PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی جدید رویاهای شب

moosavi65
24-04-2012, 17:56
دومین تریلر بازی رو آماده کردم ... فایل ضمیمه فشرده شده و فقط 6 مگابایته که اگر از حالت فشرده خارج بشه 35 مگابایت می شه ... این یک فیلم بسیار کوتاه از بازی رویاهای شب هست که مراحل اولیه ساختش هست پس زیاد سخت نگیرید همینطور که مشاهده می کنید تغییرات زیادی توش صورت گرفته و تمامی گرافیک کار تیم خودم هست مطمئنا در آینده تریلر های با کیفیت تری می بینید و بازی هم کیفیتش تغییر می کنه دلیل اینکه تریلر بازی کوتاه هست اینه که یه سری تریلر جایی داده بودیم دوستان لطف کرده بودند ایده ما رو دزدیدن عینا از رو بازی ما زدن ... مثل همیشه منتظر نظراتتون هستم! این بازی تجاری هست و حدود نیمی از در آمد اون به موسسه کودکان مبتلا به سرطان محک اختصاص داده می شه
آدرس سایت بازی :
ghashami.com

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک دانلود تریلر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hotsun
28-04-2012, 22:43
دستتون واقعاً درد نکنه,مخصوصاً قسمت محکش خیلی خوب بود :40:

فقط یکم چیزای متحرک مثل پرنده و جونور و کاغذ و برگی که باد داره میبره اضافه کنید که حس بهتری بده/.

در ضمن انیمیشن با میزان جابجایی کاراکتر به نظرم خوب ست نشده بود.

صداگذاری ها انجام نشده حداقل یه موزیک بندازین روی تریلر دیگه,راستی چرا تو پنجره باز شده,فول اسکرین بذارین دیگه...

ehsan_wwe
29-04-2012, 01:10
خوبه اما اینکه میگی ایده رو میدزدن خیلی مسخره است ..

بگذریم جزیات و سایه پردازیت خوبه اما شخصیتت انگار نمیچسبه به محیط از محیط بیرونه

موفق باشی خیلی عالی پیش رفتی

moosavi65
29-04-2012, 08:50
دستتون واقعاً درد نکنه,مخصوصاً قسمت محکش خیلی خوب بود :40:

فقط یکم چیزای متحرک مثل پرنده و جونور و کاغذ و برگی که باد داره میبره اضافه کنید که حس بهتری بده/.

در ضمن انیمیشن با میزان جابجایی کاراکتر به نظرم خوب ست نشده بود.

صداگذاری ها انجام نشده حداقل یه موزیک بندازین روی تریلر دیگه,راستی چرا تو پنجره باز شده,فول اسکرین بذارین دیگه...

صدا داشته اما نرم افزاری که فیلم بازی رو گرفته صداش رو قطع کرده .. قبلا تو سات های دیگه گفتم کار ما از این پیشرفته تره و این یه تریلر ابتدایی ساده هست در بازی اصلی همه چیز رعایت می شه

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:42 AM ----------

خوبه اما اینکه میگی ایده رو میدزدن خیلی مسخره است ..

بگذریم جزیات و سایه پردازیت خوبه اما شخصیتت انگار نمیچسبه به محیط از محیط بیرونه

موفق باشی خیلی عالی پیش رفتی

سری قبلی ایده مارو دزدیدن پس مسخره نیست... مردم ما عاشق تقلید و کپی هستن ... شخصیت بازی عوض شده همچنین محیط چون تریلر ابتدایی همیشه با بازی نهایی فرق زیادی داره

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

در کل جا داره از همه برای حمایت این کار و همچنین کمک به موسسه خیریه کودکان مبتلا به سرطان محک تشکر کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Daymanager

moosavi65
05-05-2012, 10:52
تیم ما در حرکت جدید خود تصمیم گرفته بمنظور ارتقای سطح کیفی بازی رویاهای شب از موارد زیر استفاده کنه :
1.pro shadowing سایه زنی حرفه ای
2.High Resoulotion تفکیک پذیری بالا در تصویر با بالابردن سطح وضوح تصویر
3.HD : حداکثر استفاده از کیفیت بالا
4.ER-EP:بصورت کلی (easy render - easy play) یعنی کیفیت بالا در کنار لودینگ های کوتاه مدت و اجرای سبک بازی
5.جلوه های وِیژه زیبا

در حال حاضر در حال طراحی به همراه سایه زنی مراحل هستیم

parvizamd
06-05-2012, 06:53
خیلی خیلی نیاز داره تا انیمت راه رفتنش بهتر بشه.

این دود سبزه انصافا چی بود؟!(بابا حذفش کنید مجوز نمی دن ها :دی)

moosavi65
06-05-2012, 18:01
خیلی خیلی نیاز داره تا انیمت راه رفتنش بهتر بشه.

این دود سبزه انصافا چی بود؟!(بابا حذفش کنید مجوز نمی دن ها :دی)

-------------
قبلا بارها توسایت های دیگه و اینجا گفتم کارنا تموم و درحال ساخته حتی حرکات کاراکتر!
اون دود سبز هم که خودت بهتر می دونی ..!!!!بازی از این چیزای مفرح زیاد داره اما نه در نسخه ی اورژینال بلکه بصورت مود به بازی اضافه می شه واسه کسایی که اورژینال می خرن

parvizamd
06-05-2012, 18:46
حواست باشه دوست عزیز اگه چیزی هست که من فکر می کنم ارشاد خیلی گیر ده...:دی

Rhodes
06-05-2012, 19:19
سبکش چه طوریه ؟
point & click هست ؟ یا ..... ؟ (نتونستم تریلر رو دانلود کنم )

lord arthas
06-05-2012, 20:26
تو تریلر فقط راه میره و گلاب به روتون می*وزه

moosavi65
07-05-2012, 16:26
تو تریلر فقط راه میره و گلاب به روتون می*وزه

آقا خیلی باحالی چقدر خندیدم .... نه عزیز ما هنوز تریلر رسمی ندادیم ، مطمعن باشید سعی کردیم از تمام زاویه ها بازی رو جالب نشون بدیم کلا درون مایه طنز داره

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

سبکش چه طوریه ؟
point & click هست ؟ یا ..... ؟ (نتونستم تریلر رو دانلود کنم )

یه جورایی آره یه جورایی نه ! شما کنترل کاراکتر رو با کیبورد دارید اما در قسمت های فکری از ماوس استفاده می شه و کیبورد

---------- Post added at 05:26 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

حواست باشه دوست عزیز اگه چیزی هست که من فکر می کنم ارشاد خیلی گیر ده...:دی

حواسمون هست ! ما اگه مجوز ارشاد هم نگیریم فکر دیگه ای می کنیم اما مطمئن باشید از طنزش نمی گذریم

moosavi65
10-05-2012, 17:47
دوستان می توانند ایده های طنز خود را برای این بازی مطرح کنند حتما با نام خودتان درج خواهد شد

ghashami.com
mrariamoosavi@gmail.com

moosavi65
23-05-2012, 08:54
پیش آغاز بازی : به روایت شب نقش اول بازی !
باید برای تقسیم ارثیه به خونه عمم می رفتم ،فکر می کردم ارثیه من بهتر از بقیه بچه هاست که کلی ملک و املاک گرفتن اما شانس ن لباس های ...... عمم به همراه دندون مصنوعیش جزء چیزایی بود که از صندوقش واسه من مونده بود اما به علاوه یک نقشه! نمی دونم این نقشه گنجه یا آدرس یکی دیگه از لباس های زیر عمه 90 ساله نازنین ! باید اول از همه به یک سری شرطای وصیت نامه که ..........هست عمل کنم بعد ماجرا جویی رو شروع کنم و .........

قسمتی از داستان و پیش درآمدی بر اون بود واسه کسایی که علاقه مند بودند قسمت هایی از داستان این بازی طنز رو بدونند