PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز کردن وکتور در فتوشاپ

Nocturne
22-04-2012, 22:53
سلام. یه وکتور دانلود کردم با فرمت SVG که با فتوشاپ باز نمیشه . لطفا بگید چطوری میتونم بیارمش تو فتوشاپ . ضمنا میخوام بزرگ باشه . در حد 600dpi . مرسی

Nocturne
23-04-2012, 19:50
؟................

Ghaioom
24-04-2012, 17:15
اگه باز نمیشه حتما برا فتوشاپ نیست! : دی

حال یه نرم افزار برا وکتور دانلود کن ببین اون چی باز میکنه.؟

در ضمن خطایی چیزی هم میده اینجا بزار ببینیم چی گفته.

aram_nfs
24-04-2012, 20:16
سلام

این اطلاعاتی در مورد این فرمت که نرمافزارهایی که ساپورت می کنن رو لیست کرده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و این هم کیت مخصوص این فرمت برای باز کردن اون توی فتوشاپ البته پولی هست و تو سایت تریالش رو گذاشته

Nocturne
25-04-2012, 00:13
حال یه نرم افزار برا وکتور دانلود کن ببین اون چی باز میکنه.؟

یه دونه دانلود کردم . inkspace
اما نمیدونم چطوری میتونم وکتوره رو بیارم تو فتوشاپ یعنی با فرمت قابل خوندن فتوشاپ بکنمش. و این که با dpi بالا هم باشه

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

و این هم کیت مخصوص این فرمت برای باز کردن اون توی فتوشاپ البته پولی هست و تو سایت تریالش رو گذاشته

من از همینا میخوام . فقط یا رایگان یا با کرک

aram_nfs
25-04-2012, 10:03
خوب برای این کار می تونی بعد از باز کردن فایل توی برنامه یک خروجی بیتی ازش بگیری و وارد فتوشاپ بکنی

مثلا با فرمت tiff یا jpg یا هر فرمت مشابه دیگه ای سیو کنی تا جایی که یادم می یاد توی این قبیل برنامه ها برای خروجی بیتی امکان تعیین ریزولیشن و سطح کیفیت تصویر وجود داره تا بتونی کیفیت لازم رو بدیت بیاری

YAHYA-PRO
25-04-2012, 11:56
اگه زیاد با فایل های وکتور کار میکنید حتما برنامه Illustrator رو نصب کنید

میتونید با این برنامه همه فرمت های وکتوری رو باز کنید + کنترل کامل روی همه قسمتهای وکتور دارید و میتونید قسمتی رو که لازم دارید وارد فتوشاپ کنید

شما اگه یه فایل با فرمت EPS رو با فتوشاپ باز کنید کل طرح وکتور به صورت یک لایه باز میشه
یعنی این که اگه توی ایلاستراتور اون طرح 100 تا لایه بوده توی فتوشاپ همش مرج میشه و تبدیل به یک لایه میشه:46:
معلومه این تغییر خیلی محدودیت ایجاد میکنه

اصولی تر اینه برنامه مخصوص وکتور داشته باشید:20: