PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد چت

ساره38
23-04-2012, 17:18
سلام
من چند سوال در ارتباط با چت دارم. من خیلی در این مورد وارد نیستم .سوال اول ایا موقع چت طرف مقابل می تونه شما رو -- کنه؟
2-موقع چت چه خطری کاربر رو تهدید می کنه از نظر امنیتی منظورمه؟
با تشکر

hamed29
24-05-2012, 00:30
سلاممن چند سوال در ارتباط با چت دارم. من خیلی در این مورد وارد نیستم .سوال اول ایا موقع چت طرف مقابل می تونه شما رو -- کنه؟2-موقع چت چه خطری کاربر رو تهدید می کنه از نظر امنیتی منظورمه؟با تشکربا یه سرچ اطلاعات کلی بدست میارید.مشخصه که اگه کاربر یکم حرفه ای باشه و شما مسائل امنیتی رو هم رعایت نکنید ،خیلی دل رحم باشه فقط سیستمتون رو ویروسی کنهاز این گذشته به راحتی میشه اطلاعاتی خاصی رو کش رفت، مثل رمزها و ...پس سعی کنید همیشه حداقل ها رو رعایت کنید؛مثل نصب آنتی ویروس و آپدیت مرتبش،نرم افزارهای ضدجاسوسی و ... که البته خیلیها استفاده نمیکنناز نرم افزارها و روشهای -- و ... که بگذریم در سایتهای اجتماعی،چت روم ها و ... به راحتی میشه از طریق ترفندهای ارتباطی اطلاعاتی باارزش به دست آورد.مسائلی فراتر از این هم وجود داره مثل سوءاستفاده مالی و ... که نیازی به توضیح نیست.به هر حال باید قبول کرد که هرچقدرهم که این نکات رو رعایت کنیم باز احتمال خطر هیچ وقت صفر نیست‎

ساره38
24-05-2012, 19:11
ممنون دوست عزیز
یعنی حتی اگه از ایمیل و مسنجر استفاده نکنیم و از چت رومها استفاده کنیم باز خطر وجود داره؟

SomeOne.Like.You
20-09-2012, 19:21
ممنون دوست عزیز
یعنی حتی اگه از ایمیل و مسنجر استفاده نکنیم و از چت رومها استفاده کنیم باز خطر وجود داره؟
سلام دوست من :11:
اگه میخواهید با کسی چت کنید برای امنیت بیشتر همیشه آنتی ویروس به روز داشته باشید و مراقب باشید از کسی که نمیشناسید فایل نگیرید
مراقب اطلاعات شخصیتون هم باشید
موفق باشید

ناصر2020
21-09-2012, 15:09
دوستای عزیز از دیروز به محض اینکه وارد روم میشم کلا پنجره های مسجرم بسته میشه و باید دوباره لاگین کنم و وارد بشم و تا زمانی که وارد روم نشدم اتفاقی نمی افته اما به محض اینجه یه روم رو برای چت انخاب میکنم و واردش میشم کلا پنجره های مسنجرم بسته میشه

orochi
07-10-2012, 15:34
سلام.
دوستان جای سوالاتون اینجاست:
Yahoo! Messenger / تمامی مسائل ياهو مسنجر در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])باتشکر:

حسین.

hakbari110
18-12-2012, 19:08
دوستان یه سوالی داشتم اینکه گزینه chat دریاهو مسنجر من کلا وجود نداره در حالی که از بعضی ها شنیدم که هنوز دارن از
اتاقهای چت یاهو دارن اسنفاده میکنند لطفا راهنمایی ام کنید