PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد لپ تاپ

hashemifard
19-04-2012, 20:17
سلام دوستان خسته نباشید.
هارد لپ تاپ من مدتی بود که وقتی ویندوز میخواست بیاد بالا شروع میکرد به " تق تق تق ... :D " صدا دادن و تا وقتی که دو سه بار نمیزدم تو سرش ویندوز نمیومد بالا. تا اینکه این آخر کاری دیگه ویندوز نیومد بالا و ویندوز هــــــــم نصب نمیشه.
مشکل چیه ؟ چه طوری میتونم رفعش کنـــــــــــــــــــــــ ــــــم ؟
ممنــون ...

EXTREME
19-04-2012, 20:25
سلام دوستان خسته نباشید.
هارد لپ تاپ من مدتی بود که وقتی ویندوز میخواست بیاد بالا شروع میکرد به " تق تق تق ... :D " صدا دادن و تا وقتی که دو سه بار نمیزدم تو سرش ویندوز نمیومد بالا. تا اینکه این آخر کاری دیگه ویندوز نیومد بالا و ویندوز هــــــــم نصب نمیشه.
مشکل چیه ؟ چه طوری میتونم رفعش کنـــــــــــــــــــــــ ــــــم ؟
ممنــون ...
صدا ها پشت سرهم است یا با فاصله ی 2 الی3 ثانیه ؟

hashemifard
21-04-2012, 20:01
با فاصله ی یک ثانیه تقریا ...

EXTREME
21-04-2012, 21:09
با فاصله ی یک ثانیه تقریا ...
ضربه ای چیزی به لپ تاب وارد شده ؟
این مشکلا بیشتر از هد و پارکینگ هد است که بیشتر ناشی از وارد شدنه ضربه به هارد است

hashemifard
23-04-2012, 10:48
چرا یه بار لپ تاپ از دستم افتاد البته تو کیف توریش نشد ظاهرا اما این قضیه مال یکی دو سال پیشه.
حالا اگه فرضا این مشکلی که شما میگی باشه چیکار باید بکنم ؟

EXTREME
23-04-2012, 10:50
چرا یه بار لپ تاپ از دستم افتاد البته تو کیف توریش نشد ظاهرا اما این قضیه مال یکی دو سال پیشه.
حالا اگه فرضا این مشکلی که شما میگی باشه چیکار باید بکنم ؟
باید هاردشو ببری نشون بدی یا هد هارد ایراد پیدا کرده یا چیزی در پارکینگ هد شکسته یا گیر داره که نمیزاره هد از پارکینگش بیاد بیرون و همش صدا میده

37038
31-05-2012, 17:19
سلام من یی هارد لب تاب(western digtal ) که مدل اون wd5000bmvw-11amcs0wd5000bmvw هست به جای حافظه خارجی از بازار تهیه کردم و چند ماهی ازش استفاد کردم تا پر شد حالا چند روز قبل هارد رو هیچ کامپیوتری نشناخت (من با سه کامپیوتر تست زدم که همه اونا یو اس بی 2.0 داشتن و به ترتیب 10 و 6 و 3 سال عمر اونا بود ) و فقط لامپ هارد روشن میشه و در ابتدای اتصال به یو اس بی موتور هارد سه بار روشن وخاموش میشه (من با لمس هارد و ارزش آن به این نتیجه رسیدم )حالا نمی دونم سوخته یا عیب نرم افزاری داره آیا می شه راه رفع اون رو ارائه بدیدیا وجود نداره (کودم سایت وکوم بخش و چگونگی شناخت مشکل) راستی هارد من قالیت یو اس بی 3.0 رو هم داره (یا داشت )و اصلا مشکل موقعی که یکی از آشنا ها اون رو برد متصلش کرد به یواس بی 3.0 و کپی سنگینی انجام داد(حدود400 گیگ) بوجود آمد (البته فکر می کنم چون گزارشی ازضربه به من نرسید و مشاهد نکردم که البته این مسئله ضربه هم قابل در نظر گرفتن هست)و مسئله کابل که من با یک کابل موبایل که فقط قسمت یواس بی 2.0 رو (فکر کنم )داشت تست کردم که جواب نداد و هارد به همون شکل قبلی رفتار کرد (کابل موبایل سالم بود) و درآخر هارد من قسمت یواس بی رو بصورت آمبود در خودش دارد حالا گه کمکم کنید منت بر سر یک هم وطن گذاشتید