PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشگل نخواندن دی وی دی

majid9533
21-04-2012, 11:01
سلام
dvd /rw مدل suzuki sp-290sa دارم که جند وقته نمی تونه دی وی دی ها رو شناسائی بکنه وفقط cd می شناسه Firmware این مدل هم پیدانمی شه ولنزش روهم تمیز کردم همچنین اتصالاتش امافایده ای نداشت لطفا راهنمائی کنید :42:

EXTREME
21-04-2012, 11:20
سلام
dvd /rw مدل suzuki sp-290sa دارم که جند وقته نمی تونه دی وی دی ها رو شناسائی بکنه وفقط cd می شناسه Firmware این مدل هم پیدانمی شه ولنزش روهم تمیز کردم همچنین اتصالاتش امافایده ای نداشت لطفا راهنمائی کنید :42:
از این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و از این سایت هم برای فریم ویر بگردین

اگه فریم ویر پیدا نشد لنز رو هم که تمیز کردین درایو رو دربشو باز کنید آهن ربای روی درب رو بردارید و درایو رو بزنید به پاور و سی دی داخل داریو گذاشته و روش آهن ربا بزارید تا موقع کارکردن سی دی پرت نشه و بگین عملکرد درایو به چه صورت است

majid9533
22-04-2012, 08:01
از این سایت
و از این سایت هم برای فریم ویر بگردین

اگه فریم ویر پیدا نشد لنز رو هم که تمیز کردین درایو رو دربشو باز کنید آهن ربای روی درب رو بردارید و درایو رو بزنید به پاور و سی دی داخل داریو گذاشته و روش آهن ربا بزارید تا موقع کارکردن سی دی پرت نشه و بگین عملکرد درایو به چه صورت است

ممنون ازپاسخی که دادید
عملکردغیرعادی نداشت منظورم صداوهنگام خوندن dvdابتداآروم وسپس سریع که اینم عادی بود،فریم ویرهم تواین سایت نبودحالاچه کنم؟