PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سکته زدن هارد

mehdihi
24-04-2012, 01:59
دوستان هاردم از بین رفت من 2 تا هارد دارم هارد دوم دیگه درایواش شناسایی نمیشن ولی هنگام بوت و تو device manager هارد وجود داره و شناسایی شده موقع بالا اومدن ویندوز صفحه لودینگ گیر میکنه و چراغ هارد ممتد روشنه 15 دقیقه طول میکشه تا لودینگ رو رد کنه ولی وقتی هارد رو از سیستم جدا میکنم بدون مشکل ویندوز بالا میاد هارد 40 مکستوره در واقع اطلاعاتش برام مهمه نمیدونم ایا راهی هست یا نه؟

EXTREME
24-04-2012, 11:09
دوستان هاردم از بین رفت من 2 تا هارد دارم هارد دوم دیگه درایواش شناسایی نمیشن ولی هنگام بوت و تو device manager هارد وجود داره و شناسایی شده موقع بالا اومدن ویندوز صفحه لودینگ گیر میکنه و چراغ هارد ممتد روشنه 15 دقیقه طول میکشه تا لودینگ رو رد کنه ولی وقتی هارد رو از سیستم جدا میکنم بدون مشکل ویندوز بالا میاد هارد 40 مکستوره در واقع اطلاعاتش برام مهمه نمیدونم ایا راهی هست یا نه؟
شما هارد 40 رو تکی روی سیستم چک کنید اگه درست نبود با یک پاور دیگه هارد رو چک کنید
هارد اول از همه باید در بایوس شناسایی بشه اگه در بایوس شناسایی شده ولی هارد خیلی کنده و ولتاژ کافی بهش میرسه اول از همه باید بدسکتورگیری بشه
اگه از اون نبود باید موتور هارد چک بشه ممکنه این مشکل از خوب کار نکردن موتور هارد و در نتیحه تنبل شدن هارد باشه میتونه این مشکل از فریم ویر هارد باشه چون هارد درگیره یا کثیف بودن اتصالات حلقه ی صوتی
علت بعدی که احتمالش خیلی کم است هد هارد
همچنین هارد دوم رو نیز اسکن ویروس بکنید حتما

mehdihi
24-04-2012, 14:33
چجوری بدسکتور گیری کنم ؟

EXTREME
24-04-2012, 14:59
چجوری بدسکتور گیری کنم ؟
با نرم افزار hdd regeneartor

EXTREME
24-04-2012, 15:10
بهتره هارد هم یک دور دیفرگمنت هم بشه

mehdihi
25-04-2012, 00:11
هارد شناسایی نمیشه چجوری دیفرگو بدسکتور گیری کنم؟

EXTREME
25-04-2012, 00:14
هارد شناسایی نمیشه چجوری دیفرگو بدسکتور گیری کنم؟
هارد در بایوس شناسایی نمیشه ؟
موتور هارد که کار میکنه ؟

mehdihi
25-04-2012, 01:16
چرا تو بایوس میشه اونجا چجوری بدسکتور گیری کنم

EXTREME
25-04-2012, 10:03
چرا تو بایوس میشه اونجا چجوری بدسکتور گیری کنم
شما باید نرم افزار hdd regenerator رو به صورت بوتیبل روی سی دی رایت کنید بعد بوت رو بزارین رو سی دی و از تو داس هارد رو بدسکتور گیری کنید فقط هم همین هارد مشکل دار به سیستمتون وصل باشه
موارد دیگه هم چک بشه