PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محدود کردن دسترسی و پهنای باند در مودم های وایرلس

hldk
21-04-2012, 12:37
با سلام خدمت دوستان
من تو شبکه خانگیم سه تا لپتاپ و یه پی سی دارم که با یه مدم linksys به اینترنت وصل شدن. pc از پرت لن و بقیه با wifi.
اطفا راهنمایی کنید چطور می تونم دسترسی به اینترنت و پهنای باند بقیه یوزر ها wifi رو کنترل کنم. مثلا آیا نرم افزاری هست که بتونم باش برای یوزهای wifi محدودیت سرعت دانلود ایجاد کنم. اگر مقاله ای در این زمینه هست ممنون می شم لینک بدبد.
با تشکر

behrooz.shie
21-04-2012, 21:14
میشه دردسر خیلی داره

m654
10-06-2013, 10:16
با سلام خدمت دوستان
من تو شبکه خانگیم سه تا لپتاپ و یه پی سی دارم که با یه مدم linksys به اینترنت وصل شدن. pc از پرت لن و بقیه با wifi.
اطفا راهنمایی کنید چطور می تونم دسترسی به اینترنت و پهنای باند بقیه یوزر ها wifi رو کنترل کنم. مثلا آیا نرم افزاری هست که بتونم باش برای یوزهای wifi محدودیت سرعت دانلود ایجاد کنم. اگر مقاله ای در این زمینه هست ممنون می شم لینک بدبد.
با تشکر
+pc+modem+wifi wireless
:10:
CCProxy 7.3 Build 20130510

MicrosoftH
01-07-2013, 12:32
البته با CCProxy شما نمی تونید محدودیت حجمی ایجاد کنید

golshahrnet
11-07-2013, 09:37
با سلام نمیدونم اینجا جاش هست یا نه !!!!!!:n13::n13::n13:یک نرم افزاری میخاستم که بتونم در کافی نت مدیریت کنم یعنی سرعت دانلود کلاینت ها را بشه از طریق سرور کنترل کردالبته فقط سرعت دانلودچون میخام لود شدن صفحات اینترنتی حداکثر باشه؟البته اگه بشه سرعت دست خودم باشه که بتونم توی ساعت خلوتی همه ی سرعت وپهنای باند را به یک سیتم بدم خیلی خوب میشه>>:n29:

m.m.m5651
12-07-2013, 00:25
نیازی به این کارا نیست. ببینید مودم/روترتون امکان QOS (quality of service) داره یا نه، بعدش با اون خیلی راحت میشه محدودیت سرعت ایجاد کرد. ولی حجمی نه.

vanish
08-02-2014, 12:54
نیازی به این کارا نیست. ببینید مودم/روترتون امکان QOS (quality of service) داره یا نه، بعدش با اون خیلی راحت میشه محدودیت سرعت ایجاد کرد. ولی حجمی نه.
ببخشید زیر خاکی بالا میکشم! میشه راجع به این روش بیشتر نوضیح بدین؟

princeashkan
15-05-2014, 17:53
با سلام

منم میخواستم مثله این دوست عزیز برای کسایی که از اینترنتم استفاده میکنن محدودیت سرعت ایجاد کنم و مودمم هم قابلیت QoS رو داره.فقط نمیدونم چجوری ازش استفاده کنم !!
اگر راهنماییم کنید ممنون میشم