PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست لینک دانلود ویندوز 7

KING iMAN
23-04-2012, 13:37
درود.
دوستان اگه جای درخواستم اشتباهه پوزش میخوام.
تقاضایی دارم.

یه لینک درست و درمون و مستقیم و پرسرعت از ویندوز 7 بهم بدین با این ویژگی:

نسخه ی Ultimate آپدیت 2012 باشه
توی یه فایل iSO هر دو نسخه ی 32 و 64 بیت باشه(یعنی بعد از رایت بشه یه DVD‌ که دو نسخه ی 32 و 62 بیت اولتیمیت رو فقط داشته باشه نه نسخه های Home Basic و ...)

اگرم جای تاپیکم اشتباهه لطفاً مدیران منتقلش کنن با اطلاع رسانی از طریق پیغام خصوصی.

مصطفی
23-04-2012, 13:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F%3FC%3DS%3BO%3DD)

لینک اصلاح شد البته ویندوزها اصل مایکروسافت هستند و میتونید hash اونها رو با سایت مایکروسافت چک کنید و برای اینکه 32 و 64 رو با هم داشته باشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D145356)

K1lou
23-04-2012, 15:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F%3FC%3DS%3BO%3DD)

لینک اصلاح شد البته ویندوزها اصل مایکروسافت هستند و میتونید hash اونها رو با سایت مایکروسافت چک کنید و برای اینکه 32 و 64 رو با هم داشته باشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] estions%2F366725%2Fmaking-an-all-in-one-windows-7-installer-with-both-32-bit-and-64-bit-versions-of)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D145356)

با سلام و تشکر
لینکهای مفیدی برای دانلود هست
سئوال
بعد از دانلود نیاز به فعالسازی هست و باید کرک کنیم یا نه ؟

نسخه ای که به عنوان language pake هست چه فرقی با نسخه های دیگه داره ؟ یعنی تعداد زبانهای پشتیبانی کننده بیشتری داره ؟
من دارم همین مورد رو دانلود می کنم
با تشکر