PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن ویندوز

zahra m
21-04-2012, 18:51
من 2 تا ویندوز رو سیستم نصب کردم،حالا میخوام یکیشو پاک کنم، چی کار کنم؟؟(بدون پاک شدن اطلاعات موجود تو درایوی که میخوام ویندوزشو پاک کنم)

jafarian
21-04-2012, 21:57
شما اطلاعات اون درایوی که داخلش ویندوز نصب هست داخل یک درایو دیگه فقط باید کپی کنید بعدشم اون ویندوزی که لارم ندارین کلا پاک کنید بعدشم احتمالا اون منوی بوت ویندوزی که پاک کردین نمایش داده میشه برای پاک کردنشم باید منوی run اجرا کنید دستور msconfig داخلش وارد کنید اینتر کنید بعدشم به سربرگ boot برین اونجا دو تا منوی بوت ویندوز میبینید اونی که لازم نیست روش کلیک کنید بعدشم گزینه delete انتخاب کنید تایید کنید بیاین بیرون :20:

zahra m
23-04-2012, 18:36
شما اطلاعات اون درایوی که داخلش ویندوز نصب هست داخل یک درایو دیگه فقط باید کپی کنید بعدشم اون ویندوزی که لارم ندارین کلا پاک کنید بعدشم احتمالا اون منوی بوت ویندوزی که پاک کردین نمایش داده میشه برای پاک کردنشم باید منوی run اجرا کنید دستور msconfig داخلش وارد کنید اینتر کنید بعدشم به سربرگ boot برین اونجا دو تا منوی بوت ویندوز میبینید اونی که لازم نیست روش کلیک کنید بعدشم گزینه delete انتخاب کنید تایید کنید بیاین بیرون :20:
سوالم خیلی خنده دار بود؟؟؟:43::9::worried:

---------- Post added at 07:36 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

یه سوال!! یعنی درایوشو فرمت کنم دیگه؟؟:31:

مصطفی
23-04-2012, 18:41
[/COLOR]یه سوال!! یعنی درایوشو فرمت کنم دیگه؟؟:31:[/QUOTE]

فرمت کن یا delet کن یا shift + delet کن
فرمت کنی که بهتره