PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : God of War: Ascension

marmolak kocholo
26-04-2012, 03:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : [SCE Santa Monica Studio]
ناشر : [Sony Computer Entertainment]
سری : [God of War]
پلتفرم : [PlayStation 3]
تاریخ انتشار : [Spring 2013]
سبک : [Ha.ck and slash, action-adventure]
مدها : [Single-player]
رده بندی سنی : [PEGI: 18]

باکس شات

همون طور که اطلاع دارید گاد آو وار جدید تایید شده و به زودی برای کنسول PS3 منتشر خواهد شد، بر عکس خیلیا که فکر میکردن اینبار شاهد رونمایی از God Of War IV هستند باید گفت که اینطور نیست! سورپرایز موقعی لو رفت که در سرورهای سونی نام عکسی مربوط به بازی جدید GOW پیدا شد و این شک موقعی به یقین تبدیل شد که سایت آمازون این بازی رو در فروشگاه خودش لیست کرد و این عنوان چیزی نبود جز God of War: Ascension.
God of War III به عنوانِ، پایانی برای این 3 گانه طراحی شده بود، همیشه مشخص و کاملا روشن بود که سونی هیچ علاقه ای به کنار گذاشتن کریتوس ندارد و خیلی دلش میخواهد که بازی رو ادامه بدهد و همون طور که شاهد آن هستیم چندین prequel از این بازی رو بروی کنسول دستی خودش عرضه کرد و حالا هم نوبت به prequelی دیگر به نام GoW:Ascension هست که وقایع قبل از 3 گانه رو بازگو می کند. با این حساب ما 3 prequel و اگر بخواهیم نسخه Betrayal رو نیز حساب کنیم 4 prequel داریم که تنها Chains of Olympus و Ascension هستند که وقایع قبل از بازی اصلی رو نمایش میدهند. در این صورت تعداد prequel های این بازی از sequelـهای اون بیشتره که این خیلی عجیب غریب به نظر میرسه. مطمئناً اگر اندکی پتانسیل برای GOW IV وجود داشت هیچ وقت چنین اتفاقی نمی افتاد. متاسفانه III طوری داستان رو به اتمام رسوند که هیچ راهی برای بازگشت کریتوس به نسخه IV وجود نخواهد داشت...

Ascension وقایع قبل از آنکه کریتوس تبدیل به خدای جنگ شود را نشان میدهد، همون طور که در بالا میبینید این تنها تصویر واضح از کریتوس در این نسخه است(در حال حاضر) و این به خاطر آن است که گیم پلی ای در ویدئوی منتشر شده نشان داده نشده است. ویدئو صدای Titan Gaia رو شامل میشه که داره در مورد کریتوس صحبت میکنه که چه طور سوگند خودشو در مورد اینکه خدای ستمگری باشه میشکنه. زمانی قبل از اینکه کریتوس به عنوان Ghost of Sparta شناخته بشه. شعار "قبل از اینکه خدا بشه، یک مرد بود" شنیده میشه و همین یک جمله بیانگر این است که در این قسمت شاهد چه اتقاقاتی خواهیم بود. این طور به نظر میرسه که اینبار شاهد یک داستان انسانی تر نسبت به اون چیزی که در نسخه های قبلی دیدیم باشیم. زنجیرهای دور دست کریتوس در تریلر ممکن است نشان دهنده این باشد که Blade of Chaos دوباره به بازی باز میگردد، اگرچه هنوز هیچ اطلاعاتی از گیم پلی بازی تایید و منتشر نشده، طراح ارشد بازی آقای Todd Papy قول داده تا در ماه جاری و در طی روزهای جاری اطلاعاتی در این مورد اعلام کند. در هر صورت میشه انتظار داشت که Blade ـها به بازی بازگشته اند، همون طور که میدونید شمشیرهایی از این قبیل جرو بهترین و لذت بخش ترین سلاح های بازی هستند که به نوعی علامت تجاری GOW و امضای کریتوس به حساب میان...

در حالی که بازی های قبلی بسیار فان و جالب بودند اما اینبار احساس میشود که بازی نیازمند یک تغییر بزرگ است و نه تنها اضافه شدن چند آیتم و توانایی جدید! همون طور که انتظار میرود خیلی ها از حرکات کریتوس خسته شدند و به دنبال تغییرات اساسی هستند. طراح بازی آقای Stig Asmussen نیز بیان کرده که بازی های GOW هر چند سال یک بار عرضه میشوند و اینکار موقعیت مناسبی را فراهم میکند تا ما یک کار جدید و تازه رو عرضه کنیم و به دنبال آن از یکنواختی به دور باشیم. خوشبختانه Gow از آن دسته از بازی های سالانه نیست که به دام ناشرین پول دوست افتاده باشد، به همین خاطر میتوان انتظار یک چیز جدید و نو رو داشت.
بدون شک یکی از شایعات بزرگی که قبل از معرفی بازی به آن پرداخته شده بود، وجود بخش مولتی پلیر بود، اما با انتشار بازی تا به الآن هیچ خبری از مولتی پلیر این بازی اعلام نشده و در صفحه این بازی در سایت Playstation 3 آورده شده که بازی تنها دارای بخش Single Player هست، البته احتمال اینکه در آینده این بخش به بازی اضافه شود هست، مانند خیلی از بازی های دیگر که در ابتدا سازندگان هیچ برنامه ای برای مولتی پلیر نداشتند اما بعدها، این قسمت رو به بازی خود اضافه کردند( مثل بازی ME3 ). البته همون طور که میدونید خیلی ها معتقدند که وجود مولتی پلیر در بازی مس افکت 3 باعث ضربه خوردن به بخش داستانی بازی شده، اما چنین نگرانی از بابت God of War بسیار کم خواهد بود. از اینها بگذریم گیم پلی 2 نفره ( Co-op ) در Ascension ایده ی خیلی ملموس تری به نظر میرسد و اگر به خوبی طراحی شود میتواند بر روی کل سری تاثیر مفید بگذارد بدون اینکه به ریشه ها صدمه ای وارد شود.

از اونجایی که Ascension داستان قبل از GOW را به نمایش میگذارد و همچنین اولین قسمت از سری GOW نیست که بر روی PS3 منتشر میشود، نمی توان انتظار یک سناریوی قدرتمند دیگر و یا ارز اندام از نظر گرافیک را داشت(چیزی که ما در GOW III شاهد آن بودیم)، به دلیل همین شرایط
Ascension در موقعیتی مشابه با Ghost of Sparta قرار میگیرد... در هر صورت استدیوی قدرتمند سانتا مونیکا در حال ساخت این عنوان میباشد و همان طور که در سایت PS.com نوشته شده انتظار میرود این بازی در بهار سال 2013 منتشر شود.

ترجمه و تألیف: آرین [Marmolak Kocholo]
منبع:
[1up ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iews%2Fgod-of-war-ascension-preview)]

[تصاویر]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOW_Final_logo_treatment _ENG.jpg)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_3D_PackShot_Pegi.pn g)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_SCREEN_01.png)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_SCREEN_02.png)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_SCREEN_03.png)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_SCREEN_04.png)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_SCREEN_05.png)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_SCREEN_06.png)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_SCREEN_07.png)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_SCREEN_08.png)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_SCREEN_09.png)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_SCREEN_10.png)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOWA_SCREEN_11.png)

[ویدئوها]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F04%2FGOW_Final_logo_treatment _ENG.jpg)

[Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DoO8btmDxB14%26feature%3Dplayer_embedde d)]

این پست به مرور زمان آپدیت خواهد شد...

halflife g
26-04-2012, 11:45
مرسی آرین جان........مرسی.

+

به نظر بنده بهترین گرافیک کنسولی این نسل تقریبا از جهات زیادی از آن بازی god of war3 بوده و هست ...گرافیک بازی ابهت بسیار زیادی داره و با بستر زیبای محیط که مربوط به یونان هست زیباتر هم جلوه داده میشه.... .
تنها نگرانی که به نظر میرسه برای بازی وجود داشته باشه ارایه پشت سر هم چند بازی از شخصیت خود کریتوس هستش....ای کاش این شماره مربوط به کریتوس نمی بود و میرفت سراغ شخصیت دیگه ای....در کل سانتا مونیکا باید کمی روی داستان و تازگی بازی کار کنه.... .

بهر حال از همین حالا میشه حدس زد که بازی بازی بزرگی خواهد بود و من هم مثه بقیه بی صبرانه منتظر بازی هستم..:11:

.

MohammadT15
26-04-2012, 23:50
پر گرافیک ترین بازیه 2013 هم که رسید:31:
نمیدونید چقدر از شنیدن این خبر خوشحال شدن
باز هم کریتوس:40:
مگه میشه بازی God Of War بیاد و زلزله تو دنیای بازی به وجود نیاد؟
به نظر من این آخرین زور و قدرت پلی 3 هست و خدای جنگ 4 میره روی کنسول نسل جدید سونی
برای اومدن این بازی لحظه شماره میکنم

Layken
27-04-2012, 00:11
بسیار زیبا و قشنگ...بسیار بزرگ و وزین...
مرسی مرسی...

وقتی که سونی با برنامه ای یک هفته ای نصف عمرمون کرد تا بگه چه بازیی رو می خواد رونمایی کنه..ابتدا فکر کردم که HS2 رو روی کار داره و خودم هم بیشتر مشتاق اون بازی بودم ولی خب از این رو ته دلم امیدوار قسمت 4 خدای جنگ رو داشتم
اما در این فکر بودم چطور داستانی برای قسمت 4 باید نوشته بشه وقتی که همه چی نابود شد خودش هم نابود شد پشه هم روی این کره خاکی زنده نموند :دی
که یک عنوان بدون شماره با یک ماجرایی که میشه گفت امیدم رو خیلی زیاد کرد نسبت به بازی رو از سونی دیدم و به سانتا مونیکا اعتماد دارم...
HS یک بازی H&S هستش و فکر میکنم وقتی که بر فراز این سبک خود GOW حکومت میکنه ..دیگه نیازی به اون نباشه سونی هستش و هزاران نقشه و برنامه های فوق العادش : دی
+

در ویدئو وقتی به صحبت ها گوش میدیم مثل این که کریتوس قدرت های خودش رو ان طور که باید در اختیار نداره و اون زنه بهش قدرت میده...باید صبر کرد تا دوباره خدایان رو تکه تکه کنیم

به نظر بنده بهترین گرافیک کنسولی این نسل تقریبا از جهات زیادی از آن بازی god of war3 بوده و هست ...گرافیک بازی ابهت بسیار زیادی داره و با بستر زیبای محیط که مربوط به یونان هست زیباتر هم جلوه داده میشهمن هم همین نظر رو دارم گرافیک GOW 3 واقعا در حد بسیار خارق العاده ای بود و هنوز هم خیلی با ابهت هستش...یادش بخیر یاد جنگ با پوسیدن خدای اب ها و دریاها افتادم...

MohammadT15
27-04-2012, 23:34
بسیار زیبا و قشنگ...بسیار بزرگ و وزین...
مرسی مرسی...

وقتی که سونی با برنامه ای یک هفته ای نصف عمرمون کرد تا بگه چه بازیی رو می خواد رونمایی کنه..ابتدا فکر کردم که HS2 رو روی کار داره و خودم هم بیشتر مشتاق اون بازی بودم ولی خب از این رو ته دلم امیدوار قسمت 4 خدای جنگ رو داشتم
اما در این فکر بودم چطور داستانی برای قسمت 4 باید نوشته بشه وقتی که همه چی نابود شد خودش هم نابود شد پشه هم روی این کره خاکی زنده نموند :دی
که یک عنوان بدون شماره با یک ماجرایی که میشه گفت امیدم رو خیلی زیاد کرد نسبت به بازی رو از سونی دیدم و به سانتا مونیکا اعتماد دارم...
HS یک بازی H&S هستش و فکر میکنم وقتی که بر فراز این سبک خود GOW حکومت میکنه ..دیگه نیازی به اون نباشه سونی هستش و هزاران نقشه و برنامه های فوق العادش : دی
+

در ویدئو وقتی به صحبت ها گوش میدیم مثل این که کریتوس قدرت های خودش رو ان طور که باید در اختیار نداره و اون زنه بهش قدرت میده...باید صبر کرد تا دوباره خدایان رو تکه تکه کنیم

من هم همین نظر رو دارم گرافیک GOW 3 واقعا در حد بسیار خارق العاده ای بود و هنوز هم خیلی با ابهت هستش...یادش بخیر یاد جنگ با پوسیدن خدای اب ها و دریاها افتادم...
یعنی تو فکر میکنی خدای جنگ 4 رو نمیسازن؟
اما به نظر من همین الان دارن روش کار میکنن !

آخ گفتییییییییی . دلم واسه خون بازی تنگ شده:31:

halflife g
30-04-2012, 10:43
اولین اطلاعات و نمایش از گیم پلی بازی امروز سر ساعت 11 AM EST (دقیق نمیدونم کی میشه به وقت ما) نشون داده خواهد شد ....برای اطلاعات بیشتر و مشاهده live stream به منبع مراجه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F2012%2F04%2F29%2Fgod-of-war-ascension-game-footage-debuting-live-april-30%2F)
.

Layken
30-04-2012, 16:44
You read that right. Multiplayer

IGN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cles%2F122%2F1223989p1.html) در خبری که 2 دقیقه پیش گذاشت بخش مولتی پلیر بازی خدای جنگ رو تایید کرد...
بله سانتامونیکا با تایید و قول تغییرات در بازیی که تمامی نسخه هاش در بخش سینگل تمرکز داشت ویدئویی و تصاویری از مولتی بازی منتشر کرد..
..
.
چند ساعت بعد ویرایش میکنم ....IGN الان تیتری قرار داده مبنی بر گوشه ای از داستان بازی که انگار 6 ماه بعد از رویدادهای کشته شدن همسر و فرزند کریتوس رو نشون میده

Six months after being tricked into killing his wife and child, a younger Kratos is sentenced to a life of madness with the Furies, caged in a titan sized prison for the living damned. Fighting insanity, his will is tested to the limit as he seeks to break his bond and gain the clarity to seek revenge on Ares for his part in the death of his family. Armed with double-chained blades, Kratos must take on mythology's darkest creatures while solving intricate puzzles throughout his merciless quest for redemption

.

.

matrix_3s
30-04-2012, 22:21
ای وای
ما جوجه گیمر ها هم که دیگه چیزی برای گفتن نداریم...................
چون این بازی فراتر از یه گیمه اینو گفتم.

این یه والپیپر با سایز3360px × 2100px

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arashpr9
30-04-2012, 22:27

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

-----------------

اینم ویدئویی کوتاه شده گیم پلی بازی بدون مصاحبه

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MohammadT15
01-05-2012, 00:06
خدا کنه هر چی سریعتر یه ویدئو official trailer یا گیم پلی از بازی بیاد بیرون :40:
این عکس هایی هم که حامد جان گذاشتن گرافیک خیلی جالبی داشت
وقتی به صورت غول نگاه میکنیم حتی منفذهای پوستش مشخصه !

Layken
07-05-2012, 14:31

وقتشه که پرونده این نسل رو هم ببندی کریتوس : دی

+
مدیر موسیقی بازی هم مشخص شد اقای Tyler Bates هسن
ایشون در کارنامه خودشون چند تا عنوان بازی و چندین فیلم هم دارن...

..
..
.
تصویر چهارمی 1080 بید : دی
..

MohammadT15
07-05-2012, 16:29

وقتشه که پرونده این نسل رو هم ببندی کریتوس : دی

آره پرونده این نسلو هم با افتخار بست و وارد نسل بعدی میشه اونم با نسخه ی چهارم شک نکنید:40:

halflife g
05-06-2012, 22:55
کسی ندیده یعنی تریلرو؟؟:31:
خیلی خوب بود ولی عالی نبود......یعنی یه جور تکامل یافته و بهبود یافته شماره 3 بود.

نکات جدیدشم برداشتن اسلحه ها از رو جنازه ها(مخصوصا اون نیزه که خیلی قشنگ بود) بود و برگردوندن زمان(که یه جورایی آدمو یاد پرنس خدابیامرز مینداخت) این مبارزه با فیل هم قشنگ بود...خیلی مهیج .
فقط این سربازه رو که کشت یکم شبیه هدس بود که مثه سربازای سنگی شماره 3 شده بود و عین اونا با چکش خودش میمرد.

خلاصه خیلی خوب بود و نوید یه کچل بی اعصاب بی نقص دیگه رو میده:31:

.

MohammadT15
09-06-2012, 22:39
یه چند تا عکسی هست از بازی دیدنش عاری از لطف نیست:31:

یه چند تا تریلر هم هست خودم ندیدم یعنی وقت نشده احتمالا دوستان دیدن

E3 2012 Stage Demo Hd 720p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4)

Fresh Off The Boat Gameplay Hd 720p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4000.mp4)

Elephant Man-beast Brawl Gameplay Hd 720p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 000.mp4)

Magical Restructuring Gameplay Hd 740p
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r_4000.mp4)

MohammadT15
10-06-2012, 22:37
خوب دانلود کردم تریلر ها رو دیدیم بازی باید جالب باشه محیط گرافیکیش هم خوبه اما یه چیزی که خیلی مسخرس نوع گیم پلیی هست که انتخاب کردن ! چرا اینقدر ضعیف؟ به جای اینکه گیم پلی رو یه جوری جلوه بدن که تماشاگر متحیر بمونه از بازی یه جوری جلوه دادن من دوست داشتم سریعتر تریلره تموم شه ! مخصوصا توی مبارزه با فیل . یه کمبو نزد فقط فکر کنم 2 بار مربع رو فشار میدادن ! هی منتظر یه حرکت مداوم بودم انگار نه انگار ! همش هی کریتوس کتک میخورد و 2 بار شمشیرشو تکون میداد !

در کل به نظر من میتونه بازیه جالبی از آب در بیاد مثل تمام سری بازیهای GOW سابقه نداشته بازیه بد از این سری ما ببینیم میتونه یکی از بهترین های 2013 باشه . ولی تریلر خیلی خیلی قویتری میتونستن براش بدن بیرون !

-----------------------------------------------------

ویرایش : آقا یه بار دیگه تریلر ها رو با دقت نگاه کردم مثل اینکه فقط مبارزه با اون فیله یه جوریه بقیشون خوب بودن:31:

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 15:13
God of War Omega Edition

پکیج جدید سونی شامل موارد زیر است:

God Of War I-HD
God Of War II-HD
God Of War III
+
مجسمه ی نقره ای کریتوس

..
تاریخ انتشار: نوامبر 2012

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CRIS Joon CR7
07-07-2012, 10:42
تریلر جدیدی از بازی:

MULTIPLAYER LIKE A BOSS TRAILER- GOD OF WAR ASCENCSION
HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 12_2800.mp4)
SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 12.ipod.mp4)

Killzone2
12-07-2012, 00:01
نمیدونم چرا با بخش چند نفره این بازی زیاد حال نمیکنم! با این که میدونم استودیو سانتا مونیکا کارش حرف نداره و الان مولتی پلیر هم خودش درامد داره : دی ولی نمیزاشتن بهتر بود با این حال سازندش گفته ما توجه زیادی رو داستان اصلی کریتوس داریم میدونم اینم بازی بزرگی میشه از نظر داستانی واقعا با محتوی هست این سری میشه جزئیات زیادی روش گذاشت حتی برای این شماره...

خب بخش چند نفره جزئیات زیادی داره از جمله حضور 8 تا بازیکن در دو تیم 4 تایی و قابلیت شخصی سازی کامل با امکانات بالا همه اینا به نظر جالب هست.
کریتوس به نظر تو این بخش نیست فقط مربوط به بخش داستانیه.
یه سری جزئیات دیگه که تو لینک زیر به صورت کامل بهش اشاره شده بازیکن میتونه یکی از خدایان Zeus, Hades, Ares, یا Poseidon رو انتخاب کنه به نظر با انتخاب هر کدوم یه سری توانایی به شما داده میشه که تو بازی استفاده میکنید.

متن کامل این خبر با جزئیاتش تو لینک زیر هست

آهنگ ساز های بازی هم Tyler Bates و Timothy Williams هستن که به نظر موزیک های این بازی در نسخه Collector's Edition این عنوان وجود دارد.

از کار های آهنگ ساز های بازی در ساخت موزیک بازی ها زیر میشه اشاره کرد

Rise of the Argonauts
Watchmen: The End Is Nigh
Army of Two: The 40th Day
Transformers: War For Cybertron

در کل نمایش های بازی رو دیدم خوب بود چیز های جدید زیادی نسبت به شماره سوم هم داشت موجودات بازی هم طراحی خوبی دارن با این بازی عرضه بشه تا یک شاهکار دیگه از این سری رو ببنم واقعا حال میده آخر نسل منفجر کنه این بازی : دی

M E S S I
15-07-2012, 09:57

منبع:مجله هنر بازی شماره 20

MohammadT15
27-07-2012, 21:04
2 تا والپیپر جدید از بازی

414x616 pixels

986x616 pixels

Layken
12-10-2012, 02:49
یکی از دشمنای ریز و کوچولوی این قسمت با نام Fury خواهد بود که دو تا عکس ازش میبینم.

5740957410

این که چطور فینیشری براش اماده کردن هیجان داره من فک کنم اول پاهاشو از تنش جدا میکنه بعد کلشو به زمین می چسبونه : دی

Turok-71
25-10-2012, 14:35
یک شخصیت مورد تنفر ما ایرونی ها هم تو بخش مولتی استفاده شده که اصلا حال نکردم با این کار سانتا مونیکا!!!

این کاراکتر،شاه(!) لئونیداس (:2:) همون آشغال کله ِی فیلم مضخرف 300ـه که حالم ازش به هم میخوره...

کاش حداقل اوضامون اینی که هست نبود و میتونستیم با تحریم این بازی سانتامونیکا رو ادب کنیم...ولی افسووووس که بالاسری ها....بگذریم!!!

Layken
25-10-2012, 15:35
خدا رو شکر که به صورت یک DLC برا بخش مولتی هستش.
که در اولین اقدام اصلا به سراغش نمیرم

MohammadT15
28-11-2012, 12:43
بالاخره سونی اطلاعاتی در مورد نسخه ی جدید بازی God of War یعنی God of War: Ascension منتشر کرد.
بر طبق اخباری که در وبلاگ PS EU انتشار پیدا کرده است این بازی در March15 در امریکای شمالی و ایرلند- و در تاریخ March 14 در استرالیا و نیوزلند و در March 13 در اروپا انتشار پیدا میکند.
همچنین گفته شده است که God of War: Ascension دارای ۲ نسخه ی ویژ خواهد بود که یکی از انها Collector’s Edition نام دارد که دارای ۸ مجسمه از Kratos خواهد بود ، از دیگر ویژگی های ان میتوان به قاب فلزی – موسیقی متن – تم مخصوص PS3 اشاره کرد همچنین گفته شد که خریداران ان DLC های بازی را رایگان دریافت خواهند کرد و این را در نظر داشته باشید که این پک به صورت premium برای اعضا خواهد امد و از جمله ویزگی های دیگر ان نیز میتوان به دانلود موسیقی های دیجیتالی خود بازی و اواتارها – تم های متحرک و ازاد شدن دو برابر xp در بخش multiplayer اشاره کرد.

اینم یه والپیپر قشنگ از بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 تا تریلر از بازی

360p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

720p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

360p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

720p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چند تا عکس از بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MJHamed
28-11-2012, 15:35
دمو این بازی اومده حجمشم حدود 700 مگه کسی گرفته؟

MohammadT15
02-12-2012, 14:16
دوستان اینم لینک دموی بازیه که دوستمون اشاره کرد با حجم 714 مگابایت که به صورت فایل Pkg هست :

MohammadT15
12-01-2013, 14:38
این کچل خان به کل فراموش شده نزد دوستان:n02:اما غصه نخور خودم باهاتم:n14::n02:

این تریلر دقیقا یک ماه پیش منتشر شده بود و کلا الان دیدم بعد از پست آخر من اصلا کسی پست نداده:n04:خوب به هر حال اینقدر بازیه غول توی 2013 میاد که همه نگاها رفته اون سمت اما یه نگاه به این بنده خدا هم بندازید بد نیست:n11:

Download - Hd 54mg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
19-01-2013, 00:06
بالاخره بعد مدت ها انتظار یک ویدئو کوتاه از بخش سینگل بازی منتشر شد.

زن ، فرزند ، کریتوس ، خانواده ، چه چیزی در پس این ویدئوی کوتاه مخفی است. طاقت انتظار برای ریختن دل و روده اساطیر یونانی به اوج خودش رسیده.

در اخر هم با خشونت هر چه تمام کریتوس اشاره میکنه که عنوان در فقط و فقط بر روی PS : دی

حجم 10 مگ لیــــــنک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
19-01-2013, 10:46
خيلي كوتاه بود بابا......ولي خيلي جالب تر شده مخصوصا مبارزه با اون پرنده و اون غول آخري خيلي خوب بود

فقط اون only on playstation گفتن توسط دوبلور خود كريتوس جالب نبود شخصيت كريتوسو تحت تاثير قرار ميده....بهتر ميدادن يه فرد عادي اون كلمه رو مي گفت(البته بعد بامزه خوبي داشت:n02:)

.

marmolak kocholo
19-01-2013, 19:08
"بــله"

B.3.S.T
20-01-2013, 00:12
اکـــشن فیگورش تو حَلــــقَم ! : دی

virus2009
31-01-2013, 23:38

بسته یادبود خدای جنگ به همراه یک PS3 ـیه 500 گیگه قرمز

این بسته شامل God of war 1-3 و Chains of Olympus - Ghosts of Sparta و همچنین Ascension به همراه 30 روز عضویت PlayStation Plus هست که میتونید اون رو در تاریخ 12 march خریداری کنید.

مبارک صاحبش باشه :n16:

Layken
01-02-2013, 13:28
یا خشونت بیش از حد کریتوس بهترین گرافیک رو میگیره یا چهره مظلوم الی دل منتقدین رو به رحم میاره : دی

30 دقیقه از گیم پلی ابتدایی بازی را به نمایش گذاشتن که در منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])موجود هستش کاری بس نافرم :n02: که خب من از دیدن این ویدئو صرف نظر می کنم و تا موقع انتشار بازی کلا سراغ خبررسانی های این بازی نمیرم : دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
01-02-2013, 22:41
من که ندیدم ویدئو رو ولی الان که بیرون بودم رفقا ریختن سرم که حامد کجایی دیوانه شدیم
انگشتام رو گذاشته بودم تو گوشم ولی خب نشد و به شدت از بیان نظریات رفقا دچار هایپ گرفتگی شدید شدم :n02:

تنها نکته ای که بهش توجه کردم این بود که Opening بازی در حد GOW 3 نیست (فکر نکنم تاریخ نبردی همچون مبارزه با پوسایدن رو دوباره ببینه ) ولی خیلی خیلی و خیلی حماسی و هیجان انگیز و خلاصه هر چی فکر کنید ساخته شده :n02:
گزارش ها حاکی از ان هستش که دل و روده باس فایت ها به صورت خیلی خوشگلی میریزه بیرون و میشه چند سیخ جیگر و قلوه کباب کرد زد تو رگ : دی

فقط 38 روز دیگه تا انتشار بازی باقی مونده و امیدوارم قیمت بازی از 200 تومن بالاتر نره : دی

Layken
03-02-2013, 00:25
God of War: Ascension concept art is rather lovely

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اکـــشن فیگورش تو حَلــــقَم ! : دی

و همین طور اینا : دی
یکی دو تا دیگه هم بودن که جاشون خیلی سفت هستش دم دست نبودن بیارم پایین : دی
با گوشی گرفتم ، کیفیت شرمنده : دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
04-02-2013, 22:15
اين ويديوي ٣٠ دقيقه اي رو ديدم من (كه قرار دمويي هم كه واسه بازي عرضه خواهد شد همين ٣٠ دقيقه باشه )نظرمو جوري ميگم چيزي اسپويل نشه :n02: :

روند شروع بازي مثه هميشه طوفاني هست ولي نه مثل شماره ٣ و اين فكر كنم خيلي بهتر....با زدن دكمه rt ميتونين هر اسلحه اي رو زمين هست رو در آن واحد بردارين كه مورد جديد و جالبي بود.....دشمناي بازي هم كلا جديد بودن(اسلحه جديدي هم نبود يا من نديدم)
تو همين ٣٠ دقيقه اول بازي با ٣ boss يا mini boss مبارزه مي كنيد كه دو تا از باسها همون دستهاي هكتون هستند كه مجسمه هكتون به طور زيبايي شهر رو رو دوشش داره و مجسمه جوندار ميشه به دلايلي و پايان دمو مصادف با كشته شدن ايشون

گرافيك بازي خيلي عالي بود ...همونطور كه قبلا هم گفتم به نظر من بهترين گرافيك ps3 بازي gow 3 بود و حالا هم شماره جديدش داره جاشو مي گيره....بازي aa عالي داره كه فوق العاده جالب بود (البته وسعت بازي اصلا در حد وسعت ابتداي بازي gow 3 و مثلا مبارزه با پوزايدن نيس ولي وسعت شهري كه رو دستاي هكتون هستش هم كم چيزي نبود و خيلي خوب درش آوردن)
در كل گرافيك شماره ٣ رو ١٥ يا ٢٠ درصدم بهتر كنيد ميشه اين شماره.......

حيف كه نشد مولتيشو تجربه كنم و گرنه نظر كليتر ميشد داد ولي در كل عالي بود

CRIS Joon CR7
26-02-2013, 20:13
تریلر زمان عرضه ی بازی منتشر شد :
از دست ندینش ، فوق العادس :n10:

بازی دوازدهم ماه مارس به صورت انحصاری بر روی PS3 عرضه می شود ...

mahyarSAMSUNG
28-02-2013, 18:30
من که این بازی رو انجام ندادم ولی خداییش راستشو بگید این بازی بهتره یا dark sider2 ؟:n13:

Layken
01-03-2013, 00:04
من که این بازی رو انجام ندادم ولی خداییش راستشو بگید این بازی بهتره یا dark sider2 ؟:n13:

اصل حقیقت موضوع در هر چیزی وقتی به دست میاد که اون رو تجربه کنی.
اما این بازی که قراره بیاد رو نمی دونم ولی قسمت های قبلی این سری در کنار بقیه ژانرها در رده بهترین بازی های سال هستش

راستشو هم بخوای باید بگم دارکسایدرز در مقابل این عنوان حرفی برای گفتن نداره : دی

CRIS Joon CR7
06-03-2013, 09:59
اولین نمره ی بازی منتشر شد :
مجله ی فامیتسو به بازی نمره ی عالی God of War: Ascension (PS3) – 9/9/9/9 را داده است ...
نمره ی این مجله به نسخه ی سوم(GOWIII)
۱۰/۹/۹/۱۰ بوده است ....
فقط شش روز دیگه با عرضه ی بازی مانده است ...

Layken
07-03-2013, 22:29
خب متاسفانه

CVG 7.5
Edge 7
Polygon 7
psu:9
Videogamer - 7/10
Polygon - 7/10
Ibtimes.co.uk - 8/10
GodisaGeek - 8/10
Gamespot : 8

halflife g
07-03-2013, 22:58
خب متاسفانه

البته بايد گفت بازي با همين meta فعليش كه 80 هست از نظر من يه سر و گردن از بقيه HnS هايي كه امسال اومدن سرتر......مساله اينجاس كه پشت سر هم منتشر كردن از چند نسخه يك بازي تو يه نسل مصيبت اين نسل بود كه باعث افت خيلي از عناوين شد و به اين عنوان هم سرايت كرد(البته بازي نسخه فرعي هست و نميشه ازش انتظار يه امتياز در حد نسخه اصلي داشت)

در روزهاي آينده امتيازهاي مشابه ديگري رو هم براي عناوين ميلك شده ديگه اي مثل gears خواهيم ديد

.

Alex Fera
07-03-2013, 23:34
خوب بازی رو سفارش دادم،459 درهم،ناقابل................
حدود 280 هزار تومن دراومد واسم............
انشالله که زود به دستم برسه...........................

+
قرار اگه وقت شد یه نقد واسه بازی بنویسم..................
دست به قلم میشویم،دوباره..........

Layken
08-03-2013, 00:16

+

از دبی خریدی.؟ : دی

چرا این قدر گرون برا من الان گفتن 230 تومن که شنبه سفارششو میدم بیارن

halflife g
08-03-2013, 00:59
در مورد نكات مثبت و منفي بازي كه از اكثر سايتا خووندم :

نكات مثبت :
مدت زمان بازي حدود 7 تا 9 ساعت هست
خشونت و گيم پلي بازي كماكان زيباس
مولتي پلير بازي و بخش coop به ارزش و زمان بازي اضافه كردن(به جز گيم اسپات تقريبا اكثر سايتا تعريف كردن كه در زير چند نمونه مي بينيد ولي در كل ايرادهايي هم داشته از نظر همين سايتها اين بخش)

Pslifestyle :

Multiplayer gives Ascension longevity and freshness the series lacked.
Co-op Trial of the Gods is fantastic.

Polygon :

God of War: Ascension's multiplayer suite is beyond even my optimistic expectations for Sony Santa Monica's first real attempt at a multiplayer title set in the God of War universe, and it's easily the best realization of a third-person action game translated to online multiplayer

Videogamer :

A thrilling take on competitive multiplayer

Edge:

there’s plenty in Ascension’s multiplayer that deserves to survive the transition to PS4

Psu

Multiplayer brings the universe to life in an addictive online arena.

نكات منفي:
صحنه هاي خاطره انگيز و حماسي بازي به مانند شماره هاي قبل نيس و كم تعداد و باسها به مانند قبل خاطره انگيز نيستن
روند نامتعادل بازي
ايرادهايي هم به داستان و شخصيت كريتوس وارد شده كه بايد بازي كرد و ديد

.

Layken
08-03-2013, 01:42
یک نکته ای که تو ذهن من بود تجربه ای که سانتا با مولتی بازی به دست میاره و با ارائه اون برای نسخه های اینده از این تجربه بهره ببره و یک چیز کامل تر ارائه بده
خب تا اینجا هم مولتی خوبی هم ارائه داده و اکثرا ازش راضی بودن و میشه گفت مولتی بر پیکره بازی نزده که به این وضع افتاده پس میمونه کمپین

تو دمویی که من بازی کردم از بازی راضی نبودم ولی نه دیگه تا این حد :n29: یعنی یک میانگین 85 الی 89 رو براش پیش بینی کرده بودم ولی واقعا ورق برگشت و من ناراضی هستم از این اوضاع

روند نامتعادل بازي

این نکته رو موافقم یعنی یک چیزی که بهش دست یافتم همین نکته بود ولی باز گفتم تا این حد اوضاع اشوب نمیشه
منتظر بمونیم بینیم IGN چه نمره ای رو میده که عجیبه این دفعه دیر کرده

با این حال انتظار این سطح نمرات رو نداشتم بالاخره یک نسخه فرعیه ، قبوله اخر نسله و موارد تکراری میشه و الان یک بازی با میانگین 86 یک بازی سطح بالا محسوب میشه ولی واقعا من احساس می کنم منتقد ها سخت گیری کردن.

بالاخره کاریه که شده و نمیشه ازش بی تفاوت رد شد اما خب باید تجربه کنم ببینم این چیش از DMC کم بوده :n29:

MohammadT15
09-03-2013, 00:41

+

از دبی خریدی.؟ : دی

چرا این قدر گرون برا من الان گفتن 230 تومن که شنبه سفارششو میدم بیارن

چه خبره بابا جفتتون گرون گرفتید بازی برا در اومد حدود 4 تومن:n08::n08:

خوب به قول یکی از بچه ها این از اون سری بازیهاییه که باید تهیه شه . متا هم ضعیف باشه نمیشه بهش نه گفت . البته ضعیف که نیست دورو بر 80 اینطورا بچرخه میشه متای خوب . البته من هنوز بازی نکردم اما هر چی باشه میدونم بدم نمیاد . اما خوب به قول حامد از این نمره ها هم نمیشه گذشت دیگه ... امیدوارم این یه دست گرمیی باشه برای GOW4 توی نسل بعدی !

اینم نمرات بازی از 10 هستن دیگه نمینویسم :

Vandal Online : 9.2

3DJuegos : 9.1

Eurogamer Portugal : 9

Eurogamer Italy : 9

Gaming Trend : 9

Playstation Universe : 9

Destructoid : 9

Meristation : 8.7

Cheat Code Central : 8.6

Machinima : 8.5

SpazioGames : 8.5

Playstation LifeStyle : 8.5

Game Trailers : 8.3

Metro GameCentral : 8

GamesBeat : 8

Gamereactor Denmark : 8

The SixthAxis : 8

Telegraph : 8

Gameblog.fr : 8

Game Spot : 8

Push Square : 8

Game Revolution : 8

Playstation Official Magazine UK : 8

The Globe And Mail : 8

InsideGamer.nl : 8

EGM : 7

Gamer.nl : 7

Gamereactor Sweden : 7

Eurogamer Sweden : 7

Polygon : 7

GamesRadar : 7

VideoGamer : 7

Edge Magazine : 7

Toronto Sun : 7

Meta : 79

Layken
09-03-2013, 03:32
دو سه تا از وب سایت های معتبر از جمله IGN و eurogamer و gameinformer هنوز دارن بازی رو نقد می کنن :n02: و نمره ندادن

الان داشتم می خوندم gameinformer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هنوز داره بخش مولتی بازی رو انالیز میکنه ، مثل این که اون دو تا سایت دیگه هم مولتی رو دارن انالیز میکنن

amin 2010
09-03-2013, 17:30
خوب بالاخره بازی رو گرفتم .:n19::n20:
سرم این روزا شلوغه ولی حتما سر فرصت یه نقدی چیزی انجام میدم البته با همین یه ساعت که جلو رفتم میتونم بگم بازی عالیه به نمره ها کاری نداشته باشید ! گرافیک به نظر من جز 3 بازی برتر این نسله و در کنار UC و GEOW و نسخه سوم همین بازی قرار میگیره .
در مورد گیم پلی کلا نمیتونم درست نظر بدم چون تنها بازی سبک H&S که گیم پلیشو دوست دارم همین سری GOW هستش و بقیه رو کلا نمیتونم تحمل کنم !:n02:( منجمله همون متال گیر کذاییه پلاتینیوم :n02: )این نسخه هم تقریبا کپی نسخه پیشین هستش یه ذره فقط این پلتفرمینگ کار زیاد شده که من استقبال میکنم کلا :n02:
داستان هم فعلا نظر نمیتونم بدم ولی حداقل تا اینجا که روندش عالی بوده
خلاصه اینکه بگیرین لذت ببرین :n02:
+
دوستان میخوان تهیه کنن سریع اقدام کنن که قیمت یه ذره اومده پایین این چند روزه !
+
تاپیک چرا منتقل نمیشه ؟

resident_evil
10-03-2013, 03:20
یه ذره اومده پایین مثلا چقدر برادر ؟ به هر حال دست ما آرزو بر دلان رو هم بگیرین ثواب داره : دی

alipsp
11-03-2013, 19:51
دوستان بازی ارزش خرید داره؟
الان چنده؟

CRIS Joon CR7
11-03-2013, 19:56
دوستان بازی ارزش خرید داره؟
الان چنده؟

اتفاقا بنا به دلایلی دارم اریجینال باز میشم ، ایشالله اولیش TLOU ، امروز GOW:A رو قیمت گرفتم گفت 240
ولی کمتر هم میدن
قیمتش بین 220 تا 250 هستش ...
در مورد ارزش هم ، شک نکن ، درسته متاش پایینترینه ولی باز هم عالیه ...

alipsp
11-03-2013, 20:49
اتفاقا بنا به دلایلی دارم اریجینال باز میشم ، ایشالله اولیش TLOU ، امروز GOW:A رو قیمت گرفتم گفت 240
ولی کمتر هم میدن
قیمتش بین 220 تا 250 هستش ...
در مورد ارزش هم ، شک نکن ، درسته متاش پایینترینه ولی باز هم عالیه ...
کلا ارجینال بازی کردن یه مزه دیگه میده داداش.
شک ندارم پولم ندارم.:n02:
اما خداییش خیلی ستم شده قیمتش.
فردا برم ببینم اصلا پیدا میشه.اگه خدا بخواد میخرمش با کمک امام زمان:n02:

Alex Fera
12-03-2013, 20:21
بازی رو امروز امتحان کردم..............
البته روم به دیوار به صورت کپی،بازی خودم شنبه میرسه دستم،از لحاظ گرافیک که پیشرفت چشمگیری نداشته،من که از طراحی مراحل 3 بیشتر خوشم اومد،این رو یه چند تا چپترش رو با بچه ها بازی کردیم زیاد طراحی مراحلش گسترده و باز نبود.
عین همیشه اول بازی خیلی خوب و هیجانی شروع شد،مردم رو ول کرده بودیم داشتیم بازی میکردیم(دمو رو ندیده بودم و قسمت هم نشده بود عین بعضی ها بازی کنیم)
گیم پلی هم عالی بود درست مثل شماره های قبلی............
طراحی چهره خود کریتوس هم عالی بود،خیلی خوب باهاش ارتباط برقرار کردم.................

در کل تا اینجایی که من بازی کردم برای یه Spin Off کافی بود،انشاالله قسمت بشه MP رو هم امتحان کنم ببینم چطوری از آب دراومده...................

+
راستی بازی اصلا داستان داره؟!
از چه قراره داستانش؟!

Layken
12-03-2013, 21:33
بازی رو امروز امتحان کردم..............
البته روم به دیوار به صورت کپی،بازی خودم شنبه میرسه دستم،از لحاظ گرافیک که پیشرفت چشمگیری نداشته،من که از طراحی مراحل 3 بیشتر خوشم اومد،این رو یه چند تا چپترش رو با بچه ها بازی کردیم زیاد طراحی مراحلش گسترده و باز نبود.
عین همیشه اول بازی خیلی خوب و هیجانی شروع شد،مردم رو ول کرده بودیم داشتیم بازی میکردیم(دمو رو ندیده بودم و قسمت هم نشده بود عین بعضی ها بازی کنیم)
گیم پلی هم عالی بود درست مثل شماره های قبلی............
طراحی چهره خود کریتوس هم عالی بود،خیلی خوب باهاش ارتباط برقرار کردم.................

در کل تا اینجایی که من بازی کردم برای یه Spin Off کافی بود،انشاالله قسمت بشه MP رو هم امتحان کنم ببینم چطوری از آب دراومده...................

+
راستی بازی اصلا داستان داره؟!
از چه قراره داستانش؟!

از لحاظ داستانی این قسمت اول هستش و رویدادهای قبل از همه قسمت های این سری رو روایت میکنه
6 ماه بعد از این که کریتوس خانوادش رو کشته و در خدمت Ares خدای جنگ هست که باید از اون اطاعت کنه و هنوز خودش خدای جنگ نشده
الان هم میبینی قدرت کریتوس نسبت به قسمت های قبلی نیست چون هنوز به مقام خدایی نرسیده و بیشتر در نقس یک فرمانده اسپارت ها هستش

چیدمان قسمت های داستانی بازی به این شکل هست:

God of War: Ascension
God of War: Chains of Olympus
God of War (صحنه ای که روی تخت سلطنت خدایان نشست فراموش نشدنیه)
God of War: Ghost of Sparta
God of War II
God of War III

salarzarepour
13-03-2013, 20:51
خیلی بازی باحالی هستش حیف واسه ایکس باکس نمیاد مخصوص پلی استیشن هست اگه تو ایکس باکس بود پدر بازی رو در میاوردم:n02:

Layken
16-03-2013, 00:15
سه تا مرجعی که منتظرشون بودم نمراتشون رو دادن

Game Informer : 8/10
گرافیک بازی را شگفت انگیز خطاب کرده.

Eurogamer:7/10
از مولتی پلیر بازی ناراضی بوده

IGN:7.8/10

این وب سایت هم از مولتی بازی ایراد گرفته
اکثرا نیز در نقدهاشون در یک نکته مشترک بودن که اون هم گرافیک بالای بازی بوده
مجموع نمرات بازی در MEta : از 60 نقد 80 (که الان نگاه کردم هنوز تام نمره نداده )

بخش مولتی بازی رو میشه یک ازمون و خطا محسوب کرد برای بهتر کردن مولتی نسخه های اینده.

kamygame
16-03-2013, 17:27
هر چی ادم جلوتر میره گرافیکش بهتر میشه :n12:

Alex Fera
16-03-2013, 23:50
GOW Series :42:

امروز دیگه با خیال راحت بازی رو شروع کردم،بازم یه علت کثرت مشتریان نتونستم زیاد بازی کنم،فردا قرار ساعت 7 برم مغازه برای اولین بار تو عمرم تا بتونم با یه پینگ خوب MP رو تجربه کنم............
انشالله که موفق باشم...............

Layken
17-03-2013, 23:19
محمد شکلک تعظیم رو باهات هستم بریم تو کارش : دی

مثل قسمت های قبل عظیم ، عظیم و عظیم واقعا ادم نمی تونه از بازی بیرون بیاد الحق که بهترین بازی اکشن تاریخ هستی و السلام
شعار بازی میگه : ( قبل از این که او یک خدا باشد یک مرد بود ) ولی من میبینم قبل از این که مرد باشد یک انسان خسته بود ، واقعا اون خستگی درونش از رفتارهاش از گفته هاش داره لمس میشه
عذابی که داره تحمل می کنه واقعا زیاده الان میتونم بفهمم چرا در قسمت اول این چنین عصبانی و تشنه خدا شدن بود

در مورد گرافیک هم من جدیدا به یک نتیجه عجیب رسیدم و احتمال میدم که سونی یک کد ها و یا کیت های افزایش سخت افزاری به گوشه کنار کنسولش وصل کرده و فقط به صورت اختصاصی برای استدیو های خودش رمز این کد هارو داده تا بتونن این چنین گرافیک فک براندازی وارد بازی کنن ، واقعا نیمشه به گرافیک ایراد گرفت

Layken
21-03-2013, 14:14
هر کی بتونه چپتر 28 رو روی درجه سختی HARD رد کنه واقعا استاد سبک h&s هست و اگر روی درجه سختی تایتان رد کنه باید بهش گفت GOD OF Game

48 ساعت معطلم کرد اونم روی درجه نرمال :45:

Layken
23-03-2013, 18:34
برای بار سوم دارم بازی رو میرم ، از هر چه بگذریم از گرافیک محسور کننده بازی نمیشه گذشت :n12:

چند تا عکس گرفتم ولی همشون طوری افتادن که نمیشد اون مطلب اصلی رو برسونه و اصلا کیفیت خوبی ندارن برا همین تنها یکیش نسبتا کیفیت خوبی داره که اون میزارم
البته در اینده یکی دو تا دیگه میگیرم میزارم

اما با این حال یک ویدئو یک دقیقه ای با گوشی برداشتم ، درست از همون قسمتی که در E3 نشون دادن
اصلا گرافیک خیلی نسبت به اون نمایش بالاتر و شاخ تر هستش و نشد که این تیکرو با هم شریک نباشیم

فقط توجه کنید که روی درجه سختی هارد دارم بازی می کنم و وقتی سلامتیم کم شد بدو فرار که خودمون رو به
صندوقچه جون برسونیم :دی

لیـــــــــــنک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
27 مگ

pedram_sad
23-03-2013, 23:54
گفتنی ها رو حامد عزیز گفت
منم بازی رو تا نیمه رفتم
واقعا عالیه به غیر از یک مقداری مشکل دوربین

kiuq
24-03-2013, 00:18
خوبه من 3بار رفتم . ..

48 ساعت معطلم کرد اونم روی درجه نرمال
!!
رو هارد نمیشه حق داری ولی رو نرمال راحته . . .! :دی

کلا اولین باری که رفتم تایم کل بازی شد 9 ساعت ! رو حالت نرمال . .

Alex Fera
24-03-2013, 00:31
خدائی نمیشه این بازی رو از دور دید و عاشقش نشد............
هرکی میومد پیشم اولین چیزی که میگفت این بود:

:n04:اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ َاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَا اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ َاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ:n0 4:
من یه بار رو نرمال بازی رو تموم کردم،صفحه قبل گفتم که از طراحی مراحلش زیاد خوشم نمیاد،اما اینجا حرفم رو پس میگیرم،واقعا یه خورده که بیشتر رفتم جلو واقعا پی بردم که بازیه خوبی.................

اما به نظرم بازم داستان اون سبک حماسیه تریلوژی اول رو نداره،یه چیز دیگه هم که کم داره،باس فایت های عظیم هستش((گایا رو یادتونه؟!))

انشاالله قرار یک بار هم روی هارد بازی رو تموم کنم،الان منتظرم این تعطیلات لعنتی تموم بشه و پاساژ باز بشه و ما به کنسولامون برسیم دوباره.......................

راستی حامدی چپتر 28 رو باهات موافقم،اعصاب خورد کن بود،با کمک بچه ها ردش کردیم................

Layken
25-03-2013, 23:55
رو درجه Hard تموم کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل هیمشه عالی و بی کم و کاست ، لول دیزانی فوق العاده باعث میشه تا از شروع بازی تا اخرش بدون وقفه میل به ادامه بازی داشته باشی
گیم پلی بازی فوق العاده جذاب و چالش برنگیز هستش و کمبوهای متعدد و ضربات سهمگین کریتوسی هر جنبنده ای رو به گریه مینداخت و
راهی جز مرگ نداشت
باس فایت ها و مینی فاس فایت های فوق العاده عالی و هیجان انگیز چیزی که تا به حال نمونش رو شاید فقط در این سری بازی ها دیدیم
هیجان گیم پل در کنار موسیقی وصف ناپذیر که اصلا فضای هیجان بازی رو چند برابر افزایش میداد موسیقی حماسی و اسطوره ای که
عالی بود عالی ، همه اینها در کنار گرافیک فوق العاده بالای بازی واقعا دست نیافتی میشه.
اصلا انتظار نداشتم گرافیک بازی در این برهه از تاریخ تا این حد عالی و شگفت انگیز ظاهر بشه ، قبلا در GOW III وقتی اون گرافیک رو دیدم
گفتم این دیگه تهشه و حتا اون حس موقع بازی انچارتد 3 بهم دست نداده بود که در این باز با یک گرافیک فک برانداز روبرو شدیم
پرجزییات فوق العاده پرجزییات ، انمیشن های چهره های شخصیت ها عالی و فوق العاده کار شده بود و مخصوصا کریتوس که در سکانس پایانی
وقتی به اندام و تک تک جزییات بدن کریتوس دقت می کنیم با دقتی وصف ناپذیر روبرو هستیم ، بلورهایی درخشان و سطوحی کاملا صیقلی و صاف
و در اخر داستان که شاید تنها نقطه ضعف بازی ان هم فقط نسبت به نسخه های قبل این سری خواهد بود.
داستان بازی نسبت به نسخه های قبلی حماسی و پرمحتوا نبود اما سرشار بود از جزییات خصوصی زندگی کریتوس (خدای خدایان ) شخصیتی که
همگی فهمیدیم این شخص در گوشه کنار قلب خودش چیزی به نام احساس هم داشته و این سرنوشت بود که باعث شد تا تصمیمی مهم اتخاذ کند
و ان تصمیم چیزی نبود جز رسیدن به مقام خدایی
در قسمت مولتی پلیر زیاد راضی نیستم با توجه به این که در دموی مولتی هم تجربیاتی داشتم اینبار با رفتن به زیر پرچم خدای زیرین یعنی هادس
از قدرت ها و نیروهای هادس بهره میبرم اما خب زیاد وارد فاز انلاین نشدم و نخواهم رفت امیدوارم که سانتا در نسخه اینده این بخش رو نیز
با بهترین شکل ممکن ارائه بده.

نمرات من به قسمت های بازی :

گیم پلی : 9.5
موسیقی و صدا : 9
گرافیک : 10
داستان : 8

نمره کلی : 8.9

اخرین صحنه بازی به یادگار ماندنی ترین صحنه بود و وقتی دوربین دورتر میشد عاقبت خدای جنگ یعنی Ares را دید و متوجه اوضاعی که قراره سرش بیاد بشیم و حسش کنیم.

این بازی فوق العادست واقعا خوش ساخت و بسیار با جزییات هستش و در سطح بسیار بالایی قرار دارد و پیشنهاد من برای دوستان برای رسیدن به این امر
تجربه این بازی هستش :n12:

یه مربع....مثلث...حالا تند تند مربع..مربع مربع مربع مربع....اهان کلشو کوبیدم زمین.
حالا یه فریاد خشن کریتوسی....
اخرین بازی قبل از دوران مقدس سربازی

اینم یادگار 4 سال پیش :n12:
همین روزها بود و همین موقع ها ، دوران خیلی خوبی بود.
یادش بخیر

One Minute
01-04-2013, 23:08
این بازی به چه سخت افزاری نیاز داره ؟ : دی

CRIS Joon CR7
01-04-2013, 23:14
این بازی به چه سخت افزاری نیاز داره ؟ : دی

یک فروند PS3 :n10:

malek1991
08-04-2013, 22:46
خدا کنه برای pcهم بیرون بیاد.چون من قبل عید ps3رو فروختم.کنسول فقط wii دارم

aha2012
08-04-2013, 22:56
خدا کنه برای pcهم بیرون بیاد.چون من قبل عید ps3رو فروختم.کنسول فقط wii دارم

متاسفانه نمیاد
اگه میخواست بیاد نسخه های قبلش میومد

kasra-ha
16-05-2013, 12:23
دستتون درد نکنه ما که حال کردیم. فکرشو کن کریتوس خوشگله دو باره بر می گرده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarr
19-05-2013, 14:01
شاید سوال بی ربطی باشه این بازی فانتزی هست و Crysis 3 تقریبا Real ولی اون افرادی که جفت این بازی هارو بازی کردن کدوم گرافیک بهتری داره ؟

CRIS Joon CR7
19-05-2013, 14:10
شاید سوال بی ربطی باشه این بازی فانتزی هست و Crysis 3 تقریبا Real ولی اون افرادی که جفت این بازی هارو بازی کردن کدوم گرافیک بهتری داره ؟

تا حدودی خودت جواب خودت رو دادی و سوالت بی ربطه ، همچنین این دو عنوان ربطی به هم ندارند ...
به چشم یک بازی هم بخوایم به هر دو عنوان بنگریم ، Crysis 3 اصلا در حد و اندازه ی مقایسه با God Of War نیست و صد البته این نسخه ی Ascension که به جرات میتونم
بگم که بهترین گرافیک رو توی کل این سری دارد ... حتی از منظر گرافیک هم قابل مقایسه نیست!
درسته شما یک Crysis 3 روی یک PC High end رو حتما میخوای با Ascension مقایسه کنی ، که مسلما یک مقایسه ی ناعادلانه هستش ...
در همین حد اشاره کنم که در این بازی من در شروع قدرت تشخیص Cut scene و In game رو نداشتم!:n04:

jafarr
19-05-2013, 14:13
تا حدودی خودت جواب خودت رو دادی و سوالت بی ربطه ، همچنین این دو عنوان ربطی به هم ندارند ...
به چشم یک بازی هم بخوایم به هر دو عنوان بنگریم ، Crysis 3 اصلا در حد و اندازه ی مقایسه با God Of War نیست و صد البته این نسخه ی Ascension که به جرات میتونم
بگم که بهترین گرافیک رو توی کل این سری دارد ... حتی از منظر گرافیک هم قابل مقایسه نیست!
درسته شما یک Crysis 3 روی یک PC High end رو حتما میخوای با Ascension مقایسه کنی ، که مسلما یک مقایسه ی ناعادلانه هستش ...
در همین حد اشاره کنم که در این بازی من در شروع قدرت تشخیص Cut scene و In game رو نداشتم!:n04:
لا حولی ولا قوت الاباا... العلی العظیم
خوب شد اول گفتم و گرنه حتما میزدی :n19:

Turok-71
19-05-2013, 14:27

محسن اون غولآخر که خیلی بزرگه و میپیچه روی شهر و شهرم باهاش هی میچرخه اسمش چیه؟؟:دی

اصا حماسی ترین باس فایت کدوم بود برات تو این نسخه؟؟

Layken
19-05-2013, 15:05

من نمی گم کدوم از کدوم یکی بهتره هر دو تاش گرافیک قدرتمندی دارن
ولی به شما پیشنهاد میکنم صفحه قبل پست شماره 62 رو نگاه کنید من از یکی از مراحلش فیلم گرفتم به مدت یک دقیقه اپدلودش کردم ، شما دانلود کن و ببین
با این که با گوشی فیلم گرفتم ولی باز هم دلرباست

CRIS Joon CR7
19-05-2013, 15:44
محسن اون غولآخر که خیلی بزرگه و میپیچه روی شهر و شهرم باهاش هی میچرخه اسمش چیه؟؟:دی

اصا حماسی ترین باس فایت کدوم بود برات تو این نسخه؟؟

منظورت از باس اولیه همون Aegaeon هستش ؟
اینو من به سختی زدمش چون اخرش که همه چیو دم دهنش گرفته بود داشت غورت میداد اصلا فرصت نمیشد تا اون ناخن هاشو میزدم یه هو غورتم میداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی خب در آخر فاتحش خونده شد :n09:

اکثرا باس فایت هاش حماسی بودن خصوصا مبارزه با خواهران فیوری اونجا بود که ققنوس میاد دیگه خیلی خفن میشه !
اما خودم بیشتر در مبارزه با Manticore هیجان داشتم :n04: هم خفاش بود هم عقرب تازه یک بالشو میزدیم با زنده میموند نامرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا PS3 خریدی یا نه؟!:n10:

Turok-71
19-05-2013, 21:31
این خفاشه باسه یا بچه باس جدی؟:دی

سایز این صوبتا نی!!
+
منظورم این بود:

جریان این چیه؟؟ کی هستن ایشون؟

+
PS3 باندل کریتوسو گرفتم:دی نه باو!!

jafarr
20-05-2013, 00:32
من نمی گم کدوم از کدوم یکی بهتره هر دو تاش گرافیک قدرتمندی دارن
ولی به شما پیشنهاد میکنم صفحه قبل پست شماره 62 رو نگاه کنید من از یکی از مراحلش فیلم گرفتم به مدت یک دقیقه اپدلودش کردم ، شما دانلود کن و ببین
با این که با گوشی فیلم گرفتم ولی باز هم دلرباست
با اینکه بقول خودتون با گوشی فیلم گرفتی بنظر میاد خوبه ولی اون تیکه سنگی که تو اب هست کاملا تو ذوق هست طوری اب رد میشه انگار هیچ جسمی اونجا نیست . شاید هم اینجوری نباشه . ولی این جور چیزا رو تو Crisis خیلی روش دقت شده . به هر حال GOD هستو PS3 .