PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپتاپ تا سقف 2 میلیون برای بازی

k2l
18-04-2012, 17:59
سلام،

خب من خیلی این تاپیک اون تاپیک پست زدم. و فکر کردم در نهایت شاید اگه همه چیو در یه تاپیک بگم بهتر به جواب برسم.

خب بودجه تا 2میلیونه. استفاده ـم بیشتر گیم ـه و شاید نرم افزار های ساده مهندسی و آهنگ. ترجیحا تا چند سال بازیا رو ساپورت کنه ولی چون بیشتر آر پی جی بازی میکنم، گرافیک اونقدا برام مهم نیست.

تنها گزینه ای که خودم دارم فعلن n55 ـه. پذیرای پیشنهادات هستم.

و تهرانم. به نظرتون پایتخت برم بهتره یا سمت بازار رضا؟

saeedscorpion
18-04-2012, 18:16
دوست عزیز یه پیشنهاد جدی بهت میکنم اونم اینه که واسه بازی پول لپ تاپ نده به نظر من دو تا راه داری یا یه کنسول بگیری با بقه پولتم یه لپ تاپ ساده که کاراتو بکنی یا اینکه کلا یه پی سی جمع کن هر کسیم که واسه بازی لپ تاپ بهت پیشنهاد داده مطمیناً اطلاع کافی نداشته

h!tman
18-04-2012, 21:31
Asus N55sf
Lenovo Y570
منم همینا مد نظرمه فعلا

k2l
19-04-2012, 19:23
دوست عزیز یه پیشنهاد جدی بهت میکنم اونم اینه که واسه بازی پول لپ تاپ نده به نظر من دو تا راه داری یا یه کنسول بگیری با بقه پولتم یه لپ تاپ ساده که کاراتو بکنی یا اینکه کلا یه پی سی جمع کن هر کسیم که واسه بازی لپ تاپ بهت پیشنهاد داده مطمیناً اطلاع کافی نداشته

مرسی از راهنماییتون. اما گفتم که گیمر حرفه ای نیستم. همین که در یه حد نرمال بازی ها رو ساپورت کنه برام کافیه و احتمالا اونقدا هم کار ازش نخواهم کشید.

Ge620 چجوریاس؟ کسی میدونه؟

EngineeR EhsaN
20-04-2012, 15:33
دوست عزیز شما که تا دو ملیون میخوای خرج کنی بهتره HP 6190 یا N55SF Full HD رو بگیری! مطمئن باش پشیمون میشی! من خودم قرار بود همین هفته یه لپ تاپ تا 1800 بگیرم ولی پشیمون شدم میخوام یکی دو ماه دیگه یکی از این دو تا رو بگیرم :5: