PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hp 6180 یا asus n55sf

$even boy
21-04-2012, 20:57
با سلام بین دو لپ تاپ زیر کدوم بهتره خواهشا با دلیل بگید و نقاط ضعف و قوت هر کدومو بنویسید البته تجربه شخصی باشه بهتره .Hp 6180 یا asus n55sf

amin666
22-04-2012, 14:32
من 6070 دارم.مشکل خاصی که نداره.من خیلی راضیم ازش.ولی فکر می کنم lcd ایسوس یه کم بهتر باشه.مال ایسوس مات هست فکر کنم.حالا باز خودت باید از نزدیک مقایسه کنی.مال hp رنگش خوبه ولی زاویه دیدش معمولیه.شاید مثل asus n53 ,... .ولی فوق العاده دستگاه با کیفیتیه به نظرم

Dr.know
22-04-2012, 20:31
ایسوس بالاتره قیمتش هم فک کنم یه صد تومان بالاتره
نمی گم که اچ پی مشکل داره ولی من مشکل دار این مدل و واسه تعمیر پیشم اوردن
دیگه بقیش صلیقه خودتونه

afdragon
22-04-2012, 21:53
ایسوس بالاتره قیمتش هم فک کنم یه صد تومان بالاتره
نمی گم که اچ پی مشکل داره ولی من مشکل دار این مدل و واسه تعمیر پیشم اوردن
دیگه بقیش صلیقه خودتونه
در تصدیق حرف دوستمون باید بگم که در ایران بیشترین آمار خرابی و پس دادن رو دل و اچ پی دارن متاسفانه .... :41:

amin666
22-04-2012, 22:14
در تصدیق حرف دوستمون باید بگم که در ایران بیشترین آمار خرابی و پس دادن رو دل و اچ پی دارن متاسفانه .... :41:
اونوقت این سوال براتون پیش نمی اد چرا فقط تو ایران اینجوریه؟!!
البته تو کل دنیا هم Hp از لحاظ خرابی بیشتر از اپل و ... است.ولی به میزان فروشش هم بر می گرده و اینکه یکی دو سال لپتاپهاش بنا به دلایلی داغ می کرد.(الان دیگه نه).توی ایران هم دلایل زیاده و شاید مهمترینش نبود گارانتیه.چون کسی vaio رو نمی ده به یه تعمیر کار که درست کنه یا مخصوصا ایسوس با این همه گارانتی خوب.پس اگه خراب شه هم کسی نمی بینه به جر گارانتی!بعد چیزی هم که تو بورس نباشه فروشنده ها سریع می کوبنش.خودم می خواستم Hp بگیرم به هر کی می گفتم می گفت Hp نگیر.ولی اهمیت ندادم و الانم راضیم.من داییم یه compaq داره 5 ساله داره شب و روز کار می کنه.بگم روزی 16 ساعت اغراق نکردم.ولی هنوزم داره کار می کنه.پسر عمم تو این مدت یه وایو تورکوند و یه ایسوس!

Dr.know
23-04-2012, 09:29
اونوقت این سوال براتون پیش نمی اد چرا فقط تو ایران اینجوریه؟!!
البته تو کل دنیا هم Hp از لحاظ خرابی بیشتر از اپل و ... است.ولی به میزان فروشش هم بر می گرده و اینکه یکی دو سال لپتاپهاش بنا به دلایلی داغ می کرد.(الان دیگه نه).توی ایران هم دلایل زیاده و شاید مهمترینش نبود گارانتیه.چون کسی vaio رو نمی ده به یه تعمیر کار که درست کنه یا مخصوصا ایسوس با این همه گارانتی خوب.پس اگه خراب شه هم کسی نمی بینه به جر گارانتی!بعد چیزی هم که تو بورس نباشه فروشنده ها سریع می کوبنش.خودم می خواستم Hp بگیرم به هر کی می گفتم می گفت Hp نگیر.ولی اهمیت ندادم و الانم راضیم.من داییم یه compaq داره 5 ساله داره شب و روز کار می کنه.بگم روزی 16 ساعت اغراق نکردم.ولی هنوزم داره کار می کنه.پسر عمم تو این مدت یه وایو تورکوند و یه ایسوس!

بقول دایی (رامیز ) : به اینا نیست پسر یه اینا نیست .

حلا شاس شما زد خوب درومد
ولی پسر عمو جانتون احتمالا اینخور که شما تعریف کردین باید خودش رو یه سر بفرسته گارانتی حالا بد نی (البت مضاح کردم امید وارم ناراحت نشین)
درضمن هیچ کس نگفت نه ایسوس خراب نمی شه نه سونی
Highbury
24-04-2012, 05:17
نیاز+بودجه رو بگی بهتر راهنمایی میشی.
6180 لبتاب خوبیه
اما بنظرم اگه حدود 1900 میخوای خرج کنی یه نگاه به لنوو y570 کن.