PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل موس

salavan
19-04-2012, 14:12
سلام

بعد از اینکه چندتا درایور مربوط به USB سه رو نصب کردم و همینطور صدا بعد از ری استارت موس دیگه تکون نمیخوره درایور رو تو دیوایس منیجر شناخته ولی علامت خطر روش هست. آنیستال کردم درایور و مجدد موس وصل کردم باز همین طور میشه

ویندوز سون و تو اون یکی ویندوز سون موس کار میکنه البته

چیکار میشه کرد؟! راه های معمولش جواب نمیده

ممنون

EXTREME
19-04-2012, 14:15
سلام

بعد از اینکه چندتا درایور مربوط به USB سه رو نصب کردم و همینطور صدا بعد از ری استارت موس دیگه تکون نمیخوره درایور رو تو دیوایس منیجر شناخته ولی علامت خطر روش هست. آنیستال کردم درایور و مجدد موس وصل کردم باز همین طور میشه

ویندوز سون و تو اون یکی ویندوز سون موس کار میکنه البته

چیکار میشه کرد؟! راه های معمولش جواب نمیده

ممنون
موس روی یه سیستم دیگه کار میکنه ؟

salavan
19-04-2012, 20:41
بله دو تا ویندوز 7 دارم رو یکیش کار میکنه رو اینم کار میکرد که یهو پرید

هر چی درایور حذف و نصب و حتی سیستم ریستور کردم نشد!

EXTREME
19-04-2012, 20:58
بله دو تا ویندوز 7 دارم رو یکیش کار میکنه رو اینم کار میکرد که یهو پرید

هر چی درایور حذف و نصب و حتی سیستم ریستور کردم نشد!
به خاطر نصب درایور ها فکر کنم این اتفاق افتاده یک عکس از دیوایس مینیجر میزارین

salavan
19-04-2012, 21:29
به خاطر نصب درایور ها فکر کنم این اتفاق افتاده یک عکس از دیوایس مینیجر میزارین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
19-04-2012, 21:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه میشه تو این سایت آپلود کنید

salavan
19-04-2012, 21:42

EXTREME
19-04-2012, 22:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
این فکر کنم کد 28 است یعنی درایور به درستی نصب نشده یک بار از تو خود دیوایس مینجر قطعات رو سرچ کنید ببینید نصبش میکنه یا نه
اگه با ریستور درست نشد بهتره درایور هایی که نصب کردین پاک کنید درست نشد باید ویندوز عوض بشه

salavan
19-04-2012, 22:12
توی پراپرتیس این رو نوشته

Windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19)

کد 19 است . حذف درایور ها و نصب دوباره دریاورش رو هم زیاد انجام دادم نمیشه!
ویندوز و نرم افزارهارم امروز ریخته بودم. ویندوز ریپیر هم زدم باز نشد. فک کنم باید همون عوضش کنم دوباره :(

ممنون

ali_taheri127
10-09-2012, 12:59
من وقتی موس و وصل می کنم به لب تاپ روی هر جایی کلیک می کنم جواب نمی ده نه روی آیکون نه روی دکمه ی استارت . هیج جا ولی وقتی موس و از لب تاپ باز می کنم و خاموش یا logoff می کنم لب تاپ و با pad خود لب تاپ درست کار می کنه لطفا راهنماییم کنیم

tasmin
10-09-2012, 14:37
من وقتی موس و وصل می کنم به لب تاپ روی هر جایی کلیک می کنم جواب نمی ده نه روی آیکون نه روی دکمه ی استارت . هیج جا ولی وقتی موس و از لب تاپ باز می کنم و خاموش یا logoff می کنم لب تاپ و با pad خود لب تاپ درست کار می کنه لطفا راهنماییم کنیم

مشکل از خود ماوس یا به احتمال خیلی کم از پورت USB است که داری ازش استفاده میکنی.
2 تا راه حل : با یه موس دیگه امتحان کنید ببینید مشکل حل میشه یا فیش ماوس رو به یه پورت دیگه USB وصل کنید.