PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گرافیکی در ویندوز 7 64 بیت

Sean_paul85
25-04-2012, 18:19
سلام.
من ی ویندوز 64 بیتی (7) نصب کردم.
ی مشکلی دارم باهاش. اونم اینه که از نظر گرافیکی کنده ، یعنی مثلا میخوای ی گوگل کروم رو می نی مایز کنی، فک میکنه بعد می نی مایزش میکنه فقط بار اول هر چیزی اینطوریه. دفعات بعد نرمال میشه. انگار بار اول گیر میکنه بعد می نی مایز میشه. فلش پلیر و درایور کارت گرافیکم و ویندوزم آپ تو دیته.
ممکنه کمکم کنید؟

saeed774
25-04-2012, 20:53
برای منم این مشکل وجود داشت و هم اینکه کیفیت پخش فیلم ها پایین بود نسبتا ، با وجود اینکه آخرین درایور کارت گرافیک رو همیشه نصب میکردم ! ولی یکبار تصمیم گرفتم از درایور اولیه 7 استفاده کنم و از طریق آپدیت ویندوز هم آپدیتش کردم ، کیفیت خیلی بهتر شد و در حد عالی ، دوباره آخرین درایور ATI رو نصب کردم و متاسفانه کیفیت همون اولیه شد !
الان دیگه با همون درایور پیش فرض 7 و آپدیتش که از طریق آپذیت ویندوز آپدیتش میکنم استفاده میکنم و خیلی هم عالیه .

شما هم درایور گرافیک رو نصب نکن و با همون پیش فرض 7 کار کن . اگر هم گرافیکت شناخته نشده باشه که بعید میدونم از طریق آپدیت ویندوز میتونی درایور گرافیک پیدا شده رو انتخاب و تیکش رو بزنی که نصبش کنی .

Sean_paul85
26-04-2012, 02:08
با اونی که خودش شناخته بود هم همین بود حتی بد تر...
کلا انگار ویندوز یهو ی گیر کوچیک میکنه بعد رد میکنه..
اینطوریه!!

saeed774
26-04-2012, 21:31
اوکی ، ممکنه درایور سخت افزاری اشتباهی نصب کرده باشید که در پرفرمنس ویندوز اختلال وارد میکنه .
ممکنه cpu شما بیش از حد داغ کنه و اونم در کارکرد صحیح ویندوز اختلال وارد میکنه . دمای قطعات سخت افزاری رو چک کن.
ممکنه هاردت مشکلی از قبیل بدسکتور داشته باشه یا حتی ممکنه سرعت هاردت پایین مثلا 5400 دور در دقیقه باشه که اونم باعث کندی مبشه .
احتمال نیم سوز شدن رم ها وجود داره ، اگه دو رم داری جای رم ها رو با هم عوض کن .

ولی چون اشاره کردی دفعه اول فقط اینطوریه احتمالات بالا تا حدود زیادی منتفی میشه و فقط احتمال دور پایین بودن هارد میمونه ، شما هاردت چیه ؟

Sean_paul85
27-04-2012, 17:57
والا شما که گفتین رفتم نگا کردم... قبلا به نظرم هاردمو این نمی نوشت.. هاردم که 320 هستش.. ی لپ تاپ Dell Vostro 1520 دارم.
توی Device manager نوشته ST9320421ASG ATA Device.
قبلا فک کنم ی جور دیگه شناخته بود هاردمو.. منظورم توی ویندوز 32 بیتی است.
ممکنه مشکل از این باشه؟

saeed774
28-04-2012, 23:22
ویندوز 32 یا 64 بیتی تاثیری متفاوتی در شناخت هارد ندارند و هر دو به یک اسم هارد رو میشناسن .
هارد شما سرعت و دورش بالاست و 7200 دور در دقیقه هست .
شما هارد رو یکبار دیفرگ کن ببین نتیجه ای حاصل میشه ؟ پیشنهاد من برنامه Puran defrag هست که رایگانه و با سرچ میتونی پیداش کنی .
راه دیگه ای به ذهنم برسه میگم .