PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر رنگ ناخن

faded
20-04-2012, 11:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با توجه به عکس چه مشکلی وجود داره؟؟

faded
02-05-2012, 16:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با توجه به عکس چه مشکلی وجود داره؟؟

یعنی کسی نبود جواب بده؟؟

cool11
02-05-2012, 16:49
به نظرم شست پا میاد (درسته؟)

که بهش ضربه خورده و در آینده نزدیک خواهد افتاد

faded
02-05-2012, 20:32
به نظرم شست پا میاد (درسته؟)

که بهش ضربه خورده و در آینده نزدیک خواهد افتاد
بله شست پا هست
هیچ ضربه ایی نخورده الان هم کاملا بنفش شده.

cool11
02-05-2012, 23:26
همه جاش بنفش شده یا اون قسمت کرم رنگ فقط یا برعکس؟

ضربه ای که من میگم لازم نیست ضربه ی شدیدی باشه

چند تا موردی که من شبیه این من دیدم ضربه ی مختصری خورده بودند

ناخن رو چی؟

شاید زیادی گرد کوتاه شده رفته تو گوشت چرک کرده (که البته زیاد به نظر نمیرسه ولی احتمالش هست)

در اثر بعضی کفش ها هم میتونه یه همچین حالتی ایجاد شه مخصوصا اگه پیاده روی تون زیاد باشه لازم هم نیست که کفش حتما پا رو بزنه

در هر صورت حتما یه دکتر برید تا اگه چیزی باشه زودتر معلوم شه

faded
03-05-2012, 20:30
همه جاش بنفش شده یا اون قسمت کرم رنگ فقط یا برعکس؟

ضربه ای که من میگم لازم نیست ضربه ی شدیدی باشه

چند تا موردی که من شبیه این من دیدم ضربه ی مختصری خورده بودند

ناخن رو چی؟

شاید زیادی گرد کوتاه شده رفته تو گوشت چرک کرده (که البته زیاد به نظر نمیرسه ولی احتمالش هست)

در اثر بعضی کفش ها هم میتونه یه همچین حالتی ایجاد شه مخصوصا اگه پیاده روی تون زیاد باشه لازم هم نیست که کفش حتما پا رو بزنه

در هر صورت حتما یه دکتر برید تا اگه چیزی باشه زودتر معلوم شه
هر چی هست از کفش هست چون من قبل از اینکه این طور بشه یک جفت کفش رو پوشیدم رفتم بیرون بعدش ناخن شست پام درد اومد بعدش این شکلی شد الانم کلا بنفش شده و فقط پای چپم این طور شده دکترها هم فورا نمونه برداری میدن که توی آزمایشکاه با تیغ میخوان ناخن رو ببرن اون جوری کلا ناخن شستم از دستم میره

morsadr
05-05-2012, 14:56
احتمال وارد آمدن ضربه و آسیب بافت زیر ناخن می باشد که اگر اینجوری باشد ناخن کبود شده و خودبخود می افتد .
ولی احتمال عفونتهای قارچی ناخن نیز مطرح می باشد که تشخیص آن با نمونه گیری از بافت ناخن می باشد