PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف آیکون نرم افزار Web Folder از My Computer

uuuyrt
19-04-2012, 21:31
سلام دوستان

یک نرم افزار نصب کردم و بعد از حذف اون در my computer در قسمت other که زیر ایکون dvd drive وجود داره یک پوشه درست شده که هر کار میکنم پاک نمیشه و حسابی منو دیوونه کرده .

لطفا کمک کنید بتونم این پوشه رو حذف کنم . حتی روش کلیک هم که میکنم باز نمیشه . فقط به شکل یک پوشه هست و همین

البته اسم اصلیش web folder بود که من رفتم تو رجیستری که حذفش کنم و البته الان اسمشو تغییر دادم ..اما حذف نمیشه که نمیشه .

لطفا کمک کنید . ممنون منتظرم

ask_bl
20-04-2012, 11:45
سلام
Regedit> HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\explorer\MyComputer\NameSpace
و یا
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\MyComputer\NameSpace

و کلید {BDEADF00-C265-11D0-BCED-00A0C90AB50F} رو پاک کنین

-----
عنوان ویرایش شد

jafarian
20-04-2012, 12:04
فایل رجیستری پایین دانلود کنید روی دسکتاپ از حالت فشرده خارجش کنید بعدشم روی فایل RemoveWebFolders دبل کلیک کنید اجراش کنید هر چی پیغام داد تایید کنید از آخرم سیستم ریستارت کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

uuuyrt
20-04-2012, 15:50
ممنون دوستان

اما همه این کارا رو هم کردم اما بازم حذف نمیشه .

در ضمن در رجیستری من فقط اینها هست

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\

و بقیه اش نیست :

explorer\MyComputer\NameSpace

اینا نیست . چرا؟

jafarian
20-04-2012, 15:59
تنها راه همین روش که من به وسیله اون فایل رجیستری گذاشتم اون فلدر پاک کنید یا که به وسیله اون روشی که اون همکارمون گفتن این که سایت پایین هم به این مورد اشاره کرده برای اکثریت اثر کرده سایت دوم هم یک روش دیگه گذاشته به اینصورت که منوی استارت باز کنید بعدش my computer انتخاب کنید تو پنجره سمت چپ یا قسمتهای دیگه به دنبال گزینه My Network Places بگردین بعدش گزینه Web Folder تو پنجره ای که باز میشه پیدا کنید روش کلیک راست دلیت کنید.

ask_bl
20-04-2012, 16:01
ممنون دوستان

اما همه این کارا رو هم کردم اما بازم حذف نمیشه .

در ضمن در رجیستری من فقط اینها هست

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\

و بقیه اش نیست :

explorer\MyComputer\NameSpace

اینا نیست . چرا؟

توی این مسیر رو چک کنین:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\MyComputer\NameSpace]

uuuyrt
11-07-2012, 12:17
کلید رو پیدا کردم و پاکش کردم اما هنوز web folder داخل my computer هست و حذف نشده . چکار کنم؟

jafarian
11-07-2012, 23:59
منوی run اجرا کنید داخلش دستور webfldrs.msi /uninstall بزنید تایید کنید این دیگه آخرین روش بود به ذهن من یکی میرسید.