PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Wolvorine

kamron_devil
25-04-2012, 21:04
سلام. داد ماس هستش. راستش این یک تمرین بود و بیشتر به خاطر تکسچرینگش. این رو از روی یک آموزش زدم البته بعضی جاهاش رو خودم تغیر دادم. و میشه گفت دومی کاراکتر آدمیزادی هستش که ساختم.و اولین کار سختی میشه که تکسچرینگ کردم . می دونم جای کار زیاد داره ولی چند وقت بود چیزی نگزاشته بودم گفتم بزارم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
up98.org/upload/server1/02/i/...rr4rcib9v1.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI2019
26-04-2012, 02:26
سلام
فکر کنم این کارت ترکیبی از بت من و ایکس من باشه درسته؟
راستش جزییاتش خیلی کمه اگه میتونستی یه کم براش عضله بیشتر بزاری خیلی خوب میشد تکسچرش هم سادس و جزییاتش کمه انگشتهای دستش یه حالت غیر طبیعی دارن تکسچری که دادی برای صورتش مناسب نیست و یه حالت بچه گونه به مدلت میده این جور مدلها باید حالت خشنی داشته باشن:5:

kamron_devil
27-04-2012, 09:21
فکر کنم این کارت ترکیبی از بت من و ایکس من باشه درسته؟
راستش جزییاتش خیلی کمه اگه میتونستی یه کم براش عضله بیشتر بزاری خیلی خوب میشد تکسچرش هم سادس و جزییاتش کمه انگشتهای دستش یه حالت غیر طبیعی دارن تکسچری که دادی برای صورتش مناسب نیست و یه حالت بچه گونه به مدلت میده این جور مدلها باید حالت خشنی داشته باشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام علی جون. نه ترکیب نیستش قیافه اصلی wolvorine همینجوره اگر یک سرچ بکنی تو گوگل می بینی . عضله این حرفها هم با مکس میشه ولی با zbrush خیلی آسون تره منم هنوز کار نکردم. تکسچرش هم قبول دارم چون قتوشاپ رو تازه نصف آموزش جامعش رو هم ندیدم.:) انگشتاش درسته به خاطر رنگ متریال اینها خوب پیدا نیست . تکسچر صورت رو هم قبول دارم. آخه این کار بیشتر تمرین تکسچرینگ بود منظورم unwrap کردن. مرسی از نظرت. چرا اینقذر خلوت شده پی سی ورد. ولی این مجید انلان خوب شلوغ شده. کاش اینجا هم مثل قدیم شلوغ میشد

ALI2019
27-04-2012, 13:03
والا منم نمیدونم چرا اینطوری شده قبلآ تا یه کاری بیرون میدادن 50 یا 60 نفر نظر میدادن ولی آلان چی دلیلش نامعلومه منم موندم توش
اگه کار اینطوری پیش بره که دیگه هیچ

b3dnet
27-04-2012, 17:40
خوبه برای شروع
البته خیلی ساده هستش...در واقع هیچی از مدل جز کلیات و رنگ زرد و مشکلی معلوم نیست..
اگه قصد ساخت کاراکتر داری سعی کن آناتومی بدنو خوب درک کنی...در ضمن حتما نرم افزار Zbrush هم یاد بگیر...
وقتی هم که کار میزاری حتما Wireframe هم بزار که مشکلات مدلینگو بشه دید...
موفق باشی

kamron_devil
29-04-2012, 15:41
مرسی از نظرت. وقت شد اون هم میزارم. بیشتر دهنش مشکل داره یعنی سادس

Dark000prince
02-05-2012, 19:32
عالیه کارت :40::40::11::11::11:
همین که سمت کاراکتر رفتی خودش خیلی خفنه . :5:
من جرعت نددددارم برم سمتش .
امضاتم ته خندس :31::31::31::27::27:

kamron_devil
03-05-2012, 14:28
نوکرتم. کاری نداره شما هم برو سمتش. این می تونه کمکت کنه. فوقش دفعه اول خوب نشه دفعه دوم سوم بسازیش توپ میشه. ولی دفعه اول هم خوب میشه traptcg.com/tutorials/modeling

Lord-Voldemort
03-05-2012, 18:32
کار مدلینگش خیلی خوبه ، نورپردازی هم خوبه
ولی من نفهمیدم کجاش تکسچر به کار رفته ؟ این که همش متریال ساده هست

b.zemiri
03-05-2012, 22:34
خوبه، من که از unwrap هنوز سر در نیاوردم. اگه آموزشی چیزی داری بذار، چون منم به زودی یه کاراکتر باید تکسچر کنم.

kamron_devil
04-05-2012, 08:59
مرسی از نظر دوستان. راستش این تمرین unwrap بود و تکسچرش متریال ساده فتوشاپ هستش.

همون سایتی که گزاشتم تمرین unwrap همین کاراکتر من رو داره. traptcg.com/tutorials/modeling