمله معانی دیگه اون، به طرفدار، رنگ بژ حتا، لخت، بدن زیبا و اینجور چیزا، و قوی‌تر کردن نیز وابسته به جایگاه buff، ترجمه می‌شه

من از دیکشنری لانگمن استفاده کردم، آکسفورد نیز چک کردم، در یکی از گلاسری‌های بابیلون نیز این موضوع صحت داشت!

JU JU
01-05-2014, 03:21
و منم نظرم رو راجع به تغییراتی که دیدم، می‌گم الان، صرفا نظرات خودم هستش

توی هر بازی که Ursa باشه، بازی کلا از هم پاشیده می‌شه، مهم نیست که دست بگیره Ursa رو، یه بچه شش ساله که از بازی هیچی نمی‌دونه، چه یه حرفه‌ای، همه یه مدل بازی می‌کنن و براحتی خودشون و تیمشون قوی می‌شه، و البته بازی برا همگروهیاش نیز هیچ لذتی نخواهد داشت
این یک هیجان توی بازی نیست، و به عکس، هیچ لذتی هم نداره این بازی، امیدوارم اگر کسانی هم عقیده من هستند، به دنبال راهکاری باشند و بازی به حالت تعادل خودش برگرده

در مورد Lich، توی یه بازی، هم گروهی من که حتا توی آیتم بستن هم مشکلات جدی داشت، براحتی هیروهای مقابل رو از پیش رو بر می‌داشت

این دو هیرو رو به چشم دیدم :دی

Amin4All
01-05-2014, 18:07
دوستان من دانلود کردمش .
میشه شبکه ای بازی کردش ؟ یعنی لن بدون اینترنت ؟

برای بازی انلاین به چه احتیاج داره ؟

Amin4All
03-05-2014, 11:45
دوستان من دانلود کردمش .
میشه شبکه ای بازی کردش ؟ یعنی لن بدون اینترنت ؟

برای بازی انلاین به چه احتیاج داره ؟

کسی میدونه شبکه ای لن تو گیم نت چطور میشه استفاده کرد ؟

ali_ranger22
04-05-2014, 19:03
آقا این قضیه تایم اوت چیه
اصلا نمیشه بازی کرد

R O O T
04-05-2014, 19:31
دادا طوری زدن ر... تو نت که بازی انلاین کلا تعطیل شده . برو بازی سنتر بخش اینترنت قضیه میاد دستت :]

JU JU
05-05-2014, 10:02
آقا این قضیه تایم اوت چیه
اصلا نمیشه بازی کرد

من چند وقتیه اصلا تایم اوت ندارم
یه دو سه روز گند زد به بازی
ولی این روزا مشکل نداره خدا رو شکر

( مخابرات تهران - 512 )

qosmio
08-05-2014, 13:35
من یک نرم افزار هست استفاده میکنم تا حالا دیسی نشدم . کسی سوالی داشت پ.خ کنه

Rhodes
10-05-2014, 14:42
من یک نرم افزار هست استفاده میکنم تا حالا دیسی نشدم . کسی سوالی داشت پ.خ کنه

بگو و يه جمعي رو از نگراني در بيار .

Sent from my iPad using Tapatalk

BursT
12-05-2014, 12:38
مشکل من هنوز پابرجاست...
وضعیت بقیه دوستان در چه حاله؟

Arrowtic
12-05-2014, 12:58
فقط صبح ها بدون مشکلم من .

R O O T
12-05-2014, 13:01
برا من که چند روزی هست درست شده ولی بعضی موقعها تایم اوت خیلی شدید میگیره لگ میفته مجبور میشم رستارت کنم مودم رو .

JU JU
12-05-2014, 20:44
دیروز تا الان مشکل لگ دارم شدید
متاسفانه اوضاع خیلی خرابه

دوستان، چرا ID نمی‌دین بتونیم حداقل توی یه تیم با همدیگه بازی کنیم؟ یعنی کسی اهلش نیست؟

cao-cao
18-05-2014, 08:21
سلام
یه چند روزیه من گوش شیطون کر مشگلی ندارم
هی دی من : sohr@b

JU JU
20-05-2014, 18:51
دوستان
این قضیه امیتیازات چیه؟ ( همین توپ صورتیا )
مثل اینکه برای استفاده از اون نیاز به اون کتاب هست، که اون رو هم نمی تونیم بگیریم
چیکار باید کرد؟

JU JU
20-05-2014, 18:52
سلام
یه چند روزیه من گوش شیطون کر مشگلی ندارم
هی دی من : sohr@b

بیشتر قسمت‌ها این استیم فیلتره
نشد اد کنم

arashsm79
20-05-2014, 22:45
سلام داداش اونا رو بده به اونايي كه كتاب دارن برو تو چت روم ايران رو هوا با ٢ تاشو ١ رير مي زنن

JU JU
22-05-2014, 10:58
سلام داداش اونا رو بده به اونايي كه كتاب دارن برو تو چت روم ايران رو هوا با ٢ تاشو ١ رير مي زنن

دو تاشو با یک چی چی می‌زنن؟

روم ایرانیا کجاست؟

به نظر نمیاد این دوستان ایرانی زیاد تو سرور باشن، نمی‌دونم چرا هرچی بازی میکنم به ایرانی بر نمی خورم

arashsm79
22-05-2014, 11:38
دو تاشو با یک چی چی می‌زنن؟

روم ایرانیا کجاست؟

به نظر نمیاد این دوستان ایرانی زیاد تو سرور باشن، نمی‌دونم چرا هرچی بازی میکنم به ایرانی بر نمی خورم
سلام سمته راست صفحه زيره اسمت يك علامت + هست اونجا بزن بعد توسرچش بزن iran بعد هم join شو
اونجا به اونايي كه كتاب دارن (بنفش هستن) بگو ٢ تا پوينت ٢٥ داري و يك آيتم rare مي خواي ؛)

JU JU
27-05-2014, 22:53
به نظر می‌رسه که کسی زیاد به این بازی علاقه نداره متاسفانه
علتش رو نمی‌دنم
LOL خیلی تاپیکش براه هست

V i r u s e r
28-05-2014, 00:19
والا من تابحال 5 6 بار با ایرانی بازی کردم همشو باختم :n03: همون با اجنبی ها بازی کنم بهتره

V i r u s e r
28-05-2014, 00:58
.............

BursT
29-05-2014, 00:50
بنده رسما بعد از این مشکلات پروتکل udp و بازی کردن بنده با اون شرایط 400-500 تا رنکم کم شد :n02: الان هم واقعا اعتماد به نفس اینکه نتو تست کنم ندارم (بعد از 7-8 بار بن شدن به دلیل همون مشکل udp )
لذا فعلا بیشترین کاری که می کنم دیدن ریپلی ti14 و بازی با bot های محترمه :n02::n02:
پ.ن:کسی بازی virtus pro VS mousesport رو دید؟خعلی حال کردم :n02:

JU JU
29-05-2014, 12:27
والا من تابحال 5 6 بار با ایرانی بازی کردم همشو باختم :n03: همون با اجنبی ها بازی کنم بهتره

معمولا خارجی‌ها قابلیت مدیریت و کار گروهی بهتری رو دارند
توی هر بازی معمولا یک شخص به صورت کاپتان بقیه رو رهبری می‌کنه
( البته استثناهایی هم هستند که گند می‌زنن به بازی )

چندبار captain mode بازی کردم، خیلی حال می‌ده
حدود ۷۰ درصد می‌تونی یه بازی کاملا تیمی رو ببینی

Sorena_777
18-06-2014, 16:42
مشکل دی سی شدن چند ثانیه یه بار حل شده یا هنوزشه؟:n27:

BursT
20-06-2014, 22:10
حل شده
arrowtic جان من شما را ادد کردم اکسپت نکردی
BlackCode

:n02:

zxzxcvcv
24-06-2014, 17:08
دوستان مشکل lag ندارید عایا ؟
من مخابرات اصفهانم بعد حدود 15 دقیقه شدید لگ میشه

Expert32
25-06-2014, 00:39
من چند روزه نه لگ دارم نه زیاد dc میشم. مثلا از هر 10 تا بازی شاید 1 بار dc بشم. پینگم حدود 200 هست معمولا.
اینترنتم واسه پارس آنلاینه-تهران.
------
کسی خواست با هم بازی کنیم پایه ام. پ خ بده ادد کنم.

mohammd1
02-07-2014, 19:32
من چند روزه نه لگ دارم نه زیاد dc میشم. مثلا از هر 10 تا بازی شاید 1 بار dc بشم. پینگم حدود 200 هست معمولا.
اینترنتم واسه پارس آنلاینه-تهران.
------
کسی خواست با هم بازی کنیم پایه ام. پ خ بده ادد کنم.
پارس آنلاین فک کنم بیسش از دوبی باشه. برید تو سرور دوبی پینگتون میره زیر 100 احتمالا. مخابرات بد ترین سرویس واسه بازی های آنلاینه. من مخابرات دارم پینگ 350 رو gp حساب میکنم:n26: اونوقت یه عده با پینگ30-20 حال میکنن واسه خودشون:n04:

+یه پیشنهاد دارم که یکی از دوستان یه گروپ توی استیم واسه پی سی ورلد بزنه! یا حداقل آیدی هامونو شر کنیم...

Expert32
02-07-2014, 22:44
پارس آنلاین فک کنم بیسش از دوبی باشه. برید تو سرور دوبی پینگتون میره زیر 100 احتمالا.
نه. واسه دوبی نیست. کمترین پینگ حدود 170 همیشه واسه UE هست واسه من. دوبی حدود 350 هست.

ALt3rnA
15-07-2014, 09:05
من با مخابرات شهرستان دارم بدون مشکل بازی میکنم الان :-؟
لگ و دیسی هم ندارم

S.R Download
18-07-2014, 21:26
سلام دوستان من به تازگی بازی Dota 2 رو سفارش دادم ولی هنوز به دستم نرسیده
یه سوالی دارم : ترکیب آیتم ها با هم مثل Dota هست یا نه ؟ یا کلا آیتم ها فرق کرده ؟

shahrooz1222
18-07-2014, 21:35
بچه ها ی سوال کسی میدونه تو شاهرود این بازی رو جایی داره یا نه؟

arashsm79
18-07-2014, 23:02

دوست عزيز از گيم نت ها سوال كن ;)

mohammd1
18-07-2014, 23:55
سلام دوستان من به تازگی بازی Dota 2 رو سفارش دادم ولی هنوز به دستم نرسیده
یه سوالی دارم : ترکیب آیتم ها با هم مثل Dota هست یا نه ؟ یا کلا آیتم ها فرق کرده ؟

دقیقا همون مپ 80c هست حتی جزئیاتی مثه جای دقیق درختا هم همونه!
+ چرا میخرید؟؟ دوتا 2 هفته ای 400-300 مگ آپدیت داره تا برسه به دستتون باید یه گیگ آپ کنید! رایگان از استیم دانلود کنید!

S.R Download
19-07-2014, 10:55

LOL :n02: ما دیروز رفته بودیم بسطام و شاهرود و جنگل ابر و ... جای با صفاییه

+ چرا میخرید؟؟ دوتا 2 هفته ای 400-300 مگ آپدیت داره تا برسه به دستتون باید یه گیگ آپ کنید! رایگان از استیم دانلود کنید!

هفته ای 400 مگ آپدیت ؟؟ چه خبره باو !!!! به هر حال اینی که دارم میخرم همراه با آخرین آپدیت هست:

S.R Download
19-07-2014, 15:25
یه سوال دیگه :
قابلیت lan و single player داره ؟؟ آخه من فوقش 2-3 بار تو هفته میتونم آنلاین بزنم :n03:

Abaddon
20-07-2014, 12:54
یه سوال دیگه :
قابلیت lan و single player داره ؟؟ آخه من فوقش 2-3 بار تو هفته میتونم آنلاین بزنم :n03:
قابلیت lan داره ولی باید حتما به استیم متصل باشی(ینی آنلاین باشی)
single player هم داره که میشه آفلاین هم بازیش کرد.

S.R Download
20-07-2014, 15:18
single player هم داره که میشه آفلاین هم بازیش کرد.
خب خدا رو شکر :n02:

حالا خداییش بین LOL و Dota 2 کدومش بهتره ؟ ( از نظر گرافیک و گیم پلی و ...) :n13:

Abaddon
20-07-2014, 15:32
خب خدا رو شکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا خداییش بین LOL و Dota 2 کدومش بهتره ؟ ( از نظر گرافیک و گیم پلی و ...) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشخصه که وقتی شما توی تاپیک دوتا 2 این سوال رو میپرسی جواب چیه!
ولی به اعتراف دوست و دشمن دوتا 2 حرفه ای تر و تخصصی تره.
گردش مالی بیشتری هم داره مثلا همین الان لیگ اینترنشنال با 10 میلیون دلار جایزه داره برگزار میشه!

S.R Download
20-07-2014, 17:22
مشخصه که وقتی شما توی تاپیک دوتا 2 این سوال رو میپرسی جواب چیه!
ولی به اعتراف دوست و دشمن دوتا 2 حرفه ای تر و تخصصی تره.
گردش مالی بیشتری هم داره مثلا همین الان لیگ اینترنشنال با 10 میلیون دلار جایزه داره برگزار میشه!

ممنون من از چند نفر دیگه هم که پرسیدم همه به جز عده کمی گفتن Dota 2 :n05:

ALt3rnA
22-07-2014, 00:43
قهرمانی Newbee رو به همه طرفداراش از جمله خودم تبریک میگم :دی
ولی بازیای فینال به جز بازی اول اصلا حال نداد . من با بازی DK خیلی بیشتر حال میکنم .

Abaddon
22-07-2014, 04:02
مگه این بازی امشبی فینال بود؟
پس 10 میلیون رفت تو پاچه چینیا:n02:

ALt3rnA
22-07-2014, 15:14
مگه این بازی امشبی فینال بود؟
پس 10 میلیون رفت تو پاچه چینیا:n02:
آره دیگه :دی
البته 5 میلیون جایزه تیم اول بود ولی با توجه به اینکه اکثر رتبه های دیگه هم چینی بودن حق با شماست :دی
همون 5 میلیون هم میشه نفری 1 میلیون ! حدود 3 میلیارد تومن :دی بعد بگید دوتا آخر عاقبت نداره :دی

shahrooz1222
22-07-2014, 19:11
اصلا اگه بابا مامان من بدونن میگن درسو بیخی!!:D

Abaddon
22-07-2014, 19:24
دوستان اگه هنوز Free to Play رو ندیدن از دستش ندن.
این یه مستند درباره اولین سری اینترنشنال هست. اتفاقا توضیح میده چینیا چطور به اینجا رسیدن.

S.R Download
22-07-2014, 19:27
هیرو جدید به غیر از هیرو های Dota به بازی اضافه نشده ؟؟؟

Abaddon
22-07-2014, 19:36
هیرو جدید به غیر از هیرو های Dota به بازی اضافه نشده ؟؟؟
4-5 تا از هیروها هم نیستن! به مرور اضافه مشن!

Amin4All
22-07-2014, 22:03
سلام.
دوستان لن نمیشه بازی کرد تو گیم نت بصورت افلاین ؟

Abaddon
22-07-2014, 23:05
سلام.
دوستان لن نمیشه بازی کرد تو گیم نت بصورت افلاین ؟

با اون نسخه که از استیم دانلود میکنید نه. نمیدونم راهی واسه دور زدنش هست یا نسخه کرک شده(بدون استیم) باشه یا نه.

Rhodes
22-07-2014, 23:07
الكي الكي newbee اول شد.
فينال نه هيجان داشت نه team fight نه هيچي ... پوش پوش پوش .....

S.R Download
23-07-2014, 14:07
در کل حجم آپدیت هایی که برای Dota 2 و LOL میاد چقدره و هر چند وقت یه بار هست ؟

Rhodes
23-07-2014, 14:10
در کل حجم آپدیت هایی که برای Dota 2 و LOL میاد چقدره و هر چند وقت یه بار هست ؟

هر دو نسبتا زياده !
مثلا توي دوران تورنومنت جهاني دوتا هر روز اپديت ميداد.18 مگي 40 مگي و يه دونه دويست مگي.
ديگه ميانگين هفته اي دويست مگ اپديت داره.

S.R Download
23-07-2014, 14:42
واقعا گرافیک LOL اینه ؟؟؟؟؟ :n04:

واقعا نسبت به گرافیک دوتا 2 هیچه ‍!!!!!! :n05:

Deadqt
23-07-2014, 18:45

گرافیک lol نسبت به dota کمتر هست ولی اصن تو بازی احساس نمیشه ... مدل طراحی ها فرق میکنه ... بهترین راه واسه درک کردنش اینه که بازیش کنی !

shahrooz1222
23-07-2014, 19:11
من که از lol خوشم نمیاد کارتونی هس خیلی!!

S.R Download
23-07-2014, 19:37
من که از lol خوشم نمیاد کارتونی هس خیلی!!
موافقم :n01:

بچه ها دعا کنید Dota 2 برسه دستم چون فکر کنم وقتی داشتم آدرس رو مینوشتم یه جا یه اشتباهی کردم البته فکر میکنم :n03:
از روی کد پستی میتونن پیدا کنن ؟؟؟؟؟

Expert32
23-07-2014, 20:19
بچه ها دعا کنید Dota 2 برسه دستم چون فکر کنم وقتی داشتم آدرس رو مینوشتم یه جا یه اشتباهی کردم البته فکر میکنم :n03:
از روی کد پستی میتونن پیدا کنن ؟؟؟؟؟
دانلود کرده بودی تا الان تموم شده بود.
تو این چند روزه چندتا آپدیت امده که هروقت نصب کنی باید تمام این آپدیتهارو از تاریخی که واست فرستادن به بعد امده دانلود کنی.

Rhodes
23-07-2014, 20:21
داداش حواست باشه معتادش نشیا !!!

خدا نکنه تورنومنت جهانی برگزار بشه.بعدش سیل پلیرهای به ظاهر پرو میبنیم که میخوان مثل تیم های جهانی هیرو پیک کنن و ایتم مثل اونا ببندن.
حالا تا قبلش brewmaster پیک نمیشدا ! همه پیک میکنن.... همه دیگه مثل فشفشه با shaman میخوان push بدن ! همه یه blink میبندن ...
خلاصه تا یه مدت که جو گیرن باید زجر بکشیم.

Abaddon
23-07-2014, 21:56
داداش حواست باشه معتادش نشیا !!!

خدا نکنه تورنومنت جهانی برگزار بشه.بعدش سیل پلیرهای به ظاهر پرو میبنیم که میخوان مثل تیم های جهانی هیرو پیک کنن و ایتم مثل اونا ببندن.
حالا تا قبلش brewmaster پیک نمیشدا ! همه پیک میکنن.... همه دیگه مثل فشفشه با shaman میخوان push بدن ! همه یه blink میبندن ...
خلاصه تا یه مدت که جو گیرن باید زجر بکشیم.
دقیقا!
حتی توی تورنومنت کوچیک تر که من شرکت میکنم تیمها از کارا میکنن فک میکنن خیلی پرو شدن!
+همشهری هم هستیم که!

S.R Download
25-07-2014, 08:55
بازی بالاخره اومد واقعا گرافیک بازی عالی شده و همه چیز بهتر شده :n19:
ولی برای آنلاین بازی کردن باید 1.3 گیگ آپدیت دانلود کنم :n03: یعنی تو این مدت اینقدر آپدیت براش اومده ؟؟؟؟

Rhodes
25-07-2014, 09:46
بازی بالاخره اومد واقعا گرافیک بازی عالی شده و همه چیز بهتر شده :n19:
ولی برای آنلاین بازی کردن باید 1.3 گیگ آپدیت دانلود کنم :n03: یعنی تو این مدت اینقدر آپدیت براش اومده ؟؟؟؟

نايس.بشين بازي كن لذت ببر.
متاسفانه بله.بايد اپديت كنيد.وگرنه كلاينتش ميگه out of date و نميشه.همين اپديت ها يه بلاهايي سر ما اورده كه نگو.
وسط بازي بوديم.ميومديم بيرون باز بريم داخل يهو اپديت ميومد نميزاشت بريم تو !!! خخخخ

S.R Download
25-07-2014, 16:15
چرا آپدیت دانلود نمیشه ؟؟؟ یعنی جلو نمیره هر چی صبر میکنم :n13:

Abaddon
25-07-2014, 21:12
مدیریت Newbee اعلام کرد که آنها با کسر 10% از جایزه و دادن 30% مالیت دولت آمریکا، در نهایت تنها 60% به هر بازیکن می رسد که این مشخص می کند به هر بازیکن چیزی حدود 600,000$ خواهد رسید. اگرچه آن ها میلیونر نشدند ولی حداقل می توان گفت جایزه ای را به دست آوردند که خیلی ها در طول عمر خود آن را نتوانستند به دست بیاورند.
منبع: dota2persian.ir

Silence Hunter
20-08-2014, 23:55

این 2 تا عکس اصلا تاریخشون فرق داره اون عکس لول مال Season 1 یعنی 4 سال پیش یا 3 سال پیش اه اون یکی جدیده عکسش مال امساله فکر کنم