PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : بکاپ گرفتن از رجیستری

مهندس الهه
15-04-2012, 20:05
سلام
ویندوز سون من بالا نمیاد
میخوام ویندوز رو عوض کنم
ولی به چند کلید رجیستریش نیاز دارم
فایلها رو میتونم با ویندوز بوتیبل و لینوکس کپی کنم
ولی موندم رجیستری رو چجوری بکاپ بگیرم

راه حلی هست برای این کار ؟

jafarian
15-04-2012, 21:51
اگر که ازیک یا چند تا کلید رجیستری بخواین کپی بگیرین که باید پنجره رجیستری رو اجرا کنید بعدشم طبق شکل پایین طبق شماره 1 روی کی مورد نظرخودتون کلیک راست کنید بعدشم طبق شماره 2 گزینه Export انتخاب کنید درپنجره آخرم یک اسم برای فایل رجیستری خودتون مشخص کنید تا سیو بشه برای ریستوری کردن کی هم باید ازمنوی file گزینه import انتخاب کنیددرمرحله بعدم مسیر کی بدین بنظرمن همون برنامه رو نسخه پرتابلش بتونید تهیه کنید بهتره تا اینکه ازکی اون برنامه ازداخل رجیستری بک آپ چون امکان اینکه کار کنه خیلی پایینه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهندس الهه
15-04-2012, 22:18
اگر که ازیک یا چند تا کلید رجیستری بخواین کپی بگیرین که باید پنجره رجیستری رو اجرا کنید بعدشم طبق شکل پایین طبق شماره 1 روی کی مورد نظرخودتون کلیک راست کنید بعدشم طبق شماره 2 گزینه Export انتخاب کنید درپنجره آخرم یک اسم برای فایل رجیستری خودتون مشخص کنید تا سیو بشه برای ریستوری کردن کی هم باید ازمنوی file گزینه import انتخاب کنیددرمرحله بعدم مسیر کی بدین بنظرمن همون برنامه رو نسخه پرتابلش بتونید تهیه کنید بهتره تا اینکه ازکی اون برنامه ازداخل رجیستری بک آپ چون امکان اینکه کار کنه خیلی پایینه:20:

سلام
ویندوز سون من بالا نمیاد
میخوام ویندوز رو عوض کنم
ولی به چند کلید رجیستریش نیاز دارم
فایلها رو میتونم با ویندوز بوتیبل و لینوکس کپی کنم
ولی موندم رجیستری رو چجوری بکاپ بگیرم

راه حلی هست برای این کار ؟
........................